Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Dziewczyny a co Wy tak przy niedzieli tyle napisalyscie :) Xx Jovanko cóż ten Twój człowiek z Marsa Ci wczoraj zrobil ? Jeśli o mojego Marsjanina chodzi i Jego chip to nie dalam się przekonać. Nadal uważam ze jest to wydatek bez sensu. Powiem Ci kochana ze w sumie nie zrazilam się opiniami o tej firmie kurierskiej :) Na razie nie patrzylam czy wożą paczki z Mazur :) W sumie bralam to pod uwagę w razie jakbym na allegro wózek zakupiła i później żeby go do UK przetransportować ;) Raczej nie wysylam paczek do polski. Jeśli o szpinak chodzi to ja tez go dodaje do potraw :) Ale żeby tak np ziemniaki ze szpinakiem zjeść to nie wiem... Nie próbowała :) Pewnie jakby doprawione to bylo , to tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pita a kiedy będą Ci te ósemki wyrywac? Bo moze, tak jak juz wczesniej któras z nas wspominała, weź sobie zwolnienie na te ósemki i jedź wczesniej do mamy. Musisz z kimś pogadac! A mama będzie najlepsza :) Nikt tak jak mama nie pocieszyć i nie wesprze! Xx Darka jak teraz temperatura? Mam nadzieję ze wzielas apap i przeszło trochę ;) Xx Olala u mnie prxzytulanek tydzień nie było :( Nie mam po prostu ochoty a zmuszac się nie będę :( Dziewczyny jak Wasi faceci reagują na brak seksu? Moj niby to rozumie ale jednak się "boczy" :( Rozumie ze nie mam ochoty itd ale chętnie by chciał formy zastępcze a mi się nawet tego nie chce. On rozumie ze ja po całym dniu jestem padnieta ale.... Rozumiem go i ja ale tak mniej więcej co tydzień jest seksik i wydaje mi się ze nie jest to długa przerwa a ten tydzień chyba jakoś można przetrwać,co? Bo może ja juz sama źle rozumuje? Xx Martoska rozumiemy Cie wszystkie ze nie chcesz się rozczarował ale 4 dni po terminie to ja juz bym testowała. Swoja droga twarda jesteś ze tyle wytrzymalas bez testowania. Ja bym nie dala rady :) Kochana zaciskami mocno kciuki i z całego serca życzę Ci 2 kresek :) Zrób test i podzielił się z nami cudowna nowina ;) Xx Zoneczka ja mam rozstepy na brzuchu, udach i male na piersiach :) Pamiątką po ciąży z Kuba :) I poprostu je uwielbiam :) Xx Karcia no jeśli juz domowe msposoby nie pomagają na zaparcia to czopki pomogą ;) Przeczytaj dokładnie opis Izulinki o czopkach i po zaaplikowaniu siedzibą blisko łazienki/toalety :P Mam nadzieje ze Ci pomogą :) Xx Olala matko nawet nie wyobrazam sobie co musiała czuć :( Ja pamiętam kiedyś na studiach mieliśmy kolegę który ma padaczkę :) Malo kto o tym wiedział i kiedyś na zajęciach dostał ataku :( Dziewczyny zesztywnialam i nie wiedziałam jak się ruszyć. Na szczęście była wśród nas dziewczyna która miala kurs pierwszej pomocy. Wspolczuje kochana :( Spróbuje się uspokoić :) A jak szwagier? Wszystko ok czy wzywa liście karetkę? Juz doczytalam ze pojechaliscie do domu! Xx Mackowa ja czuje się spoko, choć jak codzien wymeczona po całym dniu :) Choć dziś miałam 30 minutowa drzemke :) Maz mi pozwolil :P hehehe Siły niby mam na cały tydzień ale pewnie jak jutro wstaje o 7.15 to mi się nie będzie chciało i siły mnie opuszcza :) hehehe. Jak zwykle zresztą :) A Ty jak się czujesz? Bo każdej z nas odpisujesz o sama o sobie nie napiszesz :) Jak samopoczucie i wszystkie bóle? Nie pytam czy przeszły to u Ciebie biednej to chyba nie możliwe ale czy da sie z nimi przetrwać? :) Xx Nemezis zaciskami mocno kciuki :) :* Wiesz na co :) :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alaa malutki uczy Cie cierpliwosci :) najwazniejsze, ze czujesz Jego ruchy, delikatne ale czujesz. & Iza nie wzywalismy karetki. Moj maz wiedzial co robi, na szczescie bylismy na miejscu. Z tym ze ja caly czas mam przed oczami wyraz Jego twarzy. Cos okropnego :( chyba nigdy o tym nie zapomne.. szkoda mi Go a jednoczesnie jestem zla bo nie rozumie ze winny jest alkohol.. moj tata tez pil, codziennie dlatego mam uraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
