Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Witajcie Dziewczyny:) a U mnie @ na dzien dobry przywitała Odliczałam do mały to teraz odliczam do wypłaty, byle do 10go:D uaktualniam, MAMUŚKI ❤️ Majowa************27********18.01.2014*********Marcelinka Fiona************** 25********07.03.2014******** Wiktoria Taka oto ja********24*********24.03.2014**********Dominik Giubelli **************27 ****** CIĘŻARÓWKI 🌻 motynka ****24*********2cs****************** tp 23.07.2014 JovankaJo ***29 ******* 3cs******* 1dz ******* tp 21.07.2014 PauliśC**** 23 ********15cs********1 dz ******* tp 30.07.2014 Angelusdominus **24 ****3cs******* 4dz*******tp 08.08.2014 bejbe27 *******27 ****** 18cs****************** tp 16.08.2014 Goofcia****22********6cs*********1dz******** *tp 07.11.2014 Izulinka7****24*********13cs********1dz****** *tp 15.11.2014 goscdarka ****24******6cs*********2dz********tp 15.11.2014 kasiaa12******23**********?cs*****1dz******* *tp 18.12.2014 Kaasik89****25**********4cs******1dz******** *tp 24.12.2014 Stymulowana****28***18cs********1dz*********t p 12.01.2015 olala2013***24********5cs*********1dz******* *tp 15.01.2015 brzoskwinka14****21******14cs****1dz******** tp 21.01.2015 Eska 22********23******17cs********1dz********tp 27.01.2015 MaćkowaŻona*****27******16cs******1dz******tp 27.01.2015 karciaaa*******24******2cs*********1dz********tp 01.02.2015 ŻoneczkaKrk***26******1cs*********1dz****** *tp 06.02.2015 AKTUALNE STARACZKI - 2014 🌻 marta86100______28______75cs_______2dz_____@13.05.2014 87srem___________27______22cs_____1dz______@19.05.2014 moonlight86_______28______2cs______2dz______@26.05.20 14 Alaaa66__________28______14cs_______1dz_____@28.06.2014 agniesia88_________26______7cs_______1dz_____@07.07.2014 Paola1801_______22______10cs_______1dz_____@09.07.2014 IZA85____________28______1cs_______2dz______@13.07.2014 nessaja___________21______3cs_______1dz_____@16.07.2014 Pita82___________32_______2cs______1dz______@23.07. 2014 kasik_85_________28______17cs_______2dz_____@01.08.2014 paulinka121989______25____13cs______1dz_____@07.08. 2014 Eweelka__________31______7cs________2dz____@10.08.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alaaa66 bedzie dobrze, po ciaży też schudniesz jak bedziesz karmić to zobaczysz jak szybko wrócisz:) Teraz sie tym nei przejmuj, chyba własnie spełniło sie Twoje marzenie czyż nie?:) Kiedy idziesz do gina???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpisuje na raty:) Mackowa to dobrze-leżakuj,odpoczywaj teraz to jest najważniejsze dla dzidzi, nie przemęczać sie, kiedy masz następną wizyte? IZA85 pisalam juz we wcześniejszym postach moja mama juz po zabiegu, wróciła do domu i czuje sie dobrze. smiga, biega, jest zaś w swoim zywiole:P Witaj PIta82, Ty od nas kochana nigdzie nie uciekaj:) razem bedzie raźniej, to wiec nie napisalaś mi kieyd masz te urodzinki? mi przypadają 24/07 czyli juz niebawem, masakra jaka stara bedę:D Nessaja a jaj u Was staranka? pełną parą? a moze juz jakies objawy??:) Wczoraj w koncu sie zmobilizowałam i pojechałam na BETE , mam cichą nadzieje ze wynik bedzie w okolicach 0. Taki teraz musze miec gdzies do koncu roku.