Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Łoooo napisałam, że nie działa i zadziałało:-D no ale faktycznie to trochę przegięcie, żeby posty tak późno się wyświetlały. Kafe chyba cofnęło się w rozwoju po tej "modernizacji". Jejku Tośka jest rewelacyjne!!!!! Dużo zdrowia Giubelli i siły do wychowywania tego małego słodziaka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesia ja bym odpuscila chyba, jesli pisza ze nawet we wczesnej ciazy nie mozna. A bylas kochana jakies badania porobic? Moze wybierz sie do gina, jednak czas leci a jak lekarz cos wypatrzy (tfu tfu) to mozecie juz dzialac w tym kierunku. Ale mam nadzieje ze nie bedziesz musiala bo @ teraz nie przyjdzie :) & Paulinka a moze wlasnie nie przyjdzie? ;) & Wlasnie, Eweelka odezwij sie do nas. To ze przerwe w starankach macie przeciez nie znaczy ze masz sie nie udzielac. Brakuje mi tych Twoich postow codziennych :) & Co z ta Eska??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ja dzis leze w łóżku, troche mnie bierze przeziebienie.:-( juz jutrk powinna przyjsc @. Ciekawe czy tym razem przyjdzie o czasie. A w srode ide do mojej gin zeby mi przepisala clo. Co sie dzieje tym kafejest do niczego. Nie wyswietla postow. Giubelli mala jest śliczna i zeby cały czas była taka grzeczna. Buziaczki dla was. Agniesia powiem Ci ze ja do twj poory w drugiej polowie cyklu uwazalam na siebie jakbym byla w ciazy, ale w tym cyklu sobie odpuscilam i juz sie tak nie stresuje. Nie powiem Ci ze mozesz spokojnie jechac,ale na razie w ciazy nie jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie ostatnio wielu rzeczy sobie odmawiłam, bo MOŻE będę w ciąży. A potem jak zwykle rozczarowanie i plucie sobie w brodę:-P chyba nie ma co przesadzać tylko wyluzować:-) :-) agniesia88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻoneczkaKrk
Wczoraj Caly Dzien nic nie dochodziło.ale widze ze juz doszło. Może była przerwa techniczna. Milego dnia. Ja dopiero wstałam. Samoloty latają i latają, bo od piątku w krakowie piknik lotniczy. Balony, samoloty, spadochrony, dymy, pokazy, oh hałas na pol Krakowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kochane❤️ 🌻 Giubelli ogromnie gratulacje-malutka jest śliczna❤️ po cc po 2-3 dniach pokarm sam przychodzi i nagle mozna zdziknąć a tu nawał mleka:) bedzie dobrze:) 🌻 nessaja kochana nie pisze bo czuje sie jakos...troche odtrącona, jest mi smutno i nie mam o czym pisać choc zagladacm tu często. Mam wrażenie że juz każda tu chyba zaciążyła wiec czuje ze powinnam opuścic to forum mimo ze bardzo sie tu zżylam i przez pewien czas nałogowo pisalam.... jakos przeszło mi to całkiem, odliczam dni do urlopu i byle zleciało do konca roku ale to i tak szmat czasu:( Poza tym poza Toba juz chyba nikt o mnie nie pamieta:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paola1801
Ewelka zostan z nami i dziel sie wszystkim. Ja tez sie poniekad tak czuje. A nie mam dziecka i nawet starania nie wychodza :( do konca roku zleci zanim sie obejrzysz ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maćkoważona
Helou :-) Eweelka ja tez pamietam o Tobie, pisalam wczoraj wiadomosc ktorej nie ma :( dziadoskie forum nie dodalo. Pytalam jak u Ciebie i czy pogode na urlop zamowilas? :-) Zoneczko jak u Ciebie sytuacja wyglada? Wymioty i mdlosci sie troche uspokoily? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Maćkowa pisalaś zeby do nas opuszczonych napisać:P Zamówiłam pogoda nad morze od 15 lipca ma byc upał 30 stp hehe:) ale nie wiem czy mnie słoneczko posłucha:) Póki co biegam co 2 dzien na bieżni i nabieram z dnia na dzien lepszej kondycji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻoneczkaKrk
Ewelka proszę sie nie mazac, nikt cię nie opuszcza. Zleci jak z bicza , puki co ciesz sie seksem, dbaj o figurę, pozwalaj sobie na winko wieczorem z ukochanym, zróbcie sobie piknik na balkonie, uwielbiam takie romantyczne ploteczki z mężem. Wanna z pianką i swieczuszki, mam dalej pisać. :-) chwal sie jak miło czas spedzilas moze cos odgapie od ciebie. Mackowa ja na dziendobry zygam zolcia, potem zbieram sie do życia i codziennie jest inaczej, raz mnie tylko mdli raz na jakis czas , a raz musze z 4 razy popołudniu zwymiotowac. Pewnie zależy od tego co zjem. Dzis np rano zyganko było raz, a dopiero teraz lekko zaczęło mnie mdlic. A u ciebie jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paola1801
