Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Dzięki Ci Paola dobra kobieto o sokolim wzroku, bo już chciałam kombinować gdzie to się z Wami oczywiście przenieść aby tych utrudnień nie było:) Zjadłam śniadanie i o matko i córko mdli mnie jak cholera a zaraz do fryzjera jadę;( i mam takie pytanie kiedy w ciąży zaczęły Wam rosnąć (.)(.) bo moje ani rusz, małe pimpki jak były tak są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, pytalas kilka dni temu co tam z moim 'zwiazkiem'.Moze i jest lepiej, ale nie wiem czy to wszystko dalej ciagnac. Jutro mialam wracac do domu ale mam taki metlik..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Marta już nas na dobre opuściła?? Zmiany na gorsze A ja słucham zono moja na vox fm j praca lepiej idzie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Dziewczyny :) Czytam Was na bieżąco :) ale u mnie po staremu więc nie mam co pisać ;/ Nie podoba mi się nowa kafeteria ;/ Pozdrawiam Was gorąco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Stymulowana u mnie było tak z (.)(.) że przez całą ciąże nic a nic nie urosły jak były małe tak były. Szwagier się do mnie śmiał i pytał za każdym razem kiedy Ci cycki urosną :) a urósł tylko brzuszek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
hej dziewczyny i ja musze skrytykowac nowa kafeterie. również musialam leciec od pierwszej do ostatniej strony :-/ zas zobacze tak jak pisałyscie z tym tematem ulubionym .... masakra jakas no.. ... ** u mnie dzis strasznie zimno i chciałam zostawić kolejny dzień kacpra w domu a ten mi furie odstawia ze chce do przedszkola i bede musiała drylowac tyle km :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja rozpracowałam wszystko według instrukcji Paoli i teraz juz lajcikowo :) przyzwyczaimy się :* zaraz sobie pykne jakis avatar :) chodź ja ostatnio średnio wyjściowa jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to jest ja sie pytam z rana????! jaki nieogar... nie podoba mi sie to, wtedy to bylo bardziej czytelne a teraz jakies takie dziwne :/ oo i zdj Paolki i Elilki sa :D dzis przedobrzylam, budzika nie slyszalam i wstalam 15 minut temu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana jak ja bylam w ciazy to do tego 14 tyg ani grama nie urosly czym bylam troche zawiedziona :D ale mam kolezanke ktora juz w 8 tyg chyba miala o conajmniej jeden rzmiar wieksze :P czyli to pewnie sprawa indywidualna i nie masz sie co martwic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ale się rano wystraszylam ze mi gdzieś uciekłyscie ;) co oni tu po wyrabiali masakra .... Tez lecialam od 1 str ale dzięki Paoli juz wiem co i jak ;) ja od rana szykuje się do lekarza a wizyta dopiero na 16:40 ;/ .... A pogoda pod psem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a powiedzcie mi jak to wyszlo z L4? same powiedzialyscie ze juz chcecie isc i jak lekarz na to czy sam zaproponowal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj P mowi abym wybrala obraczki bo mamy podobne palce. Leje ze smiechu. Jego sis dzis napisala abym wybrala mu najgrubsza to na palec u nogi hahaha. Wzor moge wybrac ale rozmiar on sam musi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na 1 wizycie, tej która w zasadzie tylko potwierdziła ciążę nie było w ogóle tematu l4, na następnej byłam już na l4 z tym że od lekarki rodzinnej, więc już mi kontynuował. Wtedy też założył kartę i robił wywiad :D odnośnie pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulinka a od rodzinnego mialas L4 bo bylas chora czy chodzilo o rodzaj pracy? i gin nic nie mowil, nie czepial sie ze chcesz ciagnac? sam zaproponowal L4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ale się tu pozmieniało.. Nie idzie się przyzwyczaić... Stymulowana mi zaczęły już rosnąć a jestem w 8/9 tc.. Tzn u mnie sytuacja jest taka że lewą pierś mam przynajmniej o 1-2 rozmiary mniejszą.. więc teraz ta prawa jest jak bomba a lewa szkoda gadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój gin już od drugiej wizyty pytał o l4 czy nie chce ... Zobaczymy co dziś powie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do l4 to ja dostałam normalnie na pierwszej wizycie.. Powiedziałam o warunkach, stresie itp i od razu dał mi do końca maja a jutro znowu ma mi wypisać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oka3456
