Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość kasiaa12
umówiłam sie na usg połówkowe:) mam 6 sierpnia. znowu u tego co samego wcześniej. mam niby na 18.20 ale i tak wejde koło 20. bo przyjmuje chyba od 18 a zanim przyjdzie to bedzie 18.40 a przedemną bedzie z 5 osób. a takie badanie trwa ok 40 min wiec jak bedzie więcej na połówkowe to szybko nie wejde... ale już sie nie moge doczekać.... co do pralki to u mnie jest to samo. nie zawsze ale zdarza sie. tylko ze u mnie czuć jak pralka wylewa wode po praniu albo płukaniu. na ubraniach nie czuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovaneczko Tyś taka dzielna i silna babeczka, że dasz radę:* Alaa dziękuję:* na tej wizycie już na pewno usłyszysz serduszko:) eska a możesz polecić jakiś hotel lub pensjonat we Władysławowie? bo szuka namiętnie i nic fajnego znaleźć nie mogę;/ kasik85 no właśnie nie odliczaj nic, nie obliczaj, co ma być to będzie :) olala wygoń choróbsko raz, dwa:* Głowa mnie zaczyna boleć;( oszaleje od tego;( nie wiecie czy w ciąży można pić melisę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny moja mama jak mnie coś lekko zakluje, albo jak lekko mnie głowa zaboli to zawsze mi mówi melisa melisa. To takie jest dobre ? Moja lek mnie przestzregala przed wszystkimi lekami nawet ziolpwymi. Więc ja bym nie brała tego bez konsultacji. Jejciu jeszcze 3 dni czekania. Zaczynam myśleć non stop o tych badaniach. Aha bylam u tej koleżanki co piła w 1 trym. Jest w szpitalu na obserwacji na 2 tyg. Dostała sterydy na płuca dziecka bo chyba beda ja ciąć i w wczesniej dziecko wyciągać. Bo przestało przybierać na wadze. Stanęło na 1400 a juz ma 33 tydzień. Podejrzenie jakiejś tam choroby ale nazwy nie zapamiętałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karciaaa
Dziewczyny doradźcie.... moja szwagierka ma wesele za niedługo i będzie wieczór kawalerski i panieński i chcą na jakieś dyskoteki jechać no a ja przecież się nie nadaje a mój uparcie chce jechać...:/ ehh ja ciągle muszę rezygnować z czegoś a jemu się wydaję że wszystko się należy i nie rozumie że powinien zostać w domu ze mna...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężka sprawa karcia. My byśmy to rozwiązali z mezem tak ze poszedł by ale pod warunkiem ze o 23 bym go odebrala. I bym autem pojechała po niego. Ale po naszych przejściach z pierwszą ciążą oboje żyjemy juz dla dziecka. I nawet widze ze moj niechętnie gdzieś wychodzi jak ja jestem w ciazy. Mniej pije. 3 piwka max. Wolniej jeździ zeby punktów nie stracić. Żeby mnie na porodowke zawiózł. I pewnie moj by odpuścił na obecna chwilę tą imprezę, dlatego ze on nie lubi dyskotek. Bo nie lubi tańczyć. On sobie lubi pogadać. A tańczyć nie umie i sie męczy na takiej imprezie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co karcia to jest dla mnie dziwna sprawa. nie rozumie zachowania twojego męża/ chłopaka (już sie pogubiłam która z was to mężatka a która nie:)) powinien z tobą zostac w domu skoro ty nie możesz iść. czy on tego nie rozumie?? teraz powinnas dbać o siebie i o maleństwo a nie chodzić po dyskotekach... jak dla mnie to jest chore. sama w tym roku mam chyba 3 wesela. jedno u koleżanki, jedno w mojej rodzinie i jedno w rodzinie mojego. pierwsze mam pod koniec września i kolejne dwa w październiku. na żadne nie idziemy chociaż chcielibyśmy. ale ja wiem ze nie dam rady długo