Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Iza85 ja ostatnio tez myslalam ze juz bedzie ciaza i zrobilam test (kolezanka mi kupila bo bylam w pracy i do tego w aptece gdzie sprzedaja all bez recepty kupila test za 17zl..) zrobilam i za piec minut doslownie przyszla @... teraz przy owulacji brzuxh bolal 4 dni i przez dwa schylac sie nie moglam. Nagle klucia w brzuchu.. i jestem pewna ze beda dwie kreski. Jak zawsze haha. No zobaczymy co to bedzie. Jak przyjdzie @ to pewnie nie 5 ale i 7,8... czekam niecierpliwie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goofcia zrobila prezent na urodziny a my zrobimy na dzien mezczyzny :D co wy na to hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane ;) przeczytałam w nocy wasze wpisy i goofcia gratulacje ty się nie czuj zapomniana mnie też tu czasem nie ma tyle czasu i dziewczyn jest tyle że szok ale to akurat fajnie. Ja dziś ide do gina ale mam dziwne przeczucia że coś jest nie tak nie czuje już mojej pływającej rybki ogolnie nie czuje się w ciąży;/ nie wiem boję się;( a popoludniu pomykam do lekarza z młodym bo znówvchory;/ cały weekend nas nie było bo siostra M miała 18. Ech katar nie odpuszcza już nie mogę macie jakieś sposoby?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelus nawet tak nie myśl, że coś jest nie tak! :) Ja to się nie dopisuję w tabelce, wręcz się wypisuję:) Przerwa w staraniach. Muszę trochę zmienić nastawienie. W tym cyklu unikamy dni płodnych. Zabawnie będzie, jak jednak wpadniemy, to nici z naszego wyjazdu na urlop:P Nie aktualizuję się w tabelce, bo w sumie to nie wiem kiedy będzie następna @ ostatnio płata mi figle. :) Życzę Wam dziewczyny samych wiosennych fasolek!!!!! Oczywiście, nie odchodzę od Was:D jestem, czytam, czasem coś napiszę:) :) MAMUŚKI Majowa************** 27********18.01.2014*******Marcelinka CIĘŻARÓWKI Fiona *****************25 *********3cs ***************** tp. 17.03.2014 Taka oto ja ************24*********2cs ********2dz*********tp. 25.03.2014 motynka ***************24*********2cs ****************** tp. 23.07.2014 JovankaJo **************29 ******* 3cs ******* 1dz ******* tp. 23.07.2014 PauliśC*************** 22 ********15cs ********1 dz ******* tp. 30.07.2014 Angelusdominus *******23 ********3cs ******* 4dz*********tp. 08.08.2014 RozusPL **************21*********4cs ***************** usmiech.gif Giubelli ****************27 ********9cs ****** 1dz ****** usmiech.gif ŻoneczkaKrk **********25 ********3cs *******************usmiech.gif bejbe27 ****************27 ****** 18cs ****************** tp. 16.08.2014 Goofcia________________22______6 cs______1dz____ usmiech.gif 06.11.2014 AKTUALNE STARACZKI - 2014 kasik85_______________28______13 cs______2dz______@03.03.2014 Paola1801_____________22______7 cs_______1dz______@05.03.2014 eska 22_______________22______15 cs______1dz______@07.03.2014 Izulinka7______________23______12 cs______1dz______@XX. 03.2014 IZA85_________________28______5 cs_______2dz______@09.03.2014 Eweelka_______________31______6 cs_______2dz______@17.03.2014 Stymulowana___________28______17 cs______1dz______@13.03.2014 MackowaZona__________27______14 cs______1dz______@14.03.2014 Alaaa66_______________28______10 cs______1dz______@15.03.2014 marta86100____________28______73 cs______2dz______@20.03.2014 paulinka121989_________25______9 cs_______1dz______@28.03.2014 nessaja________________21______3 cs_______________@02.04.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mackowa niestety ale takie jest życie.:( moja mama tez kiedyś straciła jedno z bliźniąt. byli wcześniakami jedno nie żyło jak się urodziło:(:( moja ciocia też szybko straciła dziecko. małą miała 2 latka moją koleżankę kilka lat temu załatwiły komary. strasznie ją pocieły. wtedy akurat były powodzie. to było w czerwcu 2010r. u mnie na cmentarzu przy jednej alejce widziałam chyba 5 takich małych grobków. najmłodsze nawet dnia nie miało niestety:(:( najstarsze 3latka. ale takich alejek u mnie na cmentarzu jest napewno o wiele więcej. ale dokładnie nie wiem ile bo cmentarz u mnie jest naprawde ogromny. co roku jak tam jeżdze to cmentarz jest powiększony. Te aniołki na to nie zasłużyły! przez 9 miesięcy uważa sięzeby dziecko było zdrowe i nic sie mu nie stało a tu nagle taka tragedia:(:(:( Goofcia gratuluje ci:) też bym chciała zrobić taki prezent ale nie zdąże bo mam nie wiele czasu na to:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Nie bede ukrywac, ze rzadko was czytam ostatnio bo juz zmeczenie daje sie we znaki. Nie wiem, czy pisalam wam, ze mam cesarke 17 marca? Boje sie i ciesze jednoczesnie. Za 2 tygodnie mala bedzie z nami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niby wiem agniesia ale te myśli właśnie od kilku dni się kotłują w głowie ale za 1,5 h ide więc się okaże i może się dowiem płci;) fiona fajnie już nie długo utulisz malutka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiona jak super;) nie mozemy sie doczekac !!!;) Dziewczyny powoli myslimy nad cywilnym. Obraczki fazowane czy jakies inne czyli drozsze i piekne..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sie zastanawiam. Alkohol ma wplyw na dziecko dopiero po dwoch tyg czyli jak test pokazuje dwie kreski. Czy sie myle? Na poczatku dziecko jest bezpieczne. Najwazniejszy jest pierwszy trymestr. No ale ile osob pije i dopiero jak dowiaduja sie o ciazy odkladaja wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) I znów poniedziałek!!! Nie wyspalam sie bo moje dzieciątko 3 razy w nocy sie budził bo mu sie jakies złe sny śniły :( A teraz w drodze do pracy :) * Mackowa moja Ty wróżko :) Bardzo bym chciała aby tak było , ale...,... Powoli wylatuje ze mnie brązowy śluz - dokładnie taki jak przy @ :( I na dodatek boli mnie brzuch dokładnie jak na @ :( Ale nie tracę jeszcze nadziei :) Wszystko jest możliwe :) No ale gdyby @ przylazla to bym sie w****ila bo ma byc dopiero 9 marca!!!! Odkąd zaczęliśmy starania to zmienia mi sie co miesiąc. Zawsze @ była książkowa - 25 dni i nie było zmiłuj. A tabletek anty nie brałam. I teraz @ przychodzi albo 2 dni za wczesnie, czasami dzien. Albo 2 dni sie spóźnia :( Byłam u gina i mówiłam o tym. Zbadał wszystko dokładnie i noc nie znalazł co mogłoby by tego przyczyna :( Wiec nie wiem o co kaman :( * Paola ja tez jestem pewna ze w tym miesiącu to juz :) Co prawda jajniki po owy nie dają o sobie znac, jedynie czasami slabiutko zakuje jeden, No i stwierdzam ze to juz moze byc ciąża :) Masakra :) Chyba za bardzo doszukuje sie jakichkolwiek objawów :( Ale jeśli w tym cyklu przyjdzie @ to w nastepnym kupuje testy owu :) Zobaczymy co z nimi bedzie :) :) Nie zaszkodzi spróbować, chociaz czytałam Wasze opinie ze oszukują :( Ale spróbuje :) Paola co do obrączek to i ja mam wieczny problem :) Co chwila zdanie mi sie zmienia :) hehe :) A co do tego alkoholu to ja nie wiem jak to jest!!!! Znajoma schlala sie z rozpaczy ze nie jest w ciąży, bo brzuch ja napierdzielal jak na @ a jak sie okazało to brzuch ja bolał bo synuś sie zagniezdzal :) :) A jeszcze sie nospy nazarla na te bóle brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelus ja mojemu zakupiłam nebulizator do inhalacji i jestem zadowolona :) Katar nie zniknął po jednej inhalacji, bo to nie maszyna cudów :) : D Ale z każdym dniem katar ustepowal :) A ciągnął sie u nas chyba ze 2 tygodnie :( Robiłam mu inhalacje ze zwykłej wody fizjologicznej, albo zaparzalam rumianek i wlewalam troche do nebulizatora. Ale zanim kupiłam inhalator to siadaliśmy z młodym pod ręcznik nad garem pary. Parzylam w garnku rumianek i pod ręcznik z nim siadalam. Pomaga tez na kaszel :) Inhalowalam go tez z mięty :) Poczytaj na Google o inhalacjach na katar. Jest masa ziolek z których mozna robić inhalacje :) Zdrowka zycze Wam kochani :) * Fiona to juz za dwa tygodnie :) :) Ale radość :) :) Wszystko bedzie dobrze - musi byc :) Jak bedziesz miała siły to dawaj znac co u Was :) * Lece do pracy. Pojawie sie pozniej :) Miłego dnia dziewuchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiałam podzielić bo mi za spam uznawało !!! Jeszcze raz miłego dnia kobity :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytam bo my czesto piwko jakies lub kilka;d i ile miesiecy bym miqla sobie odmawiac hehe. Jak bede to odstawie natychmiastowo. A serio to juz nie bede i czekam na @ lub dwie kreski. Jak @ to chyba jak agniesia odpuszczam sobie. Takze fasolko przybyyyywaj! Potrzebuje porady w spr obraczek;d;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola ja tez tak co drugi dzien lubię siorbnac mała lampeczke winka :) Jak na teście pojawia sie 2 krechy to odrazu odstawiam :) No bo tak jak piszesz ile miesięcy my bysmy musiały nie popijac :) Ja juz od listopada :) A jak na swieta Bożego Narodzenia to moj ojczym takie z******te winko zrobił ze poezja :) :) Mniam, aż mi ślina pociekla :) Lece teraz do pracy, ale po napisze Ci cos odnośnie obrączek :) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza85 okeeej czekam;* Milej pracy;) A co do winka jak lubisz slodkie to polecam Mogen David Pomegranate, uwielbiam je jest najlepsze na swiecie <3 sa tez inne Mogen David ale przy tych sie chowaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczny!! A ze mnie jak lecialo tak leci, tzn troche mniej :P No i chyba troche pobolewa mnie prawy jajnik. Co do obraczek.Wiem ze w Apart maja promocje 25%, tylko ze jedynie w esklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim. U mnie miało nie być@, a chyba przyjdzie, cyce mam tak duże że nie pamiętam, czy kiedyś takie miałam i bolą nadal , a już nie powinny. brzuch też mnie boli tzn. z jednej strony i miałam nitki krwi w śluzie, ale był dziwny bo wyglądał jak płodny, a w tej fazie nie powinien być taki. Ja już nic nie wiem , nie wiem co się dzieję, pewnie ta torbiel namieszała, chociaż już od kilku dni jej nie czuję. Może to pęcherzyk nie pękł, ale testy owu były pozytywne i czułam jajniki. * Fiona zaraz przytulisz malutką, a masz już imię? * Paola ja też niedługo będę szukała orączek.Na razie musimy zamówić sale.A wy robicie wesele, przyjęcie czy tylko obiad dla najbliższych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik mamy zamiar robic obiad a raczej takie male przyjecie bo alko mamyzamiar kupic nie jqk do obiadu tylko troche wiecej. Licze na kilkugodzinna zabawe. Najblizsi nie do konca czyli 25osob i mojego mamy rodzenstwo z zona czy tam z mezem bo zalezy jej czyli dodatkowe 10 osob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimo wszystko aby w aparcie dostac super obraczki to 3,5tys. Widzielismy super obraczki za 2,5 ale ciagle mamy w glowie te zwykle fazowane i z upustem 30proc i za pare jakos 1200 wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Stymulowana jak wrocisz od doktorka to pisz co z pecherzykami bo spac mi to nie daje! :-) Paulinka gdzie jestes? Giubelli weekend sie skonczyl wiec czas najwyzszy na forum wrocic :-) Angelus rety co Ty piszesz? Lec czym predzej do tego lekarza i od razu pisz co powiedzial i jak malenstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Goofcia Gratulacje!! Mam nadzieję że rozpoczęłaś wysyp wiosennych fasolek!! Zdjęcia wszystkie obejrzałam :) Swietne!! Też dziś jakieś wstawie :) A poza tym humor nie ciekawy. Mój ma ostatnio małe problemy w pracy, ale cały czas staram się go wspierać, bo widzę że męczy się :( Tak już jest że niektórzy prywaciarze korzystają że jest bezrobocie i robią z ludźmi co chcą. Lekko noga się powinie i już zmieniają pracownika :( Ciesze się że nie został zwolniony, bo tak potrafią robić, ale coraz gorzej tam się dzieję. Już zastanawia się nad wyjazdem. Ma co prawda kilka propozycji pracy za granicą, ale ja nie chciałabym żeby teraz wyjeżdżał więc póki co się trzyma tam gdzie pracuje :( Dobra kochane nie przynudzam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Paola Sloneczko bierz te za 1200. Serio Ci mowie. My mamy za prawie 3000, wyszlo nam co prawda taniej bo meza znajomy w aparcie pracowal i zaplacilismy 2200. I teraz jakbym miala jeszcze raz wybierac to wzielabym tansze. To jest tylko kawalek zlota. Moim zdaniem nie warto pakowac takiej kasy w obraczki. Owszem jest to symbol malzenstwa ale czy ta obraczka bedzie za 1000 czy za 5000 to i tak wiekszego wplywu na Wasze zycie miec nie bedzie, jak zajdziesz w ciaze mozliwe ze jej nosic nie bedziesz