Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość Wiolcia1611
Zdesperowanamama Dzieki ze odpowiedzialas jako jedyna :) rozne opinie slyszalam o tych testach owulacyjnych.. u mnie sa dwie kreski ale ta jedna jest blada co znaczy ze owulacja albo juz byla albo bedzie :p choc w sumie jakby byla to nie byloby chyba w ogole sladu .... czy jest ktos kto uzywal takich testow???? Prosze o opinie Kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolcia1611 uzyłam parę razy testów owu, ale nie sprawdziły się, tzn pokazywały 2 kreski, przytulanki były, a ciąży nie było, więc nie wiem na ile one mówią prawdę. zdesperowanamama nie wiem, obiło i się o uszy dlatego pytam. Kasik bądź dzielna, wszytsko będzie dobrze, to nawet jak boli to tylko przez parę sekund:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolcia1611
Mnie tez mozna dopisac do tabeli... tez jestem na tel.. 22 lata, 1cs, @31.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolcia1611
Stymulowana A udalo Ci sie zajsc potem w ciaze czy nadal sie starasz? Jesli sie udalo to co pomoglo skoro testy sie nie sprawdzily?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co myślicie o salfazin dla mężczyzn? Ją się chyba zdecyduje na zioła ojca sroki zaraz zadzwonie spytać sie czy mają wszystko do tej mieszanki ojca sroki, ale może mezoei bym podała coś na wzmocnienie plemników ? Salfazin to witaminy i nie zaszkodza raczej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie dzwoniłam do zielarni, skąd w moim mieście jest zielarnia :)? ale jak powiedziała gdzie się znajduje to nie dziwie sie że nie wiedziałam o jej istnieniu:) wszystkie zioła potrzebne fo mieszanki mają :) czuje się teraz jak czarownica z tymi ziołami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolcia1611 rilaxxxx, skoro to Twój 1 cykl to nie potrzebnie sie tak stresujesz i już szukasz "wspomagaczy", nie możesz się nakręcać bo w życiu nie zajdziesz,daj na luz, a jak przez jakis czas nie wyjdzie to wtedy zacznij się zastanawiać:) zdesperowanamama - to nasza Maćkowa też była taką czarownicą co te ziółka piła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i Mackowa jest w ciazy:) Mackowa to dzięki ziolkom ci się udało? a ją myślę że oj tam zaczynan razem z ziolkami od nowa:) jest mi bardzo przykro że się nie udało. ale zbieram się do kupy, i nie ma bata w 2015 roku będę mama poraz drugi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana można w ciąży do fizjoterapeuty?? Juz idę molestowac Google i trochę poczytam na ten temat bo śmiechy śmiechami a to naprawdę jest mocny ból i co? I jeszcze ma być gorzej? Wiola jest tu jeszcze parę dziewczyn co się stara mi też się udało dopiero w 16 cyklu jakoś tak. Owulacyjnych używałam ale nie sądzę że ona da wiarygodne. Szkoda kasy lepiej siebie obserwować. Wczoraj były. Rozmowy w toku o parach co nie mogą zaksc w ciążę po kilka. Lat 8 np to już jest ciężkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
IZA reakcja Kuby super :):*pewnie się strasznie cieszy :** nessaja i agniesia poznały płeć tak ?:) u obu dzieczynki czy cos pomerdałam :*** Jovanka jestes cudowna :) napewno beda bardzo pomocne Twe rady :*** IZA a ty kiedy poznasz płec ?:):* my już koło 21 tygodnia kupiliśmy wozek :) Ola jak się dziś czujesz ?:) Lenka daje o sobie znać :) swoją drogą dziewczyny z tym podnoszeniem rąk to faktycznie tak jest ze nie można?:) ja za każdym razem jak ćwicze to podnosze normalnie rece do góry i to z cięzarkami małymi ,i potem przy rozciąganiu tak samo,i nie czuje zeby mnie cos ciągneło .hmm.z szafy też sama sprzatam czy z mebli cos ściągam. Wiolcia ja używałam testów i się nie sprawdziły,było tak nawet ze nie wychodziły mi wgl pozytywne a owulacja była bo chodziłam na usg,albo wychodził pozytywny dopiero 2 dni po owu.a pozytywny to te kreski musza byc takie same,albo ta testowa mocniejsza. kasik85 pisz nam po :) a ja w poniedziałek byłam w przychodni :) i znowu złapałam jakies dziadostwo :/ matko kochana ;/ nic mnie nie swedzialo,nie piekło,tylko kilka dni przed wizyta miałam dużo sluzu i już wiadomo dlaczego.któras tu pisała ze też tak ma ostatnio.może to też jakaś infekacja. pobrała mi posiew i w czwartek mam zrobic jeszcze badanie moczu drugi raz i w piątek z wynikami ponownie na dobranie antybiotyku.a 29 grudnia ide na pierwsze ktg dziewczynki :) wczoraj byłam u dentysty i jeszcze tylko jeden ząbek mi został na po świętach :) i wczoraj po południu wziełam się za prasowanie i do wieczora wyprasowałam wszystko :) także to mam już z głowy :) spac mi się chce ostatnio ciągle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolcia - my strasznie dużo piszemy i dlatego