Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość Nemezis626
Miałam zagwostkę przy tabelce :) Nie wiedziałam ile cs wpisać... czy od kiedy padła decyzja o dziecku czy ile cykli naprawdę się staraliśmy (a tego było mniej)... No bo wiecie, tu wakacje, to u rodziców, tu ciche dni i czasem się nie dało... Wpisałam 29 cykli liczone od 1 pozytywnych teścików (które zobaczyłam z resztą w pierwszym cyklu starań) potem odpuściliśmy na 2 cykle bo byliśmy przygnębienie no i chciałam dać wytchnienie organizmowi.. I tak od tamtej pory czyli lipca 2012 się staramy... Raz bardziej, raz mniej... bardzo dużo pracujemy a nie chcę dopuścić do sytuacji kiedy będziemy padnięci jak konie po westernie i będziemy się starać mechanicznie, myśląc o kalendarzu.. Grunt że jesteśmy małżeństwem 3,5 roku i NIGDY, nawet podczas jednego stosunku, PRZENIGDY się nie zabezpieczyliśmy... ani ja, ani on... a to już o czymś świadczy... niekoniecznie pozytywnym Idę sobie pograć na pianinie bo się zdołowałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja tylko na chwile bo ze szpitala wlassnie wrocilam mam podejrzenie wyrostka ale jeszcze nie jest do operacji i mam być w domu, lezec odpoczywac****ic wody więcej, w moczu mam białko i inne cuda leukocyty podwyzszone i crp 28 a jest granica do 10... normalnie zalamana jestem... pozniej Was nadrobię jak trochę odpoczne:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanamama
karciaa ale jak to ? ciążą i wyrostek ? :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nemezis widze w tym samym wieku;d no ja staram sie wiecej cykli ale nie zawsze cykl zmieniony i jak wpisalam sie 1raz w tabelke to wpisalam jakos mniej a tak naprawde to powinno byc 20cykli Paola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane, Mimo wstrzymanych starań to uaktualnie sie w tabelce również i ja:) A tym samym otwieram nowe nadzieje na 2015 jako pierwsza:) MAMUSIE ❤️ Majowa*************27*********18.01.2014********Marcelink a Fiona88************ 25*********07.03.2014******** Wiktoria Taka oto ja*********24*********24.03.2014********Dominik Giubelli ************27 *********25.06.2014********Antonina motynka ***********24*********12.07.2014******** Miłosz JovankaJo *********29 *********16.07.2014********Kacper Angelusdominus ***24 ********17.07.2014********Zuzia PauliśC************* 23 ********18.07.2014******** Mikołaj bejbe27 *******27 ******18cs*******1dz***** Izulinka7***********24*********12.11.2014********Zuzia goscdarka *********25*********14.11.2014********Alan CIĘŻARÓWKI ❤️ kasiaa12*******23**********?cs********1dz******** tp 18.12.2014 Kaasik89*******25**********4cs*******1dz********* tp 22.12.2014 Stymulowana**28*********18cs********1dz******** tp 02.01.2015 olala2013*******24**********5cs*********1dz*******tp 15.01.2015 brzoskwinka14**21********14cs********1dz******** tp 21.01.2015 MaćkowaŻona***28********16cs********1dz********tp 24.01.2015 Eska 22**********23********17cs********1dz********tp 27.01.2015 karciaaa*********24*********2cs********1dz********tp 28.01.2015 ŻoneczkaKrk*****26*********1cs********1dz****** *tp 04.02.2015 Alaaa66**********28********14cs********1dz******* tp 10.03.2015 Usia1993*********21** *******1cs********1dz*******tp 05.04.2015 mamaniemama*******23*******2cs********2dz*******tp 