Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Olala pewnie ze Lenka jest wazniejsza, tez bym tak zrobila, zreszta my tez nie bedziemy specjalnie szalec bo w tym miesiacu po oplatach zostalo nam juz cos zbyt malo a jeszcze w weekend ta wycieczka. Mimo wszystko zaczynamy teraz co by w grudniu juz mniej bylo. & Mackowa hehe duzo Ci wtedy przepadlo? :P & Pita napisz jutro co z mama, zdrowia dla mamy :* & Iza85 my nad imionami juz tez raz rozmawialismy i teraz co do dziewczynki to zgadzamy sie i wstepnie bylaby Milenka ale co do chlopczyka ni w zab ni oko sie dogadac nie mozemy, mi sie cos podoba to moj to odrzuca i na odwrot :P A co do moich mdlosci to sporadycznie sie pojawia ale generalnie juz bardzo rzadko. Czesciej nie mam apetytu albo jest bardzo wygorowany ze generalnie zakupy najlepiej na biezaco robic :P problem w tym ze nie chce mi sie dziennie latac do sklepu :P z Zrob zdjecie i poslij na poczte, obadamy :) & Co do fryzjera to ja sie mam ochote sciac wlosy ale nie jestem do konca zdecydowana bo zawsze mialam takie dlugie, nieraz i dluzsze niz teraz troche ale nigdy nie chcialam krotkich, a teraz bym sobie chciala sciac lekko za ramiona. Mam wycieniowane wlosy ktorych jednych dlugosc siega wlasnie cos tej dlugosci i jak je zarzucam do przodu a dlugie to tylu to bardzo mi sie to podoba i mezowi nawet tez ale nie potrafie sie zdecydowac, wiem ze odrosna ale zwyczajnie jest mi ich zal, bo wlasnie cale zycie je mialam dlugie.. i co tu zrobic :P mowie sobie ze jesli teraz sie nei zdecyduje to moze po porodzie jak a) beda mi wypadac wlosy; b) dziecko bedzie je zbyt czesto ciagnac, szarpac & Iza kocham Twoj slownik :D poprostu poprawia mi humor :* & Mackowaa no to co jutro na obiad? golabki czy krokieciki robimy? :) & Iza sto lat! :* duzo zdrowia dla Ciebie i Okruszka, samych radosnych chwil, spelnienia reszty marzen bo jedno w trakcie :) i porodu jak u Darki :* :* & A czy jak ktos bedzie zmienial cos w tabelce zmieni mi termin porodu? :) przesunal mi sie na 26 maj :) & Dziewczyny bo wiecie co.. dzis rano wypilam kakao, polozylam sie i podsluchiwalam dzidzi detektorem. Wiercila sie, no a jednak troche naciskam na ten brzuch wiec i dzidzi moze ciasniej mialo. Ale wtedy kiedy bylo slychac jak okropnie szaleje (bo czasem slychac jak tylko sie rusza, a czasem poligon, raz ze glosno a dwa bez zadnej przerwy) to poczulam wlasnie tam w brzuchu pod tym detektorem mnostwo babelkow, bulgotek czy jak tam to okreslic, trwalo to dosyc dluzsza chwile, za chwile znow i to tak jakby machalo rekami i nogami bo nie tylko w konkretnym malym miejscu ale jakby w dwoch czy na pewnej dlugosci. Normalnie pomyslalabym ze jelita, gdyby nie to ze akurat podsluchiwalam co robi i w tym samym momencie byly babelki co wyraznie trzaskajace glosne dzwieki. No i nieraz mam uczucie jakbym czula krazenie, jakby mi wyrazie krew krazyla, takie mrowienie. Dlatego pytalam kiedy wy czulyscie pierwsze ruchy.. co wogole o tym sadzicie..