Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

dziewczyny powiedzcie ci mi co oznacza taki lekko beżowy śluz?? wczoraj był taki lekko żółtawy a kilka dni wczesniej biały... nic mnie nie boli. nic sie nie dzieje prócz tego zeledwo z lóżka wstaje....troche sie zaczynam denerwowac. nie było tego dużo. troche na wkładce na papierku niee było nic........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
kasia12 coraz nlizej porodu wiec i sluz sie zmienia czyli masz juz jakis objaw... izulinka jak dobrze pamietam miala takue uczucie ciaglej mokrosci a ja mialam taka bialawa jakby galaretke. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to nie wiem czy sie smiac czy płakac:(:( wczoraj rozmawiałam ze swoim. od piatku czekaja na załadunek w hiszpani. maja nib dzis miec ale w piatek powiedzieli ze bedzie w sobote..nie wiadomo czy w tym tyg wogóle wroci do domu. mozliwe ze jak rozładuja towar tutaj to jada na kolejny załadunek i znowu tam jadą:(:(:(:( taki mądry szefunio!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nemezis ja w dniu kiedy miałam planowo dostac @ miałam brunatne plamienia. niby przypominało krew ale krwi takiej czerwonej nie było. dwa dni tak miałam. zrobiłam test i wyszedł pozytywny. od razu pojawiła sie druga wyrazna kreska. długo na nią nie czekałam bo chyba nie całą minute. robiłam pre test:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
kasiaa12 dobrze cie rozumiem co do pracy M jak wiesz mam tak samo ze moj cigle w trasie i nigdy nie wiadomo kiedy wroci bo wciaz na swiezo szef wymysla zaladunki i rozladunki .. przez ta glupia prace nie byl tez przy porodzie :-( do dzis to strasznie przezywam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-Nemezis, strona przeskakiwała i nie miałam jak odp. A w ogóle to mi jeden post wcielo :-/ Na początku ciąży tak właśnie jest, że objawy raz są, raz nie, raz silniejsze raz słabsze. U mojej koleżanki jedynym objawem był rosnący brzuch. Także trzymam kciuki! I dawaj znać! -Kasia, Darka. Jak Ja Was dobrze rozumiem. Tato kierowca, mąż kierowca. Ze wszystkimi sprawami wiecznie sama. Teraz o tyle dobrze, że sama mu zlecenia załatwiam, bo jak jeździł pod spedycja to w domu bywał tylko na sobotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeej:) Dziewczyny pisałam do was wczoraj i moich postów nie chciałododać. Darka współczuje ciężkiej nocy:-o ale musisz dać radę:) trzymaj się:) Nemezis nie martw sie testami:) mam nadieje że będzie wszysrtko dobrze, a lekarz potwierdzi twoją ciąże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja ze swoim bez zabezpieczenia współżyje od 3 lat a dopiero od prawie już roku takie poważne starania, i coraz bardziej sie martwie, wczoraj po zbliżeniu poszłam normalnie ryć:( czuje że nerwowo nie wytrzymuje, staram się być twarda ale im bliżej @ (za tydzień powinna być) to łapie mnie dół że znów przyjdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, a kiedy byłaś ostatni raz badana przez lekarza? Bo po badaniu w ciągu dwóch dni może pojawić się takie plamienie, gdyż wszystko jest tam ukrwione i najmniejszy dotyk narusza naczynka. Albo też maluszek jest główką do dołu i uciska szyjkę, czujesz ucisk na pęcherz albo taki dziwny ból co rozchodzi się na pośladki lub nogi? Albo też powoli odchodzi Ci czop śluzowy. Obserwuj swój śluz, mogą się pojawić się nitki krwi albo taki różowy śluz. Każda kobieta przechodzi inaczej. U mnie niecały tydzień przed porodem pojawił się brązowy śluz, a później odszedł czop, dokładnie o północy a o 19 mały już był ze mną. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nemezis ale tobie dziewczyno Gratuluje z całego serca :) Dzięki tobie jest we mnie jeszcze szczypta nadziei - w końcu tak długo sie staraliście - i w końcu sie udało,po takim czasie. Trzymam za ciebie kciuki aby ciąża przebiegła bez problemów! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Ciąża nie ciąża... @ nadal brak, 36 dc... Zero plamien, długotrwałych boli brzuchu (na @ jak juz zacznie bolec to nie puszcza cały dzień)... Czyli powinnam sie cieszyć... Ale clearblue który w piatek był dobrze widoczny i nawet na zdj dało sie zauważyć kreskę, dzisiaj powrócił do formy cienia z krainy cieni... Nie wiem czy beta spada i mam sie szykować na @ czy poprostu spałam tylko 3 godziny i mocz był 3 godzinny bo sikalam przed spaniem... Tak sie pocieszam ale juz mnie ta pewność opuściła :( ale dopóki @ nie ma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdesperowana, my przestaliśmy się zabezpieczać jak miałam 19 lat.. Ze względu na problemy kobiece antykoncepcja hormonalna nie wchodziła w grę a prezerwatywy odpadają, bo mam uczulenie. Rok później rozpoczęliśmy porządne starania. Rok później byłam w ciąży ale nie udało się. Kilka miesięcy później znów się udało, i tym razem zakończenie było szczęśliwe. Teraz lekarze mówili nam, że będzie ciężko bo moja owu zaczyna zanikać. A jednak zaszłam, gdyby nie krwiak.. Mam coraz mniej czasu, bo według badań lekarzy moja owu zaniknie przed 30-ką, a i tak wierzę, że zostanę jeszcze mamą. I wierzę, że Ci też się uda! Kiedy przechodziliśmy leczenie przed pierwsza ciąża, poznałam pary, którym lekarze nie dawali żadnych szans, a dziś są szczęśliwymi rodzicami. Jedni nawet mają trójkę! Starali się 8 lat! I w końcu się udało, bliźniaki- parka. Jak miały niecałe 2 latka, znów ciąża i piękny synek ;-) moi rodzice są takim przykładem, 4 lata starali się o rodzeństwo dla mnie. I wspólny urlop zaowocował moim bratem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemzesis nie nakrecaj się za dużo testów robisz. Nie ma @ i dobrze!!! Ja robiłam testy pepino.. W sumie co miesiąc jeden a żeby potwierdzić ciążę to zrobiłam dwa testy. I czekałam na wizytę nie myślałam o złych rzeczach głowa. Do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam do Was kobietki i nie dostałam odpowiedzi.. Robiłam 2 dni temu( w dzien spodziewanej @) Pinkt test i wyszła jedna kreseczka :( Ale okres spóźnia się już 2 dzien a zazwyczaj miałam regularny 28/29 dni.. brzuch pobolewa, ale są to raczej skurcze a nie długotrwały ból :) Poza tym tempka od 5 dni 36.8/36.9 co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alaa66, póki co uznam, że nic się nie wydarzyło... Skoro wcześniejszy test był pozytywny a @ nie ma to jest jeszcze szansa :) Jak @ nie przyjdzie w przyszłym tygodniu to zrobię clearblue digital... może w piątek jeśli @ nie będzie do tego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo hejo ;) niestety nie daje rady być na bieżąco ;( ale staram się ;) xx Darka jeju strasznie mi przykro że Alanek ma takie kolki ;( my też niestety mamy, ale u nas akcja dziej się po południu i wieczorami ;( mamy problem z kupką i bączkami, w dodatku mała często ulewa. My używamy kropelek Bobotic, one sa od 28 dnia zycia ale my uzywamy polowe dawki i jest poprawa. A tak w ogole dajesz malemu wit K?? bo jak dziecie tylko na piersi to trzeba suplementowac D3 i K i my raz zapomnielismy jej dac i normalnie nie to dziecko ;) z tego co czytalam w necie to mnostwo dzieci ma problem z brzuszkiem po tej witaminie ;) xx oprocz tych wieczornych kolek moja corka jest cudownie idealna!! dzis w nocy zasnela po 20 jak zawsze, wstala po 22 na dluzsze soptkanie z cysiem i jak o 24 zasnela wstala dopiero o 4,30 na szybkie amciu i zmiane pieluchy i spalysmy do 9,30 - no cudownie, ostatni raz tak pospalam przed ciaza chyba :D za to w dzien spi baaaardzo malo ale co tam, wazne ze noce przesypia ;) xx po drobnych problemach z niby za malym przyrostem wagi, dzis wszystko jest ok po prostu Zuzka nie jest takim typowym bobaskiem z mnostwem faldek, nie jest jakos bardzo chudziutka, ale ogolnie jest szczuplutka, chodz pare uroczych faldek ma ;) xx dzis rano Zuzka dla poprawienia humoru mamusi przy zmianie pieluszki za przeproszeniem obsrala