Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Wow Pita, nigdy bym nie podejrzewała, że z Ciebie taki agresor. Co tam się stało? Dałaś im chociaż popalić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUŚKI kwiatek.gif Majowa************ 27********18.01.2014*********Marcelinka Fiona************** 25 ********07.03.2014******** Wiktoria Taka oto ja ********24*********?.03.2014**********Dominik CIĘŻARÓWKI kwiatek.gif Giubelli ****************27 ********9cs ******** 1dz ********tp 04.07.2014 motynka ***************24*********2cs ******************** tp 23.07.2014 JovankaJo **************29 ******* 3cs ******* 1dz ******* tp 23.07.2014 PauliśC*************** 22 ********15cs ********1 dz ******* tp 30.07.2014 Angelusdominus *******23 ********3cs ******* 4dz*********tp 08.08.2014 RozusPL **************21*********4cs ********************* usmiech.gif bejbe27 ****************27 ****** 18cs ******************** tp 16.08.2014 Goofcia*****************22********6 cs*********1dz*********tp 07.11.2014 Izulinka7***************23*********13 cs********1dz********tp 16.11.2014 AKTUALNE STARACZKI - 2014 kwiatek.gifusmiech.gif Karolcia15031__________XX______1 cs_______1dz______@21.03.2014 IZA85_________________28______6 cs_______2dz______@27.03.2014 Eska22________________22______16 cs______1dz______@12.04.2014 Alaaa66_______________28______11 cs_______1dz_____@13.04.2014 Kaasik89______________25_______4 cs_______1dz_____@14.04.2014 Eweelka_______________31______7 cs________2dz_____@17.04.2014 MackowaZona__________27______15 cs_______1dz_____@17.04.2014 Pita82_________________32_______2 cs______1dz_____@21.04.2014 agniesia88_____________26______6cs_______1dz______@23.04. 201 4 paulinka121989_________25______10 cs______1dz______@29.04.2014 ŻoneczkaKrk____________25________0 cs_____________@30.04.2014 Stymulowana___________28______18 cs______1dz______@03.05.2014 kasik_85______________28______14cs_______2dz______@03.05. 201 4 Paola1801_____________22______9cs_______1dz_______@07.05. 2014 nessaja________________21______3cs________1dz_____@06.05 .2014 brzoskwinka14__________21______14cs_______1dz_____@9-10.05 .2014 marta86100____________28______75 cs_______2dz______@13.05.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
fakt że bicie, się czy obrona kogokolwiek nie stanowi dla mnie problemu, no przecież nie z moim temperamentem. napisałam "znowu" bo to nie pierwszy raz kiedy dostałam po ryju i zawsze moj m. się martwi ale on nie ma na to wpływu kogo ja po drodze spotkam i czy nie zacznie się bójka, no cóż taka niespokojna jesem. ale ja to olewam, nie pierwszy i nie ostatni raz dostałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinko, bardzo mi przykro. 🌻 Życzę Ci z całego serca, żebyś jak najszybciej zaszła w ciążę. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
stanęłam w obronie, a teraz mam takie pytania od mojego z kim się znowu tłukłam,jak ty będziesz jutro wyglądać i po co ci to było?! szlag mnie trafia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscioweczka00000000
Pita i ty chcesz matka zostac? Piekny dasz przyklad swoim dzieciom. Widze ze pracujesz w sluzbie zdrowia...a kultury w tobie zero. Szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pita to Ty waleczna Kobitka jesteś. Ale musisz na siebie uważać, żeby Ci kiedyś coś poważniejszego nie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
gosioweczkaoooo stanęłam w obronie innej dziewczyny, co mam patrzeć jak ją leją?! kku,,rw szok to mnie zbiera ja czytam takie coś! jdę do szpitala z ręką a takie coś niech niekomentuje kuuu,,wa jak nie wie o co chodzi! rozumiem że jak przy tobie by twoją kolażankę napadnięto to byś spier,,,ala gdzie pieprz rośnie..żenada!