Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Jejku jejku dziewczyny, ale nas tu dużo:-) z jeden strony super, a z drugiej... To świadczy o tym, jak wielu kobiet dotyczy ten nasz wspólny problem... Kurcze, ja to bym chciała, żeby się te kreseczki posypały. Żebyście wszystkie już zaciązyły:-) :-) :-) może wtedy i mnie by się udało;-) W ciągu tygodnia pojawi się w naszym domu dzidzia. Szwagierka była u lekarza i lada dzień będzie rodzić. I wiecie, że jakoś mi zazdrość przeszła? :-) :-) cieszę się:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Nessaja u mnie ok ani mnie (.) (.) nie bolą ani nic się nie dzieje. Miałam jakąś krew w sluzie o którym pisałam a teraz utrzymująca się temperature 37,2 i rano i wieczorem ale nie nakręcam się. Ja juz rower wyjelam i wczoraj 30km zaliczone dziś dopiero z pracy wróciłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny RATUNKU!!!!!!! Dzis zaczynam robić testy owu. Wiem ze powinnam je robić wieczorem, No a przynajmniej nie z pierwszego moczu po nocy. Gdzie nie czytam to tak piszą. A na testach kurczę pisze ze mam robić z porannego moczu :( Dokładnie jest napisane ze mam go zrobic z pierwszego moczu po najdłuższym śnie !!!!!! Czyli rano?!?! I co mam zrobic? Kiedy mam robić?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza moze te angielskie testy sa angielskie haha. Nie no smieje sie. Oni wszystko maja na opak to moze i testy? Skoro tak pisze to pewnie tak powinnas zrobic kochana;) wg mnie i tak te testy g... daja. Ja sie cieszylam bez sensu. Oby Tobie sie udalo!!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Eweelka robie nawias kwadratowy [ wpisuje w nim "kwiat" i go zamykam :-) Bylabym mile zaskoczona i wdzieczna losowy gdyby sie udalo ;) eeej a poza tym nie zawsze pisze ze nie nie udalo, tzn pisze ale jak juz @ sie zacznie :-) dobra w takim razie poki co nie zapeszam i mam nadzieje ze trafilismy w 10 :D Marta Ty widze takie samo talenciwo kulinarne jak i ja :D A moj brzuch po schabowych, marchewce i kalafiorze dzis warczy. Doslownie :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Laski tablet mi wariuje ;p Wyslal wczorajsza wiadomosc dzisiaj. Pacan jeden :-) Iza a duzo masz tych testow? Jak tak to testuj i rano i popoludniu ;) Nie mam sily nic wiecej napisac bo jestem odmozdzona ;p wpadne jutro niecierpliwe babolce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki. Ale nas się namnożyło:) Witajcie :) Pamiętałyście dziś o święcie naszych mężczyzn? 🌻, ❤️ Ja w tym tygodniu biegam po urzędach i nie myślę o niczym innym. dziś na reszcie skończyły mi się plamienia i w środę idę na USG zobaczyć co z tą torbielą, ale myślę że już jej nie ma, i ciekawe jak moje endo? Wczoraj byliśmy na spacerze z moim M, synem i chrześnicą i mój M powiedział że teraz jesteśmy w komplecie :):( Dziewczynki nie róbcie za wcześnie testów, mojej siostrze nie wychodziły pozytywne mimo że była w ciąży było serduszko. Lepiej tą kase zamiast na testy wrzucać do słoika i później maleństwu coś kupić, a może nic nie zdążycie wrzucić bo @ nie przyjdzie? :) Tego wszystkim nam Zyczę. Co z tą fioną? wcale się nie odzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my też już odkurzyliśmy nasze rowery i też wczoraj byliśmy na wycieczce rowerowej:-D a mąż mój kochany, mimo iż się nie staramy, wciąż pytał czy jazda na rowerze nie zaszkodzi ciąży:-P Smerfetka, jeśli to ciąża to trochę kiepsko w Twojej sytuacji. No ale nie ma się też czym martwić. W końcu dziecko to największe szczęście na świecie:-) :-) byle było zdrowe, a reszta się jakoś ułoży:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem agniesia.Narazie zero objawow zapowiadajacych @, a ma byc pojutrze.Caly czas macam (.)(.) czy nie zaczynaja bolec :P Zaczelam do lazienki czesto biegac.Wiem ze na taki objaw ciazy za wczesnie ale denerwuje mnie to ;/ Kusi mnie zeby zrobic test , ale chyba dam sobie siana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