wytrzymać. tym bardziej ze szybko sie teraz męcze. spać chodze po godz 21 bo dłużej nie daje rady wytrzymać. kolezanka zaproponowała ze wynajmie mi pokój na górze zebym mogła odpocząc ale stwierdziłam ze i tak ona sporo wydaje na wesele wiec nie chce zeby wydawała jeszcze na pokój dla mnie. mój nawet gdybym sie uparła zeby nawet poszedł sam na to wesele to on nie pojdzie tylko zostanie. już nie raz sie przekonałam o tym. wiele razy mieliśmy sytuacje taką ze u niego w rodzinie było wesele ale ja nie mogłam akurat iść i on nie szedł. a jak już sie zdarzyło ze poszedł to na ślub i troche na wesele i wracał do domu zebym sama nie siedziała chociaż w ciąży nie byłam. teraz tym bardziej sam nie pójdzie. porozmawiaj ze swoim. powiedz czego ty chcesz od niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olala2013.. Wszystko jest dla mnie takie nowe Wszystkiego się boję. Ale skoro nie jestem jedyną to troszkę się uspokajam tymczasem do poniedziałku pewnie bo jutro wesele wyjazdowe wiec powrót nie działa wieczorem wiec miłego weekendu laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karciaaa
Dzięki dziewczyny że mi doradziłyście właśnie nie wiedzialam czy jak go nie puszczę to czy będę okropna a czy jak pojdzie to też nie będzie przesada... mi też się wydaje że jak jesteśmy po ślubie to powinniśmy być za sobą i na wzajem się wspierać i pomagać a na takie imprezy był czas wcześniej.... Kochane jesteście:****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej... Pisze jakoś tak.mi ciężko psychicznie nie daje rady.... Jeszcze młodszego coś rozkłada narazie nie wiemy co bo na tylko wysoka gorączkę 39 stopni ale obawiam się że będzie to angina starszy ostatnio miał i dokładnie tak samo się zaczynała..... Zawsze pod górkę masakra.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
witajcie :*** ale wieści :) Jovanka gratuluje :*:) i trzymaj sie :):* ja chyba tez bede miała z karmieniem problem bo mam bardzo małe sutki ;/ Stymulowana i eska piekne brzuszki :):*** wiem że miałam wam wysłac zdjecie ale czasu brak narazie :) ale mój brzuch jest tak pomiędzy stymulowana a eska :) większy od stymulowanej ale troche mniejszy od eski :) eska który to tc ?:) goscdarka przykro mi ze maz stracił prace ;/ ale napewno się jakoś wszystko ułoży :) musi :) trzymajcie się :) ola fajnie ze z mezem jest juz wszystko okey :):* giubelli boziu to juz miesiąc :) jak to zleciało :*ucałuj malutka :* Zoneczka ,Maćkowa jak wymioty ?:) przeszły ?:) Stymulowana dobrze ze z dzidzi wszystko ok :):**** Alaa a ty jak się czujesz ?:) i reszta cięzaróweczek jak się czujecie ? jak znosicie te upały ?:) ja dzis juz posprzątałam w domu i teraz mam chwile leniuchowania.odpoczywam sobie bo spadałam ze schodów jak wynosiłam taki mały dywanik z pokoiku,na szczęście zdążylam się zaprzec rekami żeby na brzuch nie upaśc. a tak poza tym jak jest gorąco puchną mi stopy ;/ o masakra ;) tak sobie mysle że dobrze że rodze w styczniu,bo jak już brzuch bedzie duży to chociaż chłodno bedzie i troche lżej :) do mojej siostry przyjechała wczoraj koleżanka i oczywiście moja siostra nawet dzisiaj nie poodkurzała tylko ja musiałam,i sniadanko jej zrobic i herbatke. moja cierpliwość juz się powoli wykańcza normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka❤️ 🌻 Angelus trzymaj sie Kochana, bedzie dodrze !!! 🌻 Maćkowa jak sie czujesz? 