Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Fiona gratulacje :* niech sie corcia dobrze chowa ... az mi lezka poleciala z tadosci ;) fajnir ze masz juz Wikunie przy sobie buziaczki dla malenstwa i ciebie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUŚKIkwiatek.gif Majowa************** 27********18.01.2014*******Marcelinka Fiona *****************25 *********7.03.2017 ******Wiktoria CIĘŻARÓWKIkwiatek.gif Taka oto ja ************24*********2cs ********2dz*********tp. 25.03.2014 motynka ***************24*********2cs ****************** tp. 23.07.2014 JovankaJo **************29 ******* 3cs ******* 1dz ******* tp. 23.07.2014 PauliśC*************** 22 ********15cs ********1 dz ******* tp. 30.07.2014 Angelusdominus *******23 ********3cs ******* 4dz*********tp. 08.08.2014 RozusPL **************21*********4cs ***************** usmiech.gif Giubelli ****************27 ********9cs ****** 1dz ****** usmiech.gif ŻoneczkaKrk **********25 ********3cs *******************usmiech.gif bejbe27 ****************27 ****** 18cs ****************** tp. 16.08.2014 Goofcia________________22______6 cs______1dz____ usmiech.gif 06.11.2014 AKTUALNE STARACZKI - 2014 kwiatek.gif Stymulowana___________28______17 cs______1dz______@13.03.2014 MackowaZona__________27______14 cs______1dz______@14.03.2014 Alaaa66_______________28______13cs______1dz______@15.03. 2 014 Eweelka_______________31______6 cs_______2dz______@17.03.2014 marta86100____________28______73 cs______2dz______@20.03.2014 Izulinka7______________23______12 cs______1dz______@XX. 03.2014 IZA85_________________28______6 cs_______2dz______@27.03.2014 paulinka121989_________25______9 cs_______1dz______@28.03.2014 nessaja________________21______3 cs_______________@02.04.2014 kasik85_______________28______14 cs______2dz______@03.04.2014 Paola1801_____________22______8 cs_______1dz______@09.04.2014 Eska22_____________22________16cs________1dz________@12. 04.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiona sliczna masz coreczke :) Stymulowana hihi 2017 Ci wyszedl zamiast 2014 :P jutro termin @, czekamy na dwie kreski! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj przepraszam, moj błąd i nie potrafię go poprawić bo moj komputer chyba sie zaraził od Mackowej tableta i swiruje. A wikusia jest śliczna 🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
Marta no zobaczymy zobaczymy")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytalam gdzies ze wvzesna ciaze mozna poznac po tetnie na pachwinie nicy jest przyspieszone :) ciezaroweczki sprawdzac****isac czy to prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło rety tętno w pachwinie? W życiu bym nie pomyślała. Marta co tam masz dobrego w tym boxie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Giubell sumiennie poprawię tabelkę :) MAMUŚKI 🌻 Majowa************** 27********18.01.2014*******Marcelinka Fiona************** 25 ***********07.03.2014******** Wiktoria CIĘŻARÓWKI 🌻 Taka oto ja ************24*********2cs ********2dz*********tp 25.03.2014 Giubelli ****************27 ********9cs ****** 1dz ********tp 04.07.2014 motynka ***************24*********2cs ****************** tp 23.07.2014 JovankaJo **************29 ******* 3cs ******* 1dz ******* tp 23.07.2014 PauliśC*************** 22 ********15cs ********1 dz ******* tp 30.07.2014 Angelusdominus *******23 ********3cs ******* 4dz*********tp 08.08.2014 RozusPL **************21*********4cs ***************** usmiech.gif ŻoneczkaKrk **********25 ********3cs ******************* usmiech.gif bejbe27 ****************27 ****** 18cs ****************** tp 16.08.2014 Goofcia________________22______6 cs______1dz____ 06.11.2014 AKTUALNE STARACZKI - 2014 🌻 Stymulowana___________28______17 cs______1dz______@13.03.2014 MackowaZona__________27______14 cs______1dz______@14.03.2014 Alaaa66_______________28______10 cs______1dz______@15.03.2014 Eweelka_______________31______6 cs_______2dz______@17.03.2014 marta86100____________28______73 cs______2dz______@20.03.2014 Izulinka7______________23______12 cs______1dz______@XX. 03.2014 IZA85_________________28______6 cs_______2dz______@27.03.2014 paulinka121989_________25______9 cs_______1dz______@28.03.2014 nessaja________________21______3 cs_______________@02.04.2014 kasik85_______________28______14 cs______2dz______@03.04.2014 Paola1801_____________22______8 cs_______1dz______@09.04.2014 Eska22_____________22________16cs________1dz________@12. 