Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Przepis na sałatkę numer 1 :) brokuły sparzyć i pociąć na różyczki na to serek Apetina Feta (naturalny albo czosnkowy) na to sosik (ja robię jogurt naturalny majonez i kostka czosnku (knorr)) i na sam wierz prażony słonecznik (fajnie się na patelni praży). I koniec prosta i smaczna :) nie przyprawiamy niczym :) a druga pieczarki, kukurydza, kurczak wędzony, cebula czosnkowa,brokuł,majonez i jogurt naturalny :) Trochę soli i pieprzu :) A 3 :) kapusta pekińska na to kurczak gotowany na to pomidor na to ser żółty starty na tarce i na to majonez :) nie mieszać :) nie przyprawiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo typowa żydowska :) przypomniało mi się bo właśnie ją wsuwam :) mam na nią ostatnio cholerną ochotę :) gotowane ziemniaczki, jajko gotowane, cebula i troszkę ogórka kiszonego i majonez ofc :) a i troszke soli i pieprzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
hej dziewczyny jak zwykle dawno mnie nie bylo lecz na bierzaco was czytam tylko nie mam sil pisac :-/ w skrocie to wspolczuje wszystkim co tak sie czuja w 1 trymestrze jak ja :-( wymioty brak apetytu omdlenia brak sil na jakie kolwiek funkcjonowanie :-( jeszcze troche i szpital :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karciaaa
hej Kochane u mnie dziś ładna pogoda a i humor tez lepszy i co najwazniejsze zab nie boli... ja wlasnie sie nastrajam do pracy:P ciasto i herbatka bo kurcze ja pojde to masakra przed swietami ludzie obkupują sklep:P a jak u Was z zakupami świątecznymi? ja tez mam fajne przepisy na sałatke:) PIERWSZA: brokuł, jajko gotowane, pomidor, i kurczak. brokula podgotować, kurczaka z gyrosem udusić pomidory spazyc i w cwiartki i jajka ugotowac i tez w cwiartki. a układa się warstwowo od dołu: - kurczak -jajko -pomidor -brokuł:)) DRUGA: kurczak tez z gyrosem, zupki chinskie zalane lekko wodą, papryka, kukurydza, fasolka czerwona, troche ketchupu, z jedno jajko,kapusta pekińska i wszystko wymieszać:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki mam dla was chyba przepis na zajście w ciąże ;) boo ostatnio jak zaszlam to bralam takie wit celebrin na włosy i paznokcie nie minął miesiąc i byłam w ciąży i ostatnio je znalazłam i znów zaczelam brać i znów jestem w ciąży hehe Co do moich objawów to tylko takie uczucie w brzuchu ale trudne do opisania tak jakby ściskanie i nic więcej inaczej jak to było za pierwszym razem ... A co najlepsze to moja bratowa tez jest w ciąży i tez początek (o mnie nikt jeszcze nie wie) Nessaja dzięki za modlitwę bo pewnie tez dużo mi pomogła ;) wiec dziewczyny też będą zaciazac jedna po drugiej ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja laski dziś robiłam badania zlecone przez ginke po 15 wyniki 3badania 45zl a znów w 20dc mam zrobić kolejne 5wyniesie mnie to 100zl wiec łącznie 145

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweelka wspolczuje , biedne to twoje dziecko :* obys ty się nie zaraziła ... Darka powiem ci ze chyba wolalabym mieć takie objawy jak ty niż nie mieć ich wg bo cały czas się zastanawiam czy fasolka tam jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny za przepisy na pewno skorzystam . Ja już dużo sałatek robiłam i nie chcę znów tych samych robić dlatego szukam nowości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
kaasik89 oj ciesz sie ze twoja fasolka nie daje ci poznac ze jest w brzuszku :-) ja kocham bardzo moja fasolke ale jestem juz na skraju wyczerpania. nie mam sily wstac z lozka :-( a w ktorym jestes tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darka 5 tydzień a wiec wszystko jeszcze może się zmienić i tez bede narzekać na złe samopoczucie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
kaasik89 kochana to dopiero wszystko przed toba ja jestem w polowie 9 tyg a te tragiczne objawy mam od 8 a tak to wczesniej rewelacja i tez sie zastanawialam czy ta fasolka w ogole tam jest. oczywiscie nie zycze ci moich objawow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćdarka nie chcę Cię martwić, ale przed Tobą również jeszcze wiele, ja kończę w sobotę 10 tc a oprócz tego że nie wymiotuję już to niewiele się zmienia :( ciągle mnie mdli, pilnuje tego co jem i właściwie jedynym normalnym posiłkiem u mnie jest obiad, ciągle mogę spać, na nic nie mam ani siły ani ochoty, większą część dnia spędzam w łóżku, śpię pół dnia :D do tego mam takie wzdęcia, że mam wrażenie że brzuch mi pęknie zaraz, dopada mnie taki ból w jelitach chyba, który przechodzi jak za przeproszeniem puszczę bąka :( zaparcia mam ogromne, wypróżniam sie raz na 2/3 dni a boli przy tym brzuch strasznie :( pewnie jestem niewdzięczna i powinnam się ciągle cieszyć i oczywiście cieszę sie przeogromnie ale czasem mam już dość :( i