Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Nessaja kochana Wiem co czujesz bo ja to czuje od hmm samego początku.... Także mam nadzieje ze u ciebie to jest objaw fasolki ale nie chce nakręcac żeby nie było rozczarowania. Na kiedy masz @?bo w tabelce nie ma. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja IZA85 :) Xxxx Nessaja trzymam za Ciebie kochana bardzo mocno kciuki :) Musi sie udać :) Xxxx Pita No tęsknię :( I to bardzo :( Miesiac czasu praktycznie bylismy w Pl i strasznie sie przyzwyczaiłam do tego ze "obok" jest mama :) A teraz... Ciężki był powrót do domu, nawet łzy poleciały jak ruszaliśmy w drogę , ale cóż mozemy zrobic :( Zycie taki scenariusz nam napisało i musimy jakos dawać rade :) Teraz widuje sie z mama 2 razy do roku, czasami 3 jak przyjedzie do nas :) Wczesniej nie widziałam mamy przez rok i 3 miesiace :( To była porażka :( Ale i tak cały czas tęsknię :( Da sie z tym żyć ale jak czasami najdzie to zalapuje takiego dola ze nie idzie z niego wyjść :( Bedzie dobrze kochana :) Damy rade :) Biedna Jovanka tez ma mamę daleko :( I Paola jak sie nie mylę :( Ale jakos musimy dac rade :) Xxx Eweelka nie szalej tak :) Zwolnij, znajdź czas na odpoczynek :) Choć wiem ze sie nie da bo samo od rana jak trzepnieta latam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Pon wizyta po której wszytko będzie jasne( stres jest) wczoraj zrobiłam kolejny test wyszła druga kreseczka ale bladziutka...też któraś z was taką miała?.. sama nie wiem :-( narazie próbuje nie wariować moje piersi szaleją sutki bolą piersi większe o rozmiar i bolą, nie wiem czy to fasolka czy efekt duphastonu który lekarka kazała mi brać ...może któraś z was brała i wie czy to może być jego efekt ? oby do jutra :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik moja druga kreska tez na początku była blafziutka jak jest kreska a nie ma okresu to dobry znak nie stresuj sie na zapas bo po co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaniemama
asik81- właśnie bladą, a wręcz bardzo bladą kreskę zobaczyłam na teście w dniu spodziewanej @prawie 3 tygodnie temu. W kolejnym tygodniu byłam na USG ale widoczny był pęcherzyk, zbyt mały jak na tydzień ciąży wynikający z terminu ostatniej @. Jutro mam kolejne usg, na którym mam nadzieję zobaczę pęcherzyk z zarodkiem. Jeśli będzie zarodek, to będzie oznaczało, że najprawdopodobniej owulacja nastąpiła później niż ja to oceniłam więc w dniu spodziewanej @ poziom hormonu nie był jeszcze na tyle wysoki, by pokazać soczystą krechę i dlatego pęcherzyk był mniejszy niż zakładałam. Trzymam się tej wersji i mam nadzieję, że będzie ok. Mam nadzieję, że i u Ciebie potwierdzą się najlepsze myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
paola kochana usmiech prosze :-* :-* uda wam sie w koncu!!! & dziewczyny asik i mamaniemama (przepraszam jesli przekrecilam cos w nicku) trzymam za was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
:-* :-* :-* angelus bardzo wam dziekuje za pamiec i wsparcie... we wtorek malutka bedzie miec robione badania i jesli wyniki beda dobre to wracaja do domku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darka kiedys pewnie sie uda.. jak nie wyjdzie w nastepnym to zrobie sobie konplet badan on chyba 300zl kosztuje. Dzie piesio wynagrodzil smutki bo dww razy stanal na podium na wystawie :-) zgarnal nagrody i zadowoleni wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziewczyny i tak mam wrazenie ze i tak sie w tym cyklu nie udalo. Nie wiem czemu ale takie po prostu mam przeczucie ze ta owulka byla teraz niedawno, a wtedy juz i staranka powoli byly odpuszczane. & Paola nie smuc sie, nadejdzie czas i na nas. Moze faktycznie porob te badania, jesli cos wyjdzie to bedziecie wiedzieli jak rozwiazac problem. Trzymam za was kciuki w tym cyklu :* & Jutro w koncu nie musze wstawac o 4.35 :D bo mam wooooolnee :) juz chodze polprzytomna, dzis sie czuje jakbym miala pelno piachu w oczach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
