Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Hejka z wieczora. Znowu mnie głową boli :( I jeszcze do tego wszystkiego stary mój mnie wkurzyl :( Faceci :( Xxxxx Zoneczko u Ciebie dopiero teraz te uroki dają znać, a u mnie od poczatku :) Zakupiła sobie dziś kawę zbożowa i będę pić zamiast usypanej z rana a później bezkofeinowej. A na te moje jelitowe problemy nie pomaga nawet jabłko, gdzie zawsze to ono było ratunkiem :) Chyba się soku z ogórków kiszonych muszę napić :) Xxxx Stymulowana wiec chyba odpuszczenie sobie zakup tej poduszki :) Uśmiechem się do znajomej za jakiś czas bo wiem ze ona taka miała :) Xxxx Nessaja no i dobrze ze mdli :) Mnie tez mdli :) Np właśnie teraz :) Xxxx Magmowa dasz rade jutro z glukoza :) Takie bóle wytrzymalas to glukoza przy tym to pikus :) Xxxx Paola cale szczęście ze Tobiemsie nic nie stało :) Uważam na siebie :) A kiedynwizyta u gina? :) Xxx Angelus kochana jak nie dociera do niego jak normalnie mu mówisz to może czas urządzić karczemna awanturę i się ogarnie ;) Próbuje kochana. Xxxx Dziewczyny powiem Wam ze jak jak urodziłam Kube to miałam z moim M dokładnie taki problem jak Angelus i PaulisC. Wracał do domu to myślał ze obiad juz stoi na stole i czeka. A ja z uśmiechem na twarzy i odpierdzielona jak lala będę czekała na wejściu. Na dodatek jeszcze w 15 centymetr owych szpilkach. A jak miałam opoznienie z obiadem to podaly teksty ze co ja robię ze się z obiadem nie wyrabiam jak on głodny do domu wraca. Pewnego razu nadszedł dzień kiedy mój M oznajmił mi ze za jakiś czas ma 2 tygodnie urlopu to odpocznie. A ja SE pomyslalam ze taki wał sobie odpocznie. Zadzwonilammdo znajomej ze na dwa tygodnie potrzebuje przyjsc do niej dom pracy i pomoc jej. Oznajmilam mojemu jak wrócił z pracy ze w dniu kiedy on zaczyna urlop to ja IDE pomoc znajomej bo wiadomo ze każdy grosz się przyda i w ogóle. Zarobie w miedzy czasie jak on będzie na urlopie. Na poczatku mu się to nie podobało ale wyjścia nie miał. Dziewczyny nastąpił ten piękny dzień kiedy wstalam rano, zrobilam sobie kawke, wymalowalam się w łazience i zamknelam drzwi za sobą :) A jeszcze chlopakom buziaki dalam jak wychodzilam i zyczylam miłego dnia :) Dzielny był bo ani razu nie zadzwonił w ciągu dnia :) Kochane wracam do domku a tu dopiero co ziemniaki wstawione :D No wiec delikatnie, ale jednocześnie beszczelnie powiadam ze głodna jestem i konia z kopytami bym zjadła :) Moje drogie dostalam zjebke ze co ja sobie myślę ze on leżał cały dzień, ze nic nie robił i w ogóle. Małym musiał się zająć, wyjść z nim na spacer, po zakupy i jeszcze cos tam w domu ogarnął - krzyczał do mnie - a ja wpadam i głodna jestem!!!!! No wiec spojrzalam się na tego mojego męża i usmiechnelam się bardzo cynicznie:D Zapytalam czy teraz jak wroci z pracy to będzie miał pretensje ze obiad nie zrobiony. Odpowiedział ze nie i zaczail ze zronilam to specjalnie żeby zobaczył jak "odpoczywam" w ciągu dnia. Dwa tygodnie szybko mi minęły a mój z radoscia wrócił do pracy. I do tej pory nie ma pretensji jak wróci ze nie ma obiadu. A co najlepsze, kiedyś byliśmy u znajomych i znajomy do swojej zony miał podobne pretensje, to mój zaczął bronić jego zony i opowiedział mu historie, z ktorej skorzystała Jego zona i tez go zrobiła tak samo jak ja mojego M :) Wiec Angelus może warto tak zrobić choćby w jeden dzień jak Twój maz będzie miał wolne. Wykombinuj ze musisz gdzieś iść itd. tylko przypomnieć j mu ze ma obiad zrobić w miedzy czasie :) Xxxx Kasik85 dobrze ze dal Ci na badania. Nic nowego Ci nie powiedział ale może zacznie się bardziej starać i pomoże Wam :) Trzymam mocno kciuki aby tak właśnie było :) I abyśmy jak najszybciej mogły cieszyć się z Twoich dwóch kreseczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominusto ja
