Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

stymulowana dobrze, że jedna dziecinka jest zdrowa i silna :) ciekawe jak duza jest juz moja fasolka... a też jestem w 8tc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karciaaa
Stymulowana tak się cieszę że jest wszystko ok:)) napewno byś się cieszyła gdyby były dwa serduszka ale za to jest jedno i to bardzo mocne:)) zdrówka Kochana i dla Was wszystkie dziewczynki:)):**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana, mordeńko Ty nasza kochana:) Jest fasoleczka, jest serducho, jest i wymiar pokaźny! No pięknie:) Ależ Cię musi duma rozpierać... Teraz pamiętaj, żeby dbać o siebie jak najlepiej potrafisz, bo jak teraz "zainwestujesz" w fasolkę, tak będzie potem procentowało:) ❤️ Izulinka - ja myślałam o takim białym, wiesz, jakby pokruszonym - leżą czasem takie na trawniku:):):) _nessaja_ - :* Napiszę Wam jak tylko oderwę wzrok na chwilę od mojego żółwiczka słodkiego:) Idę zjeść arbuzaaaaaaaaa:) Z lodóweczkiiiiiiiiii:) P.S. Przeszliśmy z M. chyba na inną płaszczyznę miłości;) Dzwonił przed chwilą i mówi tak: " Jak wrócę to pomogę Ci się umyć, a potem możemy się pobawić, hm?" :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maćkowa :* ot nasi mali mężczyźni :D oni siebie wesprą i zrozumieją zawsze :D mój K też niedawno do mnie mówi, że jak będzie wracał z pracy to będę miała czas dla siebie - on będzie się zajmował dzidzią. Mówię super będę odpoczywać i leżeć plackiem, oglądać TV i siedzieć na kafe a on do mnie mówi kotku nie taki czas dla siebie miałam na myśli, mówię więc jaki?? a on co na to? że będę wtedy mogła na spokojnie poprać, poprasować, przygotować obiad, posprzątać, żebym nie przemęczała się przy dziecku :D tak więc cała rodzina się ze mnie śmieje, że będę matką z mnóstwem wolnego czasu :D -- Jovanka ależ my tu będziemy czekać na Ciebie, nawet sobie nie wyobrażasz :) Jovanka a może mężuś chce układać puzzle czy coś :) my ostatnio gramy w sqrable czy jak to się pisze :P a ty już kosmate masz myśli :P -- kukra wyszłam z kapania przed chwilą i znowu miałam mleko, na obu cycach :( było tak troszkę bielsze, i nie było tak zaschnięte jak wtedy rano :( i cały dzień rzeczywiście mnie swędziały :( ale pozatym to chyba zaczynam czuć ruchy :D ale żadna rybka czy coś, ja mam tak że jakby mi mrówki malusie chodziły w jednym miejscu i tak trochę gilały :) mam tak od jakiś 2,3 dni ale myślałam że sobie wkręcam, ale nie jak leże tak na spokojnie to mi tam się gila coś :) dobrej nocy dziewczynki kochane :* ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulinka, już ja wiem co mu po tej dzikiej łepetynie chodzi:P A tak w ogóle to połóż się na lewym boku - powinnaś poczuć wyraźniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z wieczora :) Teraz tu odrazu strzelam dwa fochy! Pierwszy za to ze nikt tu o mnie nie pamięta :( A drugi za to ze od niedzieli wieczorem (bo wtedy ostatni raz tu byłam) nagrezdalyscie siedem pełnych stron :( No doopy Wam normalnie skopac! Odrazu przepraszam jesli nie wszystkim odpisze i wali jakos post pomine ale przy tylu stronach to ja sie pogubić moge :) .... Pita kochanie strasznie mi przykro :( :( Dokładnie wiem co czujesz kochana ale wierze ze tak jak my wszystkie po stracie podniesiesz sie i bedziesz walczyła dalej :* Trzymaj sie kochana i napisz nam jak sie czujesz? .... Paole, Paulinki i Paulisie mimo ze spóźnione ale szczere - wszystkiego co najlepsze i spełnienia marzen Wam kochane zycze :* .... Eweelka kochanie a jak Ty sie czujesz? .... Eska Ciebie tez ostatnio nie widać? .... PaulisC tez dawno nie pisała? :( .... Elilka szkoda ze tak sie dzieje miedzy Wami :( Ale to moze przejściowe? Moze jakis kryzys? A jak teraz jest? Mam ogromna nadzieje ze porozmawialiscie i jest lepiej :* ..... Goscdarka ale menda z tej Twojej szefowej :( :( Ale w moim mieście szefowa tez jest Chinka i dziewczyny pracują tam dosłownie chwile i odchodzą :( Płaci najniższa krajowa, ucina kase za byle co, po 2 tyg wywala dziewczyny mówiąc ze sie nie sprawdziły i nie płaci im za te 2 tyg. Masakra jakas :( Podaj ja gdzie sie da niech jej sie za d**ę wezmą! .... Zoneczka jak u Ciebie? Robiłaś te badania tarczycy ? .... Izulinka szczalam ze śmiechu w autobusie jak czytałam Twoje wpisy :D Osikana ręka i te baki :) Wyobrazilam sobie jak odganiasz je leżąc juz z rozwalonymi nogami :) hehehehe Myslalam ze padnę :) I na dodatek puszczone z zacisnietych pośladków zeby głośno nie było :) heheheheeh. Dziekuje Ci kochana za poprawienie humoru dzis :) Po mistrzowsku to zrobiłaś :D ..... Kasik85 przykro mi ze beta taka wyszła :( Ale zawsze sobie powtarzamy ze poki nie ma @ to jest nadzieja :) A skoro jeszcze Ty czujesz inaczej to cos w tym musi byc :) Nadal trzymam kciuki :) ..... Goscia ktory czyta bez zrozumienia nie skomentuje :) bo to szkoda czasu mojego :) ..... Nessaja jak przeczytałam wszystkie wypowiedzi goscia to tez pierwsze co mi na myśl przyszło to smerfetka :) To jest ktos kto ciagle czyta nasze forum, śledzi je na bieżąco i jak cos nie pasuje to sie doczepia! Wiec nie jest to przypadkowa osoba ktora akurat trafiła na wypowiedz Jovanki. W to nie uwierzę. ..... Paulinka super ze u gina tak na luzie było :) No widzisz nie trzeba było sie Pana bać :) Pomacal cycuchy, poprzeklinal i dał luteinke :P .... Jovanka kochana ale gowno nie jest blade :P Przynajmniej moje :P Zazwyczaj brązowe :P ..... Stymulowana troszke szkoda ze jedna kropeczka uciekła :( Ale najważniejsze ze jedna jest juz większa :) Serduszko bije i tak trzymać :) Bardzo sie ciesze :) No i wózek do windy wejdzie :) ..... Uffff nadrobilam :) Dobranoc kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Dziewczyny!! Odkad zaszlam w ciaze w ogole nie moge spac.. a wczesniej mpglam po kilkanascie godzin dziennie. A i w nocy pobudki na siusiu i picie.. pogoda tez sie zmienila.. pada, pada i pada.. Wszystkim zycze zdrowka i milego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane zabieralam się wczoraj żeby napisać ale burza przyszła i po pisaniu. A mnie też cczytając wpisy gościa przyszła na myśl smerfetka. Stymulowana dobrze ze malenstwo ma się dobrze;) cała noc była burza ciągle pada chłodno się zrobiło masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówiłam Wam ostatnio, że u mnie wszystko do doopy?! Owulacja przebiegła pomyślnie, tylko seks był gumowy, bo mój mąż stwierdził, że znowu mu cos wyskoczyło na wacku. Pisałam, że ostatnio po @ mnie coś tam piekło i chyba przeszło na niego. A ten też jakiś przewrażliwiony! Się boi nie wiem czego... Eh ja to chyba nigdy tego dziecka nie będę miała, jak wszystko się będzie tak dalej układać:-( te nasze starania to chyba nigdy nie były takie jak powinny. Wiecznie coś ... Cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniesia trzeba mu było przekłuć gumeczkę troszkę :D ja rano miałam mdłości :) a teraz mnie muli :) i mysle sobie że zjadałabym jakieś dobre śniadanko,ale jak zaczne myśleć o miom ulubionymn serze żółtym albo o pomidorkach to mi się w żołądku przewraca i tylko mleka się napiłam :) ech :) i mam kapcia w gębie po tej luteinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny:) Stymulowana najważniejsze ze jest 1 fasolka i dobrze sie rozwija:) Dzięki Iza 85 i nessaja za pamiec o mnie- czuje sie ok, generalnie doszłam juz do siebei i skupiam sie na pracy aczkolwiek przychodzą momenty ze czuje potworny smutek i żal- tylko do kogo to nie wiem? chyba do samej siebie ze tak wyszło i wszystko jest do du.... generalnie zaczynam sie oswajać z myślą ze juz chyba moge sobie pomarzyć o kolejnej ciąży:( ehhhh Cieszę sie ze jest tu tyle nowych szczęśliwych ciężaróweczek- w