tatusia, jego mina - bezcenna. Dawno sie tak nie ubawilam ;) xx ja oprocz malej piszczalki i blizny to nie pamietam w ogole ze bylam w ciazy ;) czuje sie tak super, nic nie boli, nie ciagnie, chodzic jest tak lekko, spie (kiedy moge) jak dziecko, czasem nawet na brzuchu, chodz to akurat zadko, bo mam w cycuchach rzeke mleka i jak przez sen poloze sie na brzuch to mimo wkladek zalewam wszystko ;D tak w ogole jak jest pora jedzeniowa to mam taki nawal ze jak wyciagam malej piers to mleko chlapie wszedzie dopolki ona sie nia nie zajmie, smieszna sprawa jak sie wszystko zalewa ;) xx jej tyle dzieje sie na forum ze nawet nie wiem co komu odpisac ;) xx kasie wy tez juz zaraz bedziecie miec maluszki przy sobie, kiedy to zlecialo ah zycze wam kochane mnoistwo sily i cierpliwosci, szybkiego bezbolesnego rozwiazania ;) xx chorowitkom tez zycze cierpliwosci, jeszcze troszke i noce wstawanie, obolale rece od noszenia klocuszka pozwola wam zapomniec o ciazowych bolaach hehe xx Jovanka ale super ze zdecydowaliscie sie tak szybko na 2 malenstwo, troche zazdroszcze tej decyzji, bo ja chodz tez bym chciala i myslelismy o tym jeszcze jak w ciazy bylam to teraz widzac ile czasu trzeba poswiecic dziecku juz sama nie wiem czy w ciagu najblizszych 10 lat sie zdecydujemy hehe zycze ci z calego serducha by wszystko sie udalo tak jak sobie wymarzysz;* xx Ewelka trzymam kciuki zeby sie udalo !! xx sorry za pisownie ale pisze 1 reka, bo w 2 spi me dziecie, wiec korzystam z wolnej chwili ;) dziecie sie budzi wiec koncze juz ;) P.S jak Zuza sie bardzo drze mowimy do niej Baska i tak to do niej pasuje ze czasem zaluje ze nie dalismy jej tak na 1 ;) calujemy wszystkie cioteczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulka, a masz możliwość zrobić jutro bete? Ona powinna dać Ci ostateczna odp. Albo powtórz test rano. A pierwszy robiłaś rano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MargaretLucas dzięki :) staram się być dobrej myśli ale im bliżej @ to zaczynam wpadać w dół, a na @ juz mam objawy po pierwsze Sahara ( chyba wiecie gdzie :) ) i apetyt, tak zawsze mam tydzień przed @ za kilka dni zaczną boleć piersi i @. Już tyle czasu obserwuje swój organizm że wiem że ten mc był znów bezowocny. Tobie Nemezis życzę aby wszystko było dobrze, i mam nadzieje że to jest w 100% ciążą, która będzie przebiegać bez problemowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdesperowanamam dzięki :* pewność mnie opuściła, ale jak tak przemyślałam, to spałam 3 godziny a przed snem wypiłam chyba z litr wody bo mi się tak pić chciało po pracy także wynik mógł być zachwiany... gdyby beta faktycznie spadła, już bolałby brzuch i @ by szła... a tu wciąż cisza... jeśli za kilka dni się nie pokaże, zrobię ostatni test... ale po 1,5 tyg po terminie @ chyba będę mogła myśleć, że zagrożenie biochemiczną minęło i dzidzia się zagnieździła... póki co odpoczywam i staram się nie myśleć zbyt dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemezis, wiesz kiedy miałam pierwsze przemyślenia, że może jestem w ciąży?? Właśnie wtedy, kiedy nie mogłam się oderwać od butelki z wodą:-D chyba przez całe życie nie chciało mi się tak bardzo pić:-) normalnie hektolitry dziennie i na noc musiałam mieć butelkę w pobliżu łóżka. Także może to jednak ciąża:-D :-D no i kreska 5 dni po terminie na teście wyszła blada, ale to pewnie przez to że dużo piłam i sikałam non stop:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej jej ja się już tak bardzo nie mogę doczekać niusia!!! Mackowa nessaja stymulowana jovanka jak tam?? Kasia naprawdę ci współczuję naprawdę nie wiem jak ja bym zniosła końcówkę bez mojego. Gośćdarka kurde dziewczyno Masz siły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Kasiulkaxoxo tak sie sklada ze odpisalysmy Ci co o Twojej sytuacji myslimy. Jovanka odpisala na 100% i ja wiec czytaj dokladniej. My tu nikogo nie ignorujemy :-) wroc kilka stron