Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

hej laseczki:) Iza85 to kiedy masz tą wizyte zaplanowaną i który masz teraz tc? U mnie narazie czysto, troche mi powiększyły i mam temp ciut większą a tak to jakis objawów szczególnych nie mam a fo gina ide po weekendzie majowym bo tak mi kazała, mam nadzieje ze wytrwam i nie wydarzy sie nic złego po drodze, a mam non stop czarne mysli jak tylko ide do wc co tam zobacze:( ehhh życie to wieczny stres.... nie zachodzisz STREs zachodzisz STRES .... co za masakra:) Narazie do mnie nie dotarło do konca ze moge byc w ciazy... 🌻 karcia przykro mi nie dołuj sie, bedzie dobrze zobaczysz.... 🌻 nessaja to od kiedy stratujecie? maj juz tuż tuż:D 🌻 IZA85 tzrymam kciuki aby było dobrze ! [gdzie nasze pozostałe dziewczyny? brzoskiwnka, Marta, bejbe, Jovanka, giubelli tez nie widac? halo zyjemy tam? Goofcia,Agniesia88,Pita, Stymulowana? napiszcie Kochane co u Was.... Mackowa pobudka:D BUZIAKI dla Was ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza mam nadzieję że to tylko od choroby bo jeśli się okaże że to coś poważnego nie wiem jak ponownie zniose te nerwy wszyskto 1.5 roku temu miał podejrzenie wodogłowia już nas tak nastraszyli badania wszystko co my wtedy przeszliśmy;( majowa ciesze się że z mała już dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA to prawie jak u mnie. jezeli jestem w ciąży to byłby to gdzie 6tydz. no prawie 7. a teraz cos mnie bierze bo gardło zaczyna mnie bolec. masakra:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:-) :-) U mnie @ już dobiega końca:-) oczywiście znowu spłatała mi figla. Przyszła dzień wcześniej i gdybym nie spojrzała w kalendarz, to wcale bym nie wiedziała, że ma przyjść!!! Zawsze już tydzień przed bolały mnie cyce i brzuch i mogłam przewidzieć co do godziny kiedy @ się ujawni, a ostatnio nic. Żadnych objawów, żadnych boleści. Chyba powinnam się cieszyć, ale u mnie to już tak jest, że każde odstępstwo od normy budzi niepokój :-) Oczywiście czytam na bieżąco, a że nie mam o czym pisać, to mało się udzielam:-) Pozdrawiam serdecznie:-) :-) PS. Syn mojej szefowej się do mnie podwala!!! Ona jest na urlopie ale czasem wpada do pracy razem z nim! Nie wiem po co, żeby sobie popatrzył na mnie?!?! Masakra. I już kilka razy słyszałam, że według niego jestem super, ale mam jedną wadę - jestem zajęta. Burak jeden!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, żyję, mam się dobrze. Miałam szereg badań dlatego nie chciałam pisać co by nie powtarzać się. Mój gin przekazał mnie do swojej kumpeli ginki i położnik, która pracuje tam gdzie będę rodzić. Miałam też eeg głowy, i po minie i głupich pytaniach babki która mi je robiła, wyszło chyba do kitu, ale we wtorek mam mieć wyniki i opis. Neurolog widząc moje poprzednie badania stwierdził, że o naturalnym to pomarzyć mogę, a jak dojdą jeszcze te wyniki to już kaplica, poza tym mała jest ułożona pośladkowo narazie więc też może być problem. Z wodami też jest kiepsko, mieszczę się w normie ale to jej minimum dlatego mała nie ma jak się odwrócić ? Jeszcze czekamy. Dostałam L4 ! Ogólnie jest szał, czasem do pracy też wpadam ale tak tylko dla kontrolingu ;) zostało 10 tygodni, a ja czuję się jak małe biedne dziecko nie mające pojęcia o macierzyństwie. Zwyczajnie się boję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stymulowana mi test pokazał dwie kreski. robiłam go 15 kwietnia. przyjmowałam luteine i powinien sie pojawić @ ale ze sie nie pojawił to zrobiłam test. tylko do lekarza nie miałam kiedy isc bo nie w kazdy wtorek przyjmuje. ale zadzwoniłam dzisiaj rano i sie dowiedziałam ze bedzie 29 przyjmowac wiec do niej pojde choc nie jestem zapisana. nie bede dłuzej czekać. zreszta sama mi powiedziała ze jak by cos sie działo to mam do niej przyjsc nawet bez zapisu i wejsc poza kolejnoscią. ale nie bede taka podła dla innych najpierw zapytam sie jej czy mnie przyjmie bez kolejki. kilka razy miałam taka sytuacje ze sie poza kolejnoscią wbijały ze niby tylko na chwile po recepte albo po zwolnienie a ta chwila trwała pół godz. jak nie bedzie zadnej ciezarnej to bede sie wbijac a jak bedzie jakas to poczekam i za nia wejde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