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane. Jak gorąco masakra nie do wytrzymania. Jovanka jeszcze trochę przytulisz kacperka;) ale rozumiem cie bo ja mam 35 tydzien a już się nie moge doczekać. Dziś mam wizytę u gina trochę się boję że coś będzie nie tak typu większe rozwarcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Czesc laseczki :-) Pita Tobie rowniez milego dnia:-) oby szybko zlecial i jak najwiecej chlodu zycze :-) &&& Kasik85 bol jajnika jeszcze rozumiem ale zeby sluz plodny od razu? Moj lekarz mowil ze Clo wysusza strasznie sluz, ale u mnie z nim nigdy szalu nie bylo ;) dlatego Ci mowie, jak masz mozliwosc to lec okolo 13 dc na monitoring zeby sprawdzic czy jest wszystko ok, czy sie zadna torbiel nie zrobi i czy sie przypadkiem nie przestymulujesz. Od ktorego dnia cyklu masz brac tabletki i w jakiej dawce? Ja bralam od 3 do 5 dnia cyklu, po jednej tabletce. Trzymam kciuki za owocna kuracje! :-) &&&& Alaa a wiesz ze schudniecie moglo miec wplyw na to ze w ciaze zaszlas? :-) posluchaj na chwile obecna jedyny problem jaki powinien dla Ciebie istniec to czy z dzieciatkiem jest wszystko w porzadku, czy rosnie jak nalezy, czy bije serduszko i czy zagniezdzilo sie tam gdzie trzeba :-) nie mysl o niczym innym bo jeszcze maluszek dojdzie do wniosku ze wcale go nie chcesz w swoim brzuszku bo figure Ci zepsuje :-) bedziesz miala cale zycie przed soba zeby schudnac w razie czego, a pomysl o cwiczenia z takim kilkumiesiecznym szkrabem :-) sama przyjemnosc :-) glowa do gory :-) wiem ze masz w niej metlik ale zobaczysz ze wszystko sie ulozy :-) A kiedy u Was slub przypomnij mi? :-) &&& Eweelka hej :-) wizyte mam 14 lipca :-) trzymam kciuki za zerowa bete! :-) jezeli bedzie wszystko w porzadku moze bedziecie mogli zaczac starania wczesniej? :-) walizki na urlop pakujesz juz pomalu? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Angelus witaj :* mysl pozytywnie! Ciotki wierza i sciskaja kciuki zeby malenka jeszcze posiedziala w brzuszku conajmniej 2 tygodnie :-) napisz jak wrocisz z wizyty :-) proponuje podzielic sie tym rozwarciem z Jovanka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa no jeśli chodzi o ślub to musimy go przełożyć bo termin mamy 11 04 a ewentualny poród 13.03.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki bardzo dziekuje za zyczenia:) ale mamy goraco:) dobrze ze u mnie w pracy chlodniutko to chociaz w te najgorsze slonce w pracy sie przesiedzi. Dziewczyny ja bym caly czas spala no masakra jakas, nic w domu zrobic nie moge caly czas len normalnie... Ola i Brzoskwinka fajnie ze zobaczylyscie swoje dzidzie ja za tydzien tez moze zobacze swoja kruszynke:) Powiedzcie mi w ktorym tyg mozna czuc ruchy? Juz sie doczekac nie moge:) Ala kazdy ma takie obawy jak Ty, u nas ciezarowek tez tak bylo wiem po sobie;) Jovanka Ty jestes kochana i pisz do nas jak najwiecej bo Twoje wpisy mozna czytac i czytac:) I bedzie dobrze Kacperek niedlugo bedzie z Toba:) A wiecie co siostra cioteczna mojego meza tez jest w ciazy ma termin gdzies na polowe lutego takze rodzinka sie nam powieksza pełna para:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziewczyny jak sie ogolnie czujecie? Mackowa Zoneczka Stymulowana( dawno cie nie bylo )i reszta dziewczyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Wczoraj na wizycie lekarz kazał mi brać Vitaminer Prenatal DHA z odstawić duphaston. Nic nie mówił czy nadal mam brać Folik... Jak myślicie? Czy któraś z Was miała te witaminy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweelka slonce czekam teraz do terminu @, niby pobolewa mnie brzuch i kluje, jajnik czesto tez czuje ale czy przypisac to ciazy to nie wiem, okaze sie za tydzien ;) Zoneczka Ty cos pisalas o tym jak jeszcze nie wiedzialas, co dokladnie czulas? :) & Jovanko wyszlas calo z tego boju :D jestes dzielna bojowniczka :* najgorsze to teraz te upaly, ale wytrzymaj jeszcze troszke :* i jak piszesz o tym masazu szyjki to czytam to z przerazeniem, kolezanka miala takich masazy kilka i podczas tego masazu myslala ze zejdzie z bolu, nawet porod nie byl tak straszny jak ten masaz, ale to nie jest regula, kazda kobieta przezywa inaczej, mam nadzieje