Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Dzięki Mackowa nie wiedziałam. Czemu dopiero od 2trymestru można bio oil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paola1801
Mackowa co ja mam pisac.. ze jestem mega wsciekla? Zawsze wyplate biore co tydzien w pracy a ze urlop juz wielam do konca czyli 300 tam zl wiecej. Szefowi nie mowilam nic bo rok temu taka sytuacja tez byla i nic nie mowil.. Tak wiec zadzwonil z pretensjami. Dzis rano byl i tqm o tym gadal i o fqjkach czemu tyle wzielam i nie zadzwonilam. Mowie bo jeszcze mial po starej cenie. I mowie co to za faktura za 2300 jak teraz sa po 1900 a on ze czasami 1400 a ja ze teraz juz nie bo ost skads indziej zamawialismy.... bo zabraklo. No i wychodzac pytal czy wyjezdzam w pon a ja ze chyba nie i on czy bede miala 5min aby zajsc a ja ze ok. No i wychodzac pytam czy cos sie stalo to ch... jeden nie odpowiedzial nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej Paola... Na to wygląda. Ale za co ma pretensje Mógł sobie sam dopilnowac. Paola nie xenerwik się szkoda nerwów na takiego dziada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam:) Ala bio oil nie wiem czemu mozna od 2 trymestru ale z tego co zauważyłam większość kosmetyków dla ciężarnych mozna używać dopiero od 2 trym. Ja cały pierwszy używałam oliwki bambino a teraz ten bio oil i mały z apteki tez mam z wit E, nie wiem o co chodzi z tym dużym. W środę mam wizytę u lekarza to wezme go ze sobą i sie dowiem co i jak:) Wiecie co, teraz ja mam jakieś obawy o dzidziusia i schizy ze cos jest nie tak;(. Zwariować mozna:( Miłego dnia:) Gośćdarka cięższe sie ze u Ciebie Wszytsko Oki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Alaa na ulotce bio oil masz napisane i na opakowaniu tez ze od 2 trymestru mozna go stosowac. &&& Stymulowana a kiedy teraz masz wizyte u gina? Pewnie jest wszystko dobrze, ja tez mialam zle przeczucia co do mojego maluszka ale po wizycie sie uspokoilam :-) &&& Paola ooo kurcze, ale z drugiej strony przeciez nie lubisz tej pracy, zobaczysz znajdziesz cos innego jesli faktycznie szef postanowi Cie zwolnic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
paola a moze jednak nie chodzi o zwolnienie tylko chce pogadac o tym co mu sie nie podoba itp. badz dobrej mysli :-* & stymulowana a ja ci nie bede mowic ze masz nie schizowac bo sama wiem po sobie co w glowie mi siedzi i uspokajam sie dopiero po wizycie... lecz napewno wszystko z twoim bobanio jest dobrze <3 & jovanka i eska wzywam was ponownie & izulinka a ty co tak cichutko co u was slychac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karciaaa
Hej Dziewczyny:)) Mackowa oj wiem o czym mówisz naprawdę robią straszne problemy z tym pozwoleniem... ale bądź dobrej myśli:) małymi kroczkami i będzie domek stał:)) Zoneczka no to faktycznie dużo łatwiej jest jak architekt wszystko zalatwia ja pamiętam że jak już daliśmy do urzędu to dwa razy wybieralam i jeździłam od urzędu do architekta i tak w kółko...:/ a Wasz domek rownież jest piękny:)) Katarzynina jak tam test robiłas? jai wyszedł??:) Paola1801 może podejdź do tego spokojniej, nie ma co się balwanami przejmować tym bardziej że masz mieć wolne nie pozwol mu tego zepsuć! w najgorszym wypadku niech Cię w tyłek cmoknie a Ty sobie znajdziesz lepszą prace:) Stymulowana nie stresuj Bobaska nie potrzebnie:)) A ja dziś mam lenia ohhh:DD jutro mamy z moim jechać do Kielc bo jest jakaś wystawa samochodów także wycieczka się szykuje tylko kurde u mnie zapowiadają po ponad 30 stopni no chyba upocę się cała jak świnka ale mówi się trudno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo jestem jestem :) powiem wam że ze mna to