Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Moonligt mi tez się podobają ale nie lubię tego rozczarowania jak się budzę i juz wiem ze to tylko sen :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello hello :) Maćkowa jest Duzzo prawdy w tym co napisalas :) Sa księża z powołania i tacy których rodzice "wysyłają" zeby został księdzem :) Wiadomo ze Ci z powołania to zupełnie inni księża :) Ale jednak nadal jestem za tym zeby zniesli im celibat :) Dlaczego w sumie księża nie moga mieć rodzin?? .... U mnie dzis z rana cieplej niż wczoraj :) Słoneczko swieci i jest fajnie :) :) ... Eweelka mam nadzieje i trzymam kciuki ze to jednak nie bedzie @ :) :) ... Moonlight jak tylko postraszyła to bedzie fasolka :) :) A na kiedy NIE miała byc @?? Ja w sobote miałam dosłownie tylko na papierze brązowy śluz i byłam pewna ze @ sie rozkręci a we wtorek test bladzioszke pokazal :) Trzymam kciuki i czekam na wieść o 2 kreskach :) .... Alaaa slonce nie zawsze sny czyta sie na odwrót :) Mi w nocy z poniedziałku na wtorek dwa razy sie śniło ze robiłam test i były 2 kreski :) Rano wstałam we wtorek, zrobiłam test i były 2 kreski :) Wiec nie wiem jak rozumieć nasze sny i pewnie nigdy nie zrozumiem :) A co najlepsze to był jeden, jedyny raz kiedy mi sie śniło cokolwiek o ciąży :) Odkąd rozpoczęliśmy starania ani razu nie śniło mi sie ze w ciąży byłam , ani żadne testu czy dwie kreski :) To był pierwszy raz :) Wysnilam je sobie :) :) ... Lece kurde do pracy :) :) Po pracy zalece sobie do sklepu jakies kurczaczki na swieta kupic :) Zeby w domu postawić i musze wymyślic gdzie i jak schować prezent dla mojego małego mężczyzny od zajączka :) :) Zajrzeć do Was pozniej moje drogie :) Zycze Wam wszystkim miłego i słonecznego dnia :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza dokładnie nie wiem kiedy @ miała być ponieważ ja przestałam brać tabletki w grudniu. Pierwszy okres przyszedł w 40 dc. Następny w 34 dc. No a teraz jest już 45 dc. W 40 robiłam test i negatyw. Myślę aby jutro zrobić test. Chyba że jeszcze troszkę odczekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala, sny ciążowe to chyba tłumaczy się dosłownie. :D Mnie w maju zeszłego roku śniło się, że latem urodziłam chłopca. No i co - mam termin porodu na lipiec i będzie chłopak! :) Także teraz czekamy na pozytywną wiadomość od Ciebie. :) W tym moim śnie było też tak, że urodziłam w piątek. Ciekawe, czy to też się sprawdzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karciaaa
czesc Dziewczyny ja dzis jestem zalamana:/ rano wstalam z ogromnym bolem zeba i musialam jechac do dentysty masakra:/ja sie panicznie boje ich ale narazie jest lepiej:(( a pogoda tez fatalna...:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jaj tylko sie ren fra**** wyprowadzi to do was zajrze i wam wszystko napisze... jak narazie nie jest za ciekawie ale musze byc silna :/ Do uslyszenia mam nadzieje ze niebawem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta uspokujcie się... Po co te nerwy skoro chcieliscie podchodzić do in vitro to chyba wydaje mi się że był to dojrzały związek byk i co i nagle Pstryk i pozamiatane???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia15031
