Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość karciaaa
Hej Dziewczyny:) u mnie też upał a raczej duchota zapowiadają burze więc ciężko:/ a i jakoś kiepsko mi w te upały, strasznie glowa mnie boli.. ja mam wizyte w czwartek dopiero i już nie mogę się doczekać:) Olala trzymam kciuki w takim razie a jakie masz ciśnienie? może to przez te upały albo coś...:) Odezwij się jak będziesz po:* Motynka teraz dużo zdrówka dla Was i oczywiście gratulacje!!:)) A mi się śniły kiedyś dwa bociany jak sobie latały i okazało się że w ciąży jestem:)) jednak coś w sobie mają:D Eska wszystkiego najlepszego! jeszcze więcej miłości i spełnienia wszystkich wspólnych marzeń:)) Alaa66 wszystko będzie dobrze nie stresuj dzidziusia niepotrzebnie:) nie forsuj się i odpoczywaj jak najwięcej:) Iza85 lap teraz słoneczka jak najwięcej przed ślubem żebyś do sukieneczki ślicznie wyglądala:)) a my w sierpniu 11 mamy swoją 2 rocznice slubu ehh jak to leci i jeszcze męża siostra w tym roku 16 też sierpnia ma wesele:)) Brzoskwinka o widzisz no to nie ciekawie z tym pęcherzem ale będziesz dziś u lekarza to wszystko Ci powie ale w ciąży to nie trudno o przeziębienie trzeba uważać... Wszystko bedzie dobrze:)) daj znać jak maluszek:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
hejo dziewuszki <3 eska wszystkiego najlepszego dla was :-* & ala bedzie ok z kazdym dniem nowe emocje :-) & motynka caluski dla dzielnej mamusi i malenstwa :-* & olala trzymam kciuki chociaz napewno nie sa potrzebne bo wszystko jest w porzadku <3 & ja dzis mam kolejny ciezki dzien, w upal nie funkcjonuje :-( nawet wymiotki byly, brak apetytu, nie mam sily ani lezec stac czy siedziec :-( a maluda sie wierci jak nie wiem, M twierdzi ze bedzie napastnikiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
brzoskwinka czekamy za wiesciami :-) :-*:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karciaaa
Olala jak tam? napisz bo ciekawa jestem:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Już jestem po :) mój P ze mną wszedł, leżałam chyba z 15 minut jak ginekolog robił mi usg.. Wszystko sprawdzał tylko nie zrobił mi zdjęcia bo maluszek nie chciał się przekręcić.. Spał, a jak ginekolog troche popukał mi w brzuch to dwa razy się poruszył i dalej poszedł spać, leniuszek :) Na początku jak mi powiedział że słabo się rusza to się przestraszyłam, aż łzy mi poleciały.. Za co dostałam opierdziel od męża :/ Ale lekarz powiedział że jest wszystko dobrze, słyszałam nawet bicie serduszka :) wkońcu :) no i maluszek ma 7cm, z nóżkami ok 13cm :) wizyte mam dopiero za miesiąc, nie wiem jak ja wytrzymam.... w rodzinie wszyscy mówią że już widać podobieństwo moje i maluszka bo ja też zawsze lubiłam spać.. :) jestem już padnięta a muszę zrobić obiad :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale jestem zła, zawiedziona, rozżalona...... Schudłam tylko 800g :( To nawet nie 1 kg :P Od dzis zmniejszam porcje żarcia :) Koniec z takimi prochami jak do tej pory :P Zostało mi 6 tygodni do slubu i 10 kg do zrzucania :) Musi sie udać :) A ja uparta bardzo jestem :) :D Xx Eska wszystkiego najlepszego Wam zycze :) :) Mnostwo szczescia i milosci :) :) Xx Brzoskwinka i Olala czekamy na wieści co lekarz powiedział :) :) Ale ja jestem pewna ze wszystko jest okay. Dzidziulki rosną zdrowe :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olala super ze dzidzius rośnie :) Nie martw sie kochana przecież maleństwo spalo a tu go/ja budzić zaczęli :) Wszystko jest okay :) :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