tabelce teraz dużo bedzie awansowania piętro wyżej:) fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie Panie Glowa mnie boli, zaraz zerkne w jovankowy poradnik co robic:) Brzoskwinko ja bym zjadla swieza buleczke z bialym serkiem, rzodkiewka i szczypiorkiem:) chyba musze wstac i na zakupy pojsc:) Popoludniu z moim D zabieramy nasze mamy do ulubionej restauracji, indyjskiej oczywiscie na spozniony dzien matki, wiec glowa musi przestac bolec juz, teraz, natychmiast!! Iza85 przeciez wiesz, ze my wszytskie pamietamy tu o Tobie :* A i wlasnie gdzie paulisc? Goofcia? Dziewczyny nie zostawiajcie nas tak, bejbe? Ewelka nigdy nie mow nigdy! Milego dnia robaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelka i na ciebie przyjdzie czas:) nie pddawaj sie:):) dzisiaj ide do lekarza. denarwuje sie wynikami na toxo. mam nadzieje ze bedzie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Olala hejka! Jesli Cie to pocieszy to ja tez w nocy walam sie z boku na bok. Klade sie spac okolo 23 a o 2 juz pobudka :/ ..... Izulinka pomyslowy ten Twoj M nie da sie ukryc :-) ale zdaje sobie sprawe ze jak Ty bedziesz miala swoj czas "wolny" to on bedzie musial zajac sie miedzy innymi przewijaniem? Opowiedz mu o takej rzadkiej kupie wylewajacej sie gora przez pieluszke. O utytlanych ubrankach i koniecznosci przebrania i ewentualnie umycia maluszka. Szybko zmieni zdanie i zajmie sie praniem, sprzataniem i gotowaniem :D ...... Iza my tu wszystkie o Tobie pamietamy :-) ale tyle sie dzieje ze calowiek nie jest w stanie do wszystkich napusac :-) nie smuc sie, nadal Cie kochamy :-) ..... Czy dzis jest sroda? Dopiero sroda? Rety ja do piatku wyjde z siebie i stane obok :( juz sie niee moge doczekac tej wiyty u gina. A boje sie jej jak diabli, az mnie w nocy brzuch zaczyna bolec :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
hejo wszystkim :-) dzis mam telefon mojego M wiec zaczynam akcje z pip i reszta. koniec dobrego. ... *** Stymulowana ja na samym koncu chyba :-/ gratuluje to cudnie ze jest ta jedna fasolka i to taka silna :-) będzie sobie teraz ładnie rosła w brzusiu :-) hi hi problem z wózkiem i winda sie rozwiązal ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze ja , Stymulowana super, super, super ;) cieszę się ze serducho bije mocno jak dzwon :) Goscdarka pisz jak tam sprawa ze zwolnieniem się rozwiąże .... Mackowa wiem co czujesz ja mam wizytę jutro i tez się denerwuje przez to przeziębienie ;/ minęły juz 3 tygodnie od ostatniej wizyty ... Izus wszystkie o tobie pamiętamy ale faktycznie tyle się tu dzieje ostatnio ze nie ma jak wszystkim odpisac ... A ty jak się czujesz wg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny w jakim programie otwieraja się te materiały od Jovanki ?:) bo sobie pościągałam i nie mogę ich otworzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Stymulowana gratuluję fasolki. 🌼 Dziewczyny ja już nie wiem co się dzieje. Nie miałam tak jeszcze, co prawda jest dzień po terminie @, ale temp nie spada, mam mrowienie w piersiach i brzuch tak dziwnie niby na @, ale nie koniecznie. Zawsze miałam wszystko w terminie, czasem dzień lub dwa przed plamienie, a teraz nic. Chyba mam kryzys :( Nie wiem co się dzieje. chyba wolałabym żeby @ przyszła wtedy mogłabym zacząć staranka od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za dzień.. Mam mega mdłości, głodna jestem ale jak sobie pomyslę o jedzeniu to o jessssuuuuuu... Może macie jakieś magiczne sposoby na pozbycie się ich lub zminimalizowanie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
izulinka normalnie po twoim wpisie o *****ch małenstwa zaczęłam sie martwic :-( jesteśmy w tym samym tygodniu a ja jeszcze nic nie czuje :-( znaczy sie mialam takie dwa dni co wydawalo mi sie ze to jest to ale zas juz długo długo nic :-( moze cos jest nie tak, cos sie stalo mojemu małenstwu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