Dobra dobra już pójdę jutto wpadnie rano moja mamuska to pójdę się umówić;) iza mój by poszedł na laztwiznealbo do tteściów albo by pierogi z paczki ugotowal;);) ale muszę kiedyś spróbować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam mężczyznom taki zestaw witamin jak Erekton. Mysle ze w tej sytuacji własnie najlepiej jest zaradzić czyms naprawde bardzo skutecznym i pomocnym. Czyms co daje konkretne rezultaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
hejo mackowa i jak tam glukoza? pewnie juz po wypiciu no albo i w trakcie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
Hej. U mnie taka Pogoda ze się z łóżka. Nie chce wychodzić dziś mam wizytę na 16 doczekać się nie mogę i dostanę skierowanie na glukozę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis zadzwonie i umowie sie na wtorek. Dzis nie pojde bo @ dalej jest hehe :-) Bylam w salonie urody wplacilam kase na kurs i w niedziele ide uczyc sie doczepiac rzesy:-) Jak mi sie dzis nic nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej kobity :) Dobrze ze dziś już czwartek. Zmęcze dziś 4 godziny, jutro 3 i weekendzik :) :) Xxxx Mackowa jak tam po glukozie? Dałaś radę :) Xxxx Paola żebyś bliżej mieszkała (choc wkrótce może będzie to możliwe w uk) to po kursie bym sie zgłosiła na doczepienia rzęsek :) Xxxx Angelus dobra decyzja :) Daj znać co i jak? :) Xxxx Alaa czekamy na wieści po wizycie :) :) Xxxx Jakoś tak mało dziś z rana dziewczyny skrobiecie? Ciekawe czy na nowa stronę nie wskakuje :) A tak wogole kochane która sie zdecyduje na poszukanie tabelki? Bo dawno jej nie widziałam i kurczę na telefonie jej nie znajdę :( To znaczy pewnie bym znalazła ale na telefonie jej nie wkleję :) Miłego dnia :) IZA85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka naadziei20
Cześć dziewczyny, Chciałam zapytać czy bóle brzucha mogą być oznaką wczesnej ciąży??Dodam że mam podwyższoną temperaturę ciała 37stopni brak chęci na sex oraz wzmożony apetyt i wzdęcia. Stosunek odbył się 13dc(17.10) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Hallo:) @ angelus, wczoraj w szkole rodzenia położna opowiadała o depresji porodowej i wydaje mi się, że jednak jej nie masz:) bo objawy depresji są takie, że matka nie chce i nie zajmuje się dzieckiem, nic w domu nie robi i generalnie ma wszystko gdzieś, unika kontaktu z innymi i nie ma chęci do zmian. A Ty piszesz do Nas, chcesz pomocy, zajmujesz się dziećmi:)i to jest raczej dobra wiadomość:) Tobie brakuje wsparcia męża, jego troski, zrozumienia i pomocy. Niestety tak to z facetami jest, że wpłynąć na niego możesz tylko Ty sama kochana:/ może zrób coś takiego jak IZA85 napisała, może podziała? ❤️ @brzoskiwnka z moim raz lepiej, raz gorzej, nawet nie chce mi się o tym pisać :p a z Olisiem dziś mam kontrolę u kardiologa i już o niczym innym nie potrafię myśleć. @IZA85 mam wrażenie, że ta moja poduszka jest za twarda i czasem boli mnie od niej kark:p @mackowa jak tam?? @kasik85a dlaczego myślisz, że się torbiel zrobi? przecież wcale nie musi:) @ iskierka naadziei20 raczej za wcześnie, żebyś cokolwiek czuła. Nie nakręcaj się:) trzeba czekać @jovanko hop hop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUSIE serduszko.gif Majowa*************27*********18.01.2014********Marcelinka Fiona88************ 25*********07.03.2014******** Wiktoria Taka oto ja*********24*********24.03.2014********Dominik Giubelli ************27 *********25.06.2014********Antonina motynka ***********24*********12.07.2014******** Miłosz JovankaJo *********29 *********16.07.2014********Kacper Angelusdominus ***24 ********17.07.2014********Zuzia PauliśC************* 23 ********18.07.2014******** Mikołaj bejbe27 *******27 ******18cs*******1dz***** tp 16.08.2014 CIĘŻARÓWKI serduszko.gif Goofcia********22*********6cs*********1dz********tp 07.11.2014 Izulinka7*******24*********13cs********1dz****** *tp 15.11.2014 goscdarka *****25*********6cs*********2dz********tp 15.11.2014 kasiaa12*******23**********?cs********1dz******* *tp 18.12.2014 Kaasik89*******25**********4cs*******1dz******** *tp 