Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość Nemezis626
Margaretlucas plecy jeszcze nie skończone :) bedą całe i w kolorze... :) ale fajnie ze sie podobają... Krew sie tak lala ze jak wróciłam do domu to mama z babcia "odrywały" bluzkę od pleców. Oczywiście bluzka do śmieci bo tyle krwi ze plam nie odebrałam :/ a co do testu... To jak myślisz? Po jakim czasie kreska powinna zrównać sie z kontrolna? Kilka dni? Tydzien? Czy może być tak ze nawet po miesiącu będzie wyglądać identycznie? Oczywiście nie zamierzam testować co 2 dni ale tak z ciekawości... Chce jesCze pod koniec tygodnia zrobić jeden dla pewności... Boje sie ze wyjdzie negatyw... Ale póki co @ brak, za to zalewa mnie taki rzadki, mleczny śluz... I ciagle brzuch pobolewa jak na @ wiec to takie mylące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Ale pokręciłam :) poprzedni post kierowany do Jovanki :) &&&& właśnie jadę na nockę od północy do 6 rano a potem od 7 do 15 druga praca :/ nie moge tak robić skoro wcześniej miałam problemy z utrzamaniem ciąży. Niby nie plamie ani nic ale dzwoniłam do mojego lekarza i kazał sie oszczędzać, mam kategoryczny zakaz dźwigania i w razie co brać dupka... Muszę sobie troche odpuścić i zrezygnować z części zmian, a napewno z tych podwójnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovanka, super opis macierzyństwa :-D O, mój też często uważa, że się wydzieram jak opętana zupełnie bez przyczyny, a jak słyszę opanuj się kobieto to mam mordercze wizję w stylu ja kat on ofiara ;-) A miałam już wcześniej napisać, że Kacperek to ładne imię, jeszcze Dominik mi się podoba. I tylko te dwa imiona biorę pod uwagę. A dziewczynka to tylko Hania- dla mnie te imię ma szczególne znaczenie. O tak, Gabi jest genialna :-D -Maćkowa, i do Ciebie miałam napisać, że Madzia to śliczne imię. Znam...z 6 ich będzie, i wszystkie są fantastyczne. Normalnie nie mogę sobie przypomnieć Magdy, której nie lubię. A tak nie doczytałam, na kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemzesis ja tez widzę ta kreskę. Kiedy powtarzasz kiedy miała być @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemezis, jak byłam z małym w ciąży to też byłam aktywna tu na forum, na innym temacie. Później się przeniosłyśmy. Musiałabym poszukać czy temat istnieje. Miałyśmy tam dwa przypadki- jedna koleżanka nie miała ani 1 testu pozytyw, a druga tylko cień cienia przez cały czas, ciemniejszej się nie doczekała- ciążę były i to zdrowe ;-) Albo inaczej, jutro się moich dziewczyn wypytam i dam Ci znać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goscdarka - nie no, nie neguję wiedzy tej położnej, ale trochę mnie to dziwi... Ja na wypisie Kacperka ze szpitala mam jako zalecenia do domu zapisane witamina K i D3 (przy karmieniu piersią) lub tylko D3 przy butelce (bo K jest już w sztucznym mleku). Poza tym pediatra, która odwiedziła mnie przed wypisem powtarzała mi to wielokrotnie. A kiedy idziesz z małym na jakieś szczepienie? Może wtedy zapytaj? Bo nie podoba mi się to niepodawanie witamin dziecku, zwłaszcza K - jej niedobory powodują poważne konsekwencje... No ale może położna ma rację? Sama nie wiem. Ja bym się natychmiast skonsultowała z lekarzem - nawet dzwoniąc tylko do przychodni, bo wiem, że ciężko Ci będzie iść tak po prostu. A co do tej herbatki - moja położna, która odwiedzała mnie w domu też zaleciła tę herbatkę po 1. m-cu. Ja ją już miała w domu i mówię do niej, że napisane jest tam wyraźnie, że po 1. tygodniu można dawać, a ona na to: "Taaaak? A to nie wiedziałam..." Także wiesz - też się dopytaj. Koper włoski NA PEWNO nie zaszkodzi małemu. Z witaminami bym się nie rządziła sama bez konsultacji z lekarzem, ale herbatkę bym normalnie podała. Nemezis626 - a czemu mąż ma obiekcje jeśli chodzi o tatuaż na dekolcie? Angelusdominus - jak Zuza? Jasiu jak? Jak się trzymasz?:* Stymulowana - to uznajmy, że wcale nie pisałaś, ze ból kręgosłupa przeszedł, a ja się wcale z tego powodu nie cieszę, ok? CŚŚŚŚŚŚŚIIIIIIIIIIIIIIII;) Czekamy na fotkę!:* Alaa - a od czego ten ból, przypomnij mi? Pytałaś lekarza? Faceci i ich poczucie humoru...;) Dokładnie - w Anglii niejednokrotnie widziałam panie na zakupach w: dresie, do tego błyszczące, srebrne szpilki jak na kurs tańca towarzyskiego i bluzka...od piżamy jakby?;) I luuuuuz, tylko ja się oglądałam, bo to nowość dla mnie była:). MargaretLucas - mnie ostatnio o dowód spytała pani 2 lata temu. Od tej pory nic:(. Czyli - starzeję się jak w mordę strzelił;) Fajnie, ze są tacy ludzie jak Ty:) I że im się chce:) Jesteś wspaniałym człowiekiem 🌻 i cudownym przykładem dla swojego dziecka:) IZA - dokładnie tak! Najgorsze chyba w tych wszystkich zachciankach ciążowych jest to, ze nie są na zawołanie:) I że na przykład "zachciane" żeberka nie zmieniają się już na talerzu w ogórkową, bo tak nam się akurat odwidziało:P Olala - jeśli chcesz to mogę Ci któregoś dnia przygotować taki...ja wiem...mój codzienny (poranny i wieczorny) rytuał zabiegów przy Kacperku:). Może będzie Ci łatwiej usystematyzować wszystko z Lenką w ten sposób:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alaa - nie wchodzi ta strona z książką:( Możesz jeszcze raz? Nemezis626 - otóż to, niech sobie każdy wygląda jak chce, niech sobie słucha muzy jaką chce, niech sobie je pomidory z cukrem jak lubi... Co mi do tego? Byleby ten ktoś mnie nie krzywdził, byleby nikt przez niego nie płakał i nie cierpiał. Plecy mówisz nie skończone jeszcze... Hm... Intrygujesz mnie;). I jesteś bardzo odważna! O tym odrywaniu bluzki z pleców to mi nawet nie mów, słabo mi...;) Tak naprawdę ta kreska testowa wcale nie musi się zrównać z kontrolną. Nie musi ciemnieć. Wiem, ze bardzo byś chciała, bo to by Cię utwierdziło w przekonaniu, że to "bardziej ciąża";), ale nic Ci tu nie podpowiem, musisz czekać:*. P.S. Też miałam mleczny śluz i non stop latałam do łazienki, żeby sprawdzać czy to nie @:* Latać do owej łazienki nie przestałam, ale już z innego powodu - rzygać mi się chciało;). I tak 6 m-cy:):):) zdesperowanamama - a czujesz, ze to przeziębienie Cię łapie czy to tylko ta temperatura? Olala - a jakiego płynu do higieny intymnej używasz teraz? Bo połóg nie jest najlepszym momentem na zmianę takiego kosmetyku. MargaretLucas - ja też wróciłam do palenia:( wojtkowa - spoko loko, poczekamy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jadę na porodowke bo mam rozwarcie na trzy głowy,która chętna poczymac mnie za perukę place 10 dukatów za h. Mój m poczestowal mnie kielichem jako znieczulenie zyczcie mi szczedsllscia;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże, już ta godzina... Znów ta lewa strona szyi mnie napierdziela... Nic, idę jeszcze powiesić pranie i spać. A kaszel mnie chce udusić... Jak obudzę małego to sobie nie daruję:/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Ala, mam nieregularne cykle ale faza lutealna 14 dni. Test owulacyjny pozytywny w poniedziałek 3 tygodnie temu. Wiec @ powinna być w ubiegły wtorek, ewentualnie środę... Czyli opoźnia sie prawie tydzien. To zdj testu jest z piątku, a powtórzę nie wiem kiedy, może w środę? &&&&margaretLucas Chciałabym jeszcze powtórzyć test, zobaczyć pozytyw i doczekać do stycznia do badań, i w końcu bym sie uspokoiła. Martwi mnie ze w piatek ten test był pozytywny a w niedziele negatywny... Ale w niedziele dużo piłam i spałam tylko 3 godziny wiec wiem ze wynik mógł być troche zafałszowany... Chętnie powtórzyłbym test ale troche sie boje ze zobaczę negatyw. Ale @ nie ma prawie tydzien... Ale pamiętasz czemu napisałam pierwszego posta tutaj? Ze tydzien po owulacji testy owu znów wychodziły