28.04.2015 Agniesia88*******26**********9cs********1dz*******tp 31.05.2015 Nessaja**********22**********5cs********1dz*******tp 02.06.2015 IZA85**********29**********4cs********2dz*******tp 07.06.2015 STARACZKI 2014/2015 🌻 [ kwiat] asik81____________33______1cs______________@ 27.08.2014 Pita82____________32______3cs_______1dz_____ @21.11.2014 paulinka121989____25______14cs______1dz_____@ 19.11.2014 Sara__ ___________33______40cs______2dz_____@22.11.2014 kasik_85__________29______21cs_______2dz____@11.12.2014 Paola1801________22_______11cs______1dz_____@ XX.12.2014 Nemezis626_______22_______29cs_______1dz____@02.12.2014 Eweelka_________32______7cs________ 2dz_____@02.01.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ciezarny ja
Hey mam pytanie wczoraj wieczorem gdy jadłem bigos mój mężczyzna niespodziewanie buchnal mi ejakulatem prosto w grzbiet czy możliwe jest ze zabrzuszylem? Zauważyłem ze rosną mi włosy miedzy palcami i często mam stójkę pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Tak! Gratulacje! A teraz wypad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie miałam się upominać o tabelka:-) no i jest! A co ja w niej widzę?! Już za chwilę zacznie się zimowy wysyp:-D chyba nie nadążę Wam gratulować:-) Jovanka wspaniałe wieści! A jak mały znosi ząbkowanie?:-) Karcia no kurcze! Odpoczywaj dużo i dbaj o siebie kochana, bo niedługo Twój bobas przyjdzie na świat:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovanko dokładnie ja tak miałam ze była jedną kreska a jak wyjęłam z kosza to gdzieś tam rozmywala sie druga. Tak to juz jest z nami ciekawskimi. Ze aż po koszu grzebią :-) zobaczysz będzie drugi syn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtkowa
Dziewczyny test kupiony :) nie mogę znieść niepewności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Wojtkowa, dawaj od razu znać! Niestety testujesz sama bo ja już znam wynik :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtkowa
jak @ nie przyjdzie to robię teścik :) bo tak dziś mnie kuło w podbrzuszu że aż się zgięłam w pół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtkowa- jak tam, nie kusi, by szybciej zrobić test? Ja po kątach robiłam w tajemnicy, bo wydawało mi się, że jestem cierpliwa a w środku aż rozrywało, żeby zobaczyć chociaż cień :P Ale słuchaj, zostaw już ten internet. Tam więcej głupot wyczytasz niż mądrości. Do soboty już niedługo :) & Nemezis- u mnie od cienia cienia się zaczęło :) później był już sam cień, a później już kreska! trzymam kciuki, ale czuję, że coś z tego będzie ;) ooo mi też mąż obiecał fotel bujany! to mój wymarzony element pokoju. Ciekawe czy zda egzamin w kołysaniu dziecka? JAK TEST? & Jovanka- zapisałam sobie przepis na Twoją wersję szpinaku ;) Ja jutro będę robić zapiekankę ze szpinakiem, po mojemu. Ale, że szpinak uwielbiam, to wkrótce może i Twój wypróbuje. Na pomysł z jajkami bym nie wpadła :D o kurka, Jovanka- Ty mi tu o planie zwolnienia ciążowego dopiero po macierzyńskim, a tu szanse na dwie kreski! :D:D ale fajowo! pamiętaj, że te cienie cieni.... :) normalnie żebyś była z Białegostoku to bym zapisała do Ciebie mojego K na korepetycje z rosyjskiego. Pracuje w białoruskiej firmie i szukał jakiegoś korepetytora, ale że nie miał nikogo godnego uwagi to zapisał się do jakiejś szkoły