Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość motynka
Goofcia, jak Cię czytam, to jakbym siebie widziała na początku ciąży. :P Ja też miałam takie ból. No może typowy ból to nie był, ale takie ćmienie, jak na okres. Trwał kilka, kilkanaście minut, potem przechodził. Też czytałam, że to ciąża pozamaciczna, że pewnie coś mi pęknie i się wykrwawię. Teraz się z tego śmieję. :D Nie martw się, na pewno wszystko jest w porządku. My kobietki już takie jesteśmy, że przejmujemy się wszystkim i często wizualizujemy sobie złe rzeczy. Ale pamiętaj, że jeśli coś Cię niepokoi, lepiej skonsultować to z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwunka trzymam bardzo mocno kciuki :) Mam nadzieje ze tym razem Wam sie uda :) Ze bedziesz następna ktora powie nam o II kreseczkach :) * Kasik @ jeszcze nie masz to moze akurat to fasolka :) Trzymam kciuki :) * Goofcia lec jutro do GP. Powiedz w recepcji zeby Cie do lekarza zapisały. Albo dzwon do swojego GP i umów sobie appointment do lekarza. Pójdziesz i gadaj z lekarzem. Ty powinnaś dostać pismo ze szpitala z data wizyty i tam działają. Nie wiem co oni kuzwa wymyślają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goofcia jeszcze jedno. Z jednej strony dobrze ze zamkneliscie sklep. Jestes teraz w ciąży a w sklepie spędzałas pól życia :( Teraz mozesz spokojnie odpoczywać :) I zajmiesz sie sobą :) Jak mieliście sklep to mialas "limited" czy byłaś self employed? Bo teraz mozesz sie zarejestrować jako self employed i przynajmniej maternity bedziesz miała. Chociaz pewnie juz to wiesz i juz to zrobiłaś :) Ale tak na wszelki Ci napisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maćkowa, Kasik_85 melduję się :) Jovanka Ty to masz wyczucie z tymi fasolkami hehe, a więc Goofcia hurra hurra gratuluję 🌼 izulinka27 ja też kocham jeść no i co zrobić;/ gratuluję zdania egzaminu:) bejbe i angelusdominus cieszę się, że u Was jednak wszystko ok:) fiona88 trzymam kciuki za rozwiązanie, nie bój się:) czekamy na Wikusię:) Paola myśmy obrączki robili u złotnika i wyszły nas razem chyba z 1200 zł...a nie mieliśmy swojego złota.....więc moim zdaniem lepiej sobie zrobić niż kupować u jubilera....spora oszczędność, a materiał i wzór ten sam:) Sylwunka za Ciebie też trzymam kciuki, a dokładnie za pęcherzyki:) no i właśnie co z naszą Żoneczką?;/ IZA85 jakiś dziwnie krótki ten cykl Twój;/ 🌼 czytałam Was cały czas, ale miałam stres związany z dzisiejszą wizytą u doktorka i nie potrafiłam sklecić jakiegokolwiek sensownego zdania :P ale do rzeczy.....mam 3 pęcherzyki, 19,6 mm, 21,5mm i 22,6 mm, endo 13,5 :D dostałam zastrzyk na pękanie i jutro inseminacja :D jestem szczęśliwa i pełna nadziei a zarazem strasznie się boję, że się nie uda, ale musi się udać, kurka flaczek i już!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dziewczyny :* pomysle o zlotniku badz w leclerku mam Agat i jest rabat 30procent i tez jakos 1200 lub mniej wyjdzie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motynka - muszę Ci powiedzieć że mnie uspokoiłaś :D To kamień z serca...ale tak jak mówisz - martwię się że coś jest nie tak...heh...będzie git :D IZA85 - jeszcze w świetle revenue biznes istneje także narazie jest ok od 23 marca przechodzę na self employed - wszystko okukane :D Ale dziękuje ci bardzo za radę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam Wam wysłać zdjecie mojego storczyka ale jak tylko o tym napisałam to wszytskie kwiatki mu odpadły, ale juz ma nowe paczki jak tylko rozkwitna to zrobie zdjecie:) Maćkowa a jak u Was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goofcia pisałam do znajomej ktora tutaj dwójkę dzieci rodziła. Ostatnie w sierpniu zeszłego roku :) Jak dowiedziała sie ze jest w ciąży to zaraz działała. Pierwsze wizyte w SZPITALU miała w 9 tyg bo dla nich do 12 tyg "to nic" :( Debile :( I w trakcie