Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość goscdarka
ewęlka ja wierze ze będzie dobrze ze ta diagnoza nie jest ta ostateczna! mi w szpitalu co lekarz mówił co innego setki badań jedni podawali czarna wersje drudzy je lagodzili a w koncu nie wyszło az tak zle a ile sie tam naplakalam :-/ i u ciebie będzie tak samo! skonsultuj sie z innym specjalista tak dla uspokojenia ducha :-* <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
brzoskwinka nie jest zle odzyskuje apetyt ale wciąż taka osłabiona :-/ +++++ dziewczyny nie wiem co sie dzieje bo tyle co wam pisałam i teraz patrze a połowy wpisow nie ma :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane wybaczcie ma nieobecność ale dużo się dzieje. Przepraszam nie odpisze wszystkim. Czekam na M i jadę do szpitala normalnie napina mi się brzuch ponoć to są skurcze nie czuje dziś w ogóle maluszka;( masakra tak się boję wymiotuje też od wczoraj. Jak wy dziewuszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jestem nowa waszą stronke mam od Darki licze że dzięki wam podniose się na duchu bo my staramy się od 2 lat i nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza ale ja nie potrafie znalezc tego zdjecia gdzie masz ja na sobie :( albo jestem slepa juz... :P -- Brzoskwinko juz nie mam tego zeba ktorego chcialam na sam koniec zostawic :P troche bolalo ale teraz boli coraz bardziej ale dziure mam jak po atomie :D a Pusia jest kochana, uwielbiam takie slodziaki :) -- Eweeka nareszcie jakis choc drobny usmiech na Twojej twarzy :* zanudzac? no cos Ty.. jesli dziewczyny beda choc kiedykolwik mialy cos przeciwko ja Ci podam numer/maila i do mnie mozesz pisac kiedy tylko chcesz :* ale mamy tu takie wspaniale dziewczyny ze watpie zeby ktorejs to przeszkadzalo :) -- Witaj Klaudia, zrob bete to wszystko sie wyjasni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
śrem87 :-* :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj 87srem :) fajnie ze do nas zawitalas, wierze ze napewno znajdziesz tutaj wsparcie :) -- Angelus daj znac konieczenie jak wrocicie. Czekam na wiesci :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelus jak będziesz miała chwilę to napisz nam co się dzieję , buziaczki :) *** 87srem witamy:) i zapraszamy do nas. opowiedz nam coś o sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I Znowu się rozryczałam przez Ciebie :) Jesteś kochana ciesze się że się poznałyśmy brakowało mi kogoś takiego jak ty kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od 2 lat jestem mężatką staraliśmy się o dzidziusia już przed ślubem miałam jedno poronienie i od tego momentu nic . Wyniki niby świetne HSG też nikt nie wie o co chodzi :( Czasem pojawia się delikatna endometrioza miałam już operacje i laparoskopie i nadal nic cały czas wieże ale już mnie to zaczyna przerastać nie wiem co robic ...... Mój mąż chyba wieży bardziej we mnie niż ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie jeśli to nie tajemnica czy któraś powie mi ile musze szykować na stymulacje i inseminacje bo w najbliższych dniach będe chciała się zgłosić do MeDart-ta w Poznaniu..... a nie wiemy czy nas teraz na to stać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jobanka tylek jak i brzusio jest super wiec nie gadaj;* Paulinka a jestem w trakcie @. Juz sie konczy i we wtorem z moim do gin idziemy.. Tyle ostatnio mam na glowie ze rzadko zagladam. ;-) buziaki dla waw dziewczyny;****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś też szybko nie weszłam. przyjechała o 10.30. zanim weszłam było po 11!! były trzy osoby przede mną. ale ja też długo tam siedziałam. wyniki mam bardzo dobre i to