🌻 nessaja coś Cie nie widać co tam u Was? 🌻 Jovanka bedzie dobrze Kochana, staraj sie karmić najdłużej jak tylko dasz rade, moja malutka tez mi tak często jadła nawet co 1,5h , dużo mi płakała, 3 miesiace miała kolki, nie raz z nią płakałam, bylo mi cięzko ale sie nei poddałam, zaczełaam ją dokarmiac po 3 miesiacach butelką ale wciaż karmiłam, wytrwalam do 6 miesiaca, Pamietaj zadne mleko modyfik nie da jej tyle wartości co mleko mamy, a co najlepsze karmiłam w kapturkach te 6 miesiecy, bo na poczatku nie mogłysmy sobie poradzić a potem juz sie przyzwyczaiła:) Walcz dzielnie Kochana-trzymam kciuki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Hellou :) Moja mdłości i wymioty mają się świetnie, dziękuję. Wszystkim Wam, które udają się dziś na wesele i ślub życze udanej zabawy i dobrego samopoczucia. Ja równiez mam zaproszenie na kościołowy ślub do mojego "brata bliźniaka" ale ze względu na paskudną pogodę (o godzinie 9.45 na termometrze w cieniu było 27 stopni C) ze smutkiem i przykrością musze stwierdzić że nie pójdę :( Co do samopoczucia ogólnego to brzuch mnie pobolewa, jak siadam, jak się kłade czuję jak mi się wszystko w brzuchu rozciąga. Zważyłam się dziś i przytyłam 0,5 gram. Fantastycznie! Szkoda tylko że to waga sprzed załatwienia potrzeb fizjologicznych. Chyba udam się w przyszłym tygodniu do lekarza na konsultację bo na serio zaczyna mnie to martwić. Brzuszka dalej nie widać, waga nie rośnie, a dziś już zaczął sie 15 tydzień. No i do tego chciałam jeszcze ŻoneczceKrk i innym naszym forumowiczkom które mają na imię Anna życzyć wszystkiego najlepszego! Żoneczko Tobie szczególnie bo na to zasługujesz! Zdróweczka Tobie i Maleństwu! :) obyś w poniedziałek na wizycie wyła jak bóbr z radości i szczęścia !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jejku dziękuję. :-) kochana jesteś mackowa. Ja żyję w takim stresie ze sama nie wiem co mi w glowie siedzi.a na domiar zlego miałam niemiła sytuację z moimi rodzicami. I stresuje sie badaniami i tą sytuacją. Ah stres stres... Chciałabym azeby sie wszystko poukladalo. Tego mi zyczcie. Milego dnia kochane. Odezwę sie w poniedzialek. Bo głowy nie mam zeby pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
zoneczka ja rowniez ci zycze wszystkiego co najlepsze :-* & brzoskwinka sliczny brzusio, fajnie ze pomyslalas o wszystkich z tym zdjatkiem :-* ja mam dostep do maila lecz nie otwiera mi zdjec :-( & mackowa nie przejmuj sie waga i brakiem brzuszka , pamietasz jakie ja mialam nudnosci i jak chudlam ? teraz dopiero co przybieram a jak na 23 tydz to brzuszek mam malutki z moim kacprem to juz sie toczylam a teraz heh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! :) jak tam mija weekend? Ja wczorajszy dzień przespałam, mieliśmy jechać na ryby z P na noc ale przez moje choróbsko nie poszło po naszej myśli. Dzisiaj mąż pojechał ze szwagrem przed 4 rano i ja od tej godziny nie mogłam zasnąć :/ tym bardziej, że jest coraz bardziej gorącą.. Następny ciężki dzień.. Alaaa dla mnie też wszystko było nowe :) każdy dzień przynosi coś nowego i tak do końca ciąży.. Chociaż po narodzinach dzidziusia pewnie będzie tak samo :) Mackowa i jak przechodzą te nieszczęsne wymioty? Bidulko Ty nasza :* goscdarka jak się czujesz? Uspokoiłaś się troszeczke? Dziewczyny robie sobie zdjęcia brzuszka co tydzień i wiecie co ostatnio zauważyłam? Że mam strasznie dziwny kształt.. Stymulowana ma taki fajniusi, okrągły i w ogóle. A mój? Śmieszny :) Przesyłąm zdj na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!! Wiecie co ja mam sie z mamcia. Wczoraj mowila ze dzis povadamy.. wyskoczyla z propozycja slubu z pompa. Bedzieeee chucznie. Tak jak zoneczka pokazala c3nnik to szok a t3raz to bedzie dla mnie normalnq. T3rmin planujemy na 25.07. ;-))) Tqkie pytqnko czy jak cos ktoras by byla chetna ??? Sorki za bledy al3 to ta ekscytacja i teleton..