jedna wielka tragedia jest eh dużo by pisać, ale do ludzi to ja się nie nadaje w ogóle :D upały przechodzę ciężko, jestem spuchnięta chodzę jak pijus, brzuch juz ogromny ledwo mam siłe go nosić :D wybrałam się wczoraj z bratową na shoping do Zgorzelca bo tam mój pysiek pracuje teraz i po godzinie jazdy autem wymiotowałam, o 15 byłam w domu a o 17 spałam już, obudziłam się dziś rano. Najlepiej te upały chciałabym przespac po prostu. W dodatku moja dziecina uciska mi jelita i puszczam takie strasznie głośne bąki, a za żadne skarby świata nie da się tego zatrzymać, siedząc w domu jest ok ale gdzies wyjść to tragedia i wstyd straszny, bo wczoraj po tych sklepach to chodziłam i puszczałam bąki :D nie nadaję sie do ludzi po prostu :) w dodatku często mam zatwardzenia i po kilka dni nic zupełnie, ale jak juz zacznę to skończyc nie mogę i sraczka co kilka dni :D modlę się o listopad :D xx rzygające dziewczyny nie jestem nawet w stanie powiedzieć jak wam współczuję, pogoda w tym roku nie daje odpocząć żadnej ciężarnej :) xx darka ja tez mam tak, że na wizycie jestem taka zafascynowana że później nic z niej nie pamiętam :D xx dziewczyny z tym smarowaniem w 1 trymestrze to nie chodzi o kosmetyki tylko o sam fakt intensywnego pocierania podbrzusza, nie ważne od kosmetyku. Po prostu nie wskazane jest w tym pierwszym okresie kiedy dzidzia tak naprawdę buduje sobie domek pocierać brzucha, lekko oliwką czy cos wiadomo nie szkodzi, ale chodzi o intensywne wcieranie juz, dlatego wszystkie kosmetyki zalecane są od 2 trymestru w którym zaczyna brzuszek tez intensywnie rosnąć ;) to tak w skrócie, ale pamiętam że kiedys Jovanka o tym pisała dogłębniej jak którejś się chce to może poszukać :D xx Jovanka ty chyba naprawde urodziłaś :) teraz juz wystarczy jedno, dwudniowa nieobecność i juz sie wydaje że jestes rozpakowana :D xx a odnosnie ruchów bo któraś chyba coś o tym pisała, nie pamiętam która przepraszam :) to ja tez dzidzie zaczełam strasznie szybko czuc bo ok 16 tyg z tym że to było całkiem inne uczucie niz teraz kiedy już Zuzka została władcą mojego brzucha :D ale ja czułam wcześniej takiej jakby mrowienie, jakby głaskanie od środka, no w każdym razie miłe uczucie to było :D xx jak zwykle miałam duzo napisac a nic nie pamiętam :) xx angelusdominus gratuluję :D xx miłego dnia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
izulinka ja sie toba zawsze strasznie pocieszam :-) widze ze nie jestem sama ktora sie toczy, zdycha, gotowanie obiadu to wyczyn, a napewno nie mam tak wielkiego brzucha jak ty (niestety go nie widzialam) a te gazy to jakas masakra :-( moj z synem wciaz sie z tego smieja a ja wytrzymac tego nie moge :-( zawsze sie boje ze na wizycie mi cos psytnie... jedyne co to wyprozniam sie normalnie heh trafilo nam sie upalne lato, tez juz chce listopad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzialena321
witam miałyście jakies doświadczenie z inofolic'iem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Dziewczyny 4 malusich kotow sie dzis dorobilam :-) Jak wczesniej wspominalam mam podworkowego kota i taka dzika kotke. Kotka nawet poglaskac sie na codzien nie daje, przychodzi, siedzi se na schodach, wyjada jedzenie dla kota i psa i mialczy od czasu do czasu pod oknami ale dzis przeszla sama siebie. Wyszlam z rana na podworko a ta jak glupia leci do mnie i przerazliwie mialczy. Na poczatku nie wiedzialam o co jej chodzi. Usiadlam sobie na schodach na stoleczku a ta kreci sie kolo mnie w kolko. Se mysle no rodzic bedzie. I tak przez jakas godzine przerazliwie mialczala, to zejdzie ze schodow polezy w cieniu i znowu na schody. Patrze na jej brzuszek a tam cuda sie dzieja. Zaczelam