paola bo ja juz nie pamietam wiec mi przypomnij :-P a bylas u ginekologa tak zeby sprawdzil pecherzyki cala owulacje i ogolny stan? czy tak sie staracie i nie wychodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćdarka czy ty mieszkasz w Polsce? I masz ta położna? Czy w Anglii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
w polsce kochana a troszke dokladniej to woj wielkopolskie a co? :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) troche mnie nie było :) przepraszam bardzo :*** pomagałam troche chrzestnej przy przeprowadzce,to w domciu miałam troche do zrobienia.a wolnymi wieczorami przytulałam sie do męza i jakoś tak wyszło ze was zaniedbałam :) przepraszam bardzo :) na usg jeszcze nie byłam bo moja pani doktor była na urlopie :) ale ide dzisiaj i już nie moge się doczekac i troche się stresuje czy wszystko ok :) nie czuje kopniaków takich pożądnych jeszcze :) pisałam wam że poczułam jak przyłożyłam dłoń takie delikatniutkie ruchy,to było dwa tygodnie temu i zaczełam się naprawde martwic bo od tamtej pory nic sie nie działo,ale w sobote wieczorem znowu to poczułam,i czasami czuję cos takiego w dole brzucha nie wiem jak wam to wytłumaczyc ale wiem ze wtedy rusza się dziecko :) i wiecie co jak chodze po miescie czy ogólnie jak np pojde na krotki spacer to ciągnie mnie brzuch strasznie,musze isc tak naprawde bardzo bardzo wolno z nogi na noge :) co u was słychać ?:) Maćkowa przeszły wymioty ?:) Stymulowana jak się czujesz ?:) i reszta ciezarówek ?:) żoneczka ? karcia?goscdarka?izulinka ?:) i pozostałe bo wszystkich nie pamiętam :) a wy staraczki działacie ?:) nessaja jak się z męzem układa ?:) mam nadzieje ze juz ok ?:) napisze jak wróce z usg :) ale to pewnie tak wieczorem bedzie bardziej :) jejku zobacze wkońcu mojego malutkiego łobuza :* :) do usłyszenia :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej czekamy na wiesci z usg. :-) a my mielismy koszmarny wczorajszy Dzien. Wracajac z zakopow byla taka ulewa. I nagle na drodze bylo tyle wody ze po drzwi. Zassalo wodę do silnika i auto zgasło. Moj m próbował jeszcze kręcić ale nic z tego. Żal bo to bylo niezawodne auto zimą. Zawsze odpalalo, a jak ja będę miała na pirodowke jechać w lutym to musimy to jakos rozwiązać... A tu juz jeden kredyt mamy, dom chcemy budowac, wyprawki nie ma, jej jej jestem taka postresowana tym wszystkim... Moj mowi ze damy rade ale niepokoj mam ogromny. Płakać mi sie chce, serce mi wali, sraczke mam. I na domiar tego wszystkiego na dobranoc sie poklucilismy ale to w innym temacie. Nic tylko sie załamać. Dzis laweta zabierze auto i mechanik oszacuje straty.. czy naprawiać czy zlomowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gośćdarka i każdemu przysługuje taka kobitka ci do ciebie przychodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoneczko masakra aż taką ulewa?? Nie denerwuj się na zapas bo to nie ma sensu.. Będzie co ma być a i na pogodowke jakoś dojedziesz :) jeszcze sporo czasu. Mnie tak boli głowa dzień drugi z rzędu ze ciężko mi mrugać trochę lewostronnie podejrzewam migrenę bo aż mi niedobrze. Stymulowana jak sobie radzilas nie wyobrażam sobie jutrzejszego dnia takiego.... Zostałam w domu nie poszłam do pracy. To mój pierwszy dzień wolny w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goscdarka staramy sie tak o i do tego biore luteine. Bylam u gin juz. Cykle mi sie wyregulowaly, wyleczylam zapalenie i wtedy mialam dwa piekne pecherzyki. A dalej to nie wiem ale juz cykle mialam ladne 29,28,30 i teraz 31 a nie jak wczesniej 33 czy 35:/ W tym miesiacu mam wydatkow sporo wiec od nastepnego pojde do gina bo juz poddaje sie:/ moze prolaktyna znowu za duza? Obnizylam juz ja do normy a bylaaa duza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej kobiety:) to ja stymulowana która w dalszym ciagu nie potrafi sie logować w telefonie:) Czuje sie dobrze tylko moje plecy matko i corko. Mam krzywy kręgosłup i ostro zaczął dawać sie we znaki. Jak siedzę albo długo chodzę to