językowej. U Kacperka już pierwszy ząbek rośnie? GRATULACJE! o i jeszcze drugi! :D Twoja definicja macierzyństwa- na 5+ & IZA85- co do terminu to ja Ci nie pomogę bo też mam pogmatwane terminy. Inny z OM, inny z USG i co raz to jakieś zmiany... biedny Twój mały. Oby szybko wyzdrowiał, niech przyjazd do Polski go zmobilizuje :P To Ty mazurska dziewczyna? już wszystko wybadałam, to znaczy nie mogłam udawać, że nic nie wiem bo czułabym się kretyńsko więc powiedziałam, żeby powiedział wprost gdzie jedziemy na weekend. Okazało się, że to hotel w Starej Jabłonce, gdzieś niedaleko Ostródy :) Już się nie mogę doczekać. & Pita- to na pewno Ty? no normalnie jak inna dziewczyna. Optymizm normalnie zaczął wypływać z Twoich wpisów :) Aż się miło czyta. Super, że zostałaś tak doceniona w pracy. Widzisz, bez Ciebie tam ani rusz! Odpocznij sobie porządnie, a później w pełni sił wracaj do kolorowej, nie szarej, rzeczywistości ;) & karciaa- jak tam ból ustąpił? jak się czujesz? Trzymaj się Kochana:* & Olala- niestety mega cierpliwość ma u mnie bardzo elastyczne granice :D Wszystko wiem. Weekend we dwoje. Ludzie kochani, kiedy to ostatnio miało miejsce. Cieszę się jakbym los na loterii wygrała. & zdesperowanamama- no niestety, szpitale u nas to jeszcze 100 lat do tyłu. Przynajmniej część... U nas szpital, w którym rodziłam w kwietniu Tymka i w którym w najbliższym kwietniu będę rodzić Julka lub Jankę to normalnie podział na dwa światy: porodówka ekstra klasa, nowiusieńska, super sprzęty, nowe superancie łóżka- na czas porodu super. Przejazd na położnictwo zdecydowanie sprowadza na ziemię, gdzie podłoga pewnie pamięta jeszcze czasy kiedy dwa wcześniejsze pokolenia przychodziły na świat :P & Nelkaaaa-witaj :) jak każda z nas tu obecnych, swoje musisz odczekać :) trzymam kciuki. & Żoneczka- opis Twojego synka, normalnie miodzio :) już szukał cycki? Kawał chłopa i to z jajami ! :) & Dziewczyny tak piszecie o tych zwierzętach, a ja to jestem jakaś anty. Kotów nienawidzę, ptactwa nie pokazujcie, nawet psy są mi obojętne. To znaczy nie, no szkoda mi tych biednych, głodnych zwierzątek, ale nie jestem miłośniczką żadnych futrzaków, sierściuchów, ani opierzonych. Niech sobie żyją szczęśliwie ale z dala ode mnie. Mamy w domu psa, poczciwego mieszańca kundla ze sznaucerem, ale to była decyzja sprzed 10 lat głównie mojej młodszej siostry. Szczerze mówiąc nie wiedziałam wtedy, że pies będzie tyle żył :D ja już Was nadrobiłam, wczoraj nie miałam jak, bo mężowi zebrało się na poważne rozmowy. Dziś z rana robiłam wyniki moczu, krwi i na toksoplazmozę. Na szczęście wszystko ok. W pracy młyn jakich mało, ale sobie ciągle powtarzam, że już niedługo :) mój Bąbel coraz częściej cyka, a mój K nie może się doczekać, aż to poczuje. A poza tym, od kilku dni z rana czuję się jakby mnie miało rozłożyć. Kicham po 30 razy, z nosa cieknie. A dopiero po jakimś czasie, jak dotlenię się w drodze do pracy to czuję się dobrze. Trzymajcie się wszystkie! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtkowa
oczywiście że nie wytrzymam, powiez czemu tak mnie ciągle pobolewa? jak nie dostanę jutro to robię rano teścik i albo w jedną lub w drugą strone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, jesteś teraz na wszystko wyczulona i we wszystkim doszukujesz się objawów. Oczywiście życzę Ci żeby to wszystko się potwierdziło, ale spróbuj wyluzować. Wtedy wykluczysz ból z nerwów no i miejmy nadzieję, że wkrótce test zrekompensuje Ci te wszystkie nerwy :) wiem, że to łatwo mówić, ale ja jak tak z niecierpliwością robiłam kolejne testy i widziałam biały pasek to żałowałam, że się tylko nakręciłam i wtedy stwierdzałam, że w sumie dałabym radę poczekać. Kilka dni w porównaniu do wieczności, co to było ;) Znajdź sobie jakieś zajęcie, obejrzyj dobry film, odpręż się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtkowa
Wiesz po prostu chcę zrobić jutro , tak dla świętego spokoju ,nawet to nie jest czas na @ ale czasmi przychodziła wcześniej, jak nie będzie kreski to trochę wyluzuję a jak @ nie przyjdzie w weekend to wtedy zrobię jeszcze jeden i tyle :)a przez week nie bedę miała czasu myśleć bo przyjedzie do mnie W.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem Cię, pewnie też bym zrobiła...:P ja swoją kolekcję porównywałam codziennie aż w końcu usg potwierdziło najlepsze :) to dawaj znać jutro rano. Normalnie przed pracą zajrzę specjalnie żeby zobaczyć co Ci tam wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo ;) Matko jaki beznadziejny dzień :( Rano pobudka Kubusiowym kaszelkiem!! Jeśli w ogóle można użyć tego słowa do określenie tego kaszliska które zaczęło go od rana męczyć. Chyba odgrywało mu się wszystko co mozliwe , włącznie z płucami :( Tak kaszlal ze miał odruch wymiotny. Później troche , powtarzam troche, lepiej było. Z bólem serca puscilam go do szkoły. Przeziębienie tutaj nie jest choroba i dziecko ma być w szkole! Jeśli nie to nieobecność i 50 funtów kary za nieobecność. Ale najlepsze jest to ze jak dziecko jest na antybiotyku to tez ma przychodzić do szkoły. A rodzica obowiązkiem jest przyjść do szkoły i dac dawkę antybiotyku dla dziecka jeśli w godzinach szkolnych wypada podanie dawki!!! Czaicie?! Nie interesuje ich to ze pracujesz?! Skoro możesz wziąć wolne żeby z dzieckiem w domu siedzieć to możesz wziąć wolne żeby do szkoły a antybiotykiem przychodzić!? Totalny absurd ale jest ich jeszcze wiele w UK! Ale ja mam ich gdzieś i jeśli jutro Kuba będzie tak kaszlal jak dziś to zostaje z nim w domu. A jutro wieczorem mamy wizytę z nim u lekarza i zobaczymy czy ma czyste oskrzela i płuca. Ja jestem padnieta jak mucha po muchozolu! Xx Darka pytalam o Kacperka bo slyszalam właśnie ze drugie dziecko jest przeciwieństwem pierwszego :( Moj Kuba tez był spokojny. Tylko jadł i spał. Później jak miał parę miesięcy to godzinami potrafił leżeć albo w lozeczku albo na podłodze na macie, a ja mogłam cały dom wysprzatac w tym czasie. Wiec biorąc pod uwagę ta zasadę to juz się przygotowywuje do takich przygód jakie Ty teraz masz :) Xx Angelus potwierdz nam czy to prawda ze drugie dziecko jest przeciwieństwem pierwszego!? Jak było z Twoimi chlopakami? A jak w ogóle u Was? Jak Zuza? Jak z mężem się układa?! Xx Rebelia witaj :) Czemu nie zacząć odrazu wyczekiwac tych dwóch kresek?! Dołączyła juz do nas wiec działaj :) Xx A ja dziele wiadomość żeby nie uznało za spam :) Tak zapobiegliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtkowa
ok, ok będę się dzielić wieścią :) a teraz zabieram się do nauki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to Brzoskwinka dobrze napisała!!! Skrobiecie te wiadomości ze później ciężko nadrobić. :) Xx Alaa jak się czujesz po całym dniu? Ja ciążę z Kuba przechodziła wzorowo wiec nie wiem jak jest z dolegliwościami po porodzie. Xx Stymulowana kochana ja wiem ze powinnam wyluzowac, ale powiem Ci ze łatwo komuś się mowi!! Zawsze dziewczynom powtarzalam zeby leżały - dokładnie tak jak napisalas. Ale czasami jest trudniej to zrobić niż mi się wydawało! Żebym pracowała gdzieś na umowę, albo dla jakiejś firmy to bym się w ogóle nie zastanawiała. Poszlabym na zwolnienie i dziękuje. Dostała bym kasę za zwolnienie i dziękuje. Ale ja sama dla siebie pracuje i jak przestaje pracować to ani grosza nie mam. Nie ma kasy za zwolnienie itd. Wiec jakoś chce to jeszcze pociągnąć. Ja wiem ze w nosie z kasa, ze najwazniejszy jest okruszek itd.,ale....No właśnie to ale! Nie ma konkretnego "ale", ale jednak jest! Poza tym z dziewczyna co ma za mnie pracować tez na razie nic nie wiem ona musi teraz znalezc mieszkanie dla siebie i córki. Musi obliczyć ile będzie potrzebowała miesięcznie kasy na mieszkanie i na życie i musi obliczyć czy pracując u mnie da rade finansowo. Bo ja jej oferuje cały etat, a ona teraz pracuje prawie na dwa etaty. Takie 1.5 etatu ma. I póki co wyrabia się znkasa ale u mnie mniej zarobi :( I tak wszystko nie wiadomo co i jak i coraz bardziej mnie to wszystko wpienia :( Xx Jovanka uwielbiam to " heeeeeeej" :) :* Xx Witaj Zielony kurczaku :) Kurcze szkoda ze tak wyszło teraz u męża z tym antybiotykiem. Ale wiadomo lepiej wyleczyć te stany zapalne a później na luzie można wznowić starania :) Xx Brzoskwinka myślę ze jak będziemy kupować szczeniaka to zdecyduje my się na suczke :) Tylko odrazu powioze ja na sterylizację :) W nianię bawiła się nie będę :) Xx Wojtkowa kochana z tych ras co mi wczoraj napisalas tom jedynie sznaucera byśmy wybrali. Jak powiedzialam mojej mu o yorku to tylko na mnie spojrzał :) Kiedyś stwierdził zenjest to wyścigową wersja kreta i nie chce go w domu :) Śmiał się ze jzk by zaczął swoja ręką (ja nazwalabym ja łapą), glaskac takiego yorka to odrazu by go zmiażdżył :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Mamaniemama pięknie podsumowane "porównywanie kolekcji"... :D mam to samo... Jovanko / ZoneczkaKrK no to przyłączam się do klubu ciekawskich... Czuję się normalnie (oprócz tego że mam wzdęcia jak stary dziad), nic nie zapowiada rewolucji no ale ciekawość... Zerknęłam na ten test, który zrobiłam popołudniu... i wiecie co? Cienie mnie prześladują... Znów to samo! I to tak słabo widoczny pod światło... Ale nie nakręcam się, czekam na @ do 35 dc. Liczyłam dziś ponownie ostatnie cykle... 30-32 dni... żadnych spóźnień w ostatnich 3 miesiącach... czekam do poniedziałku i powtórzę jeśli @ nie przyjdzie... gdyby coś miało być, to do poniedziałku test powinien wyjść bez tych głupkowatych cieni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia12 główka już w kanale górnym?? Eeee to my ciociami na dniach zostaniemy :) Xx OOo jest tabelka :) Stymulowana była z tych nieważnych żeby ja znaleźć :) Zaraz termin porodu poprawie bo z USG w 13 tygodniu data mi się zmieniła :) Xx Nemezis przykro mi :( Ale kochana my tu zawsze sobie pisalysmy ze dopóki @ nie ma, to jest nadzieja :) Xx Karcia a matko wyrostek? I tak do porodu do stycznia masz się