A co myślicie o teście płytkowym pre test? Ja naczytałam się masę negatywnych opinii, że albo nie pokazuje ciąży bardzo długo albo robi cień cienia tak dla zasady mimo braku ciąży... Jakieś doświadczenia? Swoją drogą, jutro rano spróbuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemezis ja rowniez trzymam kciuki :) :* mam nadzieje, ze niedlugo podzielisz sie dobrymi wiadomosciami :) & Karciaa moze jutro bedzie jeszcze lepiej :) dzisiaj jest pierwszy dzien jak masz te czopki? & Mackowa ochlonelam ale nigdy nie zapomne :/ & Iza u Ciebie przytulanek nie bylo tydzien? U mnie ok 3 tygodni jak nie wiecej :/ tylko ja mam z tym problem, bo po prostu nie mam ochoty.. jeszcze te wstydliwe hemoroidy.. a przy nich nie ma mowy o jakimkolwiek zblizeniu.. nie chodzi tylko o bol ale o uczucie malej atrakcyjnosci.. nie akceptuje siebie w tym momencie. Mysle ze po ich ustapieniu bedzie ok. Moj maz jest niezadowolony.. ale akceptuje sytuacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemezis ja robilam ten test 5 dni po terminie spodziewanej miesiaczki i pokazal mi dwie ladne kreski.. dla potwierdzenia zrobilam jeszcze 2 w tym dniu. Wiec mnie ten test nie zawiodl :) Powodzenia i mam nadzieje przeczytac jutro rano dobra nowine :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj uczy uczy. Nie mogę się doczekać aż zacznie wreszcie wyraźnie się ruszać ola ty. Który tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alaa wszystko przed Toba :) z tego co pamietam to mowilas na wizycie o slabszych *****ch i lekarz pow Ci ze wszystko jest dobrze, tak? U mnie wedlug OM jest 35tc a wedlug usg 33. Do tej pory nie wiem jak to liczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olala tak wszystko ok. Właśnie. Laskawca poruszał mi coś brzuszkiem chciałam wam. Nagrać ale już mu się znudziło. Olala to już. Tuż tuz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas z seksem to jest tak.. nie planujemy tylko zawsze samo jakos wychodzi. Wystarczy ze sie tak blisko przytulimy. I juz wiadomo jak to sie skończy. A jak moj jest padniety to ja to widze rozumiem i akceptuję. Ja czasami jestem obolala albo tez poprostu śpiąca. Nic na siłę bo to ma byc przyjemność a nie obowiazek. Nic nam nie ucieknie. A jeszcze wróci szalony sex. Wyrozumialoscvi wsparcie jest ważna . Moj nigdy Nie byl zly o to ze mnie sie nie chce czasami, a ja tez akceptuje ze jemu czasami nie po drodze do tych spraw. Nigdy przenigdy mi nie wypominal. Czasami jak mu sie zachciało to mi tak grzecznie zasugerował i zawsze jakos to rozwiazalismy. I ja tez łamie sie i wkoncu wychodzi na jedno. Ah moj cudny M. Już 6,5 lat razem. A znamy sie z 9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
Cześć! ***Żoneczko hehe świetny pomysł tylko nierealny. Moją pasją była i nadal jest muzyka. Kiedyś grałam w zespole na instr. klawiszowych, pisałam teksty piosenek, nagrywaliśmy wtedy kasety (bo to były lata 90-te), pisałam wiersze. Potem jak poszłam na studia medyczne nie miałam już czasu na muzykowanie i tak to jakoś umarło to śmiercią naturalną. Chociaż wiersze czasami jeszcze piszę. ***IZA85 a Ty kiedy jedziesz do swojej mamy, też na święta? Ja biorę urlop 2 tyg., tzn. tydzień przed i tydzień po świętach. Akurat zęby w tym czasie usunę. Twoja mama jeszcze nie wie O Twojej ciąży? Jak sądzisz Twoja siostra nic jej nie powiedziała:-) ***Karciaa idź do lekarza zapytaj czy możesz brać te czopki, bo to jest jakaś masakra mieć takie zaparcia jak Ty opisujesz. ***Alaa czy ja dobrze zrozumiałam Twój tata zmarła na raka? To kontroluj się, kontroluj, bo to jest tak podstępne chole***two. Dziewczyny przesłałam, tzn.Eweelka przesłała na pocztę 3 moje fotki, tylko się nie wystraszcie:-) Idę szykować się do pracy a Wam życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
