Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość MaćkowaŻona
Aaa Martunia odezwalas sie :-) ciesze sie ze przeczytalas maila i wrocilas do nas!!! Teraz to ja sie wzruszylam jak zobaczylam Twoja wiadomosc!!! :-) Marta wiekszosc dziewczyn zostala, niektore jak np Giubelli juz urodzily :-) niektore kobietki niestety stracily swoje malenstwa co bylo ciosem dla kazdej z nas :( i sa nowe ciezarowki, wymieniac wszystkich nie bede bo za duzo by tego bylo. Na poprzedniej stronie jest tabelka, tam mozesz zerknac, Ty w niej tez jestes bo nie mialysmy watpliwoscie ze do nas wrocisz :-) Ciesze sie bardzo ze jednak sie wszystko dobrze u Ciebie ulozylo :-) oby leki pomogly dla Twojego M. Mam nadzieje ze obejdzie sie bez in vitro i sami bedzieci w stanie splodzic malenstwo :-) dalej jestes fryzjerka czy zmienilas branze? Aleez sie ciesze ze napisalas!!!!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta jestes!!! dziewczyno martwiłyśmy się o Ciebie!! Twoja ostatnia wiadomość była no...smutna i zniknęłaś! cieszę się, że jesteś kochana ❤️ nie odchodź już więcej od Nas:) pisz co słychać? jak w pracy? jakaś poprawa? czy może zmieniłaś???? trzymam kciuki, żeby Wasze wyniki się poprawiły:D Ala za Ciebie też trzymam mocno :D Maćkowa współczuję Ci tych spotkań z kibelkiem, ja mam często mdłości z rana, ale szybko przechodzą i z kibelkiem się jeszcze nie spotkałam:) ale czego nie zniesie się dla dzidzi:* brzoskiwnka super, że jesteś tak pozytywnie nastawiona do badań, na pewno będzie dobrze:) ja w środę odbieram wyniki z biochemicznego badania krwi i też wierzę, że będzie ok:) Chciałam się dziś troszkę poopalać, wystawiłam cielsko na słońce i dostałam jakiś plam na nogach;/ więc z opalania nici;/ jovanko hop hop przeprowadzka Cię tak pochłonęła czy Kacper zawitał???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc kochane :) Marta WRÓCIŁAŚ :D bardzo się cieszymy :) Pisz do nas często Ala trzymam kciuki żeby się udało. Napisz rano jak wyszedł test. Maćkowa niestety @ przylazła wredna franca :( Ale wczoraj byłam u mojej gin i dałam mi clo :). Miałam przy tym mały problem w aptece bo przepisała mi też luteinę i kobietki nie mogły jj rozczytać i się pytały o jaką chodzi bo one myślą że dowcipną, a ja powiedziałam że raczej pod język no i taką mi dały chociaż trochę dyskutowałyśmy i teraz nie wiem czy dobrze zrobiłam bo nie wiem jaką mi przepisała, bo się nie dopytałam. chciała mi dac duphaston ale na razie dała luteinę bo powiedziałam że zawsze ją brałam. No i zaczynam brać za 3dni, a wy w którym dniu zaczynałyście brać? miałyście luteinę czy duphaston ? I miałyście monitorowany cykl? Mi powiedziała że pierwszego nie będzie monitorować. A w tabelce muszę się poprawić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUŚKI ❤️ Majowa************27********18.01.2014*********Marcelinka Fiona************** 25********07.03.2014******** Wiktoria Taka oto ja********24*********24.03.2014**********Dominik Giubelli **************27 ****** CIĘŻARÓWKI 🌼 motynka ****24*********2cs****************** tp 23.07.2014 JovankaJo ***29 ******* 3cs******* 1dz ******* tp 21.07.2014 PauliśC**** 23 ********15cs********1 dz ******* tp 30.07.2014 Angelusdominus **24 ****3cs******* 4dz*******tp 08.08.2014 bejbe27 *******27 ****** 18cs****************** tp 16.08.2014 