żoneczka masz racje z tym co napisałaś ..ja własnie chyba tak robie .. chce zajsc jak najszybciej w ciaze po smierci mojej malutkeij ..niby staram sie myslec ze jak bede w ciazy to to bedzie inne dziecko niz to które nosiłąm , i bede musiala je pokochac jako drugie dziecko a nie to pierwsze.. eh ale wiecie jakie to jest trudne .. nie wiem czy tak potrafie .. a jesli zajde i to bedzie dziewczynka to chyba wlasnie tak sie stanie ze bede ją kochać miloscia przeznaczoną dla jej siostrzyczki .. może dlatedgo na razie nie umie zajsc bo bog o ile istnieje wie ze to dla mnie i dla dziecka nie bedzie dobre.. eh maskra .. ale wiecie co wrzucilam na luz juz tak nie przezyam tych starań daje sobie jeszcze ,2, 3 cyke a potem dopiero wezme sie za clo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pikole ale tu sie mało dzieje :) :) Ale przynajmniej jestem na bieżąco :) .... Moonlight a moze zaczekaj jeszcze z tym testem?? Wiem ze ciezko ale dasz rade :) :) Chyba ze masz przeczucie ze beda 2 kreski to rob jutro :D ... Karcia współczuje :( Nie cierpię bólu zęba :( Uważam ze bóle porodowego sa słabsze od bólu zęba :) ... Marta slonce aż tak???? Napisz nam kochana co sie podzialo :( Moze jednak sie ułoży!! ... Karolcia kochana wiem ze teraz masz wątpliwości ale Bóg istnieje :) Ostatnio wynalazlam piękne słowa ktore Ci zacytuję : "nie wiem, czy jest gdzies limit cierpień przypadający na jednego człowieka. Podobno dostajemy ich tyle ile jestesmy w stanie udźwignąć". Nie jestem w stanie zrozumieć dlaczego dzieci sa "odbierane" rodzicom :( Ale rozumiem rodziców ze w takiej sytuacji moga mieć chwile zwątpienia....... Mysle kochana ze Tobie wlasnie bedzie dana dzidzia kiedy zrozumiesz ze chcesz mieć "dziecko DLA dziecka" :) Jestesmy z Tobą kochana :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie;* Mam za duzo na glowie i rzadko bywam ale czytaaam was czytam;* Marta piszesz tak w przyplywie zlosci. Co kolwiek by powiedzial lub zrobil to go kochalas.. albo i kochasz. Co sie dzieje?:( Ty najlepiej wiesz co jest dla Ciebie dobre i mam nadzieje ze taka opcje wybierzesz;* Iza w ktorych dniach cyklu mialas staranki? Niektorzy mowia zeby duzo duzo sie starac a moj gin ze rzadziej bo plemniki musza dojrzec. Wiec pytam;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis mam 10dc ;-) jutro ide do gin z wynikami to przepisze mi cos na prolaktyne moja. Obejrzy nasze wyniki. Moze i bedzie jakis monitoring hmm;> Luteine mam braf od 16dc. Irytuje mnie to ze 12dc bedzie a mojej mamy A przyjezdza z uk... A jak jest on to whisky z cola leja sie dzien w dzien.. Moj nie odmowi tymbardziej ze w dni plodne wypadaja swieta:/ on na tydzien bedzie. Jakby to nie mogloby byc pozniej a dni plodne szybciej. Eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza myślę, że jeszcze poczekam z tym testem ;) a powiedz mi Ty masz jakieś objawy? Czy tylko brak okresu. Bo mi się odbija od paru dni i tak jakoś dziwnie na żołądku tak jakby pieczenie. Nawet jak coś zjem. Hmm może sobie wymyślam już. Marta nie wiem co się tam u Was porobiło, ale może przeczekajcie te nerwy i porozmawiajcie na spokojnie. Szybko można stracić coś co się budowało przez lata. A ciężej później do tego wrócić. Z tego co czytałam masz synka. Musisz też o Nim myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, ależ ja miałam dziś bolesną owulację.. u mnie testy owulacyjne sprawdziły się. dwa dni przed owulacją pokazały że się zbliża i tak też było. działam jak w zegarku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia12 - powiem szczerze że ja się nie chcę wypowiadać na temat śluzu, ponieważ boję się że źle Ci doradzę. Sama dopiero się go uczę obserwować. jak ja zaszłam w ciążę to odrazu miałam suchość i ani grama kropelki innej barwy niż biała jeśli już coś było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja @jest ekspresowa 2dni potop szwedzki 3plamienia:))) i można działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny dopiero co zdolalam wszystko przeczytac a raczej pobieznie na szybko przelecialam, sporo roboty w domu mam i dziennie pracuje wiec malo czasu na was mam ale dzis juz dotarlam do ostatniej strony. Brzoskwinko :( przykro mi... wiesz juz w czym problem i starajcie sie go rozwiazac a mam nadzieje ze uda sie szybko i urodzisz