męczyć? Xx Eweelka kochana super ze się odezwalas i aktualizowalas w tabelce. Miałam Cie tu właśnie dziś wywolywac i zapytać kiedy bedziecie wiedzieli czy się zakwalifikowaliscie? Trzymam mocno kciuki za Was :* Xx Mamaniemama a może to Stare Jabłonki?? Bo kolo mnie są stare jabłonki ale ja nie kolo Ostródy :( Ale mimo wszystko w moje strony jedziesz :) Super. Jo, ja chłop z mazur jestem :P No kochana to udanego weekendu zyczymy :) I czekam na relacje jak było ) Xx Wotkowa trzymam kciuki za 2 kreski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUSIE serduszko.gif Majowa*************27*********18.01.2014********Marcelink a Fiona88************ 25*********07.03.2014******** Wiktoria Taka oto ja*********24*********24.03.2014********Dominik Giubelli ************27 *********25.06.2014********Antonina motynka ***********24*********12.07.2014******** Miłosz JovankaJo *********29 *********16.07.2014********Kacper Angelusdominus ***24 ********17.07.2014********Zuzia PauliśC************* 23 ********18.07.2014******** Mikołaj bejbe27 *******27 ******18cs*******1dz***** Izulinka7***********24*********12.11.2014********Zuzia goscdarka *********25*********14.11.2014********Alan CIĘŻARÓWKI serduszko.gif kasiaa12*******23**********?cs********1dz******** tp 18.12.2014 Kaasik89*******25**********4cs*******1dz********* tp 22.12.2014 Stymulowana**28*********18cs********1dz******** tp 02.01.2015 olala2013*******24**********5cs*********1dz*******tp 15.01.2015 brzoskwinka14**21********14cs********1dz******** tp 21.01.2015 MaćkowaŻona***28********16cs********1dz********tp 24.01.2015 Eska 22**********23********17cs********1dz********tp 27.01.2015 karciaaa*********24*********2cs********1dz********tp 28.01.2015 ŻoneczkaKrk*****26*********1cs********1dz****** *tp 04.02.2015 Alaaa66**********28********14cs********1dz******* tp 10.03.2015 Usia1993*********21** *******1cs********1dz*******tp 05.04.2015 mamaniemama*******23*******2cs********2dz*******tp 28.04.2015 Nessaja**********22**********5cs********1dz*******tp 26.05.2015 Agniesia88*******26**********9cs********1dz*******tp 31.05.2015 IZA85**********29**********4cs********2dz*******tp 31.05.2015 STARACZKI 2014/2015 kwiatek.gif [ kwiat] asik81____________33______1cs______________@ 27.08.2014 Pita82____________32______3cs_______1dz_____ @21.11.2014 paulinka121989____25______14cs______1dz_____@ 19.11.2014 Sara__ ___________33______40cs______2dz_____@22.11.2014 kasik_85__________29______21cs_______2dz____@11.12.2014 Paola1801________22_______11cs______1dz_____@ XX.12.2014 Nemezis626_______22_______29cs_______1dz____@02.12.2014 Eweelka_________32______7cs________ 2dz_____@02.01.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia12 no pisalam wam o tym moim kroczu bo na poczatku się wystraszylam ALe juz się przyzwyczailam do bólu :) a poza tym to u mnie ok teraz tylko każde ukłucie zapala czerwona lampkę czy to nie aby juz ;) ... Karcia jaki pech juz ten wyrostek nie miał się kiedy obudzić tylko w czasie ciąży ;( wspolczuje kochana ... Jovanko no ten twój Kacper rośnie nie wiadomo kiedy ... Oby bardzo mu nie dokuczaly te wyzynajace się ząbki ... Brzoskwinka a ja mysle ze ciebie nic nie boli bo regularnie cwiczysz i po prostu powinnas być dla nas wzorem ;)... Nemezis przykro mi :* ... Wojtkowa czekany na