Zazygance hihi ;);* (nie smiej sie dziadku z czyjegos przypadku) hehe. Ja tez wczoraj pisalam ale nie doszlo nic. Kurde ale cycki mnie bola i sa takieee duze..oby oby oby to jakis znak haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
hejoo dziewczyny z tym kafe serio cos sie dzieje, wczoraj caly dzień co chwila sprawdzalam co u was a cisza jak nie wiem, zero nic. dzis wchodze a tu nowa strona i to z wpisami wczoraj :-p & ewelka musisz zostać z nami :-* & biedulki moje jak was czytam to przypominaja mi sie moje meczarnie i chwilę nad wc :-/ życzę zeby juz wam minelo :-* & my z M sie śmiejemy ze mam piłkaza w brzuchu bo taka mala zaba a juz tak mocno kopie (gdzie tu dalej) no i jak ogladamy mecz to tak jest aktywny jakby sam w niego grał :-D & buziole dla każdej :-* <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweelka w tym momencie masz ode mnie ochrzan za takie myslenie zeby stad uciec od nas. No no no! Pamietaj ze i my zzylysmy sie z Toba! Pisz jak tylko czesto bedziesz potrzebowala :) ile to juz czasu minelo? a jak rana? pytalam kiedys to nie odpowiedzialas :P & dziolchyy, ile ja bym dala zeby juz tak rzygac (potem bym pewnie modlila sie zeby juz nie siedziec z glowa w kiblu), byc zmeczona, itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie porobiło na naszym forum :) Wczoraj cały dzien zaglądała i nic - żadnego wpisu wiec wieczorem napisałam ze cisza :) Ale mojego wpisu tez nie dodało :) Patrzę dzis rano a tam nowa strona z wpisami :) Moj tez sie pojawił :) Xx Eweelka No dupę Ci zloic tylko!! Jak mozesz mowić ze chcesz nas opuścić!! Ostatnio dziewczyny pytały o Ciebie :) Musisz z nami zostac :) Pisz nam wszystko :) I jak to moja znajoma mi dzis powiedziała : "odzywaj sie częściej. Pisz częściej, nawet to ze Ci wiecej kislu z piczy leci" :P Myślałam ze sie posikam jak mi to powiedziała ale teraz rozkazuję to samo Tobie :) Nawet jak maz Cie bzyknie 2 razy w ciagu dnia :) Pisz o dupie Marynie!! O wszystkim :) :* Xx Paulinka dziekuje :) Wlasnie rozchodze buciki bo tu i ówdzie cisną :( Ale do sierpnia rozchodze :) Albo palce poucinam i spokoj bedzie :) Xx Dziewczyny ja bardzo chciałabym juz znowu byc w ciąży :) ale Współczuje Wam wszystkim tego zygania i mdłości :( Bądźcie silne, dacie rade :) Po porodzie bedzie Wam to wynagrodzone :) lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane Chyba jadę sie psuje bo wczoraj zagladnelam i ani jednego postu weekendowego nie było a dzisiaj prosze...i o co tu ch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana;* Ja chce juz urlop.. jeszcze trzy tygodnie. Rodzinka odwiedzi mnie w tych samych dniach co mam wolne. Juz sie nie moge doczekac. Szkoda ze moj P nie dostanie urlopu. Paulina to mozna sie spotkac w lipcu;) a co do Torunia to wiesz co.. paulisC chyba jest z Torunia o ile sie nie myle. ;p ja w Toruniu dopiero bede jakos na poczatku bo mam wystawe psa. Zimno cos dzisiaj. Wybralam sie dzis bez samochodu i bez parasolki do pracy a jak bedzie padac to nie wiem jak wroce. Moj konczy prace o 16 to nie mam co liczyc ze by wzial samochod i przyjechal po mnie;d Martwie sie o Marte kurcze co z nia.. Ewelka sie odezwala;* paulisC i Motynka daly tez oznake zycia a bejbe i eska comz wami ??? Gofcia chyba nas opuscila tak mi sie wydaje;p Mamuski tez by sie czesciej odzywaly;p Mackowa wyslij nam swoje zdjecie tak jestem Ciekawa jak wygladasz;* Pita halo halo? ;) where are juuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I o co tu chodzi??? Jeszcze nie zdążyłam Was przeczytać. Chciałam tylko napisac ze jadę zaraz na prenatalne, strasznie sie boje ale wierze tez ze bedzie ok! Trzymajcie kciuki kochane Wy moje bo jak nie Wy to kto??? Aaaaaaaaaaaaaa boje sieeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie dochodzi znowu. Jedna wiadomosc tylko doszla, stymulowana jak sie czujesz kochana?;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I o co tu chodzi??? Jeszcze nie zdążyłam Was przeczytać. Chciałam tylko napisac ze jadę zaraz na prenatalne, strasznie sie boje ale wierze tez ze bedzie ok! Trzymajcie kciuki kochane Wy moje bo jak nie Wy to kto??? Aaaaaaaaaaaaaa boje sieeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I o co tu chodzi??? Jeszcze nie zdążyłam Was przeczytać. Chciałam tylko napisac ze jadę zaraz na prenatalne, strasznie sie boje ale wierze tez ze bedzie ok! Trzymajcie kciuki kochane Wy moje bo jak nie Wy to kto??? Aaaaaaaaaaaaaa boje sieeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stymulowana