Smerfetka chyba szukasz objawow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello hello :) :) Paola - hehehehe :) Wcale nie wykluczone :) Kierownica w aucie na odwrót, jeżdżą po drugiej stronie ulicy itd.wiec moze i testy na odwrót :) hihihihihi. Ale co jest najlepsze ja w pierwsza ciaze zaszłam w UK. @ mi sie spóźnial 6 dni to kupiłam testy ciążowe. Nimi z reguły testy robi sie z porannego moczu, No i tez cierpliwie znoszę wieczór i czekam na poranek :) Ale moj zaczął czytać ulotkę i wyczytał ze mozna test robić o każdej porze dnia. Ni wiec poszłam go zrobic wieczorem. Wiec skoro tutaj testy ciążowe robi sie wieczorem :) to moze owu rano ? :) Na odwrót :) hehheeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa No testów mam 10 ale zawsze moge mieć 20 :) :) Drogerii mam pełno po drodze z pracy wiec to nie problem :) Dzis nie robię wieczorem. Zrobie rano a jak cos to jeszcze jutro pod wieczór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Czesc sikorki;) ale nas duuzo teraz;) chyba zaczne notatki robic ktora to ktora;) ja czorownica mowilam ze fiona urodzi wczesniej:) zobaczycie:p czytam na bierzaco ale moj mozg tak jak mackowej nie funkcjonuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik ja pamiętałam :) :) Załatwiaj kochana, otwieraj działalność, rob regon i wydawaj kase z urzędu pracy :) :) A dzidzie odpuść narazie :) Jak wszystko dopniesz na ostatni guzik to wtedy zaczynające szaleństwo :) hihihi. I nawet niech beda bliźniaki :) A co :) Ja tez mysle ze fiona juz mamusia została :) I biedna nie ma czasu napisac!!! Kochana jak nas czytaj to daj znaka :) Nawet wystarczy jedno słowo : URODZIŁAM :) :) Dobrej nocki lachonki moje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe staraczki :) Iza a ja stawiam ze u Goofci bedzie chlopczyk ;) z tego co zdazylam zauwazyc wsrod moich znajomych to te co je mdlilo, rzygaly to maja przewaznie syneczkow, a te ktorym nic nie bylo a maja zgage jak sto dwa to dziewczynki :P przyklad nawet na naszej Jovance i Giubelli, Jovanka rzygala i bedzie Kacperek, a Giubelli nic a nic i Toska :P hehe a tak serio zeby to bylo takie proste to byloby pieknie :P Goofcia, tych mdlosci zazdroszcze Ci najbardziej na swiecie... ehh dziewczyny, tak bardzie tesknie za tym uczuciem, za ta swiadomoscia ze jestem w ciazy, czulam sie zupelnie inaczej niz teraz... obym nie musiala dlugo czekac i obyscie wy tez sie juz niedlugo przekonaly! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia, badz cierpliwa, testy teraz i tak beda negatywne wychodzily, trzymam kciuki zeby to byl ostatani cykl ktory zapelni Twoja pustke! :* tylko kochana powiedz mi, lekarz nie mial przeciwskazan do tak wczesnego rozpoczecia staran? bo to mnie dziwi ze ja musze tyle czekac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala, objawow akurat nie szukam bo jestem bardzo spokojna ;) Gdybym az tak bardzo przezywala i chciala tej ciazy to juz dawno zrobilabym test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka u mnie dalej @ brak i nie wiem teraz o co kaman :) dzis mam 31 dc i oprócz bolu (.)(.) Nic jej nie zapowiada, na pewno sie spozni ale nie wiem ile i dlaczego hm poczekam do ok 35 dc bo tyle najdłużej mi się kiedys spoznila i wtedy zaczne myśleć o tescie :-) bo gin mowil mi ze zaraz bede miec @ bo mam spore endo ale czytalam ze w ciąży też jest ono powięksZone ale sie go nie mierzy, wiec nadziei na ciążę raczej nie mam ale cos tam w głowie cyka ze moze jednak :-) ale do week daje sobie luz :-) a w poniedzialek mam do endo to jak @ nie będzie to akurat zrobie test :-) Fiona na bank juz urodziła, teraz tylko czekamy na zdj :-) Eska trzymam mocno kciuki i czekam z niecierpliwością na twoje 2 kreski :-) Paola ty to się biedna nacierpisz eh zdrowej nam tu szybciutko :-* Agniesia fajnie ze cieszysz sie z maluszka, niedlugo i ty sie doczekasz swojego :-) witam nowe staraczki, paulinka nie glupi pomysł z tymi notatkami :-) Sorry za błędy ale napisałam cały post z telefonu yeah bo K o tej godzinie gra oczywiscie :-) ten typ tak ma :-D buzka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawska20