Goofcia****22********6cs*********1dz******** *tp 07.11.2014 Izulinka7****24*********13cs********1dz****** *tp 15.11.2014 goscdarka ****24******6cs*********2dz********tp 15.11.2014 kasiaa12******23**********?cs*****1dz******* *tp 18.12.2014 Kaasik89****25**********4cs******1dz******** *tp 24.12.2014 Stymulowana****28***18cs********1dz*********t p 12.01.2015 olala2013***24********5cs*********1dz******* *tp 15.01.2015 brzoskwinka14****21******14cs****1dz******** tp 21.01.2015 Eska 22********23******17cs********1dz********tp 27.01.2015 MaćkowaŻona*****27******16cs******1dz******tp 27.01.2015 karciaaa*******24******2cs*********1dz********tp 01.02.2015 ŻoneczkaKrk***26******1cs*********1dz****** *tp 06.02.2015 AKTUALNE STARACZKI - 2014 🌼 marta86100______28______75cs_______2dz_____@13.05.2014 Pita82___________32_______2cs______1dz______@22.05. 2014 paulinka121989______25____11cs______1dz_____@30.05. 2014 87srem___________27______22cs_____1dz______@19.05.2014 moonlight86_______28______2cs______2dz______@26.05.20 14 Alaaa66__________28______14cs_______1dz_____@28.06.2014 agniesia88_________26______7cs_______1dz_____@07.07.2014 Paola1801_______22______10cs_______1dz_____@09.07.2014 Eweelka__________31______7cs________2dz____@11.07.2014 IZA85____________28______1cs_______2dz______@13.07.2014 nessaja___________21______3cs_______1dz_____@16.07.2014 kasik_85_________28______17cs_______2dz_____@01.08.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Kasik a to bedzie tak ogolnie pierwszy cykl z clo? Czy juz kiedys bralas ten lek? Troche dziwne ze nie bedziesz miala monitoringu bo przy clo mozna przestymulowac jajniki i nabawic torbieli :/ u mnie przez te dwa cykle ktore mialam z clo lekarz kazal na monitoring przyjsc. Co do luteiny to ja bralam od tam chyba 23 dnia cyklu w celu podtrzymania ewentualnej ciazy. I tez mialam podjezykowo. Nie wiem nie znam sie ale wydaje mi sie ze wiekszego znaczenia nie ma jak sie ja przyjmuje. Wazne zeby brac :-) a luteina jest niby lepsza :-) Stymulowana za kazdym razem jak tkwie glowa w sedesie to mysle o maluszku i mam nadzieje ze im gorzej ja sie czuje tym lepiej ono sie ma :-) Marta nic straconego, w wolnej chwili zapraszamy do lektury! :-) przezyjesz to z nami na spokojnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻoneczkaKrk
Marta wkoncu! Dobrze ze jesteś. Witamy cieplutko o zapraszamy do czytania. Mnie sie udalo za pierwszym razem po stracie poprzedniej ciazy. Ogólnie wszystkie ostatnio zaciazone jesteśmy z maja. Majowe bzykanie było wystrzalowe. Hihi. Czekamy na dalsze wiadomości od giubelli, ślicznie nam opisała swoje przeżycia w tym dniu. Teraz o ile dobrze pamiętam jest jovanka która nagle znikła. Czyżby urodziła? Nie nie bo napewno by nam dała znać. Miałyśmy przez kilka dni problem z kafe , ale puki co jest ok. Posty wchodziły z opóźnieniem, tak ze nie wystrasz sie jak pol dnia nikt nic nie napiszę. Następnego dnia wchodzi hurtem wszystko. :-) fajnie ze jesteś. I ze sie pogodzilas z facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Eweelka jak mama? Dobrze ze jutro juz piatek i weekend sie zaczyna, przynajmniej przez te dwa dni nie bedziesz musiala sie glowic z kim corcie zostawic. 