Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Izulinka gratulacje kochana :) to z tym wiosennych cięzarówek to już jest nas dwie :D super!!!! IZA85 - dzisiaj już dużo lepiej...duuużo mniej i jaśniutkie ale dalej coś tam widać. Dalej się oszczędzam i leże do góry brzuchem :D Będzie dobrze. Wczoraj sobie melise walnęłam bo taka jakaś niespokojna byłam i dopiero usnełam. Dzisiaj u nas prześliczna pogoda na termometrze 18,5 stopnia!!!!!! JUHUUU!!! Miłego dnia kochanienkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik85 ! Ja miałam torbiel ! 2x2 cm. Lekarz co Ci doradza ? Mi jeden chciał wyciąć, a drugi przepisał orgametril doustnie i czopki jakieś - nazwy nie pamiętam, ale jak chcesz to poszukam bo może mam gdzieś opakowanie. No i za 2 cykle zaszłam :) Brałam jeszcze duphaston po tej kuracji, ale tylko pół opakowania chyba.... też mogę popatrzyć na karty które dostałam ze wskazówkami od mojego cudotwórcy jak chcesz. Głowa w górę. Nie daj się ciąć, radzę Ci. Najpierw trzeba działać innymi metodami, potem dopiero w ostateczności laparo. Kurde, jakieś .....dziesiąt stron stąd jest cały przebieg mojej torbieli, więc jak umierasz z nudów ;) to możesz poczytać :) 🌼 IZA85 - a pacnął Cię kto kiedy ? Co to za humory, załamki. Proszę się brać w garść i heja DO PRZODU ! 🌼 no też mi się coś wydaje, że taka oto ja już leży z małym :) 🌼 kurde....taka pogoda a ja w pracy siedzę.... potem wrócę i do 19. korki.... k#$%wa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie widzialam ze taka oto ja byla 3 godz temu na mejlu :P hmm kochana pisz do nas! jak sie czujesz? :) Paola, super pazurki, ja dzis ambitnie z obiadem polecialam po wczorajszej klotni chce punktow nazbierac :P i juz widze ze bedzie mi lakier schodzil, cholerka a dopeiro co malowalam :P no ale poswiecic tez czasem sie trzeba, a co mi tam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak na droznosc ide, nadzerke tez mam delikatna ale nic narazie z nia nie robie, z jednej strony chce to juz miec za soba niech mi daje jakies tabletki i zachodze w ta ciaze bo juz nie moge sie doczekac zaraz 1,5 roku bedzie jak sie staramy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eska nie chce cie straszyc ale mnie strasznie bolalo badanie droznosci :( Ale pociesze cie ze bylo nas tam 6 i tylko ja plakalam reszta nic nie czula :) Alaa jakies objawy?? Stymulowana ... ? I teszta oczekujacych jak tam sa jakies dobre wiesci jeszcze ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Stymulowana tiaaa, snilo mi sie dzis ze testowalam i na 2 testach w sumie byly 4 kreski... od 2 spac nie moglam. Wstalam, zrobilam i wyszla tylko jedna, samotna kreseczka. Dlatego trzymam mocno kciuki za Ciebie. Zeby chociaz Tobie sie udalo!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jol jol!!!! Marta jeśli w umówie nie masz zaznaczone nic o terminie wypowiedzenia to pacnij ja w łeb, pomaluj jej włosy na zielono a potem weź maszynkę i na łyso ja :) :D A to bedzie oznaczało ze rezygnujesz :) Ale najpierw sie dokładnie upewnij czy mozesz z dnia na dzien bo moze cos sie pozmieniało! Izulinka spoko, nadawaj :) Moze tym gadaniem nas pozarazasz :) :) Goofcia ciesze sie ze lepiej. Lez dalej brzuchem do gory :D Do pracy nie musisz chodzić wiec skorzystaj i odpoczywaj z fasoleczka :) :) Pozwalam Ci wstawać tylko na siusiu :) Nawet jedzenie maja Ci do łóżka przynosić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