pozytywne wiec może owu sie przesunęła i @ dopiero dostanę? Tylko wtedy bez sensu te testy ciążowe byłyby pozytywne! Sama nie wiem €€€€€€ Jovanko, dla mojego D. "Tatuaż na cyckach = rozwód" a tak serio to nie podoba mu sie, uważa to za przesadę itd. Nogi, ręce, plecy ok. Ale dekolt nie ;) i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu - to jak na 3 głowy to mam nadzieję, że cię tam rozp******i w p**du i tyle:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Jovanka :D cięty jęzor jak na sorkę :D ///// zalewa mnie jak w delcie Nilu :/ to chyba dobry znak. Po pracy kupie test i zrobię jutro. Zrobić ten sam co ostatnio czy zaryzykować ten clearblue digital?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
dziewczyny takbpiszecie o tatuazach to ibja napisze ze mam dwa kolorowe jeden na lewym ramieniu: kwiat oznaczajacy szczesliwe narodziny dziecka i z data urodzin kacpra a drugi na dole plecow: dwie roze z cierniami i trzema gwiazdkami w takim wirze jakby piaskoeym czy cus (ciezko opisac) jovanka sama tez nie wiem jak to jest duzo wyczytalam w necie i sporo opinijedt tskich jak poloznej lecz tez mnie to niepokoi dlatego zapytam w przychodni gdy bede z malym u bioderek bo szczepienie dopiero 7.1... a co do herbatek mam podawac tylko te dwie jopru nie wprowadzac a one sa po 1 msc (tak w necie wyczytalam :-P my jak zwykle walczymy a M w trasie... juz wole jak go nie ma i mam spokoj niz tak cudowna pomoc jak ubieglej nocy ( jeszcze mnie zlosc na niego trzyma wrr)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
mam dosc totalnie dosc jyz nie daje rady :-( siedze i rycze z wymeczenia a alan przy persi :-( maly nue spal od 22:40!!!! do 5:57!!!!!! nie zasnal nawet na 5minut w tym czasie!!!! i nie ze bolal brzuszek czy cos , on po prostu nie chcial spac!!! co pol godz robilam mu zdjecie i wysylalam M zeby mu udowodnic jaka mamy cudna noc... a zeby tego bylo malo to od tej 5:57zasypial wciaz tylko na 20min i ryk :-(. do tego nie mozna zapomniec o kacprze ktory dusil sie cala noc a teraz ryczy w swoim pokoju bo chce sniadanie a ja nie mam jak mu zrobic :-( dziewczyny kiedy ten horror sie skonczy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Ale jestem znurana :/ jak koń po westernie, ledwo na oczy widze :/ zaczyna sie moja 17-sta godzina pracy bez snu,... Byle do 15 :/ jakiś mróz złapał w nocy bo tak sie ślisko zrobiło... Jak orła nie wywine :/ i spodnie rozdarte na kolanie :/ D. Obiecał mi kupić takie kolce zakładane na buty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovanko książka to język niemowląt. Aktualnie niedostępna w empik jest sporo opinii dobrych na jej temat. Ale też dużo neutralnych podobno świetnie się sprawdza Przy pierwszym dziecku. A te bóle lekarka twierdziła ze to refluks zoladkowy... No napewno :/ mi się wydaje. Ze zbyt długa pozycja stojąca poprostu bo jak mam dni wolne to nie boli aż tak. Wtedy znów nie. Mogę zbyt długo siedzieć. Nemzesis jak juz tydzień się spóźnia to dobry objaw :) już powinna być ciemniejsza krecha ale jak tam ktoś pisał miał znajome z cieniami cienia cala ciążę. Miałam pepino w szafce jeszcze zrobiłam no to ciemne krechy mam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej 17godzon bez snu???? Kobieto odpocznij trochę zwłaszcza patrząc na twój stan!