04.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
A teraz Wam pisze wiadomość w częściach bo mi g***o spamuje... Fiona gratuluje córci. rety jaka kruszynka śliczna! Zdrówka Wam dziewczynki życze! :) 🌻 Wróciłam se po nocy, poszłam spać i śniło mi sie że poszłam na usg brzucha bo podejrzewałam że jestem w ciąży. Okazało się że mam GLEJAKA! 8 cm. A usg robiła mi Pita :P dacie wiare? Szybko się obudziłam :P 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Stymulowana rety podziwiam za to znieczulenie. Ja kanałowe na żywca bo bardziej boli jak to znieczulenie odchodzi niż całe to leczenie :) ale dobrze że masz to już za sobą. Życze Ci (i wcale nie po złośliwości) żeby to fasolka zęby Ci psuła :D 🌻 Ja mam słońce dzisiaj! Świec***ełnym pyskiem... tylko jestem tak zmęczona że nawet patrzeć mi sie na nie nie chce ;P Ide zaraz jakiś obiad robic bo mąż z pracy wraca i może rusze dupsko na spacer?! Może ;) 🌻 Eweelka u mnie póki co pms się szykuje ;) Mąż siedzi wczoraj przed kompem, ogląda cichaczem jakiś strony, podglądam go i widze... rowery! Wkurzyłam się i mu mówie "wózka dla dziecka byś lepiej poszukał" a on do mnie "a czujesz się już w ciąży? to jedziemy po telewizor!" cycki mi oklapły... 🌻 Paaa 👄 chwalić się kreskami dwoma!! Szczególnie Ty Stymulowana!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiona gratulacje;*;* zdrowia;) piękne słońce za oknem a ja nie wyspana młody w nocy od 3do6 nie spał ;/ dziecko mnie tu w brzuchu dokazuje;) staraczki kora testuje następna?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj dziewczynki dawno mnie tu nie było i staram się zaległości teraz nadrobić, bo a to praca, a to koleżanka z zagranicy została dłużej, a to załatwianie różnych spraw a czas leci nie wiadomo kiedy dzień mija, i gdzieś człowiek wykończony sił wieczorem już nie ma.. gdzieś ost. odczuwam większe zmęczenie a wieczorem zdarzają się zawroty głowy. A tak to brzusio sobie rośnie pomalutku, i czuję jak dzidziuś coraz bardziej tam szaleje ❤️:-) 🌼 Fiona gratulacje! ❤️ Śliczna córeczka buziaki dla Was i duuuuuzo zdrówka ;-))) 🌼 Stymulowana, MackowaZona, Alaaa66, Eweelka ah niedługo zbliżają się terminy @, oby 2 kreseczki posypały się strumieniami :-):* za inne dziewczynki też mocno 3mam kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak przeczytalam o tym tetnie to tez sie zdziwilam ale coz moze prawda... ciezarowki sprawdzac****isac czy macie szybszy puls w pachwinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bejbe - masz klapsa za nieodzywanie się! 🌼 z tym tętnem w pachwinie :P to Wam powiem, że jak siedzę to cały mój organizm pulsuje. Serio! Chyba przez to że serce musi nadrabiać za dwóch, i jak zawsze byłam niskociśnieniowcem i było mi zimno, tak teraz jest znośnie. Czasem to wydaje mi się że mała tak kopie ?! Heee ?! Nieeeee, to puls na brzuchu :P 🌼 maćkowa - Ty serio żyjesz bez TV? Nie wiem. Podziwiam! Bo to jest taki pożeracz czasu.... wiem to po sobie, bo pierwsze co to jak padam po korkach to włączam coś, i nie wyobrażam sobie nie zasnąć przy jakimś głupkowatym serialu :) na pewno jesteś zdrowsza przez to i emocjonalnie (wiadomości i thrillery) i fizycznie. Maćkowa, nie doczytałam że to sen był i serio myślałam, że Cię badała Pita ! Heheh :) 🌼 mi mężulo przywiózł własnoręcznie przez niego zrobione w przerwie w pracy warzywa na patelni, z dodatkowymi ziemniakami, kurczakiem i surówką z sałaty i rukoli ! Moje głupkowate kochane tatusiątko.... jak będę na niego narzekać - trzepnijcie mnie w łeb przez ekran.