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
olala dzieki za pamiec jest troszke lepiej lecz wciaz w nerwach, robie wszystko zeby nie myslec, ciagle sprzatanie itp. niestety nie widze twojego brzuszka lecz skoro mowisz ze dziwne ksztalty to moze na dziewczynke bo na chlopca jest taka okragla pileczka... & paola to super , teraz przed toba pelno przygotowan , zazdroszcze ci :-) chetnie bym to przezyla jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola to masz rok na przygotowania :) zleci ten czas i zanim sie obejrzysz bedziesz przezywala swoj najpiekniejszy dzien w zyciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
olala ciezko mi okreslic tak ze zdjecia lecz wydaje mi sie ze brzusio bardziej na dziewczynke bo idzie ci od dolu i tak po calej szerokosci, patrzac na moje brzuszki synkowe to ja w tym tyg mialam bardziej taki okragly-poczatek pileczki bo teraz to w ogole wygladam jak bym pilke miala w brzuchu :-) aczkolwiek bede cie obserwowac hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola super. Jak ja ci zazdroszczę. Ja tez bym chciała jeszcze raz ślub kościelny z moim mezem oczywiscie . Coś cudownego. Jakbyś miała jakies pytania to pisz ja tyle co wiem i pamiętam to ci podpowiem . :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goscdarka strasznie mi cię żal. Choc uwazam ze wyjdziecie z tego obranna ręka , to przykre ze musisz przez to przecjodzic. Sama nie wiem co ja bym zrobiła na twoim miejscu. A bardzo często martwię sie o przyszłość. Bo wiem ze z pracą różnie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka oto ja
cześć dziewczyny nie pamiętam kiedy ostatni raz tutaj byłam jovanka jo gratulacje i duzo spokoju maluszki naprawde to wyczuwająmoj starszak tez nie dojadal moim mlekiem i musialam na mm przejsc jak mu piewrszy raz na noc podalam to po 6 godz się obudził. a tak wogóle to nie mam czasu nawet do was zajrzec zalatana jestem no tylko dzisiaj jakos po długim czasie złapałam za laptopa chyba dlatego ze mega dola mam mężuś właśnie do pracy wyjechal takie to zycie posrane ja sama z dwójką maluchów a on raz na dwa tyg w domu zalamana jestem no i mam problem te jego długie nieopbecności skutkują tym że spóźnia m się okres dzisiaj mija 9 dzień od kiedy ma być. nigdy mi sę nie spóźnił nawet po porodzie od razu byl w terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik85 jak Twoja siostra? Była u lekarza? Co sie dzieje? A Ty jak sie czujesz? Mam nadzieje ze tak nie odliczasz juz tych dni :) Ja mam jeszcze jeden test owu w domu i miałam zrobic. Obliczylam wczesniej ze mam 10 dc wiec stwierdziłam ze za wczesniej zrobie go w 12dc :) I co?? I zapomnialam :) A dzis juz 15dc wiec nie ma sensu go robić :) :) No i tak w tym miesiącu pilnowałam dni plodnych :) Hehhe. Kasik85 jak przygotowania do slubu?? My w sumie do ubioru juz tylko krawaty dla chłopaków musimy kupic. Jak