hej dziewczyny jestem po badaniu na hiv i powiem wam ze dziwne uczucie bo gdyby nie ciąża to ja bynajmniej nigdy bym sie nie zbadala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane! Trochę mnie tu nie było, ale starałam się czytać was na bieżąco. Niestety nie dam rady wszystkim po kolei odpisać. Oczywiście gratuluje wszystkim nowym dziewczynkom w ciąży, a co do reszty to trzymam kciuki że wszystko będzie dobrze i wkrótce zobaczycie te swoje dwie kreseczki!! Nie było mnie tyle czasu bo nie bardzo miałam kiedy do was napisać, wiadomo przygotowania do świąt, mój dużo ostatnio wolnego, więc wykorzystywaliśmy to i staraliśmy się aktywnie spędzać ten czas. Ze zdrowiem u mnie i maleństwa wszystko ok, już nie mogę się doczekać jak go zobaczę :) Zostało mi jeszcze ok 13 tygodni, mam nadzieje że szybko minie bo mnie się wydaję że jeszcze cała wieczność. W między czasie byłam na glukozie, tyyyle się naczytałam jakie to okropne, straszne itp. przez co się denerwowałam a okazało się ok. Smak samego tego roztworu jak przesłodzona woda, nic szczególnego, nie miałam żadnych odruchów wymiotnych, omdleń, zawrotów głowy (na szczęście). Czekam jeszcze na wyniki. No to trzymajcie się kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
hej paulis mam pytańko bo teraz w 12tyg mam miec jakieś badanie przesiewowe czy cos niby wazne. mogła byś mi wytlumaczyc co to takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! :) Dziś troszkę później ponieważ musiałam iść z synkiem do logopedy. Dziś piękna pogoda aż się w pracy nie chce siedzieć :( U mnie po staremu więc****isać nie mam co ;/ 🌼 Welomenka witaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja p*****le dzisiaj dostałam okres . Mam czworo dzieci doszliśmy z mężem do wniosku że stać nas na jeszcze jedno dziecko postanowiliśmy się postarać. Nigdy ale to nigdy nie miałam problemu z zajściem w ciążę. Poprostu chcieliśmy i ciąża była. Żadnych plamień liczeń owulacji ,testów owulacyjnych NIC !!! I zawsze się udawało :D Od kiedy trafiłam na kafeterię i przypadkiem znalazłam te topiki o staraczkach ,implantacjach zarodka,objawach itd. Już trzeci miesiąc się staramy i nic :( To jest po prostu SZOK to jest niemożliwe :( domyślam się że to dlatego że ciągle myślę o tych dniach płodnych o tych owulacjach sracjach . Dziś kiedy po raz trzeci dostałam okres MÓWIĘ DOSYĆ!!! Koniec z zagladaniem na te debilne topiki liczeniem . Wiecie co wy w te ciąże nie zachodzicie bo ciągle o tym myślicie a jak już jesteście po stosunku to myślicie czy to już? I żeby jak najprędzej się na forum tym pochwalić. Nie wspomnę o objawach ciąży które sobie wmawiacie . To straszne jak takie forum potrafi w głowie poprzewracać . Przecież ja w pierwszym cyklu starań sugerując się waszymi wpisami miałam wszystkie objawy ciąży od wymiotów po częste sikanie oraz osłabienia :( Zaczęłam czytać ten topik ponieważ śledziłam losy BRZOSKWINKI która się stara o dziecko już długo długo. Brzoskwinko jeżeli tu jeszcze piszesz namawiam cię gorąco daj sobie spokój nie pisz tu już nie myśl już o tym co dnia . Zapomnij o tych forach internetowych !!! A uda ci się. Pozdrawiam E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) ło matko ale frustratka :P gościu E. byc może troszkę racji masz z tym co piszesz o mysleniu liczeniu itd ale forum nie ma tu nic do rzeczy :) forum właśnie pomaga, bo jest ktoś z kim możesz sie podzielic przeżyciami, spostrzeżeniami obiekcjami, myślami itd to pomaga uwierz :) ale jak czytasz od czasu do czasu, pewnie sypiesz z gości jakieś kretyńskie uwagi, nie potrafisz nawiązać relacji to o wszystko obwiniasz forum :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goscdarka nie wiem dokładnie o co chodzi z tym badaniem przesiewowym o którym napisałaś, ale