24.12.2014 Stymulowana**28*********18cs********1dz********t p 12.01.2015 olala2013*******24**********5cs*********1dz*******tp 15.01.2015 brzoskwinka14**21********14cs********1dz******** tp 21.01.2015 MaćkowaŻona***28********16cs********1dz********tp 24.01.2015 Eska 22**********23********17cs********1dz********tp 27.01.2015 karciaaa*********24*********2cs********1dz********tp 28.01.2015 ŻoneczkaKrk*****26*********1cs********1dz****** *tp 04.02.2015 Alaaa66**********28********14cs********1dz******* tp 10.03.2015 Usia1993*********21** *******1cs********1dz*******tp 05.04.2015 Agniesai88*******26**********9cs********1dz*******tp 31.05.2015 poprawić sie tu usmiech.gif asik81____________33______1cs______________@ 27.08.2014 nessaja___________22______5cs_______1dz_____@14.09.2014 IZA85____________28______4cs________2dz_____@25.09.2014 STARACZKI 2014/2015 kwiatek.gif kwiatek.gif kwiatek.gif kasik_85__________29______19cs_______2dz____@04.10.2014 Paola1801________22______11cs_______1dz_____@29.10.2014 Pita82____________32______3cs_______1dz_____ @21.10.2014 paulinka121989____25______14cs______1dz_____@ 19.11. 2014 Eweelka_________32______7cs________ 2dz_____@02.11.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka nadziei20
Ehh to czekanie jest najgorsze jeszcze tydzień:D i oby@ nie przyszła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze Spalam , wiecie co zjadłam na 2 śniadanie ... :-) zachciało mi sie cos słodkiego, a ze Nie Moge, zalałam 3 łyżki kuskusu. Na 1 łyżce masła poddusilam starte jabłko z cynamonem. I walnelam na kuskus i dodałam do tego łyżkę jogurtu naturalnego. Ani grama cukru. Mniam mniam. Alez pyszności. Mmm. A nawet nie miałam potrzeby zeby slodzic to. :-) a na obiad pomidorkowa. Kupiłam wczoraj garnek do gotowania na parze. Mam dobre chęci tylko pomyslow brak. Czy gotujecie czasami tak obiad, i polecicie jakis prosty przepis. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Cześć dziewczynki :) Wróciłam do domu po całej tej glukozie. Przeżyłam choć do teraz mi się dziadostwo odbija. Pielęgniarka pobrała mi krew na czczo, rozrobiła glukoze w LETNIEJ wodzie i dała mi to wypić. No i wyobraźcie sobie moją reakcję jak pod koniec picia siorbłam se tej glukozy nie rozpuszczonej :| poprosiłam babki żeby dolała mi ciepłej wody bo to cholerstwo się nie rozpuściło. Dolała gorącej i rozpuściło się paskudztwo raz dwa. Później poszłam jeszcze dwa razy na pobranie krwi i... w końcu szczęśliwa zatopiłam zęby w kanapce. Mam nadzieję że wyniki będą w granicach normy bo drugi raz mi ta glukoza przez gardło nie przejdzie. 🌻 A moja Domcia tak się wczoraj wieczorem dziwacznie ułożyła, naciskała mi na jakiś narząd że całą noc brzuch mnie bolał, ciężko było chodzić, leżeć i nawet oddychać. Ale dziś póki co bryka sobie w zupełnie innym miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominusto ja
No umowilam się do lekarza;*;* goscdarka dziękuję słońce;*;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala2013
Mackowa Ty nasza dzielna kobietko! :) xxxx Angelus pierwszy krok masz za soba :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maćkowa to dobrze że nie oddałaś tego co wypiłaś.Ja jak robiłam glukozę jak byłam z moim synusiem w ciąży to za 1 razem wszystko oddałam bo mnie tak zmuliło;/ blee ochyda:( Na pewno wszystko będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