tej wizyty miała pobranie krwi itd. I miała spotkanie z położna :) Proponowała zebys do nich zadzwoniła jeszcze raz i sie upominala o wizyte. * Stymulowanych zaciskam łapy i czekam na super wiadomości :) Na pewno sie uda :) Musi :) A ten moj cykl to naprawdę jakis dziwny :( ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Aaaalez się cieszę!! Moja przyjaciółka dzisiaj urodziła niunke 2700 w USA szkoda ze jej nie mogę jej odwiedzić o 6odeszly jej wody a o 12 już ją miała że sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana na pewno sie uda,moze beda trojaczki?:) Smerfetka moze i tak, u mojej siostry dlugo nie wychodzil pozytywny a lekarz juz potwierdzil ciaze,pozniej juz nie robila.Wydaje mi sie ze jestem,(zawsze moze mi sie tylko wydawac) ale po tylu miesiacach to nie uwierze dopoki nie zobacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana na pewno sie uda,moze beda trojaczki?:) Smerfetka moze i tak, u mojej siostry dlugo nie wychodzil pozytywny a lekarz juz potwierdzil ciaze,pozniej juz nie robila.Wydaje mi sie ze jestem,(zawsze moze mi sie tylko wydawac) ale po tylu miesiacach to nie uwierze dopoki nie zobacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Kochane za wsparcie no i te "zaciśnięte kciuki". Za Was też trzymam mocno i będę na bieżąco informowała mam nadzieje że o pozytywnych postępach w starankach. Wszystko wyjaśni się w czwartek po monitoringu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec trzymam kciuki kasik ;) U mnie sie chyba uspokoilo.Krwawienie znieknelo.Chwilami dziwnie brzuch mnie pobolewa i glowa, ale to wszystko. Teraz zostaje mi czekac na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiemczytojuz
tyle tu takich tematów, ale w ostatnich 3-4 mies mialam miesiaczke co 27 dni, ost mialam 2 lutego i nie ma jej. a kochalismy sie tylko raz chyba w 9 dniu cyklu. co sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Dobry wieczor moje drogie panie!!! ;) pamietacie o mnie? Ale sie oczytalam ze hoho az galy pieka;) mialam tyle napisac a teraz nke wiem od czego zaczac???!;/ u mnie nic sie nie dzieje, odpuscilam starania, nie mysle o dzidzi tak intensywniei co najlepsze, albo mi sie wydaje ale sex lepiej 'ssmakuje';) jednak psycha robi swoje. Goofcia z calego serducha gratuluje! Cudna wiadomosc! Jestes pierwsza w tym roku:* aa i od razu cie opiernicze! Ciesz sie ciaza anie doszukuj zlych objawow! Mysl pozytywnie:* bedzie chlopak!:) Iza jak tam w nowym mieszkaniu? Ty sieciesz ze masz krotkie cykle bo masz dwa razy wieksza szanse na dzidzi niz np ja:) Bejbe paczki'kamienie' juz zjedzone? Jovanka alez ta twoja buzka jest promienna! Przypomimasz mi kuzynke.tez ma takie oczka jak ty! Takie 'kocie oczka' jak w shreku:) Fiona oj sie bedzie dzialo! Czuje ze do 17 wiki nie wytrzyma i do konca tygodnia pochwalisz sie zdjeciem malutkiej:* Stymulowana trzymam kciuki aby stymulacja sie udala! Masz wilkie jaja!:* Giubelli jak nasz krolewna? Fikolkuje? Po wizycie czekam na fotki!;* Paola gratuluje pani ksiegowo!:* Jejku nie wiem co komu dalej pisac;) Ewelka, izulinka, nessaja o was tez pamietam;* A czy eska tu jest bo wydaje mi sie ze nic nie pisala... o matko! Mackowa mordo ty moja jeszcze ty! Jak ziola?? Oo i ala, agniesia, kasik,marta!;* buziaki dla was wszystkich. Dla ciebie tez smerfetko pomimo naszych 'zgrzytow'. Dobranoc i fasolkujcie!!!!;* bo goofcia nie na marne otworzyla wrota dla ciazowek;) bajooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobity ja juz w domku po kolacji i leze zaraz film z mezusiem bd ogladac :) dzis jest 13 dc a mnie dalej cisnie podbrzusze wczoraj nie mogłam sie z lozka podniesc tak bolało... nie wiem co to moze byc bo na pewno nie owulka :( ale pocieszam sie ze 27 mam wizyte tam w poradni i pewnie porobia jakies badania :) zycze wam owocnych nocy bo nie wiem czy jeszcze