wstecz to sama sie przekonasz :-) &&&&&& Izulinko ciesze sie bardzo ze wrocilas do formy i dobrze sie czujesz. Oby Zuzi Basience kolki przeszly. Smialam sie tak z niespodzianki jaka Zuzia tacie zrobila :-) zuch dziewczynka ;) &&&&&& Iza haloo co slychac? Jak sie czujesz? Jak Kuba? &&&&&& Zdesperowanamama i Nemezis no jedna druga nakreca :-) Uspokoic sie. Raz dwa!! :-) Wywalcie te testy i poczekajcie. Takie walkowanie w kolko tematu Wam nie pomoze a wrecz moze zaszkodzic. Cialo moze i by chcialo ale glowa wszystko blokuje. Zrelaksowac sie, zajac czyms innym, do swiat sie szykowac i glowie dac odpoczac. Ja wiem ze latwo sie mowi ale wiem tez ze wyluzowanie pomaga. Niech no ja jeszcze raz przeczytam Nemezis o jakims tescie to zapakuje swoje wielkie dupsko, popuchniete nogi i moj brzuch do samolotu i znajde Cie w tej Norwegii ;) a wtedy nie recze za siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
A tak wogole to jesli mnie pamiec nie myli to Usia wczoraj wyszla za maz?! :-) kochana wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MAMUSIE serduszko.gif Majowa*************27*********18.01.2014********Marcelink a Fiona88************ 25*********07.03.2014******** Wiktoria Taka oto ja*********24*********24.03.2014********Dominik Giubelli ************27 *********25.06.2014********Antonina motynka ***********24*********12.07.2014******** Miłosz JovankaJo *********29 *********16.07.2014********Kacper Angelusdominus ***24 ********17.07.2014********Zuzia PauliśC************* 23 ********18.07.2014******** Mikołaj bejbe27 *******27 ******18cs*******1dz***** Izulinka7***********24*********12.11.2014********Zuzia goscdarka *********25*********14.11.2014********Alan CIĘŻARÓWKI serduszko.gif kasiaa12*******23**********?cs********1dz******** tp 18.12.2014 Kaasik89*******25**********4cs*******1dz********* tp 22.12.2014 Stymulowana**28*********18cs********1dz******** tp 02.01.2015 olala2013*******24**********5cs*********1dz*******tp 15.01.2015 brzoskwinka14**21********14cs********1dz******** tp 21.01.2015 MaćkowaŻona***28********16cs********1dz********tp 24.01.2015 Eska 22**********23********17cs********1dz********tp 27.01.2015 karciaaa*********24*********2cs********1dz********tp 28.01.2015 ŻoneczkaKrk*****26*********1cs********1dz****** *tp 04.02.2015 Alaaa66**********28********14cs********1dz******* tp 10.03.2015 Usia1993*********21** *******1cs********1dz*******tp 05.04.2015 mamaniemama*******23*******2cs********2dz*******tp 28.04.2015 Nessaja**********22**********5cs********1dz*******tp 26.05.2015 Agniesia88*******26**********9cs********1dz*******tp 31.05.2015 IZA85**********29**********4cs********2dz*******tp 31.05.2015 STARACZKI 2014/2015 kwiatek.gif [ kwiat] asik81____________33______1cs______________@ 27.08.2014 Pita82____________32______3cs_______1dz_____ @21.11.2014 paulinka121989____25______14cs______1dz_____@ 19.11.2014 Sara__ ___________33______41cs______2dz_____@24.12.2014 kasik_85__________29______21cs_______2dz____@11.12.2014 Paola1801________22_______11cs______1dz_____@ XX.12.2014 Nemezis626_______22_______29cs_______1dz____@02.12.2014 Eweelka_________32______7cs________ 2dz_____@02.01.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margaret mnie lekarka badała w srode. ale ona jak wykonuj***adanie to naprawde delikatnie. wiem ze nie którzy lekarze jak badaja to później nie ktore krwawią. w szpitalu u mnie ordynator jak bada to każda krwawi. ja na szczeście nie krwawiłam jak mnie badał ale dziewczyna z sali obok przez cały dzien krwawiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ze wy tez miałyscie wrażenie ze cały czas z was cos leci?? ja mam tak od rana... raz cos jest na wkładce a raz nie ma. są momenty ze boli mnie brzuch tak jak bym miała dostac @ i czasami mnie troche kregosłup boli. coraz bardziej sie denerwuje... a mój nadal czeka na załudunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×