dziewczynki a ja sie musze pochwalic :-) w koncu odwiedzilam dzis angelus tylko godzinka ale zawsze cos... cud miod malina wspaniala mamusia!!! mozna by rozmawiac bez konca i juz ja jej to zle samopoczucie wybije z glowy!!! a malutka to normalnie tak slodka ze schrupac i jak sie usmiecha :-* synus oczywiscie tez mezczyzna jak sie patrzy :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Iskierko nadziei byl moment kiedy myslalam ze wszystko w koszu na smieci wyladuje ale jakos sie powstrzymalam :-) A co do Twojego pytania to no coz szanse sa pol na pol. Moze sie udalo, moze to oznaki implantacji, a moze owulacja Ci sie przesunela i dlatego masz temp podwyzszona, albo wirus Cie jakis lapie... opcji jest sporo ale oczywiscie zycze Ci 2 kreseczek :-) &&&&&& Angelus i kiedy masz wizyte u lekarza? :-) &&&&&& Alaa o to czekamy z niecierpliwoscia razem z Toba na ta wizyte :-) &&&&&& A ja moje drogie sympatyczne laseczki obzeram sie mandarynkami. Klementynkami rzecz jasna. Bylismy z Mackiem na szopingu w kerfurze i stwierdzilam ze grzech mandarynek nie kupic skoro juz sa i sie na mnie tak gapia ;) to nic ze prawie 10 zl za mala siateczke :-) klementynki rulezzzz, to znaczy ze swieta juz blizej niz dalej!!! Jupi jupi jupi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki, mackowa fajnie ze przetrwalas glukoze, ja tez mam za sobą. Ogolnie moja gin mowi ze teraz prawie co druga kobieta ma cukrzyce ciażową niestety. Mackowa i zoneczka jestesmy na podobnym etapie ciązy jakie wagi maja wasze malenstwa? Moj okruszek cos ostatnio protestuje i malo sie rusza dzis w nocy sie obudzilam do lazienki i dopiero jak zaczelam ruszac brzuchem to sie poruszyl i rano to samo, teraz w pracy leniwie ale sie rusza, juz szalu mozna dostac. Mam tylko nadzieje ze bedzie dobrze wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki, mackowa fajnie ze przetrwalas glukoze, ja tez mam za sobą. Ogolnie moja gin mowi ze teraz prawie co druga kobieta ma cukrzyce ciażową niestety. Mackowa i zoneczka jestesmy na podobnym etapie ciązy jakie wagi maja wasze malenstwa? Moj okruszek cos ostatnio protestuje i malo sie rusza dzis w nocy sie obudzilam do lazienki i dopiero jak zaczelam ruszac brzuchem to sie poruszyl i rano to samo, teraz w pracy leniwie ale sie rusza, juz szalu mozna dostac. Mam tylko nadzieje ze bedzie dobrze wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
oj chyba strona wskakuje :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc bylam odebrać wyniki tej glukozy i potem miałam o 14 diabetologa. Wynik poprawił sie , tzn wszystko wyszło w normie. Na czczo 4,9. Po godzinie 7,6 (norma do 10,3). Po dwoch godzinach tez 7,6 ( norma do 7,8). Pani doktor powiedziała ze nic zlego sie Nie dzieje, Nie mam cukrzycy, nie musze trzymać diety, i zdobyłam za darmo glukometr. Hihi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane a co tu tak sie mało dzieje? Ja zapytuje? :) Xxxxx Stymulowana wiec ja już napewno nie kupie ten poduszki :) Wkurzyłabym sie gdybym kasę wydała i okazałoby sie ze jest twarda - a ja nie cierpię twardych :) Uśmiechnę sie do znajomej i pożyczę :) Najwyżej nie będę z niej korzystała :) Xxxx Kasia12 dziękuje Ci bardzo za odnalezienie tabelki :) :) :) Ja w niedziele wieczorem sie zaktualizuje :) Xxxx Iskierka współczuje Ci tego czekania. Ty czekasz na zrobienie testu a ja czekam do niedzieli do wizyty u gina :) Xxxx Zoneczko ja posiadam cudo go gotowania na parze :) Tylko nie garnek a parowar (ta piętrowa maszynę). Żarcie pierwsza klasa. Całkiem inny smak :) Moja jest piętrowa wiec ja w tym robię wszystko na raz. Na dół kładę mięso przyprawione :) Piętro wyżej ziemniaki a na sama gore warzywa. Nastawiam na 40 minut i leżę. Nic nie robię :) nie stoję przy garach i nie mieszam :). A z kolei jak robię rybę to na dół daje ziemniaki, pózniej warzywa a rybę na sama gore zeby nic nie przeszło zapachem ryby :) No miodzio jedzonko :) Na prawdę polecam :) I zdrowe przede wszystkim :) Xxxxx Mackowa cieszę sie ze udało Ci sie wypić to słodkie cudo i ze nie zarzygalas wszystkiego dookoła :) Xxxxx Angelus cieszę sie bardzo ze udało Ci sie umówić do lekarza :) IZA85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa wydaje mi się że owulację miałam wtedy ponieważ miałam przezroczysty najpierw wodnisty śluz a wieczorem był lepki przezroczysty.Nie dziękuje :P Ponoć dziękować nie wolno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×