🌻 Nessaja jak Twoje plecy? Chyba nie zostaje Ci nic innego jak zapisac sie na kurs na wozki ;) albo szybko zajsc w ciaze :-) 🌻 Angelus co u Ciebie? Jak Twoje chlopaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Hejo!!! Marta:*:*:* nareszcie wrocilas! Laski ja to zglupialam bralam ta luteine od 16 dc do 25. Naczytalam sie ze ona zatrzymuje owu wiec duuupa. Cykle mam pokickane wiec chyba bardziej ma dzialac na regulacje nic na podtrzymanie ewentualnej ciazy. No trudno... zmienicie mnie w tabelce pozniej bo czekam teraz na @. Moze byc jutro albo ciul wie kiedy;) Giubelli patrze na Tosie i jest strasznie podobna do ciebie, te same usta;p Jovanka helllo???? Kacperka jeszcze nie ma z nami, bo przeciez mezusio mial napisac do nas no chyba ze oblewa;) Mackowa wiesz jak ja ci zazdroszcze tego zygania? ;) przede mna teraz bedzie chyba 14 cs i ja sie pytam kiedy to zlecialo?;( takze niezaciazone moje kolezanki forumowe glowy w gore, cyc do przodu, dupe wypiac mezom;) i wiooo do roboty;) hege na nas tez przyjdzie czas;) Wszystkie was caluje:*:* Aaa iza a ty dzialaj, po co czekac!! Paola:* kasie:* izulinka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maćkowa ja pierwszy raz z clo. moja gin nie chce żebym płaciła za USG, bo w szpitalu mają jakieś nowe i ona nie bardzo jeszcze umie go obsługiwać i kazała mi przyjść pod koniec cyklu żeby zobaczyć co i jak, ale ja pójdę do niej prywatnie. Mam nadzieję że i mi się uda tak jak wam :) Stymulowana właśnie przypomniałam sobie o twoim bracie szok po prostu. Ewelka a jak mama. Jeszcze któraś coś pisała chyba o tacie? Znalazlam, Maćkowa jak Twój tata? jutro ma zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta jesteś! :-D my tu cały czas o Tobie myślałyśmy. Super, że wszystko u Ciebie się układa. Oby to zaowocowało już niedługo;-) Maćkowa objawy niestety są i to bez wątpienia na małpę:-\ cycki bola, jajniki bola i jeszcze brzuch mi wywaliło, a odkąd dziś weszłam do domu o 17 to cały czas coś jem i nie mogę przestać. I ciągle jestem głodna. Czyli wszystko prawidłowo na małpę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Kasik dzieki ze pytasz, tata jutro na 7 ma sie stawic w szpitalu. Nie wiadomo kiedy bedzie mial operacje, mozliwe ze tez jutro. Co do monitoringu to ja na Twoim miejscu bym poszla nawet prywatnie. Chodzi o Twoje zdrowie, lepiej sie upewnic ze wszystko jest ok i przede wszystkim sprawdzic czy clo na Ciebie dziala i ze dziala jak nalezy :-) oby sie udalo za pierwszym razem :-) tylko od razu Ci mowie, chociaz wiem ze to nie bedzie latwe, nie mysl za duzo o staraniach, nie nakrecaj sie. Podejdz ze spokojem do calej sytuacji, wrzuc na luz bo to tez ma ogromne znaczenie :-) wiem po sobie :-) ja w pierwszym cyklu bylam tak nakrecona, nawet swiecie przekonana ze skoro biore clo, pecherzyki mi ladnie rosna to MUSI sie udac! No i nie udalo :-) w drugim cyklu jak wyluzowalam i mialam podejscie "a nawet jak sie nie uda to nie koniec swiata" bach dwie kreski :-) wiec zycze Ci zeby udalo Ci sie jak najszybciej zajsc w ciaze :-) 🌻 Agniesia to jak juz ta wredota przylezie to koniecznie na ten monitoring lec :-) ale zycze Ci zeby jednak nie przyszla :-) to Twoje objawy mozna tez przypisac ciazy :-) 🌻 Paulinka moze Ty tez powinnas sie wybrac na monitoring? Bo dla mnie to troche dziwne ze dostajesz leki, ta luteine a czy lekarz stwierdzil ze z pecherzykami jest wszystko ok? Ze rosna, pekaja?Wiem wiem uczepulam sie tego monitoringu ale po sobie wiem ze to jest bardzo istotne badanie. Gdybym wczesniej wiedziala ze u mnie pecherzyki nie rosna, wczesniej zaczela leczenie to moze juz bym byla mama jednego dzieciatka i z drugim w ciazy byla?! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :). Dziewczyny moje przenajukochańsze - jeszcze nie urodziłam:). Miałam zamotę z tą całą przeprowadzką, a jak dołączyć do tego mój pedantyzm to wyjdzie Wam dlaczego mnie tak długo nie było. Rozumiecie - czyszczenie klamek, zakamarków, których i tak nikt nigdy nie zobaczy, mycie Cif'em kabli od lampek (tak, tak, wzrok Was nie myli), takie tam;). I dopiero dziś wszystko skończone. Co prawda mieszkanko 5 lat po generalnym remoncie i naprawdę bardzo zadbane, ale nie ma to jak sobie sama wysprzątasz. M. (drugi pedancik - przerasta mnie ze sto razy) harował jak osioł, żeby było czyściusio (żebyście widziały jego zaangażowanie, kiedy mył podłogi...;) ) i żeby mnie jak najbardziej odciążyć, ale pewnych rzeczy po prostu nie dałam mu dotknąć, bo musiały być po mojemu;). Teraz mamy już względny spokój i jaramy się zapachem naszego nowego domu:). Nie oszczędzałam się w ogóle przez te kilka dni i...i tak nie urodziłam:). Jedyna nadzieja we wtorkowej wizycie:P. Od soboty zaczęły puchnąć mi stopy, od poniedziałku - całe nogi. Wyglądam jak wielki ludek z ciastoliny. Nie chodzę już jak pingwin (jednak były to piękne czasy), chodzę jak ranny pingwin. Brzuch naszam sobie w rękach, codziennie ze 3 razy zapłaczę nad swym losem (taki mój rytuał), a co najgorsze - w nocy budzi mnie chrapanie. MOJE!!! Dziewczyny - staczam się. Dosłownie i w przenośni. Czytałam list Giubelli - też się popłakałam ze wzruszenia... Tak pięknie to wszystko opisała:). Mam nadzieję, że i ja znajdę siłe, by Wam wkrótce opisać swoją historię:). Oczywiście równie szczegółowo! Pokój Kacperka jest cały gotowy - łóżeczko rozłożone, pościel w łóżeczku, zabaweczki ułożone (symetrycznie - tatuś pedancik układał:P), ubranka w szafie także (pierdyknięta mamusia każdemu rozmiarowi przydzieliła inną półkę i - MAŁO TEGO! - bluzeczki z krótkim rękawkiem położyła na osobnej kupeczce, bluzeczki z długim na osobnej, spodenki krótkie oddzielnie, długie oddzielnie, podobnie z body z krótkim i z body z długim rękawkiem...). Więc na co on jeszcze czekaaaaaaaaaaaaaaa ja się pytam???:P Dziś nakryłam M. jak stał nad łóżeczkiem Kacperka i głaskał poręcz - wiecie, jak na filmach te babki, którym na przykład porwano dzieci i one tęsknią;). To takie coś on miał w oczach. A jak weszłam i zobaczyłam co robi to on się zmieszał i zaczął coś gadać, że ja tak łażę po tym domu bez celu, a nadal nie wiemy co robimy na obiad (9 rano była...;) ). 🌻🌻🌻 Marta - witaj znowu:) Stymulowana - zdrówka dla brata:* Reszta babeczek - kocham Was, myślę o wszystkich i każdej z osobna:* Lecę się położyć (lecę - dobre!!!:P), bom padnięta... P.S. Nie bójta się - Mati Was poinformuje, że został tatą:). U Giubelli też Mati jak się doczytałam;) Buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
Oooooo Marta wreszcie!!! Wielki kopniak ci się należy za to zniknięcie!! Pisz nam jak wyniki twoich badań! Laski kupiłam test i patrze i patrze na niego.... I co?????! I zrobię jutro jak mnie nie krew jasna nie zaleje w nocy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maćkoważona