wynik testu ;) ... Iza ale mi szkoda tego twojego małego ... Dość ze się męczy to jeszcze nie może się spokojnie wygrzac w domu i wyzdrowieć :/ ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny dawno nie pisałam, ale mam mało czasu a tyle skrobiecie, że nie nadążam was czytać. Byłam dziś u ginekologa i oczywiście powiedział to co już wiedziałam, że wszystkie wyniki mam w normie. Profil hormonalny książkowy. I mój Pan gin stwierdził, że robimy HSG. Ale jestem zła bo mam długie cykle i już przed świętami się pewnie nie wyrobimy. Mam do niego dzwonić. Ewellka ty miałaś znieczulenie? Mi powiedział, ze nie będę miała , bo muszę z nimi współpracować. Szkoda, że wcześniej nie posłuchałam mojej poprzedniej gin i nie poszłam do niego wcześniej. Być może już bym była w ciąży, a tak to znów muszę czekać :( Ale z drugiej strony jestem coraz bliżej celu :) Pozdrowionka dla wszystkich. Niestety czas na codzienne czytanie i odpisywanie pewnie będę miała dopiero w styczniu, a teraz tylko tak z doskoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- oj jak mi szkoda tego Twojego malucha :( kurde, ale że aż tak tam pilnują obecności. Toż to wystarczy jedno chore dziecko i zaraz cała klasa chora. Koniecznie daj znać co lekarz powie. Oby to cholerstwo jak najszybciej minęło. Co do pracy to uważaj i nie przemęczaj się tylko. Wiadomo, że praca i pieniądze ważne, ale jednak w tej sytuacji jest jeden ELEMENT o wiele ważniejszy. Ja w sumie też nie szłam od razu na zwolnienie, bo jak już mówiłam wiem, że to sporo pokomplikowałoby w pracy, anie chciałam robić pod górkę. A że czuję się w porządku i jeszcze mam energię do pracy to pracuję. Ale jakoś w połowie stycznia planuję już iść na zwolnienie. Słuchaj, aż z ciekawości jeszcze raz zajrzałam do tej rezerwacji, masz rację- liczba mnoga, czyli Stare Jabłonki :D & Nemezis- aż spojrzałam na swój test gdzie wyszedł pierwszy cień cienia. No dosłownie tylko ja go widziałam i to przy odpowiednim świetle. Mój K wtedy jeszcze nie dowierzał, powiedział "uwierzę jak zobaczę dwie grube kreski", a ja już wtedy mu powiedziałam, że ta druga kreska, której on jeszcze nie widzi już jest we mnie i że za kilka miesięcy będzie ją pielęgnował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtkowa
Ale bym się cieszyła gdyby wyszedł pozytywny :) pierwsze staranie a tu bęc :) dziś jest 29dc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza różne są dni ale czasem czuje się ok ale zazwyczaj bolą plecy i zebra.... No ale praca stojąca. Dokładnie inaczej jest jak się pracuje na własny rachunek. Ja tez mam firmę i nie jestem w stanie siedzieć w domu. Z resztą myślę że lepiej dla mnie więcej ruchu. Pewnie jakbym u kogoś pracowała to bym siedziała na wolnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
iZA 85 sznaucer to najwspanialszy pies na świecie! Ubóstwiam ta rasę, u mnie w domu zawsze były sznaucery. To cudowne, mądre i wierne psy. Szybko sie uczą aczkolwiek są bardzo temperamentne :) ale są przepiękne i kochane :) mój właśnie chrapie na łożku i jak podniosłam mu łapę do góry to opadła bezwładnie jak flaczek :). &&&&&&&. Mamaniemama póki co @ nie ma :) mam nadzieje ze za kilka dni nie będę miała watpliwości... &&&&&&& wojtkowa jak tam? Jak teścior? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×