Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

dziewczyny mam pytanie jakie witaminy bierzecie w ciąży i ile kosztuja. musze sobie kupic a nie wiem jakie. czy magnez zaszkodzi maleństwu?? dzis pobiłam chyba swoj rekord. o godzinie 4 rano złapał mnie skurcz w lewą łydke, o 7 w prawą, a chwile później w lewa stope:(:( normalnie masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny moja koleżanka jest w 31 tyg ciazy i ostatnio mi sie zalila ze bardzo słabo czuje ruchy dziecka. Ze byly 2 dni ze wogole nie czula. Potem bardzo lekko poczuła raz. I umowila sie na wizytę usg. Dzis o 17.30. I moje pytanie brzmi tak.. jak myślicie czy ma na to wpływ to ze ona Caly pierwszy trymastr piła alkohol. Bo twierdziła ze to nic takiego. Lampka wina. Jedno piwko. Słabszy drink. Ja z nią sie o to prawie poklucilam. Bo sama bym sie w życiu nie napila. Robilam wszystko książkowo a mimo to straciłam dziecko. A ona tak bezczelnie popijala. Myślicie ze mogła tu sama zaszkodzić i dlatego dziecko takie słabe jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzyjcie na pocztę buziaki;*;* angelusdominus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia12 nie mam pojęcia cy mozesz brac magnez :( Mysle ze najlepiej bedzie jak skonsultujesz sie z lekarzem :) Ale bardzo ci współczuje tych skurczy :( Xx Zoneczka szkoda ze niektóre dziewczyny maja takie podejście do ciąży :( Jest nas tu wiele ktore straciły dzieciaczki a robiły wszystko zeby było dobrze :( :( A tu taka akcja :( Nie rozumiem takich dziewczyn :( Ale ja nie o tym. Jesli o ruchy to bardzo sie dziwie ze laska po pierwszym dniu do szpitala nie pojechała zeby sprawdzili czy wszystko jest okay :( Mysle ze alkohol mógł mieć wpływ na dzieciątko :( Alkohol mógł wpłynąć na nie dokładne "rozwiniecie odruchów" i poprostu słabo sie rusza. Ale ja to odrazu bym sprawdziła. Mam jednak ogromna nadzieje ze z dzieciątkiem wszystko jest wporzadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mam wolną chwile więc pisze. Jesteśmy od wczoraj w domu... Mała jest cudna taka malutka;) we wtorek pojechałam do szpitala bo strasznie źle.się cZułam bardzo bolała mnie blizna po cieciach przyjęli mnie zrobili badania i kazali leżeć w środę była wizyta i lekarz mówi no że dziś badać mnie nie będą bo robili to wczoraj i nic nie wiedziałam już byłam przygotowana na to że wyjde do domu... I tak mijał sobie dzień a oni nagle wołają mnie na badanie badają i mówi ordynator że jutro będą rozwiązywać... Ja niby szczęśliwa ale strach mnie oblecial. No czwartek rano przygotowywali mnie do operacji potem pol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Położyli mnie pod ktg i czekałam na operacje 8.30 mnie wzięli na sali znieczulenie i takie tam o 9.20 urodziła się mała trochę się przestarszylam bo mała nie płakała tylko tak charczala ale lekarka mówiła że jej to minie. Zuza ważyła 2770 mierzyla 51 cm czyli jak na wczesniaka dużo żadnych problemów zdrowotnych w związku z tym że wczesniak nie było więc po 3 dniach mogliśmy wrócić do domu... Odezwę się jeszcze później zamykamzmykam do moich bąków;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Angelus kochana gratuluje Ci z całego serca!! :) cudny maluszek! :) a jak Ty się czujesz? :) opowiadaj wszystko :) 🌻 Kurcze gdzie jest Jovanka i Olala i pozostałe dziewczyny które pisac powinny a nie piszą? 🌻 Ja dziś tu zajrzałam ale sił nie mam odpisać każdej z Was. Czuje sie fatalnie i jak dalej tak będzie, przy pomyślnych wiatrach będę siedzieć głową nad kibelkiem do 5 miesiąca ciąży jak Jovanka albo i dłużej. To tyle. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angelus mała jest cudowna :**** ucałuj od ciotek :*** nessaja spoźnione wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy :* kasik89 ja ma 14 tydzien a brzuch mam dwa razy większy niż ty :) :* może dlatego że jestem też grubsza. kasik85 jak starania ?:) wyłaczenie kablówki też nie pomoże,przyjda wtedy przesiadywac na laptopie,wczoraj wyłaczylismy im telewizor ,to do północy ogladali film na laptopie,a jeszcze na koniec nim pierdukneli o podłoge,ale na szczeście działa,tylko modem od neta sie wygiął :) dziewczyny wysyłajcie zdjęcia brzuszków :) miłego dnia kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
kasia ja mam czesto skorcz lydek i teraz jak mialam wizyte to sie mu pytalam czy moge brac magnez bo tak mi polozna powiedziala a on ze najpierw mam sobie kupic wapno w pluszu a jak to nie pomoze to dopiero magnez... biore 3 dzien i jak narazie ok & zoneczka nie rozumiem takich kobiet az sie zdenerwowalam jak to wszystko przeczytalam,moim zdaniem alkohol mial wplyw a co do ruchow to ja np od wczoraj wieczora nie czulam ruchow a maly juz ma swoje godz i dzis o 7 rano juz lecialam do poloznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ;) Kurcze dopiero byłam na poczcie i nic nie było nowego , wchodze na forum a tu takie wieści od Angelus ;) Nessaja dużo szczęścia kochana i miłości ;) Iza a co to za sesja ? :) Mackowa bidulko wspolczuje ci :/ dość ze człowiek się kiepsko czuje to jeszcze taki upał za oknem ... Kasia z tym magnezem to nie wiem ale chyba można brać bo w tych mieszankach dla kobiet w ciąży tez przecież jest ... Ale lepiej się skontaktować z lekarzem :) Wiecie co martwie się o ta nasza Jovanke, eske i ole bo naprawdę nic nie piszą :( mam nadzieje ze po prostu nie maja czasu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karciaaa
Hej Dziewczynki moje:* Boże co ja przeszłam wczoraj w ten upal... myślałamże wyjdę z siebie i stanę obok:P Iza masz wyaczone bo kurcze już tak nie długo do slubu oj napewno doczekać się nie możesz:)) Kasiaaa12 ja biorę magnez asmag forte 3razy po 1 bo mnie nogi rwą i on mi sam kazal:) a do tego witaminel prenatal:) te witaminy to 30 zł za 30 tabletek a magnez 10 zł:) a wiesz zapytaj o magnez ale myśle że napewno Ci pozwoli...:) ZoneczkaKrk nie skomentuję tego nawet masakra:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
i ucielo mi wiadomosc :-/ a wiec na 7 prowadzilam malego do przedszkola i zas od razu do poloznej sprawdzic czy z malym wszystko dobrze i ta moja kilometrowka nie zakonczyla sie dobrze bo raz zaslablam ale to szybko usiadlam na chodnik i jakos przeszlo i zas jak szlam do poloznej to typowo zemdlalam i to przed samym osrodkiem :-( z malym wszystko dobrze tetno mial dobre teraz kopie a ja zwloki :-( mam dosc upalow & angelus gratuluje :-) buziaczki dla was :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Kasia12 mój lekarz pozwolił mi brać magnez bo też miałam mega skurcze:) a witaminy biorę Pregna Plus 30 tabletek ok. 38 zł Żoneczko alkohol na pewno ma jakiś wpływ, jakby tak nie było nie byłby zakazany w ciąży, tak mi się wydaje... Maćkowa kochana tak Ci współczuję tych bliskich spotkanek z kibelkiem...oby przeszło w końcu:) IZA85 a cóż to za sesja?? Angelus gratulacje:* mała jest cudna❤️ goscdarka kochana to leż sobie teraz i odpoczywaj:) dobrze, że z malutkim wszystko oki:* przeprowadziłam wczoraj rozmowe z mężem, o dziwo słuchał mnie i się nie obrażał, a ja mówiłam i wyłam eh te hormony to nawet nie dadzą pogadać;) powiedział, że mnie rozumie...zobaczymy jak będzie:) zaczęłam już 16tc:) w środę mam wizytę u lekarza, już się doczekać nie mogę...usłyszę serduszko, zobaczę maluszka ahhh może w końcu pokaże co ma miedzy nóżkami:) izulinka już dawno miałam to napisać, ja też mam szczotkę do włosków i grzebyczek dla dzidzi kubusia puchatka:D W ogóle to chciałabym już zacząć kupować:) za 2 tygodnie się przeprowadzamy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karciaaa