Jovanka babo jedna! :) my tu od zmyslow odchodzimy a Ty se w najlepsze ubranka dla Kacperka ukladasz?! :) zeby mi to bylo ostatni raz. Nastepna Twoja tak dluga nieobecnosc wybaczymy dopiero jak zaczniesz rodzic! I jestem szalenie ciekawa jak Twoj Mati nam zakomunikuje za tata zostal :) oby Wam sie dobrze mieszkalo w nowym mieszkanku :) OOOOOOO Alaa czytam ja Twoja wiadomosc.. ze patrzysz na ten test i patrzysz, se mysle rany zaraz przeczytam pewnie "dwie kreseczki widze i oczom nie wierze" :) obys jutro mogla nam to napisac. Sciskam Cie mocno i ide spac bo sie juz jutra doczekac nie moge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
Mackowa nowy nick???? Trzymajcie kciuki żebym z wrażenia z kibelka nie spadla:p ale przeanalizowalam zeszły cykl i według niego powinien być dziś... Coś się popsulo o mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paola1801
Marta wrocilas :* Ala i jak tescik ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Nick stary tylko z telefonu pisalam a on cos glupial ciagle, dlatego tak wyszlo. Jak test? Robilas czy poczekasz jeszcze i zobaczysz czy @ sie dzis rozkreci? Ja ciagle trzymam kciuki za dwie kreski :-) 🌻 Marta sie odezwala, co mnie bardzo cieszy, ciekawe czy i Bejbe do nas zajrzy. Do niej tez pisalam wiadomosc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
Test się robi chociaż w nocy bolal brzuch jak na @ Jescze 5minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Wiedzialam!!!!!!! Kochana gratuluje!!!! :* Teraz w wolnej chwili lec bete zrobic zeby sprawdzic czy rosnie prawidlowo :-) alez sie ciesze!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny fajnie ze jestescie Jovanka i Marta, liczymy ze sie bedziecie czesciej odzywac.:) U mnie po staremu, jestem w szoku bo jest godz 8 a mi sie jesc chce no niezle:) Nie chce mi sie dzis w tej pracy siedziec i spac mi sie chce okropnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka z rana tu angelusdominus nie chce mi się logowac;) ala i jak? Mackowa chłopaki w miarę starszemu przechodzi ale młody wciąż ma tak opuchnieta krtan że ciężko mu się je oddycha w nocy siedzę ciągle i fo pilnuje czy oddycha... Ciągle cos ale mam nadzieję ze nie długo to się skończy i będzie ok;) marta super że się.odezwalas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala no pieknie:) moje gratulacje:) ale sie ciesze kochana:) i lipiec szczesliwie sie zaczal mam nadzieje ze do konca miesiaca posypia sie kreseczki:) Jeszcze raz gratuluje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaa ala gratulacje;*;* (angelusdominus)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ala gratulacje ogromne :* ależ się cieszę izulinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Alunia w ciazy tez boli brzuch jak na @ wiec spokojnie :-) Napisz jak sie czujesz po ujrzeniu tych 2 kreseczek? :-) sama robilas czy M Ci towarzyszyl? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwnie być z drugiej strony narazie nie wierze.... Milion myśli w mojej głowie zmartwień itp A ostatnio byłam tak rozkolysana emocjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Ala niee, mozesz byc po sytym sniadanku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No on jest juz w pracy i najchętniej już bym dwonila ale chcę zobaczyć jego minę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×