Marta objawow brak co dziwne juz powinnam byc chociaz wqrwiona a tu oaza spokoju hehehe :D czas pokaze test pokazal jedna marna kreske ale za wczesnie robilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giubelli kochana dziekuje - odrazu mi lepiej po tym pacnieciu :) :) Juz mi lepiej :) Slonce mózg rozgrzało i przeszło :) :) Ale dziekuje :) A mnie dzis jajniczki pobolewaja :) Raz prawy a raz lewy :) :) I tak na zmianę :) Aaaaa i łeb mi od jakiejś godzinki rozwala :( Zaraz jakiegos paracetamolka zapodam sobie i bedzie git :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez jeszcze troche do @ ale za to.cmi mnie lewa strona i mam mokro... a juz nie powinno ;/ cos mnie tu figle te moje cykle robia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana kochanie jak tam? :) jak zabek? testujesz? :) Mackowa nie martw sie, termin dopiero jutro wiec moze i za wczesnie, zycze Ci zebys zobaczyla dwie kreseczki jutro, najpozniej pojutrze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam was i zaczynam sie martwic. Nie bylam u gin pod katem zajscia w ciaze jeszcze. Jak mowicie o jakis badaniach czy torbielach to az slabo mi na ta mysl. My sie staramy i nic. Chyba czas najzyzszy isc do gin. Jeszcze przy moich roznych cyklach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiona śliczne masz cudeńko w domu :) Tylko całować :) No boska jest :) :) I te rączki w gorze :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nessaja ząb juz ok:) tylko głowa boli oj boli mam dosyć taka pogoda a ja w łóżku gnije. Wiecie ze w niedziele ma spaść śnieg w całej Polsce :( a testować nie bede, nie lubię testować, boje sie tego, wole poczekać. Eska nie bój sie nie każdego to boli a nawet jak boli to ten bol trwa tylko chwilke, a świadomość ze robisz to dla dzidzi dodaje sił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Nessaja nie testuje jutro bo testow nie mam, z rana jade do pracy na caly dzien wiec i za bardzo nie bede miala gdzie kupic. W sobote wyjezdzam do rodzinki wiec tez testowania nie bedzie, w niedziele znow caly dzien w pracy... zreszta, jak nic jutro @ sie zacznie. Czuje to w kosciach wiec i testy mi nie potrzebne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa a może po prostu za szybko zrobiłaś test ?? Stymulowana oj rozumiem ten strach przed zrobieniem testu, a tak ile czasu sobie dajesz znaczy przy założeniu że @ nie przyjdzie ?? Iza głowa do góry cyc do przodu, musisz pozytywnie myśleć :P musisz wierzyć :) a zostaniesz wynagrodzona :) Marta uczucie mokrości akurat wcale nic złego nie zwiastuje :) u mnie właśnie zaczeło się od potopu :P Nessaja czasami jest tak że trzeba sie porządnie poprztykać, to rozładowuje napięcie no i tez godzenie super sprawa :) to normalne w każdym związku, ja myślę że jak ktoś bardzo kocha to czasami nie daje rady i tymi emocjami i rozładowuje je właśnie w kłótniach :) życzę przyjemnego godzenia :P 👋 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka oto ja jestes :) :) Mnie tez wkurw......jak spamuje. Nie wiem i co chodzi z tym dziadostwem :( A zazwyczaj mi spamuje jak napisze dluuugggiiii esej i dumna z siebie jestem ze wszystkim odpisalam a tu dupa - spam :( No wtedy wymiekam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Izulinka moze, nie wiem. Raczej nie. Nic to. Pozyjemy, zobaczymy. Nastepny cykl przede mna. Ale fajnie ze juz wiosenne fasolki kielkuja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa fajnie fajnie fajnie ale czekam na więcej naszych fasolek :* Iza ja tez tak często mam właśnie że jak taki długi to mi nie chce wczytac bo spam. Eh ale to jest chyba tak jak Giubelli mówiła, że jak używasz jakiejś nazwy własnej co bierze za reklamę czy spam to wyskakuje spam i cały post do d**y idzie zazwyczaj, bo weź znajdź to często 1 słowo o które chodzi. Masakra ... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulinka watpie .... ale co ma byc to bd :) a tak przy okazji sprawdz tetno w pachwinie i powiedz czy to prawde ze jest w ciazy przyspieszone :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajnie ze juz mamy tyle szczęśliwych staraczek:) Kurka kiedy i nam pozostałym sie uda:( ja chce jużżżżż:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka ja tez bym bardzo chciala ;( ale coz widocznie mi nie jest pisane juz tyle czasu ze szok.... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj jutro jedzie badania robic a ja 27 mam gina ciekawe co powie i jak jego wyniki.... ehhhh ryczec mi sie chce mam takiego dola ze szok a jeszcze ta praca mnie wqwia ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×