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinko - lista jest już na mailu:* Swoją drogą mam niezłą pamięć - pamiętałam, że znajduje się ona na stronie nr 481...;) Goscdarka - jak pierwsze chwile w domku?:) Jak Kacperek?:) Jak się zachowuje jako starszy brat?;) Kaasik89 - a no się jakoś wytrzymało...;) Ale jak sobie przypomnę te ostatnie chwile ciąży to aż mną dreszcz strachu i niedowierzania wstrząsa:P. Dla mnie ciąża była super do 6. tygodnia, potem zaczęły się mega mdłości, potem ustąpiły w cudowny sposób 1-go dnia 6-go miesiąca (pamiętam dokładnie, bo to uroczysta chwila była!), fajnie było około miesiąc i od 7. miesiąca zaczęło się: bóle, srule, dzikie węże...;)No ale warto było - uświadamiam sobie to za każdym razem, gdy całuję te małe, ciepłe łapki...:) Stymulowana - Żoneczko - :* Jak się czujesz?:* Karciaaa - wszystkiego najlepszego!:) Oby każdy dzień sprawiał, że będziesz jeszcze szczęśliwsza:* Olala - no Twój mąż tekstami nie ustępuje mężowi _nessai_, powiem Ci:):):). I jak Ci się prasowało na siedząco? Widzę, że nie ja jedna praktykowałam ten wspaniały sposób!:) Do dentysty się umówiłaś??? Sara_ - mnie też się podoba pomysł, żeby do tabelki dopisać miejscowości, w których mieszkamy:). Co na to inne dziewczyny? Przeszłaś Ty swoje, dziewczyno... Na pocieszenie powiem Ci, że właśnie się dowiedziałam, ze moja koleżanka jest w ciąży! O pierwsze dziecko starali się 2,5 roku (monitorowane cykle, jakieś tabletki, zastrzyki, mnóstwo tego było), a potem usłyszeli: niepłodność wtórna. A. była załamana, jeżdziła po lekarzach, każdy rozkładał ręce, przepisywał coraz to nowsze tabletki. Dziś Piotruś ma 6 lat, oni się już praktycznie poddali i SIĘ UDAŁO NATURALNIE!!! Więc i Ty musisz być dobrej myśli, bo życie pisze różne scenariusze, ale nic nigdy nie jest tylko czarne albo tylko białe:). _nessaja_ - dasz teściowej ciuszki do poprasowania, dasz... Wspomnisz moje słowa;) Minie kilka miesięcy i wręcz jej wepchniesz - jak małe nie da Ci żyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
Dzień dobry Dziewczyny! IZA85 przede wszystkim spóźnione, ale szczere sto lat!! Nessaja chciałabym mieć tak dobrą teściową, naprawdę zazdraszczam, bo o mojej, to szkoda słów pisać. Wstałam dzisiaj z dobrym humorkiem i jakimś dobrym przeczuciem:-) Nessajko moja mama jest tak uparta, że w życiu nie da się jej tu do mnie ściągnąć, a ja jej nie każe na stałe u mnie zamieszkać, tylko na czas leczenia. No, ale nic nie poradzę. Jutro się z nią zobaczę i cieszę się z tego przeogromnie. Chciałam więcej każdej odpisać, ale oczywiście zapomniałam. Teraz spadam do pracy z dobrym nastawieniem. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
IZA85 ;) Hej kochane. Jak napisałam wczoraj do Was to odrazu spać poszłam :) Padłam normalnie :) Ale i tak sie nie wyspalam :) I tak przez następne pare lat :) Xx Mackowa no wczoraj sie postarzalam :) I nie ma sie czym chwalić bo to juz 29 :P Matko za rok 30stka na karku bedzie :P Dziękuje kochana za życzenia :) :* Xx Nessaja mi dla chłopca podoba sie jeszcze Antoś i Julian :) Ale tutaj to by nie potrafili wymówić Antoś :) Zreszta zamierzamy tu na stałe zostać wiec musi mieć jakies takie polsko-angielskie :) Dziękuje za życzenia :) :* Kochana podrzuć linka do tego detektora!? Bo tez bym chciała kupić. A zdjęcie tłuściutkiego brzuchola zrobię i Wam wyślę ale nie wiem kiedy :( Moze w weekend? :) Bo rozumiem ze o to zdjęcie Ci chodziło? :) Xx Pita dziękuje za życzenia :) :* Cieszę sie ze dzis lepszy masz humor. Wierze w to ze Twoje przeczucia Cie nie zawiodą. Napisz nam jak mama da Ci znać. I cieszę sie ze jutro bedziesz mogła sie z mama zobaczyć :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaasik89
Iza ty lobuzie nic się nie chwalisz ;) dolaczam się do życzeń dziewczyn i niech malenstwo rośnie silne ;* ... Nessaja ja takie bąbelki wręcz boksowanie poczulam na przełomie 15 i 16 TC ... Pita trzymamy kciuki za mamę :* ... Ala jak po wizycie ? ... Kasia12 i byliscie po te meble ? ... A ja dziś ide do małego dzidziusia bo koleżanka już bardzo chce bo ma chyba lekka depresje i potrzebuje towarzystwa a mały ma dopiero 2 tygodnie ... Normalnie juz nie moge się doczekać :) ... Jak dla mnie można napisać w tabeli miejscowosci :) ... No to chyba IDE na sniadanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
IZA85 :) Kasik89 dziękuje :) :* Idę ja kurna do pracy sie szykować bo siedzę na forum zamiast zeby myć i rzęsy tuszować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
Kasik wizyta dzisiaj o 16dopiero a pewnie wejdę o 17 wiec dzisiaj stresujący mam dzień buuu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza sto lat. :-) Ala czekam z tobą i pisz co i jak :-) Oooo Ja bąbelki poczułam okolo 15 tyg a płukanie okolo 18. Nie wien która pytała :-) Oooooo Jestem z Krakowa jak wszystkie wiecie i jakbyście sie zdecydowały prozĘ do mnie dopisać kraków. Bo ja non stop na telefonie i tu nie potrafie kopiować wklejać i takie tam. Ooooo A ja w nocy miałam dwa lekkie skorcze. Otylu pamietam bo sie przevudzilam. Ale ttrwają 20 sekund i juz jest ok. A teraz dopiero zaczęłam funkcjonować i zobaczymy co Dzien pokaże. A lekarza mam dopiero we wtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, kończę, com nie skończyła wczoraj, bo mężu nawoływał na seksik;) Jak kładliśmy się już spać to mówię do niego "Dobranoc kochanie", a on na to: "Ty mi tu nie dobranocuj teraz tylko myśl nad imieniem dla drugiego syna, bo jakieś takie przeczucie maaam...". Głupek!;) Stymulowana - no właśnie, nie da się tej wady jakoś teraz leczyć? Żeby tego rozrusznika uniknąć? IZA, Brzoskwinka - mam tyle tych kuponów, bo ciągle mi coś dają w tej Super-Pharmie!:) Będę Wam pisać co mam i może kiedyś którejś coś będzie potrzebne:* Olala - oglądałam wczoraj filmik z Towją córeczką w roli głównej:). Mąż też zerkał. Wspaniałe to było, po prostu fantastyczne! Wzruszyłam się bardzo:* P.S. Jaki Ty masz piękny kształt paznokci!!! Wow! Paola - :* Kasiaa12 - rozmawiałaś ze swoim? Kiedy cokolwiek zaczniecie urządzać?:( Mówił coś na ten temat? Agniesia - gratuluję wspaniałych wyników badań:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
hejo :) u mnie dziś tez śnieg pada :) wczoraj wieczorem jak byłam jeszcze na dworku z Pusia to juz padał :) i dziś jak wstałam to tez sobie pada :) tylko odrazu sie roztapia :) mam dla was fotki pierwszego sniegu :** Jovanka dziękuje Ci bardzo za liste :):****** pieluszek jeszcze nie mam :) mam właśnie husteczki,ale no trudno,przydadza się do czegos innego :) ja je jakos wykorzystam :)ach Ci faceci :)co do kuponów to ja nie mam nigdzie blisko siebie takowego sklepu :( Alaa pisz nam szybko po wizycie :* Ola ale filmik z***biaszczy :*** szkoda ze ja takiego nie mam :( IZA no to spóźnione wszystkiego najlepszego kochana :*** Pita trzymam kciuki za wizyte mamy :** nessaja ja nie czułam tych bąbelków wiec nie pomoge :( ale oby to był twój maluszek :* co do prezentów to my zawsze kupujemy tylko dla domowników :) już dawno nie ma u nas tego zwyczaju ze każdy każdemu kupuje cos,bo zawsze było cos nietrafionego,niezadowolenia jakies a po co to,jeszcze jak byłyśmy mniejsze z siostra to był u nas taki szał,ze wszystkie ciotki ,wujkowie i kto tam jeszcze przyjeżdzał kupowali nam,my im i tak każdy każdemu.ale teraz juz od kilku lat dali sobie z tym spokój wszyscy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_nessaja_ - czyli szykuje Ci się prezent na Dzień Matki!:) Pita - nie mów, że nie chcemy Cię na forum, nikt nic