No więc jak mówiłam tak zrobiłam... Ale nic nie widać... tzn jest cień, który pojawił się niby od razu jak "szła wilgoć" ale jest za blady żeby nazwać go kreską i nawet nie wiem czy nie jest on fabrycznym miejscem na kreskę.... także odczekam 2 dni i powtórzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alaa u mnie jeszcze miesiac z kawalkiem :) tzn mam rozne terminy.. z OM 7 stycznia, z usg z ok 11tc 11 a z ostatniego usg wyszedl 14.. moj maz ma nadzieje ze bedzie to 13 styczen i zrobie Mu prezent na urodziny :) fakt faktem jest coraz blizej.. & Pita nie wypowiadalam sie do tej pory, bo tak naprawde nigdy nie mialam stycznosci z depresja.. Jestem mniej zyciowa niz dziewczyny. Ale trzymam kciuki zebys ja przezwyciezyla majac obok siebie kochajace Cie osoby :* & Jovanka czytalam Twoja historie i sie zastanawiam skad w Tobie tyle sily i determinacji? Wiele osob by sie poddalo, w tym pewnie i ja.. Podziwiam Cie, cholernie Cie podziwiam.. przez te doswiadczenia jestes bardzo madra kobieta, ktora dla wiekszosci z nas jest mega wielkim oparciem! & Nemezis wiele z nas na poczatku miala cien cienia kreseczki a po kilku dniach pokazywala sie mega gruba krecha :) wiec jest szansa ze to jest to :) nie masz mozliwosci isc na bete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemezis u mnie tez wychodziły bladziochy ze maz nawet tego nie widział tylko ja i to jeszcze pod światło :p a wiec są duże szanse ;) Pita jesteś taka promienna i radosna na tych zdjęciach, życzę ci obyś zwyciężyła chorobę i każdy dzień witała z uśmiechem na twarzy ;* Olala świetne ujęcie jakbym widziała swoj brzuchol i stope mojego syna ;) Jovanko jak samopoczucie ?? lepiej ?? :* Brzoskwinko czy ten krem bez cynku jest w różowym opakowaniu ?? bo taki dokupiłam ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak pita świeża sprawa. Tata w sumie zaczął ze tak powiem raczysko w naszej rodzinie Bi tak to gdzieś tam jakis jego wujek coś tam miał ale tacy dalsi. No nic musi być dobrze do 60tki chciałabym pociągnąć :) a ze ja jestem wcześniakiem z roku Czarnobyla to jestem cała popsuta wiec mam częsta styczność z lekarzami chociaż bardzo tego nie lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Niestety nie :( wiem ze beta to najlepsze wyjście ale niestety nie... Mogłabym isc do lekarza rodzinnego po skierowanie do gin a od giną wziąć skierowanie na betę... Ale to potrwa tydzien wiec szybciej dowiem sie z testu ;) jesli za 2-3 dni będzie widoczna kreska to będę spokojna i sie pochwale ale jesli za 2-3 dni będzie bledziuch to odkupię sobie tamponów bo wiem jak to sie skończy... Wiele razy kończyło sie na bledziuchu... Chyba ze @ przyjdzie przed kolejnym testem... Ale czuje sie dobrze, brzuch pobolewa czasami juz od tygodnia i baaaardzo chce mi sie spać. Ale to u mnie normalka :D no nic... Czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karcia jeszcze z moich świeżo sprawdzonych sposobów na wiztę w wc to ogórki kiszone;-) Iza co do seksiku to nie martw się, podobnież w drugim trymestrze wraca ochota;-) powiem Ci, że u nas to chyba z 3 tyg nic nie było, jeśli nie dłużej... A teraz:-) :-) :-) zbliżamy się do drugiego trymestru i wszystko wraca do normy;-) mój mąż się cieszy, ale dłuższa przerwa mu nie przeszkadzała, bo sam widział, że kiepsko się czuję wieczorami. Także nie martw się! Już niedługo wszystko będzie ok:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanamama
hejka. wczorsj byłam tak osłabiona że pół dnia przespalam, po czym w nocy nie miałam problemu ze spanien, i rano jeszcze wstalan nie wyspana :-/ Mój m pojechał w delegacje o 6 rano :-/ Nawet się z nim nie pożegnałam bo mnie nie obudził. A teraz będę nadrabiać bo poszaleliscie z postami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemezis ja np nie czekałam na wizyty i skierowanie tylko poszłam od razu dla potwierdzenia zgodności testów, zapłaciłam ok 20zł. & Kaasik89 na to ujęcie czekałam chyba z 15 minut :) za każdym razem jak brałam tel do ręki to mała protestowała :) & zdesperowanamama a dzisiejsze samopoczucie jak? Lepiej? & Wybieram się dzisiaj do fryzjera zrobić coś z tymi moimi mega odrostami.. Chciałabym wrócić do mojego naturalnego koloru, ciemny blond więc myśle o jakimś zbliżonym kolorze.. Chociaż wiem że najlepiej jest mi w jasnych z tym że rozjaśniacz i farba strasznie zniszczyły mi włosy :/ ciekawe czy nie będe straszyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanamama
olaola Dziś lepiej juz jest :) Oj ją też wybieram się do fryzjera zapisałam się na 21.12 a odrosty mam mega :) już 5 miesiąc jak nie maluje, bo schodzilam że swoich czarnych włosów, dziś mam już kasztanowe. Ale fryzjer coś fajnego zrobi mi z nich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pita WidzIalam zdjecia! Wogole twoja buzia nie pasuje mi do twojej depresji. :-) taka przyjemna twarzyczka , oczka jakby namalowane. Labladorek przesliczny. Tak ze odpedzamy zle emocje. A co do grania na klawiszowcach. To super sprawa. Ja kiedyś próbowałam ale nie poszło mi na dwie ręce bo jestem lewo ręczna. Ale jedna reka zagram wszystko ze słuchu. Pomysl zeby odswierzyc pasje. Ooooo Ola świetne zdjęcie. Jak ja próbuję podobne ująć to na złość przestaje sie ruszać. Hihi urwisek. A co do padaczki... To ja znam kilka takich osób które mają padaczkę .. nawet nie chce o tym myśleć. Coś OKROPNEGO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Pisałam wielokrotnie Ze nie mieszkam w Polsce ;) tutaj obowiązują inne Reguły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtkowa
Hej dziewczyny, czytam i czytam i nie mogę nadrobić weekendu, wczoraj wróciliśmy z moim do mieszkania, bo byłam u jego rodziców na andrzejkach przywiózł mnie i prosto na 18 do pracy, niby tylko 2 h , ale czułam się tak zmęczona , że jak położyliśmy się żeby oglądać tv to od razu usnełam, w nocy się przebudziłąm bo coś mnie pobolewało w podbrzuszu, i teraz spalam do 9 . Wojtek wczoraj się śmiał do mnie że chyba jednak jestem w tej ciąży bo miałam straszną ochotę na sok pomidorowy gdzie nigdy go nie piłam. Dziewczyny z tego co mi wiadomo to stany nowotworowe dużo szybciej się rozwijają podczas ciąży !więc badajmy się , horomony sprzyjają do rozrostu takich stanów. Mam strasznie dużo zajęć i nie zawsze mogę na bieżąco pisać chociaż bardzo bym tego chciała. W piątek będę robić test, mam nadzieje że mikołaj przyniesie prezent ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanamama
jovanko najgorsze że w mojej miejscowości nie ma wyboru lekarzy, że chyba przez 3 lata coś się zmieniło - mam nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
IZA85 :) z telefonu :) Dzien dobry moje drogie :) Siedzę w autobusie (tak ścislej mówiąc to prawie śpię) i jadę sobie do pracy :) Tak konkretnie to na nierówna walkę z praca ale wiem ze na pewno ja wygram :) Hahaha. Xx Olala doskonale Cie rozumiem z nieakceptowaniem siebie :( teraz ;( Ja miałam dokładnie tak samo, w ciazy z Kuba :( Tylko ze ja duzo i szybko przytyłam i Poprostu nie akceptowałam całego swojego ciała i to był problem. Seksik był moze raz na miesiąc co nas bardzo od siebie oddaliło :( Pozniej po porodzie nie wiele sie zmieniło :( I cudem nasz związek przetrwał. Co chwila kłótnie i nieporozumienia. Myślalam ze sie rozpadnie to wszystko i akurat mój M wyjechał do Uk. Nie widzieliśmy sie 7 miesięcy i to nam pomogło. Zatęsknilismy za sobą :) i nasz związek przetrwał to :) całe szczęście. Mam nadzieje ze tym razem nie będę miała takich problemów sama ze doba i nie dojdzie do takich akcji ja pare lat temu. I Tobie kochana życzę aby udało Ci sie przezwyciężyć ta niechęć do siebie :) Walcz sama ze sobą :) Xx Pita ja do mamy jadę na święta. 