Ehhh ja to się załamalam:/ pisałam Wam kiedyś że mój po współżyciu mial krostki i robiłam posiew z pochwy i wyszły mi drożdzaki i jakas bakteria... jakaś : Streptococcus agalactiae b-hem. z gr.B. niby dzwoniłam do lekarza i kazal przyjść po antybiotyk ale oczywiście na google musialam się naczytać wszystkiego i szok...:/ kurde z kąd się coś takiego wzieło?:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski jestem zyje wszystko jest dobrze:) bylam na nieplanowanym urlopie nad morzem wyjechalismy zaraz po usg i dlatego nie zdarzylam napisac a w domu nie mam neta czesto. Widzialam raczki swojej dzidzi nozki kregosłup nie pokazal/a buzki nie nie moglismy sprawdzic przegrody nosowej, przeziornosc karkowa 1,1mm wiec wszystko jest ok:) Angelus gratulacje i Motynka dla Ciebie tez:) JOVANKA jak u Ciebie? CALUJE Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
eska kochana ja cie kiedys udusze tak sie nie robi ;-) nie dosyc ze upaly to na zawal mamy zejsc przez ciebie ;-) ale dobrze ze wszystko ok i juz tak nie znikaj!! karcia w ciazy wciaz jakies p*****lki sie do nas przplatuja :-( wiecznie jakies infekcje itp itd. i nie czytaj tych bzdur bo tez po lapach dostaniesz <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelus kochana sliczna niunia :) :) Wrzucam tabelke dla przypomnienia i Angelus trzeba do mamusiek przerzucic :) xx MAMUŚKI serduszko.gif Majowa************27********18.01.2014*********Marcelinka Fiona************** 25********07.03.2014******** Wiktoria Taka oto ja********24*********24.03.2014**********Dominik Giubelli **************27 ******25.06.2014********Antonina CIĘŻARÓWKI kwiatek.gif motynka ****24*********2cs****************** tp 23.07.2014 JovankaJo ***29 ******* 3cs******* 1dz ******* tp 21.07.2014 PauliśC**** 23 ********15cs********1 dz ******* tp 30.07.2014 Angelusdominus **24 ****3cs******* 4dz*******tp 08.08.2014 bejbe27 *******27 ****** 18cs****************** tp 16.08.2014 Goofcia****22********6cs*********1dz******** *tp 07.11.2014 Izulinka7****24*********13cs********1dz****** *tp 15.11.2014 goscdarka ****24******6cs*********2dz********tp 15.11.2014 kasiaa12******23**********?cs*****1dz******* *tp 18.12.2014 Kaasik89****25**********4cs******1dz******** *tp 24.12.2014 Stymulowana****28***18cs********1dz*********t p 12.01.2015 olala2013***24********5cs*********1dz******* *tp 15.01.2015 brzoskwinka14****21******14cs****1dz******** tp 21.01.2015 Eska 22********23******17cs********1dz********tp 27.01.2015 MaćkowaŻona*****27******16cs******1dz******tp 27.01.2015 karciaaa*******24******2cs*********1dz********tp 01.02.2015 ŻoneczkaKrk***26******1cs*********1dz****** *tp 06.02.2015 AKTUALNE STARACZKI - 2014 kwiatek.gif *marta86100______28______75cs_______2dz_____@13.05.2014 *87srem___________27______22cs_____1dz______@19.05.2014 *moonlight86_______28______2cs______2dz______@26.05.20 14 uaktualnić sieusmiech.gif Alaaa66__________28______14cs_______1dz_____@28.06.2014 Pita82___________32_______2cs______1dz______@23.07. 2014 Agniesi88_________26_______8cs_______1dz_____@31.07.2014 kasik_85_________28______17cs_______2dz_____@01.08.2014 Paola1801_______22______10cs_______1dz_____@05.08.2014 IZA85___________28______1cs________2dz_____@05.08.2014 paulinka121989______25____13cs______1dz_____@07.08. 