zdrowe dziecko Kasia12, Kasik85 gratuluje :) Marta co sie dzieje? Godz temu mialam telefon od kolezanki - tej co sie starali 4 lata i nie mogli miec dziecka a nagle sie im udalo, nie wiem czy pamietacie. Mowi ze tydzien temu byli nawizycie i serduszko slabo bilo i dzis byli znowu i juz brak serduszka.... takie to przygnebiajace :( -- A teraz wam powiem co sobie pomyslalam jak czytalam o tym dwoch kreskach - "kurcze, to juz! dziekuje za wysluchanie!" zaraz wam opowiem od poczatku. We Wloszech bylo bajecznie! zadowolona jestem przeogromnei ze pojechalismy na ta wycieczke bo azwyczaj jak jedziemy na wakacje to nad morze wypoczywac a nigdy na objazdowke. Przyjechalismy na miejscie do Fiuggi (ok 50km od Rzymu) we wtorek kolo 14 i juz odpoczywalismy. W srode pojechalismy do Watykanu. Cos niesamowitego to zobaczyc! Akrat trafilismy na audiencje i gdy przejezdzal papiez uliczkami doslownie braklo mi gdzies 20cm zeby dosiegnac jego reki ale niestety sie odwrocil w druga strone. Ciary mialam na calym ciele! Pozniej zwiedzalismy bazylike i na grobie Jana Pawla II pomodlilam sie za was, abyscie wszystkie szybko doznaly laski macierzynstwa. Nie tylko na grobie ale w kazdej bazylice. I stad wlasnie to moje myslenie ze to juz ;) W czwartek zwiedzalismy Rzym, m.in. Colloseum i Forum Romanum- powiem jedno slowo - łał :) byly tam nawet pestki z brzoskwini z tamtych lat!! W piatek z samego rana wyjechalismy do Wenecji, piekne miasto ale baaaardzo zatloczone, zlodzieje tam maja latwe lupy gdy wszyscy sie przeciskaja. No i od razu do Polski wyjechalismy kolo 22. Generalnie pogoda nam siadla, sloneczko swiecilo - nawet troszke opalilo :P czasem nawet na krotki rekawek ale jak zwialo czasem to chlodno i trzeba bylo sie ubrac. Zmeczona przeogromnie bo po calym tygodniu pracy pojechalismy na wycieczke gdzie w gruncie rzeczy pobudki byly o 4 i godz pozniej wyjazdy a w piatek o 3.30 pobudka a do hotelu wracalismy kolo 20. Chwle posiedzielismy, napilismy sie czegos i kolo 22-24 szlismy spac. Wrocilismy do Polski kolo 10 w sobote, troche dychnelam i w tak dzien w dzien pracuje procz dzisiaj - ale tez porzadki i caly dzien na nogach a od jutra znowu do swiat.. Padam juz na twarz.. Zdjecia wam posle jutro - mam juz co przygotowane ale oczywiscie wyszlam na nich jak pol d**y zza krzaka :P wiec ciezko cos wybrac normalnego :P no i dopiero na zdjeciach widze jak przytylam na brzuchu! a tymczasem lece spac, caluje was mocno i od teraz bede na biezaco :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z wieczora :) Jaka ja dzis miałam chęć na chińczyka :) Myslalam ze mi język w tyłek ucieknie :P No i zjadlam :) Smakowal mi jak nie wiem co :) .... Paola dokładnie nie pamietam w których dniach ale napewno były w 6dc bo my po mojej @ zawsze wygłodzeni bylismy wiec długo nie czekaliśmy :D Pozniej w 8dc, następne w 10dc, pozniej 12dc. Reszty dokładnie nie pamietam :( Wydaje mi sie ze pozniej były 13dc z rana ale nie jestem pewna czy wlasnie to było 13dc czy 14dc :) Wiem ze jakos tak nam sie złożyło ze co drugi dzien wypadało :) :) Jak sie nie mylę to gdzies zapisywalam kiedy były przytulanki :) Jak sprawdzę to dokładnie Ci kochana napisze :) Powiem Ci ze my nie tulalismy sie codziennie. Moze raz nam sie zdarzyło :) Poprostu nie mielismy chęci a zmuszać sie to tez jest bez sensu bo i tak nic z tego nie wychodzi. Ty nasz detektywie dziekuje :) :) Rozumiem ze masz na myśli to w żółtej tunice z Kuba??? Wtedy byłam świeżo po zrzuceniu zbędnych kg :) :) A teraz zaczynam je łapać spowrotem :) :) Ale przynajmniej bedzie co zrzucać :) :) .... Moonlight mnie w 22,23,24 dniu cyklu tak dziwnie mdlilo. Musiało mi sie poodbijac pare razy, ale to tak głośno ze wszyscy sąsiedzi słyszeli :) I za chwile przechodziło :) W miedzy czasie zdziwiło mnie to ze mnie (.)