Witam Was! ***Motynko moje gratulacje! dużo zdrówka dla Was ***IZA85 to ja nie wiedziałam, że Ty masz dietę odchudzającą:-) ***ESKA wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ***Brzoskwinko czekamy na wieści z wizyt ***Olala fajnie,że dzidzia rośnie ***Maćkowa jak tam Twój tata? Miał zabieg? ***nessaja postaram się pisać częściej, ale u mnie nic kompletnie się nie dzieje. Nawet się zastanawiam czy nie opuścić to forum, bo to forum dla staraczek a ja starania odstawiłam na bok ;- )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pita, wybij sobie to z glowy! ja przeciez tez pol roku w zawieszeniu tu spedzilam i nikt mnie nie wyganial, na poczatku tez bylo mi nie swojo ale potem poczulam ze byloby mi strasznie zal gdybym was opuscila i zostalam. Wiec Ty tez sie nie zastanawiaj bo nie ma nad czym, zostan z nami i pisz o tym nawet jaka pogode masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
nessaja ja to w zasadzie już mogę się starać, ale mi się odechciało bo nie mam już nerwów i po prostu wszystko mi obojętne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pita wiec moze zacznijcie sie starac a podejscie takie luzne zostaw, nie bedziesz zbyt duzo o tym myslec i znow uda Ci sie zajsc w ciaze i tym razem urodzisz zdrowe, piekne dzieciatko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karciaaa
Olala bardzo się cieszę że jest wszystko dobrze:)) teraz już tylko z górki będzie:) a co wkońcu z tym ciśnieniem? Brzoskwinka jak tam u Ciebie? melduj się po wizycie:) Pita rozumiem Cię co czujesz ale naprawde trzeba wrzucić na luz ja też miałam kilka miesięcy załamania po poronieniu ale dużo mi forum pomogło nawet jak nie pisałam a czytałam... nie rozstawaj się z nami i pisz co u Ciebie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Cześć dziewczyny :) Dziękuje za pamięć, tata już po operacji, dzisiaj własnie miał zabieg o 11. Już go wybudzili, dzwonił do mamy powiedziec że wrócił już na sale i przede wszystkim że żyje bo ona biedna ze stresu już od piątku jeść nie mogła a jak coś zjadła to na kibelku lądowała. Na sali z tatą leżał pan który miał identyczny zabieg. Spędził w sumie w szpitalu aż 12 dni :/ są niby 3 metody przeprowadzenia tej operacji i wybrali oczywiście najgorszą, cieli wzdłuż i wszerz :( nie wiem czy tacy zacofani ci lekarze czy ta metoda mimo tego że najbardziej inwazyjna jest najskuteczniejsza?! Bladego pojecia nie mam. 🌻 Ja wczorajszy dzień prawie cały przeleżakowałam. Tak mnie prawa strona głowy bolała że masakra, a skroń myślałam że mi rozsadzi :( chyba na zmiane pogody. Dziś z rana za to wstałam jak połamana jakaś, boli mnie mój krzywy kregosłup :( począwszy od odcinka szyjnego, przez prawą łopatkę, odcinek piersiowy i ledźwiowy :( dobrze że wypłata dziś na konto wpłynęła (jestem w szoku, o 340 zł więcej niż poprzednia, albo ktoś się rąbnął podczas naliczania albo nowa pani menagier ma takie dobre serce) ;) więc się może wybiore do rehabilitantki na jakiś masaż czy cuś jak wróci mój mąż i odda mi samochód. 🌻 Eska Słoneczko gratuluje 12 tc i 2 rocznicy ślubu!! :) Obyście następną mogli świętować już szczęśliwi, zdrowi i do tego w trójkę! :) u mnie 12 tc jutro się zaczyna :) 🌻 Iza szaleńcze, najlepiej ważyć się z rana, do tego przed śniadaniem i po załatwieniu potrzeb fizjologicznych! :) jak masz wolną chwile to włącz se jakiś trening Chodakowskiej czy kogo tam innego, poskacz z nią troche i na bank na zdrowie Ci to wyjdzie i przede wszystkim wpłynie dobrze na figure :) 🌻 Paola ale jazda, zdolny ten Twój Majlo :) gratuluje takiego piesia :) z miłą chęcią bym przeczytała ten artykuł :) 🌻 Alaa a byłas na becie? :) czemu panikujesz? przecież chciałaś byc w ciąży, mieć dzidziusia :) więc ciesz się szalona zamiast wariować :) pisz co tam się w Twojej głowie dzieje, jakoś może Ci pomożemy :) 🌻 Brzoskwinko o której to usg? :) 🌻 Stymulowana Ty dziś wyniki testu odbierasz? Napisz co wyszło i mam nadzieje i trzymam mocno kciuki żeby wszystko bylo dobrze :):* 🌻 Motynko kuuurcze ale nas zaskoczyłaś tą wiadomością!! :) ja cały weekend to na forum to na poczte zaglądam żeby sprawdzić czy są od Ciebie jakieś wieści. Mam nadzieje że wszystko jest dobrze, że maluszek urodził się zdrowy i masz go już przy sobie :* 🌻 Olala jak Ci zazdroszcze że widziałaś już swoje maleństwo!! ja jeszcze tydzien czekać muszę :| nic się nie martw, może kruszynka na serio była zmęczona i se spała w najlepsze :) kurcze 13 cm, kawał małego człowieczka! :) musze ze swoim porozmawiać żeby mnie nie stresował jak dzieciątko cioci Oli i brykał jak szalony na tym swoim koniku :) właśnie zaraz Wam wyślę zdjęcie z ostatniego usg :) 🌻 Pita Nessaja dobrze radzi, po pierwsze zostań z nami :) a po drugie teraz kiedy jestes na etapie zobojętnienia zacznij się starać dla samej przyjemności :) myślę że zanim się obejrzysz będziesz siedzieć i wariowac jak nasza Alaa aktualnie :):) 🌻 Marta halooo!! A o to się wyrabia? Znowu zniknęłaś? :( 🌻 Jovanka no Ciebie to tylko w tyłek lac****atrzeć czy Kacperek wyszedł no! Gdzie Ty się podziewasz? Pisz nam tu o swoim samopoczuciu do d**y, że masz już dość, że chcesz żeby maluszek się już urodził, że już sił nie masz, że upał Cie dobija... My czekamy na wiadomości od Ciebie! Bez różnicy czy są one super wesołe czy smutne. 🌻 Giubelli o Tobie też pamiętamy :) strasznie jestem ciekawa jak tam Tosia :) i jak Ty sobie radzisz chociaz nie wątpie że idzie Ci świetnie w roli mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
maćkowa możesz śmiało na mnie krzyczec i wyzywac od głupola no ale ja nie wiem jak wejść na wasza poczte :-( dostałam twojego maila i jest tam podane hasełko lecz wyskoczyl tez blad wiadomości :-( gdzie sie logowac? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Goscdarka wejdź na strone gmail.com :) Wybierz: Dodaj konto Wpisz cały adres z którego do Ciebie napisałam, czyli stara....@gmail.com Wpisz hasełko :) i mam nadzieje że się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MackowaZona wysle na emaila ;-) ostatnio tylko tyje i nie lubie zdj ale co mi tam wysle kilka ;) super super gratuluje 2 rocznicy slubu ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Paola rety z ktorej strony Ty niby tyjesz chudzinko? :-) Ale misiak fajny, puchaty z Majlo :-) jest sie do czego poprzytulac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny <3 widzialam moja kruszyne :-* aaaaaaa:-) cudowny widok :-) na początku dzidzia lezala sobie z rączka po broda a potem się rozbrykalo, wiercilo się. Kręciło,machalo raczkami i nóżki tak śmiesznie kopalo :-) moglabym codziennie na usg chodzic :-) wszystko jest w porządku :-) dzidzia rośnie ładnie :-) to koncowka 12 tygodnia, w srode zacznę 13 :-) i z usg mam termin dzień wcześniej niż z om, na 20 stycznia :-) i wgl jak spojrzałam na te słodkości to odrazu przyszło mi do głowy ze to chlopczyk <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Brzoskwinko to cale szczescie ze maluszek bryka i wszystko z nim w porzadku :-) poglaskaj go od ciotki mackowej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:* U mnie znów spadek nastroju:(. Wszystko jest takie nierealne od kilku dni - dokładnie jak na samym początku ciąży. Czyli niby zdaję sobie sprawę z czekających mnie już wkrótce zmian, ale to jest mimo wszystko zbyt odległe w moim odczuciu, za mgłą, nie wiem. Każdy dzień wygląda tak samo - śniadanie, zmywanie, komputer, 2-3 godziny drzemki, obiad, zmywanie, jakieś tam drobiazgi do ogarnięcia w domu, kolacja, sms do koleżanki. Jestem zrezygnowana, znudzona, zła albo smutna... Może Wam się wydaje, że już naprawdę nie mam na co narzekać (i pewnie macie rację), ale Maćkowa pytała to i piszę. Teraz właśnie objawia się mój niecierpliwy charakter. Łażę po tym domu bez celu i nawet wkurzają mnie słowa M., który pyta codziennie: "No i co żaba? Rodzimy dzisiaj?" Tata mnie wkurza, bo powtarza mi, że nie ma co pospieszać Kacpra (jutro mam tę wizytę u ginekologa),a babcia M. przeszła samą siebie wczoraj, mówiąc, że dziecko jak jest tak długo w brzuchu to na bank się udusi... Jezu, no nawet mi się nie chce komentować. Poza tym Giubelli urodziła, moja koleżanka ze szkoły rodzenia też, Motynka też, nawet kumpela M., która miała termin na 1 sierpnia też, a ja jeszcze... Dobijające, bo tak bardzo chciałabym już być na ich miejscu i przytulić mojego synka. Boże, nie umiem tego opisać. Bez jaj - nawet na ciążę nie czekałam z takim utęsknieniem jak na moją Pczołę. No ale dosyć smęcenia. Tym, którym to nie uprzykrzyło za bardzo chwil spędzonych na forum - dziękuję, a te, które już przewracają gałami, czytając moje maruderskie posty - przepraszam;). Fajnie, że jesteście. A teraz podzielę się z Wami moją nową myślą: pamiętacie jak Motynka napisała nam niedawno, że dzień przed wizytą u lekarza dokonała całogolenia:P i na drugi dzień okazało się, że ma cm rozwarcia? Śmiała się, że to pewnie od tego nieludzkiego wysiłku;). Myślę sobie - nie ma się co śmiać, trzeba działać:P. Zaraz też idę, a co! A potem jeszcze sobie zrobię stopy. Muszę powalczyć o ten centymetr rozwarcia, bo przeczytałam, że ten masaż szyjki macicy robi się przy MINIMUM 1 centymetrze. No to przecież nie mogę tam iść taka...zakleszczona na amen. No. To komu w drogę, temu spuchnięte stopy. Idę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sobie pospałam.. Wchodzę do Was żeby powiedzieć, że nadziergam jutro bo te upały mnie wykańczają.. Czuje się jakby coś po mnie przejechało.. Miłego wieczoru :*:* całuje Was i wszystkie maluszki te w brzuszku i te z cudów narodzin :*:*:*:*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
jovanka no kocham twoje wpisy i slodkie marudzenie :-* masz do niego pelne prawo dobrze cie rozumiem, pamietam jak ja tak chodzilam i czekalam za moim kacperkiem :-* nie chce mi sie szukac tabelki wiec jak mozesz to przypomnij mi w ktorym jestes tyg :-) & brzoskwinka cudnie <3 i odemnie wytul malenstwo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Jovanko no jestes :-) ciesze sie bardzo ze sie odezwalas. Domyslam sie ze jest Ci ciezko ze chcialabys miec porod za soba i Kacpra przy sobie. Mysle ze nie jedna z nas bedzie przechodzic przez to co Ty teraz. Glowa do gory, a wlasciwie do dolu, uwazaj zebys sie nie pozacinala :-) trzymam kciuki za Twoje rozwarcie! I zycze Ci zeby Cie Kacperek zaskoczyl ja Tosia Giubelli :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynyyyy, powróciłam już z tej nierównej walki... Matko, jaki to wysiłek... Wanna cała zakrwawiona, bo oczywiście się pozarzynałam (pozacinałam to za delikatne określenie), w akcji zużyłam 4 maszyny jednorazowe:P. I bez żelu do golenia mojego męża się nie obeszło. Zalałam całą łazienkę łącznie z meblami, upociłam się jak głupia, ale było warto:). M. potem obejrzał moje dzieło i rzekła: "Nawet nieźle, ale widzę jednego powstańca. Wyrwać?" :):):) Stóp już nie zrobiłam, bo muszę odsapnąć. Może jeszcze dziś się za nie zabiorę, się zobaczy. Goscdarka - jestem w 39. tygodniu:) Kurczę, teraz dopiero zrobiło się jakoś znośnie w powietrzu, wreszcie jest czym oddychać. Nie znoszę takiej duchoty i upałów jak dzisiaj. Zaczynam się trochę denerwować przed tym jutrzejszym masażem szyjki - czy lekarz w ogóle mi go zrobi? czy zadziała? jeśli tak to kiedy? czy bardzo będzie bolało? czy będę miała po nim jakieś powikłania? Hm. Sama już nie wiem co o tym myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Jovanko Zuch jestes! :-) Proponuje Ci nic nie myslec, wlacz ulubiony film, niech Cie ulula do snu albo zrob uzytek ze swojej ogolonej kaski, poprzytulajcie sie z mezem i moze obejdzie sie bez masazu szyjki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Ale wam zazdraszczam tych usg :D Super że jest wszystko ok. Ja wierzę że też niedługo będę widziała usg mojego maluszka :) i wszystkie niedługo zobaczymy :) Czy to możliwe że po jednej dawce clo będę miała dni płodne ? strasznie czuję jeden jajnik i zaczynam mieć śluz taki przeźroczysty i ciągnący, a dopiero co mi się @ skończył. Jovanka trzymaj się dzielnie, ale możesz też się pozłościć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa oczywiście że chciałam i ciesze się. Ale nie codziennie zachodzi się w ciążę :) i mam kosmos w głowie i mieszane uczucia huśtawki nastrojów itp. Człowiekowi się wydawało ze jest taki gotowy a jak przyszła ta wiadomość to przerażenie istne... O to mi chodzi... Na becie nie byłam bo kompletnie nie mam czasu po prostu. W czwartek idę do lekarza to może mnie wyślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie to bardzo martwię się o swoją figurę bo dopiero co schudłam 15kg i boje się ze wróci z przyjaciółka o imieniu jojo... I już czytam co mi wolno ćwiczyć czego nie. I jaka dietę wolno stosować. Może to głupie ale ja tak mam. Już czuje się spuchnieta dobre nie???? Ot całą moja głowa. A teraz możecie krzyczeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
Dzień dobry wszystkim Paniom! Ja tak z rana, przed paca wpadłam życzyć wszystkim miłego dnia i wytrzymania jakoś tych upałów. Maćkowa, Karciaa i Nessaja dziękuję Wam kochane za wsparcie, wiecie człowiek zniechęcony ma już różne myśli. Jovanko koniecznie napisz jak będziesz po tym masażu, bo jestem tego ciekawa. Dobra, idę już, a mi się tak nie chce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
miało być "ja tak z rana przed pracą", ach ten pośpiech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×