ja glaskac po grzbiecie i po boczkach i chwile pozniej urodzila pierwszego kociaka :-) maly czarny kulek :-) a pozniej na swiat przyszly jeszcze 3 takie kulki :-) prawie ich nie widac ale slychac wyraznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś ostatnio temat kotów jest tu często. :-) ja tam jestem psiarą. Moj piesek ma juz 16 lat. Nie słyszy. Ale dosc żywa jest. Potyka sie czasami o własne łapki ale biegnie dalej. Dobrze ze ja ja od zawsze uczyłam komend na migi bo teraz sie to przydaje. Palec na górę to jest siad. Na dol leżeć. Zrobie kółeczko palcem to turla sie. A jak blisko ziemi dam rękę to czołga sie. A zeby ja zasilać to nic nie mówię tylko macham ręka tak jak sie kogos wola. Fajny pieseczek mi sie trafił. Od podstawówki. Moj pierwszy pies. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaasik89
Zoneczka ja swoją sunie nauczylam tylko siadania jak chce cos dostać i nic poza tym także zazdroszcze i jestem pełna podziwu ;) tez tak jak ty kocham psy ...wyśle wam zdjęcia na pocztę bo mam jedno takie słodkie ... Mackowa to jeden poród masz z głowy hehe ;) Stymulowana nie denereuj robaczka bo pewnie wszystko jest dobrze i rośnie tak jak rosnąc powinien ;) Paola nie ma tego złego, tak jak dziewczyny pisza bo przecież zawsze możesz poszukać lepszej pracy ;) Izulinka wspolczuje ale ja tez tak miałam ostatnio ze co krok to bak hehe Bosz ale mialam noc :/ zasnelam dopiero po 4 rano a o 7 pobudka bo egzamin mialam ... Malo ze bezsenność mnie dopadła to jeszcze te paskudne komary ! Dziewczyny taki rajd do kontaktu to chyba nie jest za zdrowy ? Bo mam w domu ale boje się używać żebym bąbelkowi nie zaszkodziła ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik_85
Cześć dziewczyny :) Co tam u was widzę że też gorącą. JA w ciąży nie jestem ale też ledwo żyję. No z tą Jovanką to ja nie wiem tyle czasu żeby się nie odzywała? oo Paola nie przejmuj się jesteś młoda więc na pewno szybko znajdziesz lepszą pracę :) A twój szef jeszcze będzie za tobą płakał. oo Dziewczyny wczoraj wieczorem chyba pękł mi pęcherzyk tak strasznie bolał mnie prawy jajnik, że ledwie mogłam chodzić juz jak kładłam się spać to przestał.Myślicie że pękł? Wczoraj się przytulaliśmy więc mam nadzieję że się uda. oo Rozmawiałam z moją siostrą i znów zaszła w ciąże specjalnie, bo twierdzi,ze jej facet bardziej się nią będzie interesował, a on ma wszystko gdzieś. O ciąży jeszcze nic nie wie.Ciekawa jestem jego reakcji, on nie chce więcej dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozna isc na l4 a potem kuron ;-) Nie ma tego zlego ;D dzieki dziewczyny ;* Jestem pelna podziwu jak ludzie ucza jak psy jedza z lewej reki. Ja swojego zaczynam uczyc tego ;-) ja dzis chillout urlop czas zaczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W domku cisza, bo mąż jeszcze ciężko pracuje, na forum cisza... To może opowiem mój sen:-) śniło mi się, że urodziło nam się dziecko, tak nagle i niespodziewanie:-D no i usiedliśmy z mężem i chcieliśmy zmienić pampersiaka. Okazało się wtedy że to dziewczynka. Chcialiśmy chłopca, ale skoro jest dziewczynka, to też super. Przewinęliśmy małą i w ogóle byliśmy tacy zadowoleni, że tak świetnie sobie radzimy z dzieckiem, ja puchłam z dumy, że wszystko umiem tak pewnie zrobić przy małej. Trochę się dziwiłam skąd ja to wszystko wiem, no ale co tam:-) a potem wyszliśmy z pokoju, po chwili wracamy, a nasze dziecko nagle urosło i zmieniło płeć:-D mieliśmy czteroletniego chłopca o takich cudownych blond włosach!!:-D ach jaki to był piękny sen! Aż mi się łezka w oku zakręciła, kiedy sobie to przypomniała. Ale to tylko sen... Jovanka to pewnie już ma swojego synka na rękach i tuli go, całuje... W ogóle zazdroszczę Wam ciężaróweczki kochane, że niedługo i u Was pojawią się małżeństwa:-) to musi być najwspanialsze uczucie na świecie Być Matką! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my dzis przy szampanie, a raczej bardziej ja :P moj z gripexem w reku i pod kocem zmarzniety z goraczka obchodzimy swoja druga rocznice slubu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nessaja kolejnych wspólnych lat zycze:* Byliśmy wczoraj ze znajomymi w energylandii slyszalyscie o to tym moze? Taki nowy park rozrywki, wszyscy sie swietnie bawili oprócz mnie. Ani skrawka cienia!! Ani jeden kawiarni nic! Uratowała mnie ławka na poczatku parku która jakos jedna z nielicznych stała w cieniu. Siedziałam tam sama, dzidzi zaczął sie wiercić kręcić i chyba bić mnie od środka bo brzuch zaczął bolec. Byłam zła, spocona i chciało mi sie wyć bo każdy sie bawił a ja jak emeryt;( dzis zaplanowali wyjazd gdzies nad wode, ale ja chyba nie chce;( w końcu juz jest 30 stopni wiec moze byc tylko gorzej:/ a moj maz wiecie co ehhh zawiodłam sie:( powiedział mi żebyśmy pojechali a jak bedzie mi słabo to wrócimy nosz kurwa jak on moze tak spokojnie dopuszczać do tego zeby mi znowu(bo wczoraj tez) było słabo, a on w tym czasie sie bawi i piwko pije;( wczoraj w energy poprosiłam go zeby nie pił bo siedzę sama, jest mi słabo, brzuch boli i w razie wu jak pojedziemy do lekarza a on na to "taxowki sa" poza tym ten nie pije, ta nie pije wiec w razie czego nie mam co liczyć na własnego męża;( co za porażka ;( Troche bez ladu i składu napisałam ale Wy zrozumieci Miłego dnia dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no, nie wierzę. Faceci to jednak są bardzo ograniczeni. Tyle miesięcy starań, a jak się już udało, to myślą, że swoje zrobili i już z głowy. Kochana ja bym na Twoim miejscu postawiła sprawę jasno, albo rodzina albo zabawa. Jak on może Cię w ogóle narażać w takim stanie?!?! Weź pasa i złej mu tyłek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem czy za bardzo rozczulam sie nad sobą czy on jest taki obojętny. Np ja mu mowię ze boje sie o dziecko a on mi na to ze nic sie nie stanie i moge sie bać ale jak mam sie nie bać jak slonce napierdala eh no brak mi słów. Agniesia cóż za sen:) juz niedługo sie spełni kochana :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana to zrozumiale ze sie boisz o dzidzi. Kazda z nas w tej sytuacji wolalaby zostac w domu. A faceci.. to nie oni odczuwaja te wszystkie dolegliwosci, kopniaczki, bole, poty, ciezkosci i strach jak sie dziecko nie rusza itp, wiec ciezej im sie jest wczuc. Ale to go oczywiscie nie tlumaczy, powinien dobro dziecka stawiac ponad zabawe. Sprobuj z nim porozmawiac. Trzymam kciuki zeby sie jednak rozmowa pomogla ;) i dziekuje Ci za zyczenia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karciaaa
Hej Dziewczyny:)) czytam Was dzisiaj i wsumie to bardzo nie ma co:P chyba wszystkie dziewczyny pogoda odgoniła od forum.. a ja poprostu mam dzis dość tego upału już:/ Nessaja życzę Wam jeszcze wiecej miłości i spełnienia marzeń a tego jednego w szczegolności:** My z moim będziemy 11 sierpnia obchodzić:) Stymulowana biedaczku Kochany powiedz mężowi że myślałaś że możecie z dzieckiem na niego liczyć... ehh no tacy oni sa i tyle:/ głowa do gory i unikaj słońca:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik85 ja już im tyle razy mówiłam,upominałam,żeby głupią szklankę zaniosły do zlewu po sobie,juz nie mowie zeby zmywały,bo one nie chca w kuchni jesc tylko lataja po domu z jedzeniem,ale mozna nad nimi stac i ich prosic i one i tak nie zaniosa tej szklanki,wczoraj pół dnia prosiłam siostre zeby schowała