wydaję mi się że chodzi ci o usg, gdzie lekarz sprawdza przezorność karkową i wykształcenie kości nosowej u dziecka, abo wykryć wady takie jak zespół Downa i ogólne badanie krwi bo właśnie takie badania ja miałam wtedy przeprowadzane. Jeśli chodzi o wypowiedź gościa to skomentuje to tak że my nie tylko piszemy tu po to aby wyszukiwać urojonych objawów ciąży itp. Dla nas ważne jest to że mamy z kim się podzielić naszymi obawami, przypuszczeniami, czasem się poradzić bardziej doświadczonych koleżanek licząc na to że nie będzie nas nikt z góry oceniał jak to często zdarza się w naszych najbliższych otoczeniach. Poza tym nie piszemy tu głównie o owulacjach, testach itp. jak zauważyłaś poruszamy tu też inne tematy. A jeśli ty uważasz że czytanie takich tematów uniemożliwia ci zajście w ciąże, to masz racje omijaj je szerokim łukiem, a ja mimo wszystko życzę ci powodzenia w staraniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczeta. Nie mam czasu Was zbyt czytac, z reszta malo czasu na cokolwiek:) no ale chcialam sie pochwalic, ze mala juz wazy chyba z 5kg i juz sie usmiecha do nas:) to takie cudowne;) posle wam na maila zdjecia:) Powodzenia wszystkim staraczkom i zaciążonym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff przezyłam :D bylam dzis u dentysty, przezwyciezylam strach i zebralam tylek, troche mnie teraz bola zeby bo znieczulenie zeszlo ale dla przyszlej fasolki dam rade :) Giubelli, PaulisC jestescie :) dobrze ze wszystko u was wporzadku :) piszcie czesciej do nas, my tu na was czekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karciaaa
Masakra Dziewuchy gdzie Wy jesteście? ale tu cisza:P ja po pracy dzień faaaataaalllny!!! ale szkoda opowiadać jednym słowem będę się z pracy zwalniała... a tak poza tym to powiedzcie mi dlaczego jak mam okres to podpaske czysta praktycznie a jak usiądę na kibelek siku to cała woda czerwona po chwili bo tak kapie... a w podpasce mogę cały dzień chodzić i nic...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karciaaa
nessaja jestem z Ciebie dumna bo wiem co to znaczy strach i niechęć do dentystów:PP ale masz racje czego się nie robi dla fasolki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche mnie nie było a tu tyleeee czytania :** majowa dobrze że już wszystko okey :*** gościu szkoda mi opuścić dziewczyny :) tu jest taka fajna atmosfera. uwierz mi że ja juz po tylu cyklach nie nastawiam się tak że się uda czy nie uda,po prostu czekam,z każdym cyklem uczę się cierpliowsci :) ja w ciąze zachodzę tylko jakoś nie mogę jej utrzymać... dzisiaj byłam na usg dziewczyny...cały dzień bolał mnie jajnik i mam taki mega śluz płodny więc myślałam że już po owu,a tam pęcherzyk dopiero 16,5 mm...no kuźwa sobie myslę,"tylko dwa mm urosłeś,bez jaj"ale może w tym cyklu bedzie późniejsza,nie wiem jak to wyjdzie...teraz muszę mieć przerwę od clo,ale pani doktor moja kochana ma dla mnie już inny patent :) ostatnio jakieś nowe leki weszły wspomagające owulację,nie są hormonalne tylko jakieś naturalne i chce mi je włączyć :) kocham ją za to że tak chce mi pomóc :) w poniedziałek mam nastepne usg :) ale najprawdopodobniej u mnie jest problem właśnie z dojrzewaniem pecherzyków,największy jaki mi pękł miał ponad 18 mm,a moja lekarka mówi że dobrze by było żeby chociaż do 22 urósł i dopiero pękał... jak się uda w tym cykly to git :) jak nie to bede walczyć dalej :) sorki że wszystkim nie odpisze ale wróciłam dopiero z miasta i mam nowy telefonik :) i już nie moge się doczekać aż go wezmę w obroty :*** Alaa jak tam estriadol ?:) Stymulowana jak wyniki ?są już ?:) IZA jak plamienia ?:*** Miłego wieczorku dziewczynki :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Welomenka
Dziewczęta, Zrobiłam test płytkowy. Tamte dwa były negatywne, a robiłam je tydz temu....a dziś są dwie kreski!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