20 grudnia juz sie z nią zobaczę :) Ciesze ale jak dziecko na nowa zabawkę :) Siostra sie nie wygada :) umie trzymać język za zębami jak trzeba :) :) W końcu to starsza siostra wiec musi kryć młodsza :P Mama nic nie wie o ciazy i raczej sie nie domyśla :) Wczoraj z nią rozmawiałam i normalnie gadałam a jestem w stanie wyczuć kiedy cos wie i stara sie to ukryć :) Kochana a moze idź do lekarza i weź sobie dodatkowy tydzień zwolnienia o tydzień wcześniej jedz do mamy?? Zawsze więcej czasu spędzicie razem :) A praca nie zając :) Xx Nemezis to dokładnie tak samo jak u mnie w Uk. Ot tak na betę nie da rady sobie pójść :( Kochana ja tez miałam cień cienia i sie udało :) trzymam za Ciebie mocno kciuki :) Bedzie dobrze :) Xx Agniesia słyszałam wlasnie ze w 2 trymestrze niby bedzie lepiej ale ja juz w sumie wkraczam w 2 trymestr i jak narazie bez zmian :( Ale ludze sie ze wkrótce stanę sie boginią seksu :) :P Xx Zdesperowanamama dobrze ze dzis lepiej :) i oby tak pozostało :) Xx Dobra idę walczyć :) Miłego dnia kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
IZA85 :) Ach No tak! Strona przeskakuje bo mojej wiadomości nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtkowa
Nie dodał mi się post :| Nie mogę nadrobić w czytaniu waszych postów, przybywa ich tutaj w szybkim tempie:) No to od nowa . Więc mam problemy ze snem, a raczej ciągle bym spała, do tego boli mnie w podbrzuszu. w piątek robię test, mam nadzieję że będę mogła dać go w prezencie na mikołajki :) Czytając wasze posty najbardziej zwróciłam uwagę na problemy nowotworowe, w czasie ciąży szybciej stany nowotworowe się rozwijają przez burzę hormownów. Więc dziewcyzny dbać sprawdzać swoje zdrowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szazzza
Warto dbać o zdrowie i być pod ciągłą opieką lekarza, nie wolno też zapominać o foliku bo nie dosyć ze pomaga w rozwoju mózgu u dziecka to i nam poprawia samopoczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoneczka dziękuje :*:*:* masz racje padaczka to okropna rzecz.. Wydaje mi się że gdyby to był styczeń, bliżej porodu to z tego stresu już bym urodziła.. Przebudziłam się dzisiaj po 6 jak mąż jechał do sklepu i nie mogłam już zasnąć. Cały czas przed oczami jest wyraz twarzy i opadające ciało.. :/ jak P wrócił, przytulił mnie a mi samoistnie leciały łzy.. & Nemezis musiałam przegapić niektóre posty. Przepraszam :) :* & Wojtkowa to i nam zrobisz prezent :) & Iza to ile czasu dzisiaj pracujesz? Nie od początku przestałam siebie akceptować :) Nie miałam takich objawów jak teraz typu: hemoroidy :/ (chyba one są największą przyczyną) Było łatwiej. Nie przeszkadzają mi nawet moje nadkilkogramy, bo codziennie mąż mówi że kocha że mu się podobam itp. U nas jest problem właśnie z tym seksikiem.. Przed ciążą prawie codzinnie były przytulanki a teraz? Najnormalniej w świecie nie mam ani grama ochoty :/ A nie którzy mówią, że seks nie jest najważniejszy w związku.. Dobrze, że Twój mąż wyjechał.. Podziwiam że wytrzymałaś tyle czasu rozłąki :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Piszecie ze cień cienia wielokrotnie okazywał sie piękna kreska po kilku dniach... Ale ja takie cienie juz widziałam i okazywały sie biochemiczna... Beta nie rosła i ten cien był taki blady przez tydzien i potem @... Jak myślicie, kiedy powinien sciemnieć? Czy gdybym powtórzyła test jutro rano, kreska powinna być wyraźniejsza? Postaram sie odczekać do środy... Jesli będzie ciemniejsza kreska to będę w niebie a jesli scenariusz sie powtórzy i będzie bledziuch to zakończenie znam... No ale ile mozna...? Kiedyś musi sie udać :) w tym cyklu po raz pierwszy czułam ból tydzien po owulacji i tak utrzymuje sie do teraz. Zaboli czasami... Może to oznaka zagnieżdżenia? Może w końcu znajdzie sie idealne miejsce na zagnieżdżenie i uda sie donosić :) :) mam ogromna nadzieje zwłaszcza ze w moim związku jeszcze chyba nigdy nie było tak wspaniale jak teraz... To najlepszy czas, czuje to :) 3,5 roku po ślubie wiec zdążyliśmy nacieszyć sie sobą nawzajem :) przydałby sie ktoś trzeci :) a raczej PIERWSZY :) bo będzie na pierwszym miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×