sobie pranie,nie dosc ze dostała wyprane,wyprasowane i złożone to jeszcze cięzko do szafki schowac. i ja jak o coś prosze to mi predzej mąż albo mama przyniesie niż one :) jeszcze te siostry cioteczne to może by mi zrobiły sniadanie czy coś ale moja siostrzyczka kochana na wszystko ma odpowiedz :"nie chce mi się ". kasia 12 one tam przesiadują większość dnia bo my mamy taki duży telewizor i kablówkę z takimi własnie kanałami jak one tam odlądają,no i nie da sie ich wygonić,jak upomne o cos moja siostre to sie zaraz gniewa i wybucha jak wulkan,bo ona ma taki charakter ze ona może wszystko wszystkim a jej nikt nie ma prawa upominac. szkoda gadac :) co u Jovanki ?:) Stymulowana ja tez jakas rozczulona jestem.dzisiaj maz mnie jeszcze nie przytulił bo ciągle cos na dworzu robi a ja za to zła jestem na niego.nie martw się :) mów męzowi czego oczekujesz :) dziewczyny ja tylko na chwile bo obiad zaraz mam i jak zwykle trzeba podac pod nos :):* miłego weekendu :* ściskam każdą :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana to chyba cechą wspolna mężczyzn naprawdę momentami mam podobnie. My wczoraj byliśmy na urodzinach kolegi q towarzystwie była dziewczyna która urodziła córkę w 5mcu niestety zmarła a było to miesiąc temu a z racji tego ze niektórzy wiedzą że jestem w ciąży zaczęły się gratulacje a ta biedna się poplakala strasznie mi jej było szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziś byliśmy chwilkę nad wodą.. Fajnie było troszkę się opalalam troszkę cienia. Mackowa u Stymulowana Proszę wysłać zdjęcia z brzuszkami waszymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nessaja kochana wszystkiego dobrego, meza mądrego, Dużo radości , zwłaszcza czułości, Seksu co miara, i wyprawki do szpitala ! Oczywiscie porodowej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzoskwinko może możesz ją odłączyć jakoś. na kilka dni chociaz. wtedy bedziesz miec spokój. moja siostra tak robi. jest lato to na dworzu niech siedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Sporo mnie tu nie było, weszłam dzis z nadzieja ze zobaczę wieści o nowych 2 kreacjach i nic! Ale nadal czekam z niecierpliwością :) nie mam dzis dnia do odpisywania po kolei, przeczytałam wszystko i prawie nic nie pamiętam :( Wiem ze któraś mamuska była na badaniach (ale nie pamietam ktora - Sorki) i ze z dzidzia wszystko okay :) Bardzo sie ciesze :) Super :) Nessaja bodajże miała rocznice z mężem :) wiec kochana wszystkiego co najlepsze :) :) I spełnienia wszystkich marzen :) :) Któraś z Was o mnie wspominała wiec jestem :) :) My wczoraj bylismy s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za wczesniej wyslalam :( Jeszcze raz cała wiadomosc wrzucam :) Xxx Hej dziewczyny :) Sporo mnie tu nie było, weszłam dzis z nadzieja ze zobaczę wieści o nowych 2 kreacjach i nic! Ale nadal czekam z niecierpliwością :) nie mam dzis dnia do odpisywania po kolei, przeczytałam wszystko i prawie nic nie pamiętam :( Wiem ze któraś mamuska była na badaniach (ale nie pamietam ktora - Sorki) i ze z dzidzia wszystko okay :) Bardzo sie ciesze :) Super :) Nessaja bodajże miała rocznice z mężem :) wiec kochana wszystkiego co najlepsze :) :) I spełnienia wszystkich marzen :) :) Któraś z Was o mnie wspominała wiec jestem :) :) My wczoraj bylismy sobie na sesji fotograficznej :) Ciekawa jestem jak zdjecia wyszły bo ja to ogolnie mało fotogeniczna jestem :) No i tak poza tym o nic ciekawego sie nie dzieje :) Oprócz tego ze za 2 tygodnie i 2 dni jedziemy do Polski :) :D Przepraszam ze każdej z Was nie odpisuje ale w zamian za to dla każdej z Was przesyłam po buziaku :* :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×