Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość brzoskwinka14
mogą boleć ile chcą aby tylko robiły swoje :) mnie właśnie dopadły pierwsze dolegliwości po clo,dzisiaj wziełam 4 tabletkę i już bolą mnie oczy,głowa i chce mi się wymiotować :( ale dla fasolki trzeba się poswięcić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olciaFranczeska
STYMULOWANA, to ja mocno trzymam kciuki!!! Też liczę, że mojemu mężuniowi poprawią się wyniki :) A ja się dziś tak źle czuję. Czy któraś z Was po CLO i Duphastonie miała 2-dniowy skąpy okres? Ja właśnie tak miałam, piersi mnie bolą i kłuje w jajniku. Może dziś zrobić test? Czytałam na różnych forach, że dziewczyny są w ciąży i mają okres - skąpy, ale mają więc może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
paulinka121989 wszystkiego dobrego :) dziewczyny a tak właściwie to co to jest ta inseminacja? nie śmiejcie się tylko ze mnie:) nigdy się specjalnie tym nie interesowałam i nie wiem za bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olciaFranczeska
brzoskwinka, inseminacja to próba zapłodnienia polegająca na monitorowaniu cyklu oraz ew. wspomaganiu owulacji + wprowadzenie odwirowanego nasienia faceta za pomocą specjalnego "ustrojstwa" ( cewnika ) bezpośrednio do macicy. Inseminację wykonuje się na pękniętym bądź nie pęcherzyku i na pełnym pęcherzu ( nie wolno sikać przed zabiegiem). To wszystko oczywiście wykonuje lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
olciaFranczeska może się jeszcze wstrzymaj.ja co prawda dopiero pierwszy cykl z clo,ale d**ek to progesteron,a progesteron łagodzi misiączki jak ktoś ma obfite i bolesne :) ja przed leczeniem miałam takie że jak okres miałam to z domu nie wychodziłam bo ciagle do łazienki latałam a odkąd biorę progesteron mam krótsze i takie delikatne,czasami to by mi nawet jedna podpaska wystarczyła na cały dzień;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
dzięki za wyjaśnienie ;) mam jednak nadzieje że wkońcu się uda i nie będe musiała podchodzić do takich zabiegów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olciaFranczeska
BRZOSKWINKA14, ja mam niedoczynność tarczycy i też przez miesiąc łykałam Euthyrox. Może kumulacja leków i stąd taki krótki okres? Do tej pory każdy drugi dzień okresu był dla mnie masakryczny. Co 5 minut łazienka, tampon + podpaska i skrzepy krwi. A teraz luz, blues :) Aż milej i mniej stresu w pracy, że przecieknę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinka sto lal plus vat :**** Skonczylam prace. Wrocilam do domu. W miedzy czasie pojechalam po obiad bo mam z podstawowki. Dziadka 91lat konczy w marcu i babcie chora na schizofremie.. opiekowalam sie nimi trzy lata prawie. Teraz tylko oboady daje. Kuzynka brala ich kase i mi wysylala tyle co potrzeba. I dlatego zrezygnowalam. Teraz to pobicie. Ta sprawa.. wracam do domu a tak pies narobil i wlazl w to. Ale oczywiscie na niego nie mozna sie gniewac. Jakbyscie zobaczyly go to byscie zrozumialy. Moze wysle wam zdj jak podacie mi maila. No i zadzwonilam do adwokata bo mial z ich adwokatem gadac. Nie dadza chyba nic tylko pol kasy za sprawe. Jeszcze bede wiedziala co i jak.. posprzatqlqm po psie i siedze i placze. Moze ktos jeszcze ma ochote mnie pobic za cos bardzo chetnie. Wymiekam w tym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