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AKTUALNE STARACZKI - 2014 kwiatek.gifusmiech.gif Karolcia15031__________XX______1 cs_______1dz______@21.03.2014 IZA85_________________28______6 cs_______2dz______@27.03.2014 Eska22________________22______16 cs______1dz______@12.04.2014 Alaaa66_______________28______13 cs_______1dz_____@11.05.2014 Kaasik89______________25_______4 cs_______1dz_____@14.04.2014 Eweelka_______________31______7 cs________2dz_____@17.04.2014 MackowaZona__________27______15 cs_______1dz_____@17.04.2014 Pita82_________________32_______2 cs______1dz_____@21.04.2014 agniesia88_____________26______6cs_______1dz______@23.04. 201 4 paulinka121989_________25______10 cs______1dz______@29.04.2014 ŻoneczkaKrk____________25________0 cs_____________@30.04.2014 Stymulowana___________28______18 cs______1dz______@03.05.2014 kasik_85______________28______14cs_______2dz______@03.05. 201 4 Paola1801_____________22______9cs_______1dz_______@07.05. 2014 nessaja________________21______3cs________1dz_____@06.05 .2014 brzoskwinka14__________21______14cs_______1dz_____@9-10.0 5 .2014 marta86100____________28______75 cs_______2dz______@13.05.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta czy ja dobrze widzę że 75cs???? Ja mam nadzieje ze nam się w tym cyklu uda... My niby 13cykli się staramy ale tak szczerze to pewnie z 8wyjdzie bo niestety czasem zdarzały się foszki akurat w te dni :) w tym cyklu zrobię badania. Ale może akurat się uda i nie trzeba będzie żadnej pomocy.... Brzoskwinka strasznie mi przykro ale jednak dajesz nadzieje na to bo widzę że długo się staraliscie... Jakie badania robiłaś z mężem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu dzisiaj tyle "obcych" Pita no no mało kto teraz potrafi bronić innych. Szacun:) Alaaa jednak sie rozkręciła @wredna:/ co do tluszczaka to moj tata miał inoega i kuzynka i każdy tluszczak był badany po wycięciu i żaden nie był raczyskiem. Twoj tez nie jest 🌼 Lecę na bollywood :) bole chudiyan bole kangna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem za przemoca po pobiciu mnie i mojego. Kiedys mialam inne zdanie ale teraz boje sie o zycie nasze i najlepiej unikac przemocy. :( Wlasnie wszedl facet i zdawal dwie butelki i docmnie jak tam po ciazy. A ja do niego ze chyba on jestbw ciazy a zarty sa nie na miejscu. Co za pajac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem wiem ze będą badać a wiąże się z tym stres znowu :(mam. Nadzieje ze to nic strasznego Stymulowana kuzynka i tata mieli pojedyncze tluszczaki?? Były miękkie czy twarde jakbyś mogła. Zapytać byłabym wdzięczna mi mój w niczym nie przeszkadza właściwie nie musze go usunąć ale zobaczę co powie chirurg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak malpiszon się rozkrecil ale jakoś zaskoczona nie byłam ten miesiąc był skazany na straty :(w tym nie liczę nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alaa mój mąż nie robił wgl badań,a ja ponad rok temu robiłam te wszystkie podstawowe,miałam problem z owulacja,potem jakoś mi wróciła ale też była kr****,dwa razy udało sie bez stymulacji a teraz z clo bedzie 3 cykl...niestety progesteron mi szwankuje. dziewczyny pilnujcie mnie w tym cyklu żebym nie zapomniała o tym progesteronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Ty jesteś silna masakra w który jest dniu cyklu najlepiej zrobić progesteron?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscioweczka00000000
Pita ogarnij sie dziewczyno. Jestes strasznie ordynarna. Sama napisalas ze to nie byl pierwszy raz gdy sie bilas. I co za kazdym razem bronilas kogos? Nie wierze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze musi być ale może trzeba jakoś pomóc moja ginka twierdzi ze jeszcze nie czas na kliniki bezplodnosci dla nas. Plemniki mojego ok u mnie od strony ginekologicznej też ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Dziewczynki ja tak na szybko, spac musze isc bo jutro pobudka o 5 :p Wiec nie jestem w stan teraz odpisac kazdej z Was, za co przepraszam. Napisze tylko co mnie sie przypomnialo na szybko: Jajnik mnie boli, nadal zadnych oznak @ i ciazy. Jutro 31 dc i czuje ze temp mi z rana spadnie i sie poleje... ;) Brzoskwinko smutno mi strasznie ze tak to sie skonczylo ale ciesze sie ze jestes pozytywnie nastawiona :-) .... Marta jak tam po