najważniejsze. teraz mi dała skierowanie na badanie toksoplazmozy i na usg. maleństwo rośnie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja juz wracam z pracy :P Ale to tylko dlatego zeby sie nie przepracować :P .... Brzoskwinka ja tez na zdjęciach wychodzę jak wiesniak :) Ale nie przejmuj sie :) hihihi. Dzieki za przesłanie zdjeć :) Jeszcze ich nie Obejrzalam bo mi sie w telefonie poczta nie odpala ale w domu przed komputerem jak zasiade to obejrzę :) Kochana ja swoja halkę przez internet bede zamawiała bo jakbym tu na miejscu chciała kupic o duzo wiecej kasy wydam. I mam problem bo na internecie znalazłam pare rodzajów i nie wiem kory byłby najodpowiedniejszy zeby wlasnie ta kiecka nie odstawała nie wiadomo jak. W domu jak zasiade do komputera to prześle Wam zdjecia tych halkę i błagam Was o pomoc w wyborze :) Wiem ze na Was moge liczyć :) :) Ale Ty biedna mialas przeboje z ta swoja halka :( Chyba bym oczy wydrapala tym babkom w tym sklepie :( .,,. Eska ja mam jednak nadal nadzieje ze te pozytywne testy owu to jest fasolka :) .... Eweelka super ze z nami zostajesz :) :) Dobrze ze zaplanowałam wakacje itd to zawsze choć na chwile zapomnisz :) :) :* ... Kasik85 :* ... Klaudia tak ja nessaja radziła - lec na bete. Wszystko jest możliwe. A po becie bedziesz miała pewność. ... Angelus jak bedziesz miała chwilke tompojade nam koniecznie co sie dzieje!!!! Modlę sie i mam nadzieje ze jednak wszystko bedzie dobrze :* .... 87srem witaj :) Goscdarka wspominała nam ze sie pojawisz :) Juz tu dziewczyny pisały ze na naszym forum jak u psychologa :) Wiec pisz z nami kochana i płacz ile potrzebujesz tylko zeby nam laptopów, tabletów i telefonów nie zalało :D Juz sie kochana troszke nacierpialas :( Trzymam kciuki zeby sie udało i to jak najszybciej :) Jeśli chodzi o inseminację to nasza Stymulowana ja miała ale cos sie pipa do nas nie odzywa. Ale z tego co pamietam to dostała jakies zastrzyki ktore kosztowały 900 zł ale nie pamietam reszty kosztów :( .... Nessajka kochana a moze i nie dodałam :( Pozniej sprawdzę czy wyslalam i napisze :) :* .... :* :* dla Was wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia12 super wieści :) Dobrze ze maleństwo rośnie i ze wyniki wporzadku :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dam wam znać czekam jeszcze na M. 87srem witaj a srem w twoim nicku to nazwa miejscowości w której mieszkasz? Bo jak tak ja mieszkam nie daleko. Zostań z nami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj 87srem :) 🌼 witaj Klaudia zrob test albo bete i wszystko bedzie jasne :) lekkie krwawienia moga wystepowac we wczesnej ciazy 🌼 Angelus daj znac co u Ciebie jak tylko bedziesz mogla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje IZA85 Postaram sie nie zalać :)Fajnie wiedzieć że nie jest sie samym w tak ciężkich chwilach jesteście kochane .. angelusdominus tak to moja miejscowość ..... a Ty skąd jesteś?? Nie dosyć że po szpitalu jak by mnie czołg przejechał to jeszcze zaczyna padać masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
87srem Witamy Cię! U nas znajdziesz napewno dużo wsparcia duchowego a dziewczyny są mega :* ---- Właśnie wróciłam od lekarza.. Musiałam czekać pół godziny przed gabinetem, myślałam że tam umre ze zdenerwowania. Gin zrobił mi usg, Fasolka urosła od wtorku z 4mm na 7mm i jest wszystko wporządku.Kazał mi przyjść za dwa tygodnie. Mam już zwolnienie z pracy bo z tymi bólami brzucha nie wytrzymałabym 12h na stojąco (podobno mając torbiela na jajniku bóle się nasilają dlatego mam takie mocne:(). Tylko nie mam założonej karty ciąży, doktor powiedział że przy następnej wizycie założymy. Czy to normalne? Za wczesna ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olala2013... to chyba za wcześnie i pewnie boi sie o te torbiele ja musiałam je najpierw wyleczyć a teraz dopiero zabiegi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje IZA85 Postaram sie nie zalać usmiech.gif Fajnie wiedzieć że nie jest sie samym w tak ciężkich chwilach jesteście kochane .. angelusdominus tak to moja miejscowość ..... a Ty skąd jesteś?? Nie dosyć że po szpitalu jak by mnie czołg przejechał to jeszcze zaczyna padać masakra smutas.