odcinek szyjny i piersiowy szwankuje, w nocy zaś ledzwiowy i tak dzien w dzien. Ala niestety ale na migrene w ciazy nie ma rady:/ lagodzilam bol okładami z zimnego mokrego ręcznika i przyznał sie ze jak juz wlasnie wymiotowalam z bólu i na oczy nie widziałam to brałam apap ktory czasem pomógł. Lekarz powiedział ze przejdzie mi po 17 tc iiii (odpukać) PRZESZŁO!!!!! Od 5 tygodni nie miałam migreny a to Wszytsko dzieki mojemu synowi:***** Zoneczko jakbym słyszała mojego męża...on zawsze mowi "damy rade" a ja sie stresuje. Bedzie dobrze kochana nie zamartwiać sie bo do lutego jeszcze troszeczkę czasu:* Brzoskiwnka no w końcu:) czekamy na wieści z usg:) W sobote zemdlałam i to 2 razy jakaś słabość mnie dopadła. A oprocz tego pojechalismy do sklepu i zamówiliśmy wozek i mebelki do pokoju Olisia:) i jestem w szoku bo z opcja późniejszego odbioru i meble odbierzemy w listopadzie a wozek w grudniu:) Jade dzisiaj zalatwic sobie szkole rodzenia. Cały poprzedni tydzien próbowałam sie tam dodzwonić i dupa. Mam nadzieje ze osobiście cos zdzialam. U was tez tak ciepło??? U mnie od soboty 28 stopni:):) Maćkowa wzywam Cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mnie kluja jajniki dziewczyny juz szaleje co się ze mną dzieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jakieś 24poki co kurde.... No nic leżę z ręcznikiem i modle się o cud! A to dopiero 14tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki U mnie szyjka twarda, cycki bola coraz mniej, wiec to pewnie byl objaw owulacji - wiec czekam na @. Swoja droga, jesli owulacja byla teraz na dniach, a od pierwszego dnia cyklu byl to okolo czwarty tydzien to moj cykl bedzie trwal az 6 tyg?!!! zgroza... dla mnie to wiecznosc, zazwyczaj okolo 5 tyg cykl trwal i to juz dla mnie bylo za dlugo, mam nadzieje ze to byl tylko jednorazowy wybryk :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nessaja kochana oby @nie przylazla. A ty się tak nie obserwuj nie licz sexik uprawiajcie kiedy macie ochotę. A zobaczysz że szybciej zaskoczy niż jak liczysz mierzysz sprawdzasz. Wiem ze się łatwo mówi. Tez takie rady dostawałam. Aż wreszcie się posłuchałam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
ala wydaje mi sie ze kazdej przysluguje taka polozna prawidlowo od 20tyg tyle ze bylam pewna ze wszedzie na takich zasadach jak u mnie a jak dobrze pamietam to mackowa sprawdzala jak to u niej wyglada i zupelnie inaczej... :-( & u mnie wlasnie byla polozna az sie zdziwilam bo miala byc w srode lecz wazne ze maly ma sie dobrze i serduszko tez super :-) & nessaja ala ma racje mniej kontroli a wiecej spontanicznosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gośćdarka normalnie u rodzinnej się to załatwia? Napiszesz coś więcej? Super ze z maluszkiem wszystko dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 października zaczynam szkolę rodzenia:) goscdarka fajna sprawa z tą położną, niestety u mnie w mieście też to chyba nie działa bo nigdy nie słyszałam nawet wśród znajomych żeby do kogoś przychodziła, jednym słowem szczęściara z Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
ala w moim miescie sa dwa punkty w ktorej mozna wybrac sobie polozna : szpital i rodzinny osrodek zdrowia. ja wybralam z osrodka bo tych ze szpitala nie trawie :-P w 18 czy tam 19 tyg poszlam do ich biura wraz z karta ciazy wtedy wybralam sobie polozna i ona wypelnila te rozne dokumenty, zmierzyla cisnienie i serduszko malego. od tego czasu przyjezdza raz w tyg bada , opowiada o etapach ciazy i daje rozne probki kosmetykow... gdy mialam etap skurczy przyjezdzala 2 razy w tyg zebym sie nie martwila ale ze teraz 2 mialam wizyte i lekarz powiedzial ze jest ok to wrocilysmy do trybu 1 w tyg... to chyba na tyle :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo stymulowana super z mężem będziesz chodzić??? Ja mam jeszcze chwile na załatwienie. Gośćdarka u mnie też nie słyszałam żeby było coś takiego.. Mackowa halo halo jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×