ja miałam dokładnie tak samo, tampon+podpaska i stale do łazienki musiałam chodzić,a teraz mam takie miesiączki lajtowe,że czasami nawet zapomnieć można że się ją ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola nie poddawaj się będzie dobrze, popłacz sobie, weź psiaka na kolana, pogłaszcz to podobno uspokaja. nasze polskie prawo jest do kitu. Życie jest niesprawiedliwe. Zajmij się czymś żeby odwrócić uwagę od problemów, wiem że całkiem się nie da, ale chociaż się mniej myśli. Poczytaj książki polecam EVANSA i SPARKSA wyciskacze łez, ale bardzo je lubię. Poukładaj puzzle, wyjdź na zakupy, zrób coś co lubisz. Będzie dobrze na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, Zrobiłam sobie przerwe w pracy i poczytam co dzisiaj nowego. Ja mam nadzieje ze Nam sie wszystkim uda nie bawem. Paulinko przykjro mi ze @ przylazła - ale mimo to życze Wszystkiego najlepszego i spełnienia najskrytszych marzen:) a jak tam nasza Alaaaa? @ brak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
Paola nie załamuj się,jakoś sie wszystko ułoży zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic sie juz nie ulozy. Zobacze po dzisiejszym tel od adwokata... najwyzej zaplace za bieglego i bede podla s... i zrobie all aby im dowalili ze sie pos...aja.. wiece co mnie pociesza. Testy owu:)))) wlasnie zrobilam i sa dwie wyrazne krechy. A wczoraj bylo przytulanko. Chyba w koncu trafilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny !! kiedyś tu już o tym pisałam, że jest taki żel Conceive plus, który pomaga plemnikom szybciej pływać i przetrwać. Jest to jedyny lubrykant wspomagający zajście w ciążę :) chyba bejbe on pomógł :) mi niestety nie, ale próbować warto :D dostępny a super pharm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Witam Was dziewczynki:* Giubelli - piękne zdjęcia:) Ja żadnych zdjęć nadal nie wrzucilam, bo pożarłam się z M. i nie będę się go o nic prosić. Dzisiaj;), bo jutro a i owszem. Jezuuuuuuuuu,jaka jestem wściekła... I jeszcze głowa mnie boli. W d**ę z tym wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
Paola to teraz trzymam kciuki aby się udało :) i mam nadzieję że niedługo pochwalisz się dwoma kreseczkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
Paola to trzymam kciuki żeby się udało i mam nadzieje że niedługo pochwalisz sie dwoma kreseczkami ;):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maćkowa - ja bym poszła na chwilę przed owulką, to Ci powie czy widać pęcherzyki, no i inne takie tam. No nie wiem sama. Może dziewczyny pomogą. 🌼 eska - takie badania widziałam w prywatnym laboratorium, nie wiem czy macie tam taką sieć jak np. diagnostyka, albo inne. Znajdziesz coś w necie. 🌼 Ej dziopki, myślę że i kasikowi, Paoli i jeszcze jednej istotce tylko nie pamiętam której... można dać maila co ? Wypowiedzcie się. 🌼 wow, kasik, widzę, że jesteś bardzo zdeterminowana razem ze swoim mężem. Życzę Ci by wszystko poszło po Twojej myśli bo na to zasługujesz! I w ogóle Wy wszystkie.... 🌼 kurde, czytam Was dalej i dalej i dalej... i podziwiam Was teraz wszystkie. Bez kitu..... brzoskwinka, olcia, stymulowana....mocno mocno trzymam kciuki za Was ! 🌼 Paola - 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ Pamiętaj! Że co Cię nie zabije to Cię wzmocni ! Zobaczysz ! :* 🌼 Paola - ty Weź psiaka na kolana, a Jovanka niech weźmie męża na kolana :) z tym że jeden ma obsrane łapki, a drugi.... nie wnikam :D aaaa ! może gatki, bo się boi w****ionej Jovanki ?! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giubelli w pierwszej kolejnosci dzieki za zaufanie:) Mysle ze kazda z nas jest zdeterminowana, sa momenty ze bardziej lub mniej. Chcialabym zeby do slubu malenstwo troche uroslo,a pozniej mysimy sie postarac o rodzenstwo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Ja też jestem:) Któraś z Was pisała, że u niej nic nie dzieje się po kolei - u mnie również:) Najpierw decyzja o dziecku, potem wspólne zamieszkanie, ciąża i ślub:) Gdybym miała bardziej filozoficzny nastrój zaczęłabym się głośno zastanawiać czymże właściwie jest owo "po kolei", ale...muszę przeczytać instrukcję obsługi nowego żelazka i wziąć się wreszcie za tę stertę