Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość motynka
Dziewczyny, rodze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
kasik 85 a ja wierze w moc clo i w to ze Ci sie uda <3 na pocieszenie i wsparcie powiem ci ze mi wlasnie z clo sie udalo i w 2 cyklu :-) kupilam dwa opakowania bo tak mi dal recepte i teraz sobie jedno stoi i stoi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki gościu, o chyba nie do końca tak ponieważ ona mówiła że chcą teraz dopóki nie będzie widać brzucha i nie wiedzieli czy uda im się znaleźć sale. Robimy małe przyjęcie i prosimy praktycznie tylko rodzeństwo, dziadków i rodzeństwo, rodziców mojego A i oczywiście chrzestnych, więc raczej nie chodzi o kase. Szkoda tylko że jedno po drugim :( Motynka JUŻ??????????????? goscdarka dzięki, ale ja nie wiem czy się za bardzo nie nastawiam, niby wiem że może się nie udać, ale wiem że muszę zajść i wierze w to, ze się uda, ale czy nie za bardzo? jak nie uda się z clo to zostaje tylko leczenie w klinice a na to nas nie stać :( ale mam nadzieję że się uda, ale się boję Strasznie dziś marudzę , a tu takie wspaniałe wieści mamy Ala i teraz motynka już rodzi??? Nie będę mogła spać tylko będę się zastanawiała czy już znów zostałyśmy ciociami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę spróbować zasnąć bo jutro znów pobudka przed 6 i do pracy :) na szczęście jest połączona z przyjemnością:) i jedziemy całą rodzinką :) Także dobranoc. oooooo Motynka szybkiego i bezbolesnego porodu życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
motynka :-* :-* :-* duzo sily <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motynko - dużo siły, wytrwałości i odwagi:* I zapamiętaj każdą sekundę z tych najpiękniejszych chwil Twojego życia! Trzymam kciuki kochana:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My dzisiaj jedziemy nad wodę a ja się czuję taka wzdeta że masakra :( glowa chyba robi swoje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala ja bym odpuscila wodę. Na słońcu napewno sie nie przrgrzewaj. Pod parasolem. A do wody nie wchodź bo infekcje teraz duzo łatwiej zlapiesz. A po opalaniu są plamy w ciazy. Zresztą zrób jak uważasz za słuszne, mądra kobieta jesteś. Ja balabym sie zeby sobie potem w brodę nie pluć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojoj mieliśmy takie same plany z mężem... ale nie wyobrazam sobie zeby nie wejsc do wody :-( czyli dla dobra dzidziusia trzeba zrezygnowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik 85 nie smuc sie tym drugim ślubem. Żyj swoim, i ciesz sie ze wy sie pobieracie z miłości. A nie z przymusu. Bo moja kuzynka wpadła musiała sie pobrać bo co ludzie powiedzą i juz dawno jest po rozwodzie. Dziecko ma 3 lata. A w przyszłym roku mam w rodzinie taka sama sytuację. Dwóch braci sie zeni. Jeden załatwia juz rok. A drugi poznał kogoś i tez chce sie zenic o miesiąc wczesniej zaklepal termin. Tu 150 osób i tu 150 osób. Ale tu na milion procent chodzi o Kase, bo ta sama rodzina. I ten co potem zaklepal termin jest chytry na Kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Przyszła franca wredna, ale nie łamiemi się. Ciekawe jak tam motynka i jej dzidzia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny to jest niesamowite! nie bylo mnie tu bodajze 3 dni i takie zmiany! Alaa kochana z calego serca Ci gratuluje i nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego jak sie ciesze :) wielki buziak dla was :* Motynka łał!!! powodzenia i czekamy na wiesci! trzymam kciuki ;) Eweelka slonce Ty moje jestem :) dziekuje ze o mnie pamietasz :* Pita myslalam ze tez nas juz opusvilas, ciesze sie ze jestes z nami :) pisz czesciej :) Marta wrocilas! terazz nas nie opuszczxaj i opowiadaj co sie u Ciebie przez ten czas dzialo :* dziewczyny moje kochane, dwa dni temu jadac ze znajomymi samochodem kolega mowi "o bocian! beda dzieci", a wczoraj zobaczylam dwa bociany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z wieczorka;* ale upaaal. Bylismy i mqmy zloto;-) ale dalej nie dostalismy bo rasy nie wygral. Moj P zacznie z nim przy rowerku cwiczyc to wygra:D bo malo biega. Chyba P zarqzil mnie i cos rozklada mnie. Kolezanka spuchnieta od zeba i jutro mam za nia na rano. No coz jak trzebw to trzeba. Oby takich slonecznych dni co raz wiecej;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaa12
