Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość gość
brawo kasik:-) :-) :-) :-) gratulacje jeszcze raz:-) :-) :-) :-) milej nocy do jutra:-) :-) ania starajaca sie:-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaasik89 super :) Ja rowniez jeszcze raz Ci ogromnie gratuluje :) :) Ciesze sie bardzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) jest ktoś tutaj o tej porze??? mam pytanie czy wieczorny stosunek skończony w srodku da wiarygodny wynik ciążowy??? prosze o odpowiedz:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście wiem ze musi upłynąc min dwa tyg. i tyle gdzieś mineło (może nawet 3 tyg)od zapłodnienia jesli do niego doszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) Kolejny pochmurny, smutny dzien:( Iza 85 Ty to o wszystkich pamietasz- dzięki Kochana:) Kasia12 cięzkie pytanie- moze TAK a moze NIE:) W naturze wszystko jest możliwe:) Czesc Alaa🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie .u mnie dziś do bani pogoda ;/ szaro,deszczowo;/ dzisiaj jade do Chełma po siostre,może któraś mieszka niedaleko ?;p wiecie co datę nastepnej @ mam na około 10 maja,i wiecie co no kurde,mam komunię 11 maja na drugim końcu Polski,w Chorzowie na Śląsku,może któraś tam mieszka ?:) no i teraz gdyby się udało i znowu miałabym za niski progesteron to co ja mam zrobić z tą komunią ? jechać czy nie? kurde się wszystko komplikuje... Miłego dzionka Wam życze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! U mnie dziś pogoda, że się z domu wychodzić nie chce :( 🌼 Alaa przykro mi bardzo, że się w tym cyklu nie udało. Maćkowa ma niech Ci doktorka przypisze badania i trzeba porobić i będzie wszystko jasne :) pozdrawiam 🌼 Kasik bardzo się cieszę że wszystko w porządku :) nie potrzebnie się biedna stresowałaś. Teraz tylko cieszyć się z małego szczęścia :) No a mnie dzisiaj brzuch boli jak na @ więc dała wredna sobie znać :( zobaczymy czy się rozkręci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pada pada pada jest okropnie zimno i brzydko :( a człowiek zamiast w łóżku z M i kotami to w pracy musi siedzieć wrrrrr a do tego kierowcy jeżdżą jakby co najmniej spadło metr śniegu i nagle nikt nie potrafi jeździć maskara. Dwa wchodzę do pracy a tutaj strzał na starcie a dlaczego tak a dlaczego tak a dlaczego tak.Moja odpowiedź brzmiała jednoznacznie "BO TAK" i techniczne rzeczy zostaw mnie bo to mnie masz.... ale się wqr...... no masakra....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ala to jest pytanie na poważnie. wyszedł pozytywny i teraz sie zastanawiam czy to wiarygodny wynik czy nie... 20,21,22,24, 30 były przytulańce wtedy też powinna wystąpić owulacja i sie zastanawiam czy napewno jest wiarygodny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie pogoda do bani też część ewelkaa i wszystkie :) Kasia jak jest pozytywny to co ty rozkminiasz??? Tylko się cieszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no ciesze sie ale mam wątpliwości. zaczekam pare dni i drugi zrobie. robiłam pro test i prktycznie od razu był wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, to ja byłam:) Kafe mi się psociło, nie wiem o co chodziło, ale zalogowałam się, napisałam swoje i jak chciałam wysłać, to mi mówi, że ten nick jest zarezerwowany:P więc dopisałam dwie literki, żeby już się po raz kolejny nie logować i wysłałam. Oczywiście wyszło na to, że byłam zalogowana, bo na niebiesko się wyświetliłam. Jakieś cuda i dziwy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia kobieto ciesz się!!!!! Umów się na wizytę idź do gina ona pewnie potwierdzi :) też bym bardzo chciała zobaczyć dwie kreski!