dzis tu zajrze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojawilam sie i ja jeszcze na chwile :) No i @ sie rozkręca :( Nie wiem o co chodzi :( Poszłabym do lekarza ale mi powie ze nic Mi nie jest :( Przecież w UK to normalne :( Masakra jakas :( Mojej znajomej maz (pare lat temu) zmarł tu na raka :( Za pozno go wykryli :( Ale co sie dziwić ze za pozno jak oni za każdym razem odsyłają ludzi do domu mówiąc ze nic im nie jest i na ból dają paracetamol. A ma złe samopoczucie dają witaminy :( Porażka :( Moj ostatnio był u lekarza bo złe sie czuł od jakiegos czasu, ciagle był rozdrażniony i zmęczony. To mu lekarz kazał wiecej odpoczywać i sie nie przemęczać :( Ja p*****le tu to jest jakas pomyłka :( :( Ehhh * Niewiemczytonjuz a robiłaś sobie test? Masz jakies objawy? Ciezko powiedziec czy sie udało :( Ale zawsze warto mieć nadzieje :) Co nie dziewczyny :) * Ja w nastepnym cyklu kupuje testy owu :) :) Zobaczymy czy pomogą :) * Paulinka oczywiście ze o Tobie pamiętamy :) Super ze ciagle piszesz :) :) No i to wlasnie jest to - nasza psychika :( Tak trzymaj kochana i ciesz sie sexem :) :) A w miedzy czasie, całkiem przypadkiem - zafasolkujesz :) :) Lece spac kochane. Dobrej nocki i do jutra :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulinka121989 - muszę Ci powiedzieć że jak dotąd każdy kto mówi o dzidzi to mówi jak o chłopcu i Ty mówisz że będzie chłopak hehehe...nie wiem jaka to zależność :D my z Mężem po cichutku marzymy o dziewczynce ale najważniejsze jest to żeby było zdrowe nic więcej... Stymulowana - UDA SIĘ!! :D Wszystkie tu trzymamy kciuki :D IZA85 - jutro to nie ale pojutrze chyba zrobie raban w tej przychodni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Goofcia bo ja czarownica jestem;) juz kiedys o tym pisalysmy na poczatku:) Iza chcialabym w lato pojezdzic jeszcze na moto zanim zafasolkuje;) ale jesli sie tak stanie to oczywiscie ze bede mega szczesliwa;) narazie jednak odpuszczam psychicznie, zadnych testow robic nie bede. Co ma byc to bedzie;) aa przeciez z mojej wrozby wynikalo ze urodze w wieku 25 lat. Czyli mam jeszcze czas do lutego 2015;) hihi a ja na was rzucam czar i fasolkowac do cjolery jasnej! Raz dwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć pszczółki ! Piszecie jak szalone ! Fiona, czekam na relacje ! Dziwne tylko, że nie skierowali Cię na cesarkę bez bóli, tylko musiałaś na nie czekać.... 🌼 taka oto ja - no w jednym pokoju 2 łóżeczka i wy to chyba będzie ciasno... :) macie jakieś rozwiązanie? mówiłaś, że ten dom duży, to może jakiś pokój przejmiecie na czas budowy domu? 🌼 byłam u gina wczoraj, ściągam gacie do badania na samolocie, leżę tam, a lekarz z dziwną miną się pyta co to za siniak na tyłku. No słuchajcie, ja się patrzę, a tam na pół półdupka fioletowo-zielony sinior! Aż mi się głupio zrobiło, zaczęłam się tłumaczyć i sobie przypomniałam, że poślizgnęłam się w naszym magazynie przy liczeniu, i wpadłam dupskiem na takie metalowe części....trochę Tośką zakołysało, ale wyszłam z tego telemarkiem. Mimo wszystko musiałam się tłumaczyć, że jednak mnie mąż nie bije :P pokiwał głową, spytał gdzie pracuję i czy jestem typem siedzącym czy aktywnym. Podejrzewam, że zwolnienie dałby mi od kopa, ale powiedziałam, że przyjadę za miesiąc i zobaczymy, bo na razie czuję się jakbym w ciąży nie była, więc jest git, choć nie ukrywałam, że ciężko śpię i wstać rano to jakiś koszmar. Popatrzył na tamte badania, powiedział że 7 dni, to nie żadne odchylenia od normy, wręcz zamknął badania i powiedział, że żadnych stresów, bo wszystko gra! Niestety nie zrobił USG przed brzuch tylko dopochwowe - znów stwierdził, że piękna długa szyjka :P - no ciąża wzorcowa. Byłam bez M. tym razem i jakoś wolę jak on jest ze mną.... tak się czuję fajniej z nim :) on się tak cieszy widzę po nim :) 🌼 Goofcia, co do bólu macicy, to ja