zapewne nie widziałaś mojej i IZY85 odpowiedzi, która była skierowana do Ciebie;) Proszę bardzo: IZA85 - str. 706 godz. 22:23 JovankaJo (ja) str. 707 godz. 00:14 Być może odpisywały też inne dziewczyny, ale nie pamiętam, a już nie chce mi się szukać:P. No i no i???:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala ja chodziłam bo inaczej nie wiem czy bol by przeszedł i mozna na pewno. Oni tam duuuuzo ciezarnych z takimi problemami maja:) Brzoskiwnko walcz z infekcja niech ucieka od Ciebie. A wiecie ze ja nie miałam ani razy ktg? Ciekawe dlaczego:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolcia1611 - no można powiedzieć, że dość dobrze się tu "znamy":). I nie bój żaby - zauważamy każdą nową osobę tylko czasem na odpowiedź musisz chwilę poczekać. Cierpliwości!;) W ciąży będzie jak znalazł;) Jeszcze raz o tych testach owulacyjnych - tak, to możliwe, że pokazują "nieprawdę". Np. moja gin twierdziła (jak ją zapytałam co o nich sądzi), ze to pic na wodę fotomontaż;). zdesperowanamama - no przeżywamy, przeżywamy, bo tak jak Ty miałyśmy (i mamy nadal, przynajmniej ja) nadzieję:* Ale widzę, że się nie poddajesz - tak trzymać!!!:) kasik_85 - i jak było? Napisz od razu jak będziesz mogła! Czego się dowiedziałaś?:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jovanko bo ja mam wielką nadzieję na grudzień , po pierwsze zacznę pić zioła, a po drugie mój będzie w domu od 20.12 aż do 11.01 więc może trafiamy w te dni. Oby ten rok zaczął się od 2 kresek 15 stycznia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u agniesi chłopak ?:) pomerdało mi się :) gratuluję wiec chłopaka :) Stymulowana no walcze :) narazie dostałam na trzy dni jakis przeciwzapalny lek z antybiotykiem i w piątek z wynikami posiewu i moczu i wtedy dopiero coś silniejszego dostanę .zawsze sie coś przyplacze no ;/a dopiero co jedną wyleczyłam . Stymulowana może tobie ktg nie potrzebne bo i tak masz cc zplanowane wcześniej :) a wgl to w przychodni miałam niezłego stresa dziewczyny ;/ lekarka bada serduszko i coś długo bada bada i się nie odzywa ,ja już ciśnienie pewnie miałam ze 200,i potem jak skończyła mówi ze malutkiej bardzo szybko i nierówno serduszko biło,ale po kilku minutach się unormowało i jest ok.nie wiem co to za akcja była.ale potem w domu już pomyslałam sobie ze to może dlatego ze na plechach leżałam,bo ja jak tylko położe sie na plecy to odrazu oddechu nie moge złapac i serce mi zaczyna walic,wiec może coś w tym jest.ale stresa miałam ;( mam już w pepku 117cm i 16 kg do przodu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolcia wszystko jest mozliwe. Jak ja robilam testy owu to ciagle byla druga jasniejsza kreska. Owu wtedy nie bylo. Ja dodatkowo od poczatku cyklu sprawdzalam szyjke i glownie dzieki mojej obserwacji domyslam sie kiedy mniej wiecej byla owu (dopiero ok. 23-25dc) testow owu juz nie robilam a staranka ostatni raz w 22dc i to juz tak od niechcenia bo maz juz mial dosc troche, a jednak sie udalo wiec najlepiej nie zaprzestawaj staranek w terminie kiedy powinna byc owu a kochajcie sie tez pozniej regularnie bo moja owu wyciela mi kawal ;) & Mamaniemama nie wierze ze nikt z tym nic jeszcze nie zrobil! ja bym do niej poszla i powiedziala swoje, to bylo bardzo okrutne z jej strony!! co za jedza! dobrze ze poszlas do tamtego lekarza, cale szczescie ze wiedzial o co tam chodzi i ze z Janeczka wszystko dobrze :) & Brzoskwinko to znow celibat.. a ktory u Ciebie tydzien? & Stymulowana a to zwyla farba? dlugo juz jest zaschnieta? ja zazwyczaj mylam po remoncie lub na biezaco cifem wiec problemu nie mialam, ale czasem na jakies takie problemy maz ma benzyne ekstrakcyjna lub rozpuszczalnik ale dziadostwo smierdzi wiec musialby to maz zrobic. Nie mam pojecia czym by to moglo zejsc, moze ktoras bedzie miala pomysl lub sprawdzony sposob ;) & A mi dziewczyny w poniedzialek na wizycie pierwszy raz polozna przylozyla to do ktg :P i waze 58 g wiec jeszcze kg do nadrobienia do wagi poczatkowej a moj brzuch jakby stanal w miejscu a czasem jakby byl mniejszy :P Chyba wam rowniez nie wspominalam ze gin powiedzial ze powinnam wstrzymac sie z prowadzeniem samochodu jesli mam takie zawroty.. ale jak czuje sie dobrze to chyba jednak bede jezdzic. No i w niedziele kupilam uzywany adapter do pasow dla ciezarnych. A tylko dlatego ze w sobote wieczorem jak wracalismy obwodnica do domu z zakupow gdzie jest ciemno jak w d*pie wyskoczyl nam na droge lis i moj P. jak zahamowal to pas sciasnal mi brzuch mimo ze pomiedzy pasem a brzuchem mialam polozona torebke zeby wlasnei tak nie sciskal. Nie wiem sama czy to z nerwow bo wystraszylam sie cholernie czy dlatego ze ