Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Czesc dziewczyny Giubelli super ze wszystko w porzadku :* Paola to czekamy na wiesci ;) Paulinka.. oj tam.Zgrzyty czasem musza byc :P U mnie w normie.Juz nie plamie, czasem tylko jajnik czuje. A. ciagle mnie pyta kiedy wyjezdzam.. Lece zrobic jakies sniadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUŚKI Majowa************** 27********18.01.2014*******Marcelinka CIĘŻARÓWKI Fiona *****************25 *********3cs ***************** tp. 17.03.2014 Taka oto ja ************24*********2cs ********2dz*********tp. 25.03.2014 motynka ***************24*********2cs ****************** tp. 23.07.2014 JovankaJo **************29 ******* 3cs ******* 1dz ******* tp. 23.07.2014 PauliśC*************** 22 ********15cs ********1 dz ******* tp. 30.07.2014 Angelusdominus *******23 ********3cs ******* 4dz*********tp. 08.08.2014 RozusPL **************21*********4cs ***************** usmiech.gif Giubelli ****************27 ********9cs ****** 1dz ****** usmiech.gif ŻoneczkaKrk **********25 ********3cs *******************usmiech.gif bejbe27 ****************27 ****** 18cs ****************** tp. 16.08.2014 Goofcia________________22______6 cs______1dz____ usmiech.gif 06.11.2014 AKTUALNE STARACZKI - 2014 kasik85_______________28______13 cs______2dz______@03.03.2014 Paola1801_____________22______7 cs_______1dz______@05.03.2014 eska 22_______________22______15 cs______1dz______@07.03.2014 Izulinka7______________23______12 cs______1dz______@XX. 03.2014 IZA85_________________28______6 cs_______2dz______@27.03.2014 Eweelka_______________31______6 cs_______2dz______@17.03.2014 Stymulowana___________28______17 cs______1dz______@13.03.2014 MackowaZona__________27______14 cs______1dz______@14.03.2014 Alaaa66_______________28______10 cs______1dz______@15.03.2014 marta86100____________28______73 cs______2dz______@20.03.2014 paulinka121989_________25______9 cs_______1dz______@28.03.2014 nessaja________________21______3 cs_______________@02.04.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetka dobrze ze krwawienia ustały. Ktory to u Ciebie dc? A jak u ciebie sprawy? Wymeldowałas sie? Masz juz pomysł jak przewieźć wszystko spowrotem do domu? * Miłego dnia lesencje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AKTUALIZUJĘ SIEBIE ! :) MAMUŚKI Majowa************** 27********18.01.2014*******Marcelinka CIĘŻARÓWKI Fiona *****************25 *********3cs ******************** tp 17.03.2014 Taka oto ja ************24*********2cs ********2dz*********tp 25.03.2014 Giubelli ****************27 ********9cs ****** 1dz ********* tp 04.07.2014 motynka ***************24*********2cs ******************** tp 23.07.2014 JovankaJo **************29 ******* 3cs ******* 1dz ******* tp 23.07.2014 PauliśC*************** 22 ********15cs ********1 dz ****** tp 30.07.2014 Angelusdominus *******23 ********3cs ******* 4dz******** tp 08.08.2014 bejbe27 ****************27 ****** 18cs ******************** tp 16.08.2014 RozusPL **************21*********4cs ****************** :) ŻoneczkaKrk **********25 ********3cs ******************* :) Goofcia________________22______6 cs______1dz__ :) 06.11.2014 AKTUALNE STARACZKI - 2014 kasik85_______________28______13 cs______2dz______@03.03.2014 Paola1801_____________22______7 cs_______1dz______@05.03.2014 eska 22_______________22______15 cs______1dz______@07.03.2014 Izulinka7______________23______12 cs______1dz______@XX. 03.2014 IZA85_________________28______6 cs_______2dz______@27.03.2014 Eweelka_______________31______6 cs_______2dz______@17.03.2014 Stymulowana___________28______17 cs______1dz______@13.03.2014 MackowaZona__________27______14 cs______1dz______@14.03.2014 Alaaa66_______________28______10 cs______1dz______@15.03.2014 marta86100____________28______73 cs______2dz______@20.03.2014 paulinka121989_________25______9 cs_______1dz______@28.03.2014 nessaja________________21______3 cs_______________@02.04.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej ! wiecie czemu się spam robi w tabelce ? tp było z kropką na końcu - może uznało za spam, i dorobiłam buźki uśmiechnięte i już tabelka spamem nie była. Może to o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakis 22dc. Wczoraj gadalam jeszcze z A. o tych rzeczach.Powiedzial ze zapyta znajomego bo on wybiera sie czesto w moje strony. Jesli nie, musze cos innego wymyslic.Myslalam ze ten wyjazd bedzie prostszy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik zaktualizuj sie w tabelce :) A ja "przeniosę" sie niżej w tabelce jak siądę do komputera bo na telefonie nie jest to takie proste :) :) Przynajmniej dla mnie :) hihihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giubelli fajnie ze wszystko u Ciebie ok:) Paulinka pisze, wczoraj tez pisalam:) U mnie 27 dc piersi nadal bola ale nie az tak mocno... teraz wlasnie zaczelo mnie podbrzusze bolec, czyzby juz na @? Nie chce zeby przyszedl, moj maz ma 23 urodziny chcialabym mu prezent zrobic ale pewnie jak zwykle...ogolnie jakas ostatnio rozdrazniona jestem, wszystko mnie denerwuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejooo mi niestety tabelkę bierze dalej za spam nie wiem czemu :( do mnie chyba @ się zbliża, mam tylko nadzieję, że nie przyleci przed 5 marca żebym mogła się spokojnie do gina wybrać :) 🌼 Giubelli fajnie że wszystko z malutką w porządku, chodź my i tak wiedziałyśmy że tak jest :P ale ty jako mama masz prawo się stresować i przejmować bardziej, tylko wiesz bez przesadyzmu nam tu :D 🌼 eska najgorsze jest to że takie objawy mogą być i na @ i na ciążę :-O 🌼 powinien być jakiś taki jeden objaw od razu stwierdzający czy to ciąża czy @ i jak objaw ciąży to gicior a jak objawy @ to kobieta w spokoju by sobie na nią czekała... a tak do dnia aż @ przyjdzie wierzymy że może jednak nie hehe ale to pogmatwałam, mam nadzieję że zrozumiecie :D 🌼 Iza 25 stopni marzy ci się haha :P nie ta pora roku :P 🌼 Paulinka pisz do nas pisz :) fajnie, że nie zdecydowałaś sie tak całkowicie porzucić starań bo wiem z doświadczenia, że później cięzko jest rozpocząć na nowo... bo my też (zresztą jak wszyscy tutaj) zdecydowaliśmy się na dzieciątko świadomie, a później zaczęłam pracę, inne sprawy mnie zaprzątały i kiedy nowa praca straciła blask nowości i chcieliśmy wrócić do starań to było bardzo ciężko, może nawet ciężej niż za 1 razem, więc trzymam kciuki żeby ci się wszystko ułożyło tak jak sobie zaplanujesz i wymarzysz :) miłego dnia kobietki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze jest to czu boli podbrzusze na @ czy oznacza ciaze. Zwariuje :D Dostawca tydzien temu powiedzial mi ze wygladam jak przy nadzieji :D Glowi mnie to ze przy owulacji mialam bole jak nigdy. Ze schylanie sprawialo mi bol. Moja kolezanka ciezarna tez tak miala. Ahhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA85 - najpierw dowiedziała się moja mama...robiłam test przy niej :P Potem dowiedział się mój tata bo akurat wszedł do kuchni :P Potem dowiedział się mój Mężuś przy torcie i sto lat a potem dowiedziałyście się Wy kochanienkie :D Wie już praktycznie cała moja i Męża rodzina...znajomi jeszcze nie...nie wstawiałam postów na fejsie ani nic takiego...wie moja psiapsiola...chcę poczekać do pierwszego USG zanim będzie głoooośno...ale ja jestem kiepska w utrzymywaniu jakich kolwiek sekretów także pewnie nie długo zanim sie wszyscy dowiedzą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goofcia wlasnie mi sie przypomniało. Nie masz gdzies u siebie w okolicy polskiej kliniki albo jakiejś przychodni? Wiadomo ze wizyta kosztuje ale moze uspokoilabys sie po niej troche. Ja na szczescie mam blisko siebie Polska klinikę wiec chyba w razie jak zajdę w ciaze to dla własnego spokoju pójdę do gina zobaczyć czy wsio okay. A pozniej od 12 tygodnia normalnie na NHS. Podejrzewam ze w polskiej klinice lekarz zrobi Ci usg zeby na pewno potwierdzi ciaze i sprawdzi wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA85 - najbliższa jest niestety 100 km odemnie...wszytskie inne polskie usługi tak ale nie lekarz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yeeeee wlaczyli prad mi w pracy ;))) Dziewczyny a mnie (.)(.) Bola ;/ Qka wodna co jest ... bez jajek jakis ten miesiac Dziwny jest nie sadzicie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetka ja mam 14 dc mowy nie ma o bolu (.)