takiego nie powiedział. Byłaś, jesteś i będziesz jego częścią - jak każda z nas. Sama jednak widzisz, że są ważniejsze rzeczy i problemy w życiu niż dbałość o poprawne budowanie zdań. Nie wracajmy już do tego tematu, niech każda pisze jak chce i jak umie. Chciałabym, żebyś wiedziała, że i we mnie masz oparcie, że wciąż o Tobie myślę i codziennie przesyłam Ci pozytywne myśli. Mam nadzieję, że czas szybko zleci do spotkania z mamą, że mama wyzdrowieje, będzie się czuła coraz lepiej, również psychicznie, a Ty także odetchniesz dzięki temu. Miłego dnia w pracy, trzymaj się:*. _nessaja_ - to u Ciebie już prawie Święta!:) Ja też już planuję zakup nowych lampek na choinkę, w tym koniecznie migających, bo Kacperek jest zachwycony takimi rzeczami. Ma bączka, którego jak się uruchomi to daje czadu światełkami jak w dyskotece - uwielbia to. Patrzy wtedy oniemiały i woła:"O! Ooooooooooooooooo!" :):):) AdaAdelajda - no to trzymam kciuki z całych sił i koniecznie daj znać jaki wynik:). Brzoskwinko - nie ma za co:) Służę radą zawsze i wciąż(y);) Alaa - czekamy na wieści:) Agniesia - przeziębienie w jakiej fazie aktualnie? Zwalczasz? Słuchaj, ja też pamiętam, że ja wszystko potrafiłam rozpoznać i wskazać na zdjęciu mojego 18-milimetrowego wtedy Kacperka (mini-nózie, mini-rączki, główkę) i dziwiłam się, ze inni mają z tym problem. Przecież to było tak oczywiste! A każdemu musiałam tłumaczyć i dopiero wtedy zauważali.;) Przepraszam Was, że tak dozuję te posty, ale a to pójdę łeb umyć, a to żarełko małemu wstawić, a to pranie... Teraz lecę obudzić męża, bo mamy jechać po krzesełeczko do karmienia:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł:) IZA85 wszystkiego najlepszego:* szczęścia bo w szczęsciu zawarte jest wszystko:* ps ja też w przyszłym roku 30stka:p nessaja ja czułam w brzuchu łaskotanie i mizianie i zaczęło się jakoś w 17 tc, a w 22 tc pierwszy kopniak ❤️ jeśli chodzi o moje serducho to nie da się teraz nic zrobić, no takie to dziadostwo, że pozostaje tylko czekać, aż będzie gorzej. a kolejny ten sam zabieg pewnie by i coś pomógł, ale na prawdę jest na tyle nieprzyjemny, że wolę, żeby zostało jak jest:) już się do tego przyzwyczaiłam:) nawet dziś w nocy mnie dopadło, mój rozrusznik (ten naturalny) oszalał, ale przeszło:) Jovanko lekarz powiedział, że na 90% czeka mnie rozrusznik, ale to jest 2 dniowy pobyt w szpitalu i szybciutki zabieg, więc się nie boję:) a poza tym jak będę miała 40 czy 50 lat to te rozruszniki już będą tak maluśkie, że przez igłę będą je podawać;) Maćkowa i Brzoskiwnka slijcie śnieg na Śląsk:):D Maćkowa super, że nie masz cukrzycy:* Wczoraj mieliśmy ostatnie zajęcia ze szkoły rodzenia:( zwiedziłam salę porodową i operacyjną i hmmmm nie wiem czy dobrze jest takie miejsca widzieć jeszcze przed porodem. Mam pytanie do naszych mam które urodziły przez cc:) 1. Do szpitala brać zwykłe majty czy jednorazowe? (wiem, że Jovanka gdzieś już o tym pisała, ale jak to znaleźć:) 2. jaka piżama lepsza? koszula nocna czy bluzka i spodnie? a i czy góra piżamy lepsza z rozpinanymi guzikami na wsyawienie cycka czy z takimi "szparkami" w materiale przez które wystawia się cyc? 3. podkłady poporodwe czyli giga podpachy Bella mama??? mogą być takie??? hmmm chyba tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzoskiwnko fajny masz brzuszek i wcale nie jest jakiś wielki:) ah i snieg:) Potem też wam wyslę moje brzuszysko a co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana wyslij wyslij :) koniecznie :) dawno nie było fotek twego brzusia :) wedle życzenia wysyłam Ci troche śniegu :) może dojdzie :):* a czy te podpachy Bella mama to nie są własnie takie podkłady ?:) wiesz co ja słyszałam ze po cc krwawienie nie jest aż tak obfite bardzo jak po sn,wiec może ta Bella wystarczy :) co do koszuli czy pizamy to dobre pytanie :) napewno takie rozpinane beda praktyczniejsze przy karmieniu,ale czy po cc lekarze nie zagladaja też sprawdzac jak krwawienie czy cos ? bo jesli tak to trzeba za każdym razem sciągac te spodnie :) a co do majtek to słyszałam ze lepsze są te wielorazowe bo są wygodniejsze i lepiej się sprawdzają .a w niektórych szpitalach nie każą zakładac majtek tylko leżec z tym wielkim podkładem miedzy nogami bez gaci :) wiem ze to nie do mnie pytania były ale może akurat cos pomogłam :) oczywiscie ja jeszcze w tych sprawach zielona,także jak palnełam cos głupiego i bezsensu to sory dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulinka7
dziewczyny wysłałam wam cos na mejla :) xx Stymulowana ja miałam majtochy jednorazowe i byłam zadowolona, ogólnie przy cc nie ma chyba różnicy bo krocza wietrzyć nie trzeba ;) ja miałam koszule i piżamy i piżam nie zakładałam bo miałam wrażenie że ciągle coś mi uciska bliznę i że ona się rozchodzi :D ja mam spore cycki i mi koszule rozmiar XXL ! na cyckach się rozchodziła tzn ta ze szparkami, według mnie guziki najlepsze :) miałam i giga podpachy Tena chyba firma i Bella i dla mnie osobiście Bella lepsze i wygodniejsze mimo że nie są tak wyprofilowane :) co do krwawienia to ja mimo cc krwawie nawet sporo, znaczy są dni że nie krwawie prawie wogóle a są dni że leci i leci, ja myślałam że juz koniec krwawienia obfitego i założyłam zwykłą podpaskę i w nocy mnie zalało, a np w szpitalu były dziewczyny po sn które w 4,5 dni po sn nosiły właśnie podpaski, więc to chyba od kobiety zależy :) xx sorki że nie odp wszystkim ale moja mała ssaczka się budzi, chodź cycusia ma w buźce :D moje dziecko by ciągle ssało, sutki mnie bola przeogromnie ale my ciągle uczymy się jeszcze dostawiania i takie tam więc wybaczam jej :D xx dziecko to naprawde najlepsza dieta ! zaczynałam ciążę z wagą 73 i już tyle znowu mam, ba dziś rano 72,8 kg i ciągle lecimy w dół :) buziaki P.S właśnie wyszedł bączek z niespodzianką :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
izulinka :*** mała jest cudowna !!!!! :**** te polisie urocze i te włoski cudne :**** opis porodu tez super,rozpłakałam się przy końcówce :) musiałas się najeść tam strachu ,ale ważne że wszystko dobrze sie skończyło i jesteście w domciu juz :*** ucałuj Zuzie od ciotek :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza tak o te zdjecie mi chodzilo, ale jak masz jakies inne ciekawe to pokazuj ;) Nie bede juz sie chwalic ze mi mdlosci przechodza :P wczoraj przed spaniem zrobilam sie troche glodna i tak zaczelo mnie mdlic ze jak mialam schowac do lodowki sledzie w oleju to zaczelo mnie okropnie naciagac ze prawie tam rzyglam i czekaly az P je schowa, wiec ja sie nie chwale juz ze mi mdlosci przechodza bo za kazdym razem jak to robie to znowu nawracaja :P Iza ja szukalam na olx uzywanych bo taniej, mam dokladnie taki http://allegro.pl/detektor-tetna-plodu-sonoline-b-gw-f-vat-i4794165834.html z tym ze ja dalam 120zl za niego i nie wyobrazam sobie zebym go nie miala ;) ja kupilam go glownie dlatego ze balam sie ze na wizycie nie bedzie znow serduszka, to mnie uspokaja i nawet jak na poczatku serduszka nie umialam znalezc