ze u Ciebie obejdzie sie bez takiego strasznego bolu i ze rozwarcie zrobi Ci sie po nim piorunem tak jak tej kolezance mojej ktroa juz po poltora godzinie tulila swojego synka :) & ciekawe jak tam Motynka, w sumie juz powinna wychodzic ze szpitala na dniach wiec moze sie odezwie :) & Giubelli odezwij sie tez, tesknimy :) & Mackowa Ty masz prenatalne za tydzien? jak sie czujesz? jak Twoje mdlosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olala ja mialam do konca ciazy brac tylko kwas foliowy, nic dodatkowego wiec ja Ci nie pomoge. Najlepiej zadzwon do swojego lekarza jesli masz taka mozliwosc i zapytaj :) on bedzie wiedzial najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
:-* :-* u mnie znow upal wiec kolejny ciezki dzien :-( <3 jovanka oj to smialo kacperek moze juz zawitac na swiat, owocnego masazu ;-) <3 eska ruchy dziecka w pierwszej ciazy tak po 20tyg a w drugiej wczesniej tak od 17, lecz nie jest to regula :-* niektore czuja wczesniej a inne pozniej :-* <3 olala jak zwykle ja ci odpowiem :-) w pierwszym trymestrze bralam femibion lecz w drugim wlasnie wita miner prenatal dha bo femibion 2 drogi niestety, nie biore kwasu foliowego bo moj gin mowil ze on juz jest w witaminach i co za duzo to nie zdrowo :-* <3 izulinka a ty gdzie sie podziewasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa chętnie bym się podzieliła nawet tym które już mam;);) dam znać chyba że wcześniej utopie się we własnym pocie;p ja jie mogę jaką gara....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Eska rano jest ciutke lepiej, zjem kanapkę bez zygania. Ale popołudniu to łapie mnie w okolicy obiadu. Mdli mdli, jak ssam landrynki to pomaga. Ale jak juz mdli ze landrynki nie pomagają to wsadzam palca do gardła i momentalnie zygam troszeczkę. I potem na parę godzin mam taką ulgę. Tak ze panuje nad tym ale do sklepu nie chodze tylko mąż. Bo unikam zapachów ze sklepu i lodówki. I przynajmniej nie ma mi co wywołać mdlosci. I od 3 dni ssanie w środku nocy. Danonek i do łóżka. Na odchudzanie będzie jeszcze czas. Tak ze Ala nie przesadzaj. Facet przecież cię kocha za to jaka jesteś. Nawet jak te 9 miesięcy troszeczkę przybierzesz. A po porodzie weźmiesz sie za siebie, a nie za was..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nessaja więc ja tydzień przed planowanym okresem miałam lekki ból , taki jak w trakcie okresu. Lekki. Im bliżej okresu to ten ból byl silniejszy. Tak ze ja miałam juz tak drugi raz więc mogłam sie tylko domyślać o co kaman. No i temperatura mierzona o tej samej porze 37.0 do 37.3. Dwa dni przed okresem to na dole czułam sie tak spuchnieta i tak mnie brzuch bolal ze założyłam do pracy Podpaske. Bo pomyślałam kurczę a jak dostane. To będę miała potop. Ale w pracy przestało boleć. Zrobiłam test 3 dni przed okresem. Negatywny. 2 dni przed bardzo blady pozytywny. A potem jak juz robilam to coraz ciemniejsza druga kreska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaranka
Kwas foliowy spokojnie można brać do końca życia bo zapobiega też chorobom serca , zapewnia sprawne działanie wątroby, żołądka i jelit i innym chorobom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. :* czuje sie kiepsko bo przeziebienie trzyma juz 4,5dzien.. Ja tez mialam rano niespodzianke. Mam prosbe wpiszcie mnie w tabelke 5.