(.) Za jakies pate dni to spoko ale nie juz .... a ja sie dotknac nie moge :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka w mym domu, nie wiem jak, nie wiem skąd, ale siedzi sobie......podobno to symbol szczęścia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec albo @ przyjdzie wczesniej albo II kreski :P Mnie niedlugo powinny zaczac bolec bo zawsze jakis tydzien przed @ daja o sobie znac.Jedynie mnie brzuch nawala.Raz z lewej a raz z prawej strony ;/ A chwilami czuje jakies uklucia w macicy chyba ze az mnie skreca na kilka sekund. Ja nie wiem dlaczego te kobiety maja tak przerabane :P Testy powinny pokazywac ciaze juz na drugi dzien od przytulanka.Byloby mniej nerwow :P Stymulowana, w koncu za ponad 2 tygodnie wiosna wiec biedronka nie dziwna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smetfetka u mnie to raczej hormony warjuja bo @ mialam( w sumie skape plamienia) a dni plodne jak juz to od jutra sie zaczna;) wiec o fasolce nie ma co myslec w moim przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przedwczoraj mialam taki bol straszny podbrzusza ze wstac nie moglam z lozka doslownie i moj chcial pogotowie wezwac ale stwierdzilam ze jeszcze poczekam i po 30 min okolo przeszlo.. wczoraj jeszcze troche podbrzusze mnie cmilo a dzis juz git ;p stara sie robie i moze menopauza mnie lapie hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec moze na owulke tak reagujesz.Przyroda plata nam figle :P A ja sama nie wiem co myslec.Czy to ciaza czy nie.W sumie doszedl 2 czy tam 3 razy we mnie ale nie byly to dni plodne.Krwawien owulacyjnych tez nigdy nie mialam wiec nie wiem co jest grane.Zadziwia mnie jedynie moj spokoj :D Jeszcze jakis miesiac temu wariowalabym, szukala oznak ciazy i po testy leciala :D Stara?To co Ty powiesz za 10 lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie mialam krwawien wsrodcykliczynch nigdy ... Do owulki jeszcze troche co do tych rzeczy mam tak jak kalendarz mi wylicza i testy owu tez robie .... Eh dobra ja narazie sie nie martwie (niby) czekam do 27 na wizyte i tam mnie pewnie przebadaja w dloz i w szerz moj tez w poniedzialek jedzie na badanie nasienia wiec juz lekarzowi bd latwiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spotkalam tego pana co mowil ze wygladam jak przy nadzieji po tygodniu wlasnie i mowi czy noze zadac pytanie a ja ze tak i mowi tak czy nie? A ja sie smieje i mowie ale co.. a on ze wiem. I tak czy nie? A ja mowie ze jeszcze nie i okaze sie na dniach. To do mnie powiedzial abym mu za tydzien powiedziala:D a moze jestem w tej ciazy i mam wypisana na twarzy?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta, gdybym byla jasnowidzem to przepowiedzialabym Ci co to.Ale niestety zostaje czekac.Na pewno wszystko bedzie ok. Paola, z tego co widze @ masz miec jakos jutro.Nie wiem czy nie doczytalam, czy nie pamietam ale masz jakies objawy ktore wskazuja ze zaciazylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze nie jestes zadna z nas nie jest ;) A szkoda szkoda bo Polowa z nas mniej by sie martwila jak by wiedziala szkoda tylko ze zegar tyka coraz szybciej ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola a wiesz, że coś w tym jest...moja kuzynce powiedziała to jej babcia, że widzi w jej oczach, że jest w ciąży, młoda nic jeszcze nie wiedziała i nawet się nie spodziewała bo miała 17 lat....a jednak :D znowu mojej znajomej powiedziała to jakaś ciotka, na jej własnym weselu, że tak jakoś dziwnie wygląda, że coś się zmieniło w jej twarzy i zapytała czy nie jest w ciąży?? i i była, jak się potem okazało....więc może i na Twojej twarzy już coś widać ahhhh życzę Ci tego 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goofcia to szybko sie wieść o ciąży rozniosla ;) Szkoda ze nie masz "pod ręka" polskiego lekarza :( Znajoma moja mieszka w Bristolu i jak zaszła w ciaze to miała ciaze wysokiego ryzyka ze względu na wadę macicy :( Lekarze nie dawali jej zwolnienia bo stwierdzili ze jest w ciąży a nie obłożnie chora i na dodatek jest dopiero w 7 tc. Wiec az z Bristolu autobusem do londunu jechała i dał jej lekarz zwolnienie. A po 12 tygodniu to myśleliśmy ze jej położne iblekarze w d**ę wejdą. Bo ma wadę macicy i jest po 12 tc !!!!! * Smerfetka w obecnej sytuacji ja wybieram dla Ciebie..... Nie wiem. Rozstajesz sie z facetem to lepiej zeby @ był :( Ale z drugiej strony sama mozesz dzidzie wychowywać ;) Smerfetka a czemu nie ma Cie w tabelce??? Ale tez jestem zdania ze testy powinny wykrywać ciaze wczesniej :P * Paola to testuj szybciutko :) Moze ten Pan to wróżek ?? ; D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, nie ma mnie w tabelce bo spamowalam :P Tzn ktoras z dziewczyn nie mogla dodac chyba przeze mnie tabelki :P Fakt, nie mam zadnego obowiazku wychowywac je z ojcem. Zobaczymy co czas przyniesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×