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam;* dopiero w pracy jestem i dopiero mam czas na internet;) Fiona gratulacje!! ;* Nie mam sil. Ledwo dzis wstalam wykapalam sie wlosy umylam i pozniej robilam kolezance paznokcie. Wszystko na wariata dzis;d Czekam na wysyp wiesci o dwoch kreseczkach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Dzień dobry:) Fionaaaaaaaaaa - gratulacje! Jeju, mała pewnie pachnie przefantastycznie i w ogóle jest taka cudowniutka... :) Giubelli - mnie też pulsuje cały brzuch:):):) Mam dziś urodzinki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Wikusia prześliczna:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovankajo Wszytskiego najlepszego:) 🌼 A ja znowu w poczekalni u dentysty i czuje sie zle bardzo zle, boli mnie głowa, jeat mi niedobrze i słabo wiec albo cud, albo bede chora:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Giubelli Ty hardcorze nie tak mocno:P ehehe :) :D 🌼 1oo lat Jovanka !! :* 🌼 widzisz jak trafiłam dzisiaj na Twoje urodzinki hihi :) 🌼 Smerfecia to 3mam mocno kciuki :):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Stymulowana alboooooo faasoleczka mamusie osłabiła :D oj żeby to była fasoleczka :D;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovanka wszystkiego najlepszego. Spelnienia marzen ;**** i wszystkiego co sobie zapragniesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiona jaka slodka ta Twoja Wikusia;)) pozazdroscic ;*;) jak sie czujesz? Smerfetka trzymam kciuki!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Alooooo :-) Jovanka no to wszystkiego najlepszego Ci zycze, zdroweczka przed wszystkim!!! :* Marta testuj testuj i pisz nam od razu!!! Trzymam kciuki i chyba spac nie bede mogla :-) Stymulowana tylko sie nie nakrecaj za mocno ale... wierze ze to fasolka daje Ci popalic : D oby oby oby!!! :-) testujesz jutro? :-) Giubelli hehe zle mnie zrozumialas, mam tv ale takie stare pudlo. Dzialac dziala ale maz sie na nowy napalil, tylko po co nam on skoro ten stoi caly czas wylaczony?! :-) z nowym bedzie tak samo wiec zbedny wydatek. Kurcze jak fajnie byloby byc na miejscu Fiony :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maćkowa właśnie sie nie nakrecam a obawiam choróbska:/ testować nie bede bo w sumie po co? A Ty jak tam? Objawy czegoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewuszki, Jovanka wszytskiego najlepszego kochana. Spełnienia wszytskich marzeń. Fiona gratulacje!! Pociechy z córeczkie życzę. A ja od wczoraj mam plamienia...byłam u tego ginekologa w niedziele...zrobił USG stwierdził 5 tydzień i 2 dzień...a od wczoraj takie brązowe upławy. Przeraziłam się jak cholera! Dzwonię do tej położnej i mówie o co chodzi...kazała leżeć plackiem i gdyby pojawiła się taka świeża czerwona krew to dzwonić i załatwi USG na cito...najgorsze jest to że jakby miało się coś dziać to oni nie dają tu nic na podtrzymanie, poprostu natura ma się rządzić swoimi prawami...Nie wiem co myśleć z jedej strony położna i ginekolog z polski do ktorrego zadzwoniłam powiedzieli mi oboje to samo - takie brazowe upławy są czeste we wczesnej ciąży ale trzeba się obserwowac i dużo leżec...a z drugiej strony naczytałam sie dramatycznych scenariuszy w internecie!! Ja p*****le martwie się nie miłosiernie...od rana chodzę i popłakuje bo boje się ze starcimy naszą fasolkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goofcia staraj sie nie przejmowac. Wiem ze latwo mowic. Ale fasolka czuje ze Ci smutno. Nie placz kochana. :* wierze ze bedzie dobrze. Duzo lez :* biedna :( Badz silna ! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×