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym ze ja testy Nie robilam z porannego moczu tylko o 15 po pracy. Tak ze rano podpaske ubieralam, a po pracy zobaczyłam bladoche. Nessaja zycze ci takich wrażeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kochane moje :) U mnie pięknie słoneczko swieci :) Gorąco ju jest a to dopiero 9 rano :) :) Uwielbiam to :) :) Wiem ze Wam ciężarówkami z dużymi juz brzuszkami to dokucza, jampewnie tez bum biadolila gdybym w ciąży była ale poki co ciesze sie tym pięknym słońcem i napawam gorącem :) :) Xx Pita kochana No jestem na diecie :) Do slubu musze schudnąć a pozniej to utrzymać :) A tak wogole w ciąży nie jestes to Ci dupę moge skopac!!!!! Jak mogłas wogole pomyśleć zeby opuścić nas !!!!! :( Masz zostac z nami i pisać :) Nessaja była z nami pól roku chociaz musiała odpuścić starania, Eweelka tez jest z nami :) Ja tez miałam chwile przerwy ale byłam tutaj i jeszcze wiele dziewczyn ktore cały czas nas nie opuściły :) Wiec i Ty musisz zostac :) Xx Maćkowa dobrze ze tata juz po operacji. Teraz niech szybko dojdzie do siebie i niech zdrowko mu dopisuje :) Wiem ze najlepiej z rana ale ja zawsze w poniedziałki sie wazę, mniej wiecej o gej samej porze :) No i od dzis zaczynam biegać. Wyczytałam ze najszybciej gubi sie tłuszcz podczas biegania :) Najlepiej to robić na czczo, ale ja nie sam rady na czczo :( Wiec pozostają mi wieczory, ale dam rade :) Xx Paola Ty chyba w kościach tyjesz :) Wyglądasz swietnie :) Chciałabym mieć taka figurę jak Ty :) Xx Brzoskwinka super ze z maleństwem wszystko dobrze :) :* Xx Jovanka kochana ja jestem pewna ze u Ciebie juz przynajmniej 1cm rozwarcia jest :) :) I juz niedługo urodzisz :) Ja wiem ze jest Ci ciezko juz z brzuszek i do tego upały ale to juz niedługo :) Daj znac jak po masażu :) Xx Eweelka przepraszam, musiałam gdzies pominąć Twoj wpis :( Ale super ze mama juz w domciu :) Xx Nessaja trzymam mocno kciuki zeby @ nie było :) :) I na pewno nie bedzie :) :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierdziele u was też tak grzeje od sama rana? :-) ja juz się rozplywam :-) Jovanka o której ten masaż masz? :-) Kasik te bóle to po clo napewno,po prostu pobudza twoje jajniki i wgl,a co do śluzu to nie wiem,na ulotce chyba pisze ze wspomaga działanie estrogenów a więc i śluz może być lepszy :-) nic się nie martw tylko dzialajcie :-) Mackowa a ty kiedy na usg lecisz? :-) Co tam dziewczyny więcej powiecie?:-) Dzidzie od was wyglaskalam :-) Miłego dnia kochane :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoneczka niby czuje podobny bol tak jak poprzednio ale staram sie nie nakrecac :) jest to niby bol, niby delikatniuskie ciagniecie czasem jak wstane i sie wyprostuje i jak naciskam lekko na brzuch to czuje sie taka wzdeta tam, takie cisnienie rozpierajace i taki twardszy ten brzuch. Sama nie wiem, okaze sie za tydzien ;) Piersi nie bola nic a nic, chyba ze mocno nacisne na sutki :P ale to sie nie liczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ale dziś się rozpisałyście :) Maćkowa ja wzięłam drugą tabletkę a biorę od 5 dc. po jednej tabletce.Na monitoring mogę iść w 9dc lub 16dc i chyba pójdę i teraz żeby zobaczyć co się dzieję i w przyszłym tygodniu żeby zobaczyć czy nie ma torbieli i czy pęcherzyk pękł . qqqqqqqqqq Ala kochana wiem że teraz masz mnóstwo wątpliwości mimo, że tak długo na to czekałaś. To normalne i pewnie tak będzie dopóki nie będziesz czuła że maleństwo jest pod twoim serduchem :) Także trzymaj się i pisz o wszystkim a my postaramy się pomóc. A to prawda że karmiąc piersią się chudnie. qqqqqqqqqqq Ewelka to daj znać jak beta wyszła qqq Angelus daj znać po wizycie i jak najwięcej w chłodzie siedź qqq Czyżby nowa ciężarówka ;P na razie się nie nakręcamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę wam miłego dnia :) ja pewnie dziś przywiozę moją siostrę z córeczką, bo jej "wspanialy " partner pojechał nad wodę sam ze swoją starszą córką z pierwszego małżeństwa, a o młodszej już nie pamięta. Dupek jebany, jak ja go nie