właśnie nie czuję jej prawie w ogóle! Spodziewałam się bólu, a tu nic. Pytam gina, a on mówi, że macica rozciąga się 300 razy! Jedne kobiety to czują bardziej, drugie mniej, więc nie bój żaby :) chyba mogę rodzić naturalnie, skoro nie czuję zbytnio jej rozciągania ;) choć jak wczoraj wsadził mi paluchy tam i naciskał, to myślałam, że padnę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giubelli mam cesarke na 17 marca. Jestem w domu, ale cala noc bole miesiaczkowe i ogolnie niedobrze mi. Skurczy poki co regularnych nie ma. 17 cesarka, chcialabym dotrwac, ale no nie wiem nie wiem. Jakby wody odeszly lub czop to mam jechac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Matko dziewczyny od rana jak tylko oczy otworzyłam tak dziwnie się czuję że szok. Poszłam do wc a tam służy z krwią jakieś plemienia a to dopiero,13dc przestraszylam się nie na żarty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wczoraj byl 13 dc i tez pisalam wam ze lipa bo strasznie bolalo mnie podbrzusze :( dzis jest juz ok wiec humorek lepszy ... za to siedze w pracy i co sie dowiaduje ze pradu do 14 ma nie byc a szefowa kaze mi siedziec hmmm ciekawe jak umyje glowe klientce do modelowania albo farbe zmyje juz nie wspomne o suszeniu hehe.... W tym miesiacu widze ze jakies dziwne rzeczy sie z nami dzieja ;/ a moze to znak ze w koncu posypia sie kteseczki ;))) trzymam moooocno kciuki za kazda z osobna moje kobity :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejoo;) Ja wczoraj mialam bol ciagnacy w dol jak na @. Dzis lekko poli podbrzusze i zakulo mnie raz i porzadnie:/ zobaczymy co to bedzie. Mysle ze 7go testowac bede. Mam dziwne przeczucie... hm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinka ty cza rownico ( pozytywna oczywiscie) rzucaj tu czary na kazda z nis jakie tam sobie chcesz byle fasolinki z tego byly a nawet i po 2 ;) Ja od wczoraj zaczelam tez robic owulacyjne zobaczymy co pokaza ;) Mackowa a jak u ciebie po ziolkach ...????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Niestety przyszła do mnie da franca.:) Ale nie załamuje się postanowiłam ten okres wykorzystać na sprzatanie generalne i malowanie lubie co jakiś czas coś zmienić,:) dlatego jak kupie farby i nikogo nie będzie w domu to się biorę do roboty. Nie lubię jak ktoś mi się plącze pod nogami. Fiona czekamy na zdjęcia maleńkiej:) Giubelli ciesze się że wszystko ok.:) Paola czekamy na dobre wiadomości:) Ja zaczynam brać wiesiołka, magnez i inne takie. Mam nadzieję że jak zajmę się firmą to nie będę myślała (tak intensywnie) o fasolce i się wkońcu uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodza do was @ :(( Bede sie bronila aby do mnie nie przylazla. Powiem jej ze ma zakaz wstepu na 9 miesiecy:DDD Mimo ze z moim ost sie kluce to i tak mam dobry humor. Wczoraj bylam na niegk wsciekla "co okres dostalas?" Zalamal mnie tym pytaniem.zadowolona odpowiedzialam ze nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny w ten słoneczny poranek :) Zeby jeszcze z 25 stopni na plusie było to juz wogole byłby wypasik :) :) * Goofcia daj im czadu :) A powiedzieliscie juz Twoim rodzicom? I ogolnie komuś oprócz nas :) Ale my szczęściarzy jestesmy :) Tak szybko sie dowiedzialysmy :) * Giubeli to musiał niezle ten siniok wyglądać :) :) * Alaa dokładnie Cie rozumiem. Ja mam 19 dc a @ przylazl :( A zawsze mam 25 dc :( * Paola trzymam kciuki :) Ja miałam przeczucie - nawet bym stwierdziła ze byłam pewna ze bedzie moja fasoleczka a tu @ od wczoraj :( ehhhh. Ale za Ciebie trzymam kciuki :) Bądź prosze ta kolejna z II kreskami :) * Kasik szkoda :( Ale maluj, sprzątaj, otwieraj firmę a w nastepnym cyklu maja byc II grube krechy :) * Zaraz uaktualnie tabelke :) W sumie to siebie w tej tabelce :) Niech tylko oblicze kiedy mniej wiecej następna bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×