hej olala miałam identycznie i niestety nie umiałam sobie z tym poradzic :-/ koniec końcow szpital.. . powinno sie jeść często i małymi porcjami , omijac ostre potrawy i smazone. raczej ryż, warzywa, gotówane mieśko itp itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
:-) olala kochana ale ty nie musisz miec tak jak ja :-) kazdy organizm jest inny i moze nie będzie az tak zle :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćdarka luzuj :) hehe to dopiero 16 tydzien wiec czasu a czasu masz jeszcze !! nie zamartwiaj sie gupolu :) ja w ogóle ide giga szybkim tempem hehe mam pokarm, wielki brzuch, jakby mi ostatnio nie zmierzył fasolki to na prawde bym uwierzyła ze jestem dalej w ciazy hehe nic sie nie przejmuj :) -- kasik moze tam jest fasolka, ale owulka spozniona byla i jeszcze nie wyszlo, poczekaj jeszcze troszke, nie nakracaj sie w zadna strone :) badz dzielna :* -- Ola nie boj sie, darka miala ostre wymioty itd widzisz ja i ona jestesmy na tym samym etapie a ja i mam mdlosci i wymiotuje, a o szpitalu nigdy mowy nie bylo u mnie :) jestem na minus 1 kg a brzuch mam ogromny, nie boj sie nic :) a przeszukaj pare stron wczesniej, zdaje sie ze i ja i dziewczyny pisalysmy jak sobie radzic z mdlosciami :) a jovanka cala liste dala, cofnij sie pare stron i nic sie nie boj :) głowa do gory !! -- Maćkowa mi sie trafil egzemplarz idealny pod wzgledem opieki nad niemowlakami :) wychowywał w mlodosci 2 dzieci siostry (tej co wychowywala jego) wiec i gotowal obiadki i karmil i przewijal no jednym slowem ideal :) my sie tak tylko smiejemy, ale u niego nie bedzie problemu ani ze sprzataniem ani z opieka :) chodź teraz jak nie musi to leni sie ogromnie :D a Twój mężuś ma juz plany na zabawę z maluszkiem ? jejciu jak się cieszę, że w końcu wam się udało :D wytrzymamy do piatku, mówię ci :* -- Stymulowana najedz się kochana za wczasu, póki możesz :) a głowa może od ciśnienia Cię boli, kurcze ta pogoda wykańcza ! odpoczywaj kochana dużo :* -- Agniesia a jesteś pod kontrolą gin ?? co on na to ?? -- Izabelo !! Ciebie zostawiłam sobie na sam koniec ! będę krzyczeć teraz na Ciebie, więc zatkaj sobie uszy :P nie dobra nie będę Cię stresować :P jak możesz pomyśleć że MY o TOBIE nie pamiętamy ?? no jak ?? coś w główce nie tegez sie porobiło ?? :P żeby mi to było ostatni raz :D -- P.S Jovanka tak się wczoraj wybawiła, że dziś do południa spać będzie chyba :P :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
izulinka :-( wiem jestem głupol no ale ty jeszcze mi tu piszesz ze masz wielki brzusio a ja taki malusi i caly czas czekam az urosnie. .. heh zachowuje się jak male dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
tak bym chciała zobaczc twoj brzusio :-/ :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyczytałam w Jovankowym poradniku, że na ból głowy herbatka z malin:) a posiadam takową, oby pomogła, bo nie dam rady pojechać z mamuśkami na kolację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jovankowy poradnik nie napisał wam że malin ,herbaty malinowej ,soku malinowego ani pod żadną postacią w ciąży jeść nie można :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic z malin nie wolno ponieważ to wywołuje skurcze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana wypróbuj więc i nie martw się, Jovanka SAMA sobie tego nie wymyśliła !!! podczas szkoły rodzenia takich porad udzieliła jej położna która zajmuje się ciężarnymi od lat, na pewno wie co robi i mówi ! No ale gość tutaj pewnie nie jedną ciężarną się zajmował, nie jednej pomógł, a swoja droga co się tak gościu przypieprzyłeś do Jovanki co ?? zazdrość Cię mierzwi po oczach, że ona jest szczęśliwa i tym szczęściem dzieli się z nami ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×