myślę że nie nadaje się do bycia w ciąży :) a idą święta eh więc naprawde możecie się tylko bardzo bardzo cieszyć że przechodzicie w miarę łagodnie, i życzę wam by tak juz pozostało :* ja również staram się was czytać na bieżąco, myślę o was i jak zawsze trzymam kciuki za każdą z osobna ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam już wyniki i co?? Fsh i lh w normie a nie rozumiem estradiolu skoro moja pani gin chciała badanie w 1-5dc to jaka to faza to jest przecież menstruacja... A ja mam normy podane w wynikach dla poszczególnych faz folikularna owulavyjna i lutealna wiec jak mogę rozumieć ten wynik wyszło mi 11pg/ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Alaaa no na mój rozum faza w której właśnie jesteś to jest właśnie faza folikularna ;) i będzie ona trwać do owulacji :) więc spokojnie. A jakie masz normy estradiolu dla w tej fazie folikularnej? Bo ja tak sprawdzam z moimi i coś niski ten Twój estradiol, poszukam zaraz wyników z 3 dnia cyklu i zobacze jakie ja miałam wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa jak dobrze ze tu jesteś jeśli chodzi o normy dla fazy folikularnej to mam <20 a mam 11 czyli ze niby ok? Dziś mój 4dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje sie jak bym miala dostac. ale leci tylko brazowy sluz od wczoraj i nic wiecej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alaaa no niestety ale moim zdaniem ten estradiol masz za niski. Kiedy idziesz z wynikami do lekarza? Wiesz co teraz wyczytałam? Duży wysiłek fizyczny może miec wpływ na obniżony poziom estradiolu. Wiem że zależy Ci na tym żeby schudnąć ale może troszeczkę przystopuj?! Nie chce Cie martwić ani stresować, to jest tylko moje zdanie. Specjalistą nie jestem i się nie znam za bardzo. Leć z wynikami do lekarza, powtórz wynik e 20 dniu cyklu i będzie wszystko jasne :) u mnie też wyszedł estradiol jakiś strasznie wysoki, jestem już w fazie lutealnej a mam norme z fazy owulacyjnej... No i o co kaman? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
A ten gość wyżej to ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwnie piszą te normy....skoro każe robić badania podczas menstruacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa idę dopiero jak będę miała komplet kolejne idę zrobić od 18-22dc i się wtedy zobaczy ale wtedy estradiolu nie. Mam robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok czyli powtórzę sobie estradiol w 14dc.i nie będę się forsowac Wiedziałam że coś wyjdzie nie tak :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Alaaa lekarz każe zrobić Ci badania w czasie menstruacji czyli miesiączki. Twój cykl dzieli się na 3 fazy pierwsza to ta folikularna w której to trwa menstruacja, druga faza to owulacyjna i trzecia lutealna. Co do wizyty to Ty się zgłoś wcześniej na monitoring gdzieś tak 12 dnia cyklu, zobaczysz czy pęcherzyki rosnął, jak się okaże że nie i będziesz czekać aż zrobisz następne badania to jeden cykl stracony troche bez sensu. Serio Ci mówie. I troche dziwne moim zdaniem że estradiolu nie musisz robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego cos poczytalam i zrobię dla samej siebie. Dzięki Mackowa za pomoc. Zadzwonię jutro do ginka i umowie się na monitoring pokaże jej co do tej pory mam. jakby co da się jakoś podnieść ten estradiol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Alunia słuszna decyzja! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane miało być..... A ten telefon wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
izulinka7 to mnie pocieszylas heh a myśląlam ze teraz będzie coraz lepiej.. . a tu właśnie teraz święta i 4 letni synek biega a ja zwłoki. trzymam kciuki za nasza poprawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia15031
DZIEWCZYNY CZY PIJECIE ZIOŁA WSPOMAGAJĄCE CIĄŻE? czytałąm ze wielu kobieta bardzo pomogly , kilka nie umialo zajsc przez 2, 3 lata po 2 cyklach z ziolami sa w ciazy . Sa to mieszanki takiego księdza . Wiele dziewczyn zaciążyło w pierwszym cyklu :) ja juza je zamowiłam . Są takie które wpomagają mocną owulacje i takie które potem pomagaja wytwarzac progesteron . Myśle ze moze to pomoc bo serio duza ilosc kobiet jest po tym w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezdem:) Moi maturzyści chcą się wściec po prostu przed tą maturą i najchętniej siedzieliby na korkach do północy, poważnie!!! Ale pozostaję nieugięta - maksymalnie 4 godziny dziennie. A dupa jak mi wtedy drętwieje na krześle to szok... Goscdarka - współczuję Ci serdecznie, przechodziłam przez to samo... Skończyło się dopiero w ostatnim tygodniu 4. m-ca. Ale już myślałam, że autentycznie się kończę... Nie do opisania po prostu.(Choć próbowałam wam to czasem opisywać;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×