a wystarczylo ze slyszalam jak sie wierci to juz bylam spokojna :) tylko zuzylam juz pol zelu erotycznego :P bo musisz sie nazelowac, probowalam raz na oliwce ale scieka po bokach, musze isc do rosmana poogladac wlasnie cos takiego ;) w kazdym badz razie polecam ;) & Pita ciesze sie ze dzis lepszy humor :) daj znac od razu jak bedziesz cos wiedziala co z mama :) & Jovanko zazdroszcze takiej milej nocy :P u nas juz nic od ponad miesiaca... Jovanko faktycznie! nawet sie nie zorientowalam :) mialabym najpiekniejszy prezent na swiecie :) & Dziewczyny dzis rano znow kakao i banan i znow czulam te wibrowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdaAdelajda
JovankaJo- oczywiście, dam znać na pewno :) dzisiaj jakaś senność mnie złapała, jestem jakby lekko przeziębiona a moje skąpe krwawienie trwało dwie dobry (zawsze trwa 4 pełne dni)...zobaczymy co test pokaże. Tylko nie wiem kiedy go zrobić, odczekać 2-3 dni po krwawieniu, czy od razu robic? Na dolny ślask też poproszę trochę śniegu! Ja już w klimacie lekko świątecznym, od tygodnia piję herbatę z cytryną i goździkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdaAdelajda
JovankaJo- oczywiście, dam znać na pewno :) dzisiaj jakaś senność mnie złapała, jestem jakby lekko przeziębiona a moje skąpe krwawienie trwało dwie dobry (zawsze trwa 4 pełne dni)...zobaczymy co test pokaże. Tylko nie wiem kiedy go zrobić, odczekać 2-3 dni po krwawieniu, czy od razu robic? Na dolny ślask też poproszę trochę śniegu! Ja już w klimacie lekko świątecznym, od tygodnia piję herbatę z cytryną i goździkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdaAdelajda
JovankaJo- oczywiście, dam znać na pewno :) dzisiaj jakaś senność mnie złapała, jestem jakby lekko przeziębiona a moje skąpe krwawienie trwało dwie dobry (zawsze trwa 4 pełne dni)...zobaczymy co test pokaże. Tylko nie wiem kiedy go zrobić, odczekać 2-3 dni po krwawieniu, czy od razu robic? Na dolny ślask też poproszę trochę śniegu! Ja już w klimacie lekko świątecznym, od tygodnia piję herbatę z cytryną i goździkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdaAdelajda
JovankaJo- oczywiście, dam znać na pewno :) dzisiaj jakaś senność mnie złapała, jestem jakby lekko przeziębiona a moje skąpe krwawienie trwało dwie dobry (zawsze trwa 4 pełne dni)...zobaczymy co test pokaże. Tylko nie wiem kiedy go zrobić, odczekać 2-3 dni po krwawieniu, czy od razu robic? Na dolny ślask też poproszę trochę śniegu! Ja już w klimacie lekko świątecznym, od tygodnia piję herbatę z cytryną i goździkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MAMUSIE serduszko.gif Majowa*************27*********18.01.2014********Marcelinka Fiona88************ 25*********07.03.2014******** Wiktoria Taka oto ja*********24*********24.03.2014********Dominik Giubelli ************27 *********25.06.2014********Antonina motynka ***********24*********12.07.2014******** Miłosz JovankaJo *********29 *********16.07.2014********Kacper Angelusdominus ***24 ********17.07.2014********Zuzia PauliśC************* 23 ********18.07.2014******** Mikołaj Izulinka7***********24*********12.11.2014********Zuzia goscdarka *********25*********14.11.2014********Alan CIĘŻARÓWKI serduszko.gif kasiaa12*******23**********?cs********1dz******* *tp 18.12.2014 Kaasik89*******25**********4cs*******1dz******** *tp 24.12.2014 Stymulowana**28*********18cs********1dz********t p 12.01.2015 olala2013*******24**********5cs*********1dz*******tp 15.01.2015 brzoskwinka14**21********14cs********1dz******** tp 