2014 Eweelka__________31______7cs________2dz____@10.08.2014 nessaja___________21______4cs_______1dz_____@17.08.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik89 i Stymulowana robiliśmy sobie rodzinną sesję zdjęciową :) Powiem Wam szczerze że mamy może z 5 zdjęć, na których jesteśmy całą trójką :) I to takie których ja nie lubię :( Więc teraz poszliśmy na sesję do fotografa :) Znajoma ładnie mnie uczesała, makijażyk sobie zrobiłam i strzelił nam parę fotek :) Teraz nas upiększa w photoshopie i czekamy na efekty końcowe :) :) Jak tylko będę miała jakiekolwiek zdjęcia to Wam podeślę :) :) xx Karciaa :* xx Jovanka co z Tobą?? Odezwij się do nas :) xx Stymulowana mam nadzieję że Twój mąż na prawdę zrozumiał :) :) I cieszę się ze niedługo się przeprowadzacie :) Ja dosłownie chwilę później jadę do Polski :) Więc pewnie nas obu na forum nie będzie :) xx Eska znowu nas zostawiłaś bez wieści :( Zeby nie maleństwo w brzusiu to byś kopa dostała :) Ale cieszę sie bardzo że z maleństwem wszystko dobrze :) I odzywaj się częściej :) xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karciaaa
No i wrociłam od lekarza z tą bakterią to mówi że jak w 35 tyg. bede miała to podczas ciąży dostanę antybiotyk żeby dzidziuś był zdrowy bo tak to może mieć problem z drogami oddechowymi... a i dostałam globułki do pochwowe ehh... Goscdarka obiecuję już nie będę czytała wiecej nic :)) Eska dobrze że jesteś i że wszystko dobrze u Was:) fajnie że odpoczelaś ale wiecej tak nie rób:P Jovanka co z Tobą... powiem Wam dziewczyny że zaczynam się martwić bo to już długo jej nie ma oby wszystko było dobrze:) Iza85 napewno wyjdą super:)) a i pamiątka będzie bardzo fajna:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelus gratulacje! Mała jest słodziutka:-) zazdroszczę! :-* :-* Nessaja sto lat w szczęściu i miłości:-) No właśnie znowu mamy kryzys dwóch kresek:-P żadna się nie chce wychylać:-) Ciekawe jak tam Giubelli sobie radzi:-) napisz coś do nas kochana:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konstki
Czy uważacie, że kwas foliowy bardzo pomaga w prawidłowym rozwoju dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Właśnie dzwonila do mnie moja koleżanka. Ta co podpijala w 1 trymestrze. Dostała skierowanie do szpitala na obserwację. Bo lekarz podejrzewa hipo... Coś tam u płodu. Apel do wszystkich kobiet ! Nie pijcie alkoholu w ciazy! Bo nie szkodzicie sobie tylko dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Mackowa serdecznie współczuję. Ja pierwszy raz na wieczór miałam mdłości darlo mnie darlo ale nic nie wydarlo. Jestem bardzo zmęczona po pracy. Coraz częściej mam obawy ze. Coś jest nie tak z dzidziusialem skoro nic nie czuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻoneczkaKrk
Ala napewno wszystko jest ok z dzidzi. Poprostu jesteś tą szczesciara która nie zyga. A kiedy kochana sie awansujesz do tabeli wyżej :-) Ja musze sie pochwalić ze dzis ani raz nie zygalam. Oczywiscie lekko mnie momentami zamdlilo ale obeszło sie bez zygania. Eska to super ze u ciebie jest ok. Oh jovanko coś czuję ze nie czekasz ze mną do 28 :-) A jak tam ciężarówki wasze mdlosci.