wizycie? :-) .... Alaa dziewczyny dobrze radza. Pogadaj ze swoja lekarka i moze sie na monitoring umow, zobaczysz czy C***echerzyki rosna. U mnie niby tez bylo wszystko ok z ginekologicznego punktu widzenia. I co sie okazalo? Pecherzyki miernota w 11 dc kiedy to juz powinny byc dorodne. A w cyklach przed wizyta mialam bole jajnikow wiec teoretycznie owu byla, teoretycznie... zrob badania ktore Ci doktorka zlecila i gdzies w 12 dc umow sie na monitoring, dla samej siebie, zeby wiedziec czy pecherzyki Ci prawidlowo rosna :-) przeciez to nic nie boli a w razie czego mozesz szybciej podjac dzialania :-) Dobrze godam dziolchy? :-) Dobrej nocki Wam kochane zycze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski, rany jak tu od kilku stron nerwowo. goście niegoście.... dziwne że nagle komuś się zachciało czytać forum i odpisywać.. najlepiej niereagować. Pita oddychaj głęboko. spokojnie. powiem wam szczerze że aż mnie ciary przechodzą jak ktoś ma takie niebezpieczne sytuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*marta myślałam dziś o Tobie... jak Ty już długo walczysz, tak Ci strasznie życzę krońcu miłych wiadomości. oby wszystkie badania i zabiegi się powiodły. *nesseja czekam na zdjęcia:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz dawno nie mialam takmbolesnego okresu i brzuch do wymiany i cycki masakra :(idę spać lale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Forum powróciło do normy i 4 strony dzis nagrezdane :P ... Co do naszych dwóch gości którzy sie tu dzis pojawili to komentowała nie bede!!!! Szkoda mojego czasu!!! Nie rozumiem tylko co Ci ludzie tu robią ??? My tu jestesmy zeby sobie pomagać a nie umoralniac kogos, wyzywać czy krytykować!!!!! Żenada !!!! To tyle na ten temat!!! ... Brzoskwinko slonce Ty moj****ardzo mi przykro ze tak wyszło :( Poraz kolejny musiałaś przez to przechodzić :( Ale (jak juz dziewczyny pisały) bardzo sie ciesze ze masz takie podejście i ze sie nie podajesz :) :) :* Dobrze ze zdecydowałaś sie na druga opcje i teraz znowu bedziecie dzialac :) Trzymam kciuki i w miarę możliwości bede wypytywała w którym dniu cyklu jestes itd.zebys pamiętała o badaniu. I mam nadzieje ze t razem cholesterolu Ci idiotki nie zrobią :( ... Kaasik89 a jak u Ciebie po wizycie? Bo jak dobrze pamietam to mialas dzis późnym wieczorem mieć? .... Dziewuchy cos nam sie Paulinka dawno nie odzywała???? .... Giubelli to sie kurna porobiło :( Zycze Ci aby zdrowka kochana :) Aby te piguły z gardła wylazly i zeby Tosia nie gniotla żołądka :) ... Agniesia88 a dlaczego przy jednym wpisie na stronie 359 masz "nz" dopisane po "88"??? Pisze tylko zeby sprawdzić czy nikt sie pod Ciebie nie podszywa :) :) .... Izulinka widzę ze hormony juz Ciebie dopadły :( Ja dzis wyjątkowo szybko sie denerwuje :( Nie niezbyt miła ja dzisiaj dla domowników byłam :( ehhhh .... Kasik85 dawno Cie nie było :) śluz plodnych którego nie powinno byc, (.)(.) bola bardzo......czyżby to ciąża??? :) .... Pita wariatko nasza kochana :) z poobijana mordka :) :) Odważna jestes :) ten agresor :)- jak to agniesia88 napisała :) Ale to Ty sie na facetów rzucilas????? :) Z jednej strony dobrze ze sa jeszczebtacy ludzie którzy bezinteresownie staną w obronie innych ale z drogiej strony Uwazaj na siebie i mordke :) ... Alaa przykro mi ze @ jest :( :( Aby w nastepnym cyklu go nie było :) .... Kochane moje jeśli nie odpisalam każdej to przepraszam :) Ale przynajmniej każdej po kolei po buziaku wysle :) .... Eska :* Alaa :* Kaasik89 :* Eweelka :* Mackowa :* Pita :* Agniesia88 :* Paulinka :* Zoneczka :* Stymulowana :* Kasik85 :* Paola :* Nessaja :* Brzoskwinka :* Marta :* Izulinka :* Bejbe :* (gdzie Ty??) Goofcia :* (a Ty??) Angelus :* PaulisC :* (Ty tez gdzie jestes??) Jovanka :* Motynka :* Giubelii :* I mamusie : Taka oto ja :* Fiona :* Majowa:* ... Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny właśnie wrocilam od lekarza .... I jestem szczęśliwa i spokojna ;) za 2 tygodnie idę oglądać serduszko ;) Dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×