21.01.2015 MaćkowaŻona***28********16cs********1dz********tp 24.01.2015 Eska 22**********23********17cs********1dz********tp 27.01.2015 karciaaa*********24*********2cs********1dz********tp 28.01.2015 ŻoneczkaKrk*****26********1cs*********1dz****** *tp 04.02.2015 Alaaa66**********28********14cs********1dz******* tp 10.03.2015 Usia1993*********21** *****1cs*********1dz********tp 05.04.2015 Agniesai88*******26********9cs*********1dz*******tp 31.05.2015 IZA85************29********4cs**********2dz*******tp 07.06.2 015 nessaja**********22********5cs**********1dz*******tp 26.05.2015 STARACZKI 2014/2015 kwiatek.gif asik81____________33______1cs______________@ 27.08.2014 Paola1801________22______11cs_______1dz_____@29.10.2014 Pita82____________32______3cs_______1dz_____ @21.10.2014 paulinka121989____25______14cs______1dz_____@ 19.11.2014 Eweelka_________32______7cs________ 2dz_____@04.12.2014 kasik_85__________29______21cs_______2dz____@11.12.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdaAdelajda
JovankaJo- oczywiście, dam znać na pewno :) dzisiaj jakaś senność mnie złapała, jestem jakby lekko przeziębiona a moje skąpe krwawienie trwało dwie dobry (zawsze trwa 4 pełne dni)...zobaczymy co test pokaże. Tylko nie wiem kiedy go zrobić, odczekać 2-3 dni po krwawieniu, czy od razu robic? Na dolny ślask też poproszę trochę śniegu! Ja już w klimacie lekko świątecznym, od tygodnia piję herbatę z cytryną i goździkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdaAdelajda
Aaaaa przepraszam bardzo za spam, nie odświeżało mi się forum i myślałam, że post się nie dodał :(. Sorki dziewczynki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Na początek IZa wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka, szczęścia, bezbolesnego i szybkiego porodu. QQQ Mackowa aniołków nie wystawiam, ale jak chcesz to przyślij mi adres na maila i jakiego byś chciała tego aniołka to Ci wyślę. QQQ Dziewczyny czytam was i strasznie wam zazdroszczę tych wózków łóżeczek, Pierwszych ruchów i wszystkiego co jest związane z maleństwami. Mam nadzieję, że i mi w końcu uda się tego ponownie doświadczyć. Właśnie była u mnie sąsiadka z 4 miesięcznym maluchem i go karmiłam, usypiałam i się z nim bawiłam, ale mały słodziak. QQQ Pita trzymaj się dla mamy. Ja mam choreo tatę i wiem jak jest ciężko. JAk masz dobre przeczucia to na pewno będzie dobrze :) Trzymam kciuki. QQQ Dla wszystkich ciężarówek i mamusiek buziaczki. QQQ nesaja ja też lubię mieć coś namacalnego jeśli chodzi o święta i też przystrajam dom na razie jeszcze delikatnie ale z każdym rokiem jest tego więcej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :*:*:*:* odespałam już więc piszę. Wstałam dzisiaj przed 6, pojechaliśmy z P na badanie krwi. Musieliśmy tak rano żeby za dużo nie spóźnił się do pracy. Wyniki za tydzień ale myślę że cholestazy nie ma :) xxxxx Iza wszystkiego najlepszego!!!! :) nic się nie chwaliłaś łobuzie! :*:*:*:*:*:*:*:* Podobają mi się imiona co napisałaś: Alex (mój imiennik :) Emma zawsze mi się podobało a Maja (chciałam tak nazwać naszą córe ale mąż się nie zgodził) :) xxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nassaja weś mnie do Zakopanego.... Plisssss :) uwielbiam tam jeździć, uwielbiam tamtejszy klimat. Nawet w lecie jeździłam, bo za morzem nie przepadam.. xxxxx Goscdarka opowiadaj jak tam w domku, kto Was odebrał i jak mały zareagował na młodsze rodzeńtwo :) xxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×