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Nie wyspalam sie :( Słoneczko u mnie swieci :) ale zimno jest jak cholera :( .... Kasiaa12 jak test wyszedł pozytywny to taki jest i ciesz sie szalona :) Gratulacje kolejna forumowy mamusiu :) Ale mamy wysyp wiosenny :) A tak poza tym kochana to ja z mężem tylko wieczorami sie przytulamy bo w dzien nie mam jak :P Zdążają sie wyjątki ale w cyklu w którym zaszłam to tylko wieczorowe były, wiec napewno jest wiarygodny :) Ciesz sie :) ... Eweelka :* drugi w nagrodę :) ... Brzoskwinka No ja w żadnym z tych miejsc polski nie bywam :) Ale za to w lato bede na Mazurach :) :) (chyba!) Bedziesz moze?? :) ... Moonlight nie koniecznie to musi byc @ :) Mnie tez brzuch bolał normalnie jak na @ :) A zamiast niej odwiedziła mnie mała fasolka :) ... Aniu głęboki oddech i calm down :D Juz niedługo bedzie koniec pracy :) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesia88 dobrze ze to Ty :) Ja tez tak czasami mam :) A co najlepsze czasami mi wyskakuje ze jestem zalogowana, napisze cos, wysle a tam sie "gość" na niebiesko wyświetla :) ... Miłego dnia laski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia kobieto ciesz się!!!!! Umów się na wizytę idź do gina ona pewnie potwierdzi :) też bym bardzo chciała zobaczyć dwie kreski!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alaa, Ania starająca sie i reszta oczekujących z całego serca Wam zycze abyście nie dostały najbliższej @ tylko 2 kreski :) :) Trzymam za Was wszystkie kciuki :) :) Kochane moje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Good morning:) Kasik jeszcze raz gratuluje 🌼 Brzoskiwnka ja mieszkam na Śląsku, ale daleko od Chrzanowa ;) Ala kurcze nie wiem jakie mieli, a nie mam jak zapytać, ale wiem ze ani tacie ani koledze one nie przeszkadzały, kuzynce troche tak bo był na wysokości bloczków, ale czy były twarde czy miękkie to yy nie moge sie dowiedzieć:/ Wczoraj wieczorem zauważyłam brązowe nitki na wkładce, moze to byc jeszcze resztka okresu? Nigdy tak nie miałam, pewnie znowu cos jest nie tak wrrrrrre zwariować mozna. U mnie tez pogoda łóżkowa z kotem, ale musze wstawac bo kolejne szafy czekają, a okien to chyba nigdy nie umyje jak cały czas tak bedzie padało;) Iza dziękuje za :* masz tez :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik89, ogromne gratulacje! :) 🌻 . Dziewczyny, a ja przyszłam trochę ponarzekać z rana... Rosnący brzuszek sprawia, że kiedy śpię, jest mi już trochę niewygodnie i się budzę. Potem zasnąć nie mogę i tak się męczę przez pół nocy... Na szczęście Synek w nocy jest najbardziej aktywny i umila mi czas swoimi kopniakami. :) Jovanko, jak u Ciebie? Jak się czujesz? Tobie też już brzuszek zaczyna przeszkadzać w codziennych czynnościach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karciaaa
Cześć Dziewczynki :) Iza trzymaj i za mnie kciuki:)) Kasia gratulacje i dbaj teraz o siebie jak najwiecej:) Brzoskwinko trzymaj się a wszystko będzie dobrze:* U mnie dzis pogoda straszna a wczorajszy dzień w pracy to masakra:/ mój ból przeniósł się na plecy no nie moglam sie wczoraj schylac, kręci mi się strasznie w głowie i boli mnie jajnik prawy ehh zaraz po swietach lece do lekarza i musze się przebadać:/ a narazie to mam apetyt jak nie wiem co smieje się do mojego że mielę ostatnio wszystko jak krowa:P w święta chyba w nic nie wejde:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
U widze ze pogoda pod psem u wszystkich. U mnie w pracy nawet alarmom nie chce sie wyc przy takiej pogodzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje zycie leglo w gruzach ;( in vitro nie bedzie i mojego zwiazku tez jest juz koniec... zyc mi sie nie chce;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za wcześno na gratulacje ale dziekuje. pogratulujecie jak juz bede wiedziec na 1000% na razie nie bede sie az tak cieszyc. bede sie cieszyć po wizycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karciaaa
Matko Marta co sie dzieje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×