ubrań...:( Giubelli - a propos Twoich "grubych" ud (wzięłam w cudzysłów, bo sądząc po Twojej posturze musiała to być jedynie przenośnia): poczekaj aż zobaczysz moje na zdjęciu, zaro Ci się humor poprawi:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giubeli Kochana obejrzałam własnie zdjecia Twojego usg- prześliczne:) ehhh kiedy ja takiego doczekam:):) tak bym juz chciała... Moj meżus sie pochorował i nie wiem czy kolejny cykl pójdzie na marne?! mam nadzieje ze polepszy sie i podziałamy coś:) ehhhh ja juz chce weekendddd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tam u ALIII????? halo?? MAMUŚKIusmiech.gif Majowa************** 27********18.01.2014*******Marcelinka CIĘŻARÓWKIusmiech.gif Fiona *****************25 *********3cs ***************** usmiech.gif RozusPL **************21*********4cs ***************** usmiech.gif Taka oto ja ************24*********2cs ******************usmiech.gif Giubelli ****************27 ********9cs ****** 1dz ****** usmiech.gif PauliśC*************** 22 ********15cs *****1 dz ******* usmiech.gif motynka ***************24*********2cs ******************usmiech.gif ŻoneczkaKrk **********25 ********3cs *******************usmiech.gif bejbe27 ****************27 ****** 18cs ******************usmiech.gif Angelusdominus *******23 ********3cs ****** 4dz********usmiech.gif AKTUALNE STARACZKI - 2014 Alaaa66_______________28______10 cs______1dz______@18.02.2014 nessaja________________21______3 cs_______________@28.02.2014 Goofcia________________22______6 cs______1dz______@01.03.2014 Agniesia 88____________25______4 cs_______1dz______@02.03.2014 kasik85_______________28______13 cs______2dz______@03.03.2014 Paola1801_____________22______7 cs_______1dz______@5.0 3 .2014 eska 22_______________22______15 cs______1dz______@07.03.2014 Izulinka7______________23______12 cs______1dz______@XX. 03.2014 IZA85_________________28______5 cs_______2dz______@09.03.2014 Eweelka_______________31______6 cs_______2dz______@11.03.2014 Stymulowana___________28______17 cs______1dz______@13.03.2014 MackowaZona__________27______14 cs______1dz______@14.03.2014 marta86100____________28______73 cs______2dz______@20.03.2014 paulinka121989_________25______9 cs_______1dz______@28.03.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
Giubelli :* dzieki za wsparcie :) dobre słowo zawsze się przyda ;) jest o co walczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Dziewczynki dziekuje za zyczenia:* obu sie spelnily:) a dzis umieram. Cale popoludnie na szczescie przespalam. A jak wstalam znow ten masakryczny bol brzucha a @ nie za duzo...:/ wrr ketonala juz nie biore bo juz mnie zoladek boli. Odebralam wyniki, tarczyca ok.! Ufff ulga. Poczytam was jutro bo dzis leze z termoforem i nawet pisac mi sie nie chce. Moj weekendowy maz jutro wraca;) a tu morze czerwone:p aa ewelka pytanko bo ty tez masz takie dlugie cykle...jak @ masz to tez takie bole okropne i malo co leci? Bez ladu i skladu dzis pisze:/ i dola chyba lape trza go zakopac zanim sie zadomowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
Miłego wieczoru dziewczyny ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski ja tez mam problem bo znowu mam tylko pkamienie ciemnego brazu :/ 27 marca mam gina tam na bezplodnosci i mam nadzieje ze mi pomoga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
Eweelka a co u Ali? U Ali malpeczka Proszę zmienić mi na 15.03:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
marta ja też mam plamienia.ostatnio nawet coraz częściej,ale w moim przypadku to przez bezowulacyjne cykle.Moja gin mówi że takie plamienia moga być związane z emocjami,tzn że jak się ktoś długo stara i ma problemy no i po prostu się przemuje tym bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×