bedziemy w Polsce to na sale musimy jechac i dogadać menu, do ksiedza i alkohol zakupić :) :) I to w sumie tyle :) Fryzjera i kosmetyczke mam załatwiona :) :) Juz sie doczekac nie moge :) Xx Alaa66 ja naszyjnik mam w kolorach sukni :) I na zywo wyglada super :) A jak go dzis założyłam z kolczykami na siebie to sie napatrzec nie mogłam :) Ale wiadomo ze każdy ma inny gust :) :) A jak Ala u Ciebie z suknia? Zaryzykujesz i z Chin zamówisz? :) Xx Agniesia/ Eska - we Władysławowie moja ciocia ma pensjonat :) Ale na bank do wrzesnia miejsca juz ma zajęte :( Xx Olala mam nadzieje ze choróbsko szybko sobie pójdzie :) Zdrowka :) Xx Kasia12 usg polowkowe masz w dniu mojego wyjazdu do polski :) Czyli razem wyczekujemy tego dnia :) Xx Dziewczyny odnośnie melisy to czytałam ze mozna sobie strzelić taka herbatke :) Nie przesądzając oczywiscie ale co drugi/trzeci dzien mozna wypić :) Xx Zoneczka to Ty jutro masz genetyczne tak?? Trzymam kciuki kochana choć ja jestem pewna ze wszystko bedzie dobrze :) Na pewno zdrowego bobasa nosisz w brzuszku :) :) Nie martw sie :) Xx Angelus kochana zycze duzo zdrowka dla dzieciaczków :) Mam nadzieje ze najmłodsze szybko wyzdrowieje! Bądź silna i mnostwo zdrowka dla Was wszystkich zycze :) :) Xx Maćkowa, Stymulowana i reszta ciężarówek jak sie czujecie??? Xx Paola bedzie sie działo :) :) Masz rok czasu wiec na pewno wszystko zaplanujesz tak jak tego chcesz :) Xx Taka oto ja kochana a robiłaś test?? Ja wiem ze teoretycznie jest to nie realne ale praktycznie... Jesli nigdy sie nie spóźniła to kto wie :) A w pierwszym roku po porodzie kobieta jest 2 razy bardziej plodna :) Wiec moze kolejna ciezaroweczke mamy :) Zrób test i koniecznie daj nam znac :) :) Czekamy :) A Ty bierz łopatę i zakopuj tego dola :) W razie co my Ci mozemy pomoc z Mackowa koparka :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA nie mogą ci przesłać menu?? moja siostra w tamtym roku jak chciała chrzcić małą to była za granicą bo tam mieszkają. ja chodziłam za salą, wszystkiego sie dowiadywałam. i ja robiałam jej rezerwacje. a ze przyleciała tydzień wcześniej to żeby nie tracić czasu to poszłam do właścicielki i dała mi kartke z przystawkami i zestawami dań gorących zeby mogła sobie wybrać a jak przyleciała to dzień później poszła. właścicielka sobie zapisała na kartce sama też troche doradziła co inni biorą i co im schodzi najbardziej. tego samego dnia podpisały umowe i zapłaciła zaliczke. i było wszystko gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma któras może na kompie co jest potrzebne do becikowego?? wiem ze było ale nie mam jak poszukać na tel. to jest mój mail:: mala_9103@poczta.onet.pl jesli któras ma to może mi przesłać:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane jak po weekendzie? My dzis zaczynamy 15 tydzien jak to szybko zlecialo i juz sie nie moge połowkowego usg doczekac, teraz w sobote mamy wesele, ja jeszcze dzis i jutro pozniej do poniedzialku mam urlop przyjde na dwa dni i znow od czwartku zaczynam urlopik, takze te dwa tyg mi zleca szybko, w sobote kiepsko sie czulam bolal mnie brzuch troche wzielam luteine i nospe zreszta wczoraj tez ale dzis juz jest ok:) Tak oto ja zrob sobie test bedziesz miala pewnosc. Angelus trzymaj sie kochana bedzie dobrze:) Ciekawe jak Jovanka sobie radzi i reszta nowych mamusiek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×