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przynajmniej ten w moim przypadku, bo słyszałam że są rózne rodzaje torbieli. Ale gin uspokoił mnie że mój przypadek nie jest groźny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju kiedy te znieczulnie zejdzie... swedzi mnie geba a jak sie podrapie to wogole tego nie czuje a juz mnie szlag trafia po pol godz prawie mnie ta geba swedzi... rrrr -- Klaudia osobiscie sie z takim przypadkiem nie spotkalam takze zbyt wiele pomoc nie moge, ale lec na bete i daj znac jaki wynik :) -- Kasia12 super ze wszystko okej z malenstwem, fotki masz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelus kochana trzymam kciuki :) Dzidzia napewno ma sie dobrze :* .... Olala najważniejsze ze fasoleczka rośnie i ze wszystko jest wporzadku :) :* .... Dziewczyny wyslalam Wam zdjecia na maila :) Pomóżcie w wyborze halki :) .... Nessaja kochana rzeczywiscie nie dodałam zdjeć z przymiarki :( Przepraszam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza ja bym wybrala druga ;) trzecia jak dla mnie zbyt ogromna :P a pierwsza jest ok ale jak pozniej bedziesz chciala podpiac suknie to nie bedzie jej widac? ja mialam szyta na miare i od razy suknia z kolem byla ;) najmniejszym a i tak dla mnie bylo juz za szeroko i wogole nie tak jak chcialam mi ja uszyli ale co zrobic :P teraz bym zupelnie inna wziela :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejoooo :D -- Ola ja 1 wizytę, z potwierdzeniem ciązy miałam w 6 tc, karte założył mi w 8 tyg jak już biło serduszko, więc jest dobrze, wylajtuj się :) -- angelusminus daj nam znać co i ja, bo martwimy się :) wszystko będzie dobrze, jesteśmy z tobą :) -- Iza suknia nie wiem czy już C***isałam ale suknia śliczna :* ale zdj Ciebie w niej ja też nie widziałam :D pokaż się nam :D :D :D ❤️ -- kasia12 to fajnie że maleństwo dobrze sie rozwija :) ja to tak sobie myślę że z każdą wizyta u gina mój maluch jest coraz bliżej hehe i niedługo będzie za mną :) -- Paola daj znać co ci ginek powie :) -- brzoskwinka hehe ale miałaś przeboje :) zaraz sobie popatrze co tam nam wysłałaś :D jak się czujesz w ogóle ?? -- kasik 85 my tu chyba chórem wszystkie wolimy małe, skromne przyjęcia dla najbliższych :) a data już ustalona ?? -- Eweelka ❤️ pisz co ci leży na serduchu :* -- eska a może jednak @ nie przyjdzie ?? oby tak było, trzymam kciuki :) -- paulinka brakuje nam Ciebie tu częściej kochana :* -- nessaja hehe tak tak to na pewno 14 tydzień :) i do tego 1 maluch hehe współczuje ci tego dentysty, ja mam zęby jak koń, nigdy nie miałam nic robione, czasem chodzę na kontrole, wszyscy się śmieją że jako jedyna nie mam stracha przed dentysta bo nigdy mi nic nie robił :) -- Maćkowa a gdzie ty jesteś co ?? jakieś objawy ?? -- a moja babulinka robi dziś dla na gołąbeczki, i chyba je gotuje już bo zapachy mi tu lecą niesamowite, aż mnie skręca :) wczoraj byłam u mojego czarodzieja małego i nie mogłam go z rąk wypuścić hehe on tak cudnie pachnie, rozmarzyłam się tak, że w łóżku chyba z godzine ględziłam K że nie moge się juz doczekać hehe miłego wieczorku :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×