Hej dziewczyny :) tak sobie czytam i czytamwiec sie odezwe... planujemy z mężem dziecko to nasz pierwszy cykl starań. Kochamy się co drugi dzień od zakończonej @ ciekawe czy nam się uda... dodam ze dwa lata temu poronilam. I dojrzelismy do decyzji o dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od rodzinnej miałam bo to był ten czas, że zaczełam strasznie wymiotować i byłam przeziębiona. Leczyłam się sama w domu, ale efekt był do doopy jednym słowem. I jak wypełniał kartę to pytał o prace itd a później badał mnie i pytał jak się czuje. Wtedy mu powiedziałam tez o tym że jestem na l4 od rodzinnej i od sam powiedział że w takim razie l4 kontynuujemy. Natomiast jak byłam miesiąc później, czułam się juz lepiej, prawie nie miałam mdłości i nie wymiotowałam to wtedy pytał mnie czy chcę wrócić w takim razie do pracy, ja powiedziałam że nie i że juz na moje miejsce jest ktoś zatrudniony i od tej pory sam wypisuje już ciągle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
:-) :-) co do l4 to miałam tak samo jak olala juz na pierwszej wizycie :-) właśnie przez szkódliwe warunki pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupilam obraczki. Jestem szczesliwa;-) Slub ma byc za rok w czerwcu ale jak bedzie fasolinka to moze i w tym roku;-)));*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mozna wiedziec co macie za prace? Bo ja bede chciala tez isc na L4 ze wzgledu na ten stres co tam jest, gonitwe i czasem brak przerwy i mozliwosc pojscia do toalety bo jest nieraz mlyn. Ale jak wtedy bylam w ciazy to mowil ze mi L4 nie jest jeszcze potrzebne i jak pytal gdzie pracuje to wywnioskowalam z tego co mowil ze mam lajtowo.. i nie wiem jak teraz podejdzie to dotego jak zajde w ciaze, tym bardziej ze zbliza sie okres urlopowy i bedzie dwa razy wiecej pracy niz teraz ( a juz i tak mamy bo jedna kolezanka sie przeniosla na inne tesco i pol etatu wolnego jest a nikomu nie chca go dac i prawie dziennie w pracy jestem ) a poza tym jak sobie przypomne jak bylam zmeczona i spiaca i jak trudno mi bylo wystac te 8 godzin to nie wiem :/ dlatego podpytuje co by wiedziec co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nessaja ja pracuje w sklepie z damską odzieżą.. W centrum handlowym więc praca 12h, szefowa cały czas siedzi w domu przed kamerami i obserwuje, nie mam żadnej przerwy, do łazienki mam czas 3 minuty, nawet jak nie ma ludzi w sklepie to trzeba chodzić, broń boże usiąść nawet na minutę.. no i jak mnie nie widać to od razu dzwoni i miesza z błotem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Długo mnie nie było Komp mi siadł Ale nadrabiam co tu u was nowego :) Ja skończyłam właśnie stymulacje i w sobote jade na inseminacje może wkońcu się uda :) bo już mnie brzuch od tych zastrzyków boli hehe nie ma jak legalnie się kłuć :D Pozdrawiam wszystkie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nessaja już raz straciłaś swoje dzieciątko i ze względu na to lekarz powinien od razu wystawić Ci L4. Mam już piękne włosy:) kurcze u mnie dzisiaj tak leje, że ani na zakupy nie poszłam;/ nie mam nic na obiad;/ i mam smaka na agrest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nessaja a gdzie pracujesz Ty? Ja w monopolowym w blaszaku ze jak nie zimno to upal. Malo miejsca.. od razu o l4 poprosze. Ide w deszczu i pisze hehe wiec zdj obraczek wysle po 14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jovankazła
Jezu, jaka beznadziejna grafika... No i po cholerę tu cokolwiek zmieniali? U Was też leje jużkilkanaście godzin pod rząd? Ciekawe jak ja dzisiaj dotrę do tej szkoły rodzenia. Tramwajem, potem autobusem, masakra. M. dziś nie idzie, bo pracuje. Więc dupci już nikt nie zawiezie:( A tak się przyzwyczaiłam!;) Co do L-4 to ja się strasznie bałam zapytać tej mojej gin - żeby sobie nie pomyślała, że jestem jakąś kombinatorką czy coś. Wiecie, takie głupie uczucie;) Ale ona sama, chyba na drugiej wizycie, zaproponowałam mi zwolnienie ze względu na moje bóle podbrzusza i stres w pracy. Początkowo nie chciałam, bo jeszcze wtedy miałam etap martwienia się co powie szefostwo. Potem mi się nagle odwidziało, zmądrzałam;), postanowiłam, ze szefostwo to ja akurat mam najgłębiej w mojej wielkiej doopie i na kolejnej wizycie powiedziałam, ze zdecydowałam się na L-4 i że poproszę:) Teraz mam problem, bo z kolei nie wiem jak się zapytać mojego gina o kasę za poród, no, za to, żeby był i w ogóle. Nie lubię bardzo takich sytuacji i strasznie się wstydzę. Jejuuu... Jak Wy byście zapytały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To byłam ja, JovankaJo, ale się kurwa nie umiałam zalogować na tym badziewnym nowym cafe. Teraz już umiem. Do tych co to zmieniali - jest beznadziejne, bezsensowne i do doopy. Jaki był cel tych zmian? Bo nie ogarniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×