welomenka gratulacje! super! zdrowka dla was i wytrwalosci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. :) Ja już w domku. Welomenka gratuluję:) zdrówka dla Ciebie i fasolki.:):):) Fiona fajnie, że się odezwałaś, mała jest śliczna:)Buziaczki dla was i jak będziesz miała chwilę to się odzywaj czasem i pisz co u was:) 🌼 Brzoskwinko jeśli mi w tym cyklu się nie uda to zaczynam z clo tak powiedziała moja gin. Dziewczyny jutro idę na wesele do sąsiadów, ile się teraz daje na prezent ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratulacje :-) superowo. Pisałam ja żoneczkakrk. Jestem padnieta, dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Welomenka super wiesci! Gratulacje i teraz tylko dbac o siebie i pisz nam o wszystkim ;) Karcia kochana ja dentysty chodzilam jak juz musialam ale teraz priorytety dla mnie sa wazniejsze niz strach. Troche potrzese portkami i bedzie git majonez , zabki zdrowe :D A bola mnie tera i zeby i dziasla... moj P. Wczoraj byl rwac chirurgicznie i taki opuchniety biedak ze czasem mu na bol ketonal 100 nie pomaga :/ ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) .... Eweelka i reszta dziewczyn :) Wreszcie dzis udało mi sie dostać do polskiego lekarza :) Zrobiła mi USG :) Widziałam małego człowieczka - jak to lekarka ujęła :) :) Jest prawidłowo umiejscowiony w jamie macicy :) Wyliczyła mi ze dzis jest 7 tydzien i 4 dzien ale po pomiarze mojego malutkiego człowieka wyszło ze ma 6 tygodni i 1 dzien. Widać było ze serduszko bije ale nie było go jeszcze slychac :( Dostałam progesteron :) :) Tylko w aptece musiałam dobrze ściemniać ale sie udało :) :) Mam brać na noc dowcipnie :) Ciesze sie z tej wizyty i ze mam progesteron ale mam mocniejsze krwawienia i co jakis czas taki jakby skurcze, z lewej strony na dole mnie zaciąga :( :( Ale cały czas jestem dobrej myśli i modlę sie aby wszystko było ok. Oglądała mi tez szyjke macicy i mam tam duzo sluzu zabarwionego, jak ona to nazwała brudna krwią :( Ogolnie mam sie oszczędzać i jakby cos to pojsc do niej za 3 tygodnie. No i gdyby niestety pojawiły sie skrzepy i mocniejsze krwawienie to do szpitala na izbę przyjęć. No i to w sumie tyle co sie u mnie dzieje :) .... Welomenka gratuluje Ci z całego serca :) :) super :) :) Teraz sie kochana oszczedzaj i dbaj o siebie i maleństwo :) :) ... Dziewczyny Sorki ze nie każdej odpisalam alenpadnieta jestem :( Niedawno wrocilismy do domu :( Lece zapodac progesteron dowcipnie i spac :) Do jutra laski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny sytuacja sie pogorszyła :( Byłam w łazience i cos ze mnie wylecialo :( Jedyne co udało mi sie złowić to duzo czarnych skrzepów :( A teraz zaczyna mnie brzuch na dole napierdzielac :( No i wszystkie wiemy o co chodzi :( Za pozno do lekarza poszłam :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, Iza85 ale to nie moze być najgorsze? moze powinnas jechac na Izbe przyjec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
iza lecz szybko do szpitala może to nie to nie ma za czym czekac! moze to reakcja na leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA nie myśl o najgorszym,mysl pozytywnie...może zadzwon do tego lekarza.może tak jak dziewczyny pisza idz na izbę przyjęc.bedzie dobrze :* modle się za Ciebie :) kasik oby w teraz sie udało i clo było niepotrzebne :)co do prezentu to tylko sasiedzi więc nie ma co szaleć myślę :) przeciez i tak dasz w kopercie,my latem sąsiadom daliśmy 300 zł,ale potem jak rozmawialiśmy ze znajomymi to co niektórzy dali tylko 200 albo 150.zależy też jakie wesele i gdzie robia.tak żeby im się koszta zwróciły chociaż za dwie osoby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzien dobry, drugi Dzien szkolenia. Jestem dosc wysłana pomimo dancingi w hotelu którym spaliśmy. Stare dziadki sie bawiły. Alez natancowali. Jeden to wymiatal i przetanczul wszystkie babcie. A jak zaczął sie do mnie uśmiechać to skonczylimy kolacje i poszliśmy do pokoi. I niech sie bawią puki mają siłę. Hihi. Milego dnia dla wszystkich a w szczególności nowej fasoleczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×