ochane, @ spoznia mi sie juz 2 tygodnie i dzisiaj zauwazyłam plamienia (sa naprezmian albo czerwone albo brazowe). Wizyte u gina mam dopiero w czwartek. Wiecie co to moze być ?smutas.gif Dodat. bardzo boli mnie podbrzusze ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nessaja kochana to ja chyba z moja sister jakies dziwne jestesmy :) Mnie w ciąży zupełnie nic nie mdlilo. Ani razu :) Moja siostrę tak samo. Nawet nie wiemy obie jakie to jest uczucie :) Do tego obie miałyśmy taka zgagę ze jak sobie przypomnę to mnie aż rura pali :) :) I obie mamy chłopaków :) :) Znajoma moja jak była w ciąży z synkiem to sie wogole nie czuła jak w ciąży :) Jedyne co to ja rura paliła :) :) A teraz z córcia w ciąży była to cały pierwszy trymestr miała mdłości :) Nie wymiotowała ale ja z***biscie mdlilo. :) Takze ooooo. Ja stawiam na dziewczynkę :) Zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawska ja na Twoim miejscu jeszcze dzis bym leciała do szpitala. Robiłaś test? Lec do szpitala, powiedz ze jest możliwość ze jestes w ciąży ale plamisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i chyba @ się pojawiła:) pisze chyba bo dopiero sie bedzie rozkręcać. jeśli to @ a nie jakieś plamienie spowodowane wczorajszymi przytulańcami. temten cykl bezowulki więc i tak by niec nie było:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
No moje kochane u mnie objaw na @brak poki co nawet (.). (.) Nie bola temperatura 37.1 chcialabym zeby zaskoczyło ale napewno znowu sie rozczaruje mildgo dnia zycze wan i uciekam do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski:-) kolejny wiosenny dzień się zapowiada:-D Ciężarówki, czy robiłyście testy na HIV? Bo szwagierka na dniach ma rodzić i wczoraj dowiedziała się ze musi mieć zrobiony taki test. Gdyby się nie zainteresowała inpojechała rodzić bez wyników na HIV to po urodzeniu nie dostała by dziecka do karmienia. Fajnie że w szpitalu nie informują o takich rzeczach.... Tym bardziej, że przy pierwszym dziecku nie musiała mieć tego testu, to wcale nie planowała go robić. Koleżanka ją uświadomiła. Także piszę o tym, żebyście się kochane dowiedziały czy też musicie:-) bo to tragedia urodzić i nie dostać własnego dziecka, żeby je nakarmić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, witam nowe dziewczyny... ja dzis nie zdarzyłam zrobic testu bo malpa przyszla... u mnie nawuet sama mysl o zrobieniu testu wywoluje @ i jak co miesiac zalamka, chyba sie juz przyzwyczailam, nie wiem czy nie darowac sobie bo i tak mi sie nigdy nie uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Eska22 tez tak myske co miesiąc i w tym faktycznie nie myślałam o dzidzi dzialo sie co miał bez presji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Agniesiaa matko z corka pierwszo slysze zeby sie na hiva badac przed porodem! Znajoma rodzila z marszu, poszla se na piechote sama do szpitala, po godzinie czasu byla juz mama i nikt nic o badaniach nie mowil. Ciekawska zrob badanie betaHCG i tak jak Iza radzi lec do lekarza natychmiast! Rety jak mi sie wstawac nie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
EweelkaMAMUŚKI  Majowa************** 27********18.01.2014*******Marcelinka CIĘŻARÓWKI  Fiona *****************25 *********3cs ***************** tp. 17.03.2014 Taka oto ja ************24*********2cs ********2dz*********tp. 25.03.2014 motynka ***************24*********2cs ****************** tp. 23.07.2014 JovankaJo **************29 ******* 3cs ******* 1dz ******* tp. 23.07.2014 PauliśC*************** 22 ********15cs ********1 dz ******* tp. 30.07.2014 Angelusdominus *******23 ********3cs ******* 4dz*********tp. 08.08.2014 RozusPL **************21*********4cs ***************** usmiech.gif Giubelli ****************27 ********9cs ****** 1dz ****** usmiech.gif ŻoneczkaKrk **********25 ********3cs *******************usmiech.gif bejbe27 ****************27 ****** 18cs ****************** tp. 16.08.2014 Goofcia________________22______6 cs______1dz____ usmiech.gif 06.11.2014 AKTUALNE STARACZKI - 2014  eska 22_______________22______15 cs______1dz______@07.03.2014 Stymulowana___________28______17 cs______1dz______@13.03.2014 MackowaZona__________27______14 cs______1dz______@14.03.2014 Alaaa66_______________28______13cs______1dz______@15.03.2014 Eweelka_______________31______6 cs_______2dz______@17.03.2014 marta86100____________28______73 cs______2dz______@20.03.2014 Izulinka7______________23______12 cs______1dz______@XX. 03.2014 IZA85_________________28______6 cs_______2dz______@27.03.2014 paulinka121989_________25______9 cs_______1dz______@28.03.2014 nessaja________________21______3 cs_______________@02.04.2014 kasik85_______________28______14 cs______2dz______@03.04.2014 Paola1801_____________22______8 cs_______1dz______@09.04.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eska kochana spokojnie:-) może czas na jakiś urlop, troszkę odpoczynku. Przyjdzie taki dzień, że i Tobie się uda.:-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×