co do bocianów to kiedyś na łące w jednym czasie wiedziałam ich jakieś 110!!! wiec dwa w porównaniu z tymi to pikuś. akurat to było kilka dni przed ich odlotem.. motynka gratuluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motynka juz pewnie sciskasz malenstwo swoje kochane:* Kurcze nawet w gazecie Olsztynskiej bede. Teraz na stronce juz jestem haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motynka trzymamy kciuki i czekamy na wiesci:) Dziewczyny ja tez myslalam ze nigdy sie nam nie uda a jednak w najmniej oczekiwanym momencie i dzis juz zaczynamy 12 tyg jak to zleciało:) Dzis tez z mezem mamy 2 rocznice slubu takze dzis mam swieto:) JOvanka nie zalamuj sie bedzie dobrze kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a ja mam taki kosmos w głowie. Masakra chwilami się cieszę chwilami panikuje bardzo. Jestem ciągle niewyspana i bólttych piersi to jakaś masakra. Lecę do pracy dziś długi i ciężki dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala nie panikuj wszystko sie ulozy. Masz jeszcze bardzo duzo czasu zeby sobie wszystko zaplanować, ja nie Mysle o złych rzeczach. A wyobrażam sobie tylko dobre. :-) Eska<3 wszystkiego dobrego dla ciebie i meza ! Czułości, miłości, zdrowia, cierpliwości i samych radości :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Od rana słoneczko u mnie piecze :) :) W weekend padało, zimno było a w tygodniu gorąco :( Jak my do pracy to slonce a jak weekendu wolne to pada :( Xx Paola kochana Ty w moich stronach byłaś na wystawie :) W Olsztynie moi chrześni mieszkają :) Moje miasteczko jest 50 km od Olsztyna a moja mama mieszka jakies 30 km od Olsztyna :) Az musze poprosić zeby zostawili mi olsztynska z tego tygodnia :) :) Gratuluje złota :) Xx Paulinka kochana nie smutek :( Każda z nas przeżywa to samo jak jednak @ przylazi :( :( Jak dzis sie czujesz? Mam nadzieje ze samopoczucie juz lepiej :) :* Xx Pita jak u Ciebie? Jednodniowa dieta zakończona?? Ja dzis (jak co tydzien) bede sie ważyła i zobaczymy ile przez ostatni tydzien zrzucilam :) :) Pozniej Wam sie pochwale :) Xx Olala kochana bedziemy sobie ślubowac 23 sierpnia :P Dla mnie suknie i wsio do sukni mamy, dla mojego zaczęliśmy od kupna butów :P hehehe. Bo przypadkiem znaleźliśmy fajne, nie drogie i cienkie zeby mu sie kopyto nie pocilo :) A teraz bedziemy szukac garnitur :) Biżuterię i bukiet robi mi znajoma :) Ma smykałkę do robienia takich rzeczy i z niecierpliwością czekam na efekty końcowe :) :) którymi oczywiscie sie z Wami podziele :) Xx Maćkowa jak tato? :) Xx Stymulowana jak brat?? :) Xx Eweelka a jak Twoja mama?? Bo jak do rze pamietam to miała mieć zabieg na kobiece sprawy, tak? Jak sie czuje? Xx Motynka kochana jak po porodzie? Tulisz juz pewnie swoje maleństwo :) buziaki dla Was :) Xx Agniesia jestem z Ciebie dumna :) :) Piękne podejście do tego ze franca przylazla :) :) ;* Abyśmy wszystkie tak do tego podchodzily :) Xx Message te bociany musiały cos znaczyć :) :) :* Xx Alaa relax :) :) Wszystko bedzie dobrze i tylko tak Ci wolno myślec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eska wszystkiego dobrego :):* spełnienia marzen :) dziewczyny co do bocianów to te siedzące na dachu lub krążące nad domem przynosza dzieci :) na łakach,polach itp już nie :) Alaa spokojnie :) no stres :) Mackowa jak tatuś ?:) Stymulowana co u brata ?:) motynka !!!:**** jak tam kochana ?:) jak się czujesz ?:) jak maleńtwo :) teraz chyba kolej na Jovankę com ?:) dziewczyny czy u was też tak grzeje ?:) masakra ;/ ja sobie chyba pecherz przeziębiłam ;/ bo piecze przy siusianiu czasem . dziś mam usg :) nie mogę się doczekac :) miłęgo dzionka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eska wszystkiego dobrego :):* spełnienia marzen :) dziewczyny co do bocianów to te siedzące na dachu lub krążące nad domem przynosza dzieci :) na łakach,polach itp już nie :) Alaa spokojnie :) no stres :) Mackowa jak tatuś ?:) Stymulowana co u brata ?:) motynka !!!:**** jak tam kochana ?:) jak się czujesz ?:) jak maleńtwo :) teraz chyba kolej na Jovankę com ?:) dziewczyny czy u was też tak grzeje ?:) masakra ;/ ja sobie chyba pecherz przeziębiłam ;/ bo piecze przy siusianiu czasem . dziś mam usg :) nie mogę się doczekac :) miłęgo dzionka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czekam w kolejce do lekarza.. jak zwykle opoznienie.. pielegniarka zmierzyla mi cisnienie i powiedziala ze jak na poczatek ciazy mam za wysokie :-/ trzymajcie kciuki Kochane moje:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×