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darka strasznie ci wspolczuje a nie ma kyo ci pomoc zając się starszym a Alanka trochę ponosić żebyś trochę pospala ? Mama, Teściowa,rodzeństwo no kto kolwiek ...? :* ... U mnie cisza i raczej żadnych objawów zwiastujacych poród :) jutro wizyta i zobaczymy co lekarz powie ... Kasia12 jak sytuacja ?:) ... Ola przeszło trochę ? ... Jovanko ja tez poprosze plan pielęgnacji Kacperka bo również nie wiem kiedy i co ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja juz padam!! nie spie od godz 5!!! skurcze sie zaczeły po godz 3. nie były za czeste chyba... nie wiem bo zasypiałam... od godz 5 juz zasnąc nie moge. jak liczyłam to jak narazie sa co ok 20min. trwają cos ok 1minuty. idą od kregosłupa. ostatni miałam o 7.35, wczesniej 7.15... a o 7.50 miałam delikatny .. nie wiem jak ja to wytrzymam. zaraz zostane sama w domu. mam tylko nadzieje ze kierowca dojedzie na czas w razie nagłej potrzeby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Ala 17 godzin pracy bez snu... A funkcjonowania będzie jakieś 26... Kończę prace o 3, będę w domu o 4... To wychodzi jakieś 35 godzin bez snu... Ostatni taki hardcore i wrzucam na luz... Póki co muszę :/ kupie po pracy test i sprawdzę jutro. Jak będzie cien to w porządku, grunt ze @ nie ma od tygodnia... Oby tylko nie negatywny... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanamama
hej, temperatury nie kwalifikuje jako oznak ciąży,bo w tamtym mc, przed@pojawiła się temp. jak będzie mi się @ spozniac to będę o tym myśleć. Nemezis To do środy tak?:) zobaczymy jak wtedy wyjdzie test. Nie długo porody na forum:-D Darka współczuję :-o....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Kasia. Nieźle!!! To już tuż tuż. A mąż gdzie jest? Wraca już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, weź sobie prysznic, napij się słabej herbaty i zjedz coś lekkiego, o ile dasz radę bo później już nic nie przełkniesz. A jak skurcze będą co 10 minut to nie czekaj tylko zbieraj torbę i do szpitala. Może zadzwoń do kogoś, żeby już był gotowy po Ciebie w każdej chwili przyjechać!! Powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia w razie czego naszykuj sobie nr na taxi żebyś miała jakieś wyjście awaryjne ... Trzymamy kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanamama
nemezis nie wiedzialan że w 1 okienku powinien być plusik, myślałam se to ta bladsza kreska, ale widać i pionowy cień;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jovanko ze mnie to sie moja mama smiała ze ide tylko na 3 dni a torba sakowana jak na tydzien. tylko zapomniała ze tam sa rzeczy dla małego. najwiecej miejsca zajmują reczniki rozek, kocyk i szlafrok. mam 4 koszule na zmiane na wszelki wypadek dwie paczki podkładów bella i paczke tych podkładów na łóżko. reszte jak cos beda przywozic. ubranie dla siebie i małego na wyjscie naszykowałam. zostawie przy nosidełku zeby nie zapomnieli. jeszcze tylko kurtke musze naszykowac i buty bo te ubrania w których pojade ten co mnie zawozi bedzie zabierał do domu bo nie bede sie jeszcze bawic z tymi rzeczami. xxxxxxx ola ja nie miałam problemu z biegunką teraz. wiec nie za bardzo ci pomoge. ale spróbuj bananów. moze pomogą. przed ciąża mi pomogały. ale szczerze mówiąc dzis troche mnie przeczysciło rano xxxxxxx mój jeszcze jest w niemczech. o godz 7 z nim rozmawiałam to mówił ze stają na pauze. ruszają o 16 albo 20!! a przed nimi jeszcze dodatkowo 10 godz jazdy do pierwszego miejsca rozladunku. potem jeszcze jadą w drugie. i nie wiadomo czy jeszcze na kontrole jakosci nie beda musieli jechac.... wszystko sobie notuje. o której skurcze. wszedzie chodze z telefonem i sprawdzam czas... ostatnie miałam o: 9.02,9.12,9.21,9.28 i 9.37...... wszystko zaczyna sie odcinku lędzwiowym kregosłupa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darka, a próbowałaś melisy? Tak coś mi świtało, że lekarze i położne coś tam polecają. I moja mama właśnie podpowiedziała, bo ja byłam taki mały diabełek, że moja mama po ścianach chodziła. I zaczęła pić melisę, jedna torebka zaparzona wieczorem. Wypijała ją a później mi dawała pierś, i podobno się znacznie uspokoiłam a ona w końcu się choć trochę wysypiała ;) Przeszukałam neta i dużo kobiet tą metodę poleca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×