I o co tu chodzi??? Jeszcze nie zdążyłam Was przeczytać. Chciałam tylko napisac ze jadę zaraz na prenatalne, strasznie sie boje ale wierze tez ze bedzie ok! Trzymajcie kciuki kochane Wy moje bo jak nie Wy to kto??? Aaaaaaaaaaaaaa boje sieeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloł! Nessaja pytałaś o badania. U mnie doktorka stwierdziła, że jest ok, robiłam podstawowe badania hormonów i wszystko w normie. Mąż też ma wszystko na odpowiednim poziomie. Zaskoczył mnie, bo sam poszedł zbadać swoje hormony:-D a jeśli chodzi o badanie żołnierzyków to nie było jeszcze i mam nadzieję, że nie będzie konieczne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
hejo dziewczyny :-* dzis mam ciężki dzień, jestem zła bo biorę antybiotyk po którym chce mi sie wymiotowac i zero poprawy a została mi tylko jedna Tabletka . do tego niby dzis z laski swojej zus ma mi przesłac jakieś pieniądze i tak czekam i czekam i wciąż 00 na mym koncie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karciaaa
Hej Dziewczyny:) faktycznie caraz mniej tu zostaje nas:/ ale co tu sie dziwić wakacje wiec każdy korzysta:) ciekawe co z Eska bo faktycznie ostatnim razem jak pisała to przed usg mam nadzieję że wszystko u niej dobrze:)) Iza już nie dlugo musisz uzbroić się w cierpliwość a teraz spędzajcie wakacje i cieszcie się sobą po potem tylko leżanko i odpoczywanko w ciąży wiec wykorzystaj ten czas:))) Dziewczyny a co myślicie o wypadach na jakąś wycieczkę w ciąży? np w góry bym pojechala a mam jakieś 200 km myślicie że strach troche? ja mam mieszane uczucia a tak mi się marza ze szok:P Ja miałam całą sobote i niedziele migrene no masakra pierwszy raz w życiu i z łożka nie wstawałam... dziś troche lepiej ale za to czkawki mam:P czytam jak piszecie że to byście zjadły albo tamto a ja kompletnie nic a nic:// Właśnie STYMULOWANA, MACKOWA I BRZOSKWINKA pokażcie brzuszki:)) tylko na forum:) A jeszcze cos miałam sie pytać... jak jest u Was z ciuchami mieścicie się bez problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki:) jestem, zyje z nami wszystko ok:) mialam chwilowe klopoty ale jest juz ok:) oczywiscie nie z fasolka tylko rodzinne. Dzis zaczynam 11 tydzień termin mam na 27 stycznia to mozecie mnie juz zmienic w tabelce:) ogolnie czuje sie dobrze ze wymiotuje nic z tych rzeczy tylko mnie meczy. Serduszko widzialam i slyszalam co za uczucie:) w srode mam badania mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze:) a co u Was? Jeszcze Was nie przeczytalam ale z tego co zernknelam to Giubelli urodzila, bede miala chwile to Was poczytam ale w pracy mam od cholery roboty wiec moze mi sie zejsc:) Calusy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻoneczkaKrk
Dzien dobry. Co u was dziewczynki w ten paskudny Dzien ? Zimno brrr. Ciekawe czy juz będzie ok z kafe czy nadal beda problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karciaaa
Hej Dziewczyny:) faktycznie caraz mniej tu zostaje nas:/ ale co tu sie dziwić wakacje wiec każdy korzysta:) ciekawe co z Eska bo faktycznie ostatnim razem jak pisała to przed usg mam nadzieję że wszystko u niej dobrze:)) Iza już nie dlugo musisz uzbroić się w cierpliwość a teraz spędzajcie wakacje i cieszcie się sobą po potem tylko leżanko i odpoczywanko w ciąży wiec wykorzystaj ten czas:))) Dziewczyny a co myślicie o wypadach na jakąś wycieczkę w ciąży? np w góry bym pojechala a mam jakieś 200 km myślicie że strach troche? ja mam mieszane uczucia a tak mi się marza ze szok:P Ja miałam całą sobote i niedziele migrene no masakra pierwszy raz w życiu i z łożka nie wstawałam... dziś troche lepiej ale za to czkawki mam:P czytam jak piszecie że to byście zjadły albo tamto a ja kompletnie nic a nic:// Właśnie STYMULOWANA, MACKOWA I BRZOSKWINKA pokażcie brzuszki:)) tylko na forum:) A jeszcze cos miałam sie pytać... jak jest u Was z ciuchami mieścicie się bez problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karciaaa
oczywiscie forum nie chodzi.... uhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×