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Alaa Ty sie ciesz ze poki co nie wtmiotujesz, jeszcze troche i sie pewnie zacznie :-) a mdlosci to tez objaw ciazy wiec nic sie nie martw :-) u mnie tez na poczatku bylo pieknie i bezobjawowo. A teraz jest pieknie i z czestym bieganiem na sedes i wymiotowaniem :-) do tego jadlowstret okropny. Jedyne na co mam ochote to galareta z octem ktorej oczywiscie nie mam!!! :( &&& Ktoras dziewczyn pytala o witaminy dla ciezarowek, ja tez biore Pregna Plus. Male i latwo je polknac &&& Karciaa jesli chodzi o ta bakterie to w ciazy to dosc czesty problem wiec za bardzo sie nie martw :-) &&& Wstalam wlasnie z lozka i czuje ze nastepny ciezki dzien przede mna :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alaa Ty sie niczym kompletnie nie martw. Ja tez nic nie czułam! Cycki nie bolały -dopiero teraz w 2 trymestrze zaczęły, mdłości mogłabym policzyć nampalcach jednej ręki, wymiotów zero, czasem tylko lekki bol brzucha przez powiekszajaca sie macice i to tyle! Za to teraz cycki rosna i bola i w ogóle czuje jak skóra na całym ciele robi sie za ciasna, wczoraj podniosłam ręce na gory i wiecie co miałam wrażenie jakby skóra na brzuchu miała zaraz peknac, jakby moj rosnący brzuch zaczął mnie ograniczać, tez tak macie?? Jovankajo zlituj sie nas Nami i odezwij, albo niech Twoj maz napisze Nam juz ta wspaniała wiadomość:) Eska dobrze ze Wszytsko Oki:) No i wlasnie gdzie Olala? Brzoskiwnka Zdjecie brzuszka miałaś słać i co? Maćkowa ktory u Ciebie juz tc? I powiedz przytylas cos czy chudniesz przez te zyganka? Miało byc dzisiaj chłodniej, burza, deszcz, myślałam ze posprzątał w domu a tu dupa....juz jest 29 stopni i pełne slonce, za goraco zeby sprzatac;) Buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karciaaa
Witam Laski w ten upalny i "piękny" dzień, bo już mam ich dość:P Mackowa masz rację bo nawet z koleżanką rozmawiałam to ona też ma tą bakterie i przy obu ciążach miała antybiotyk i chłopaki są zdrowe:)) Dzięki za wsparcie:* a Ty Bedaku dalej wizyty w wc? powiedz dzidziusiowi że tam się pupą siada a nie buzie przystawia:** Ala nie martw się i nie stresuj bo napewno wszystko jest ok:) mnie też przez całą ciąże tylko mdliło a i teraz jak kończe 1 trymestr to już wogóle nie mdli prawie tylko nie zjem wszystkiego:) A właśnie dziewczyny jak zaczynam jutro 14 tydzień to jest to już 4 miesiąc i II trymestr? Opowiem Wam coś... Mam taką koleżankę co była ze mną w pierwszej ciąży tak jak ja i też poroniła w grudniu jak ja i okazało się że udało się im też teraz jak nam i jest w 9 tygodniu ciąży... Źle się czuła, dostała plamień i gorączkę i trafiła do szpitala to lekarka która ją przyjmowała i wcześniejszą ciąże prowadziła to odrazu bez badań stwierdziła że ciąża jest do usunięcia...!!! dopiero jak zrobiła usg na którym mówiła że nie może znaleść dziecka to pielęgniarka jej pokazała gdzie jest i okazało się że jest dobrze wszystko i 5 dni musiala leżeć ale możecie to zrozumieć jacy lekarze są beznadziejni i bez serca?? nie wyobrażam sobie co musiała przejść:///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karciaaa
I wlaśnie zapomniałam Wam napisać. Bolą mnie w nocy nogi też tak macie? od góry do dołu... biodra jak leżę i wogóle...:/ Stymulowana myślę że to może być to ale nie jestem pewna bo jeszcze jestem wcześniej niż ty chociaż mi się znowu wydaje że te bóle w biodrach moje to że może się rozszerzam w biodrach...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko:( karcia to straszne:(:( dlatego na prawde strach pójść do lekarza ktorego sie nie zna:( Zoneczko jeszcze 6 dni i bedziesz spokojna:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
hej dziewczyny ja wczoraj przeplakalam pol dnia w nocy nie moglam spac i dzis padam :'-( moj M wrocil wczoraj z pracy i powiedzial ze do zwolnienia u niego w firmie jest 60osob bo zaklad pada i robia redukcje etatu, juz ok 30 osob zwolnili i moj tez jest na liscie :-( dlaczego wciaz my,to ja mam problem z zus a teraz to :-( u nas nie znajdzie sie pracy w takich zarobkach jak teraz mial :-( a my drogi czynsz i pelno kredytow . nie mam sil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×