(.) wogole nie bola :) Zawsze przed @ napierdzielaly mnie jak nie wiem co. Brzuch co drugi dzien bolał mnie normalnie jak na @ wiec byłam pewna ze bedzie. W 27dc poszłam koło południa siusiu :) Podcieram sie a na papierze biały i beżowy śluz ! Mysle sobie No nic @ w drodze, i za 6 dni bedzie kolejny cykl starań :) Ale sie pomyliłam :) W 30dc zrobiłam test i była bladzioszka :) Cykle normalnie miałam 25-27 dniowe :) .... Kasiaa12 powiem Ci ze nie wiem :( Ja miałam tylko plamienie w 27 cyklu. Ale to dosłownie raz. Pozniej juz żadnych. Jedynie pare dni temu po popołudniowych przytulankach wieczorem miałam śluz delikatnie zabarwiony na beżowo i tez tylko jeden raz i to na papierze wiec napewno od przytulanek. Takze nie wiem. Moja znajoma plamila do 3 miesiąca. Ale jednak najlepiej skonsultować każde plamienia z lekarzem - chociażby przez telefon. ... Alaa cale szczescie ze tak ekspresowo :) Szybciej mozna do staranek przejść :) ... Nessaja cudnie ze wycieczka Wam sie udała :) :) Czekam z niecierpliwością na zdjecia :) A Ty kochana mialas upić meza i go wykorzystać!!!! Udało sie?? :) ;D ... Idę spac bo rysuje nosem o podłogę :) Dobrej nocy dziewuchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza meza upic :P hihi, nie do konca :P pil ile chcial ale problem nie w tym tkwi :P juz wczesniej jak zaczynalismy starac sie o pierwsza ciaze to raz dobieralam sie do niego jak znajomi od nas poszli po imprezce, oczywiscie winko czy tam piwko wczesniej wypilismy to mnie zdjal ze swoich kolan, popatrzal na mnie z wyrzutem i z pretensjami powiedzial "oszalalas? ja dziecka po pijaku robic nie bede" :P i na tym sie temat skonczyl :P a jak jest schlany to jest nieprzytomny i za chwile zasypia i wogole mnie wtedy nie pociaga bo ma oczy male jak cpun :P ech ci faceci :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim ;) Dzis chyba ja bede pierwsza :) Jaki wyjątek!!!!! Jadę dzis wczesniej do pracy :) I wyjątkowo długo bede pracowała :( A jak mi sie wstać nie chciało - człowiek nie przyzwyczajony :) .... Nessajka niezły Twój mezus :) Nie da sie po pijaku :P A myslalam ze Ci sie udało go upić, wykorzystać i ze zafasolkujesz wczesniej :) :) Co do oczu to moj ma normalne ale tez wyglądają jakby sie zcpal :P hihihi. ... Miłego dnia dziewuchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Właśnie piję kawkę i będę lecieć do pracy :) Później popatrzę do Was Dziewczyny 🌼 MIŁEGO DNIA ŻYCZĘ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) wczoraj cały dzień malowałam korytasz i nie dałam rady do was napisać ;/ jeszcze mi na dziś poprawki zostały :) nessaja :*** ❤️ Kasiaa12 ja miałam takie na początku beżowo-brązowe jakby,bez różowego,i za niski progesteron. życze wam miłego dnia :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, Moje dziecko ma ospe:( masakra, ja nigdy jej też nie miałam, ale moja @ pomału sie rozkręca chyba wiec chyba bezpiecznie dla mnie:( zarąbiste święta sie zapowiadają:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Eweelka no to masz niezaciekawie :/ Jak Ty nie miałaś jeszcze ospy to się obserwuj. Jak wyskoczy C****erwsza krostka to leć do lekarza to poda Ci lek aby łagodniej przejść ospę. Ludzie starsi gorzej to przechodzą. Mój synek jak tylko dostał krostki to zaraz na drugi dzień poszłam do lekarza i dała nam takie tabletki i przez to ospa nie była tak swędząca i było mniej krostek. Słuchajcie dziewczyny czy macie przepis na fajną sałatkę na święta ?? Aby było jej dużo. W te święta mamy jeżdżone po rodzinie i przydałoby się jakąś sałatkę zrobić. A nie będę przecież robić 3 różnych sałatek :/ I co można kupić na 1 roczek dla chłopca?????? Bo nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×