bo palce moga puchnac itd... a co do obiadu to w 100 % popieram, u mnie tez byl obiad... i trwal do 4 nad ranem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko Dziewczynki :) Ja też w poprzednich cyklach byłam "przekonana" że jestem...ale to uczucie to zupełnie coś innego :D Nadal nie mogę w to uwierzyć :P Dzisiaj z samego rana zadzwoniłam żeby wyciągnąć sobie numerek do "midwife" to angielski odpowiednik położnej...bo tu nie lekarz prowadzi ciążę a położna...zostało mi oznajmione że nie ma pośpiechu i że ważne aby przed 12 tyg. ciąży spotkać się z położną czyli mam wizyte 27 Marca!!!! Żadnych badań krwi na początku ani nic...poprostu czekać...Oni tu z tego słyną. Ehhh...Dopiero po wizycie zostaną mi zlecone badania i USG :P A co do bólu jajników to u mnie było tak że pobolewały w czasie owulki a potem ze trzy dni spokój i znowu zaczeły boleć jak na owulke i ćmią do teraz :P A jeszcze jedno...zamknęliśmy sklep...same straty...i to zrobiliśmy to zaraz przed tym jak "poczułam" że jestem w ciąży...także bez roboty jestem....w ciąży...świetnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezzzuuu zabić Was to mało! Faktycznie czasem nie ma jak każdej odpisać np ja dziś nie mam szans tego zrobić ! Goofcia! Gratki! Super :) Fochy na bok bo też sobie daję głowę uciąć że pytałyśmy gdzie Ty. O mnie też nie pytają nie raz a i tak ja menda piszę :P ja też obudziłam się o 4.oo rano parę dni przed spodziewanym @ i miałam dziwne przeczucie do 7.oo ;) słyszałam właśnie o tym, że w UK nie uznają zbytnio ciąży do 12 tyg. kurcze kicha z tą pracą :-/ masz jakiś plan ? Fiona! ale suuuper że to już tak niedługo! :) też już bym chciała mieć to za sobą... co do obrączek to my wybraliśmy wzór z apartu a zrobił nam je złotnik za 1500 zł komplet! W aparcie jedna kosztowała 1900.... łezka mi się w oku zakęciła jak pisałyście o tych chorobach, cmentarzach .... taka troszkę wrażliwa jestem, ale na bok smutki! Dziś jadę do gina tego mojego już, zobaczymy czy faktycznie dziewczynka jest, każę mu zmierzyć tą główkę, niech określi czy mam termin na 4.lipca czy na później bo już sama się stresuję, że mała jest za mała.... także po powrocie zaktualizuję termin w tabelce. Angelus, ty też daj znać co z Tobą ! Chciałabym Wam wszystkim odpisać bo każda coś ciekawego wnosi do forum, ale musiałabym robić notatki, rozpiski i analizy połączone z wykresami każdej z Was :P jak będę na macierzyńskim to w przerwach między spaniem będę pisać częściej obiecuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa dziekuje, o taka rade mi chodzilo. Moze i to chcialam tez uslyszec. Ale uslyszec od kogos kto jest w malzenstwie. Dziekuje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giubelli to i tak starasz sie kazdej odpisac. Ja pisze ogolnikowo zazwyczaj bo mam skleroze i nie pamietam ktora co napisala. A ze siedze na telefonie to juz w ogole. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz mnie denerwuja moje wlosy. Wysylam na emaila zdj moje i prosze o w miare jakies doradzenie. Blagam:( szybko nudza sie a jak zrobie cos to zaluje jak teraz sciecie troche i ombre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Gofcia moje gratulacje, w koncu super wiadomość mam nadzieje ze teraz juz bedzie nas coraz wiecej:) Gratuluje dziewczynom za zdanie egzaminów:) Laski wiecie co mije (.)(.) eksploduja:) przez ten weekend, tak to mnie nigdy nie bolaly jak tylko moglam to chodzilam bez stanika, spałam na plecach bo nawet nie miglam na boku, nie mowiac o brzuchu, niby okres w piatek ale pewnie wszystko sie przesunie jak zwykle... Heh w sobote bylam na imprezie ale mnie nogi bolaly:) Pozdrawiam WAS wszystkie i ide cos zjesc. Czekamy na wieści od dziewczyn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale mam beznadziejny humor dzisiaj ;/ Wkurza mnie wszystko. Co do wlosow.Ombre moim zdaniem to jakis niewypal.Pol dziewczyn na ulicy go nosi.Ale co kto lubi ;) To samo z wygolonym bokiem.Kazdy ma swoj gust i styl i tego powinien sie trzymac.Zrob sobie taka w ktorej bedziesz sie dobrze czuła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×