trawię a najgorsze, ze to jest młodszy brat mojego A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Iza na chudniecie najlepszy jest trening interwalowy, cwiczenia na zmiane z bieganiem, skakaniem itp :-) serducho szybciej wtedy pracuje, przyspiesza metabolizm. Jesli bedziesz biegac wieczorami mozesz na brzuszek zakladac pas termoaktywny, albo taki "kaftan" jak bokserzy zakladaja do cwiczen przed wazeniem zeby zrzucic kg. Jak nie wiesz o co chodzi to Ci link wysle pozniej :-) fajna sprawa, szczegolnie jak po treningu zdejmujesz go i czujesz ze leje sie z niego i z Ciebie :-) polecam, testowalam na sobie :-) &&&&& Nessaja wiesz co przez trzy dni z rzedu mialam spokoj z wymiotami, i juz myslalam ze mi przeszlo a tu wstaje wczoraj i zamiast na sniadanie polecialam na sedes :-) dzis tez w trakcie jedzenia czuje ze mi sie zbiera na wymioty, poszlam do lazienki, stoje nad kibelkiem, podnioslam glowe do gory i mowie "nie bede rzygac, nie oddam tej kanapki" i po kilku minutach mi przeszlo :) ogolnie czuje sie dobrze. Gdyby nie mdlosci to zastanawialabym sie czy oby na pewno jestem w ciazy bo nie mam zadnych innych dolegliwosci i brzuszek mi nie rosnie jeszcze. No ale dzis dopiero 12 tydzien sie zaczal :-) a usg mam za tydzien w poniedzialek :-) czas mi sie dluzy nieziemsko ;) mam nadzieje ze za tydzien Ty pochwalisz sie dwoma kreseczkami :-) &&&&& Kasik sluszna decyzja z tym monitoringiem jesli tylko masz mozliwosc :-) oby rosly Ci piekne pecherzyki, same pekly i blizniaki z tego wyszly! :-) &&&&& Zoneczko mysle ze Ali bardziej chodzi o to ze straci figure nad ktora tak dlugo pracowala niz o to ze jej partner przestanie Ja kochac :-) Alaa rozumiem Cie ze jest Ci ciezko sie teraz przyzwyczaic do nowej sytuacji ale wiesz ze wcale nie musisz tak duzo utyc? Jak bedziesz sie zdrowo odzywiac, jesc dla Was dwojga a nie za Was dwoje to nie bedzie tak zle :-) przytyc musisz ale nikt nie mowi ze ma byc to np 20 kg :-) wszystko zalezy od Ciebie i pamietaj ze teraz najwazniejszy jest rozwoj dziecka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
kasik ja bralam clo od 5 do 9 dnia cyklu zas monitoring miedzy 16 a 18 dniem wtedy patrzyl jak sie ma pecherzyk i wyznaczal dni w ktorych mamy sie kochac w inne nie kazal i zas kolejna wizyta dwa lub dzien przed terminem spodziewanej @ aby sprawdzic czy czasem nie zrobil sie torbiel :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa tez mam taka nadzieje ze za tydzien i ja dolacze do was :) zastanawiam sie czy poczekac i zrobic test sikany czy moze na bete sobie pojsc, a czas mi sie dluzy tak jak Tobie, niemilosiernie :P to czekanie mnie dobija, staram sie o tym nie myslec ale sie nie da :P kochana wiec moze mdlosci juz Tobie powoli przechodza :) za niedlugo konczysz pierwszy trymestr (jak to zlecialo! )wiec i mdlosci ustapia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny teraz mi sie przypomnialo ktoras z Was pisala ze przeziebila pecherz, idz jak najszybciej do lekarza bo musi to byc wyleczone nie czekaj dluzej bo moga byc powiklania, juz juz raz w ciazy mialam dostalam atybiotyk i jak narazie jest na cale szczescie jest ok, trzeba duzo pic i pic soki czy herbatki z zurawiny. Moja gin powiedziala ze jak bym czekala to moglabym krwawic z drog rodnych a wtedy szpital i moze byc nieciekawie. I NIE mozna brac furaginy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po wizycie jest ok rozwarcie 2 cm dopóki nie będzie skurczy to ok. W sumie to nic więcej się nie dowiedziałam usg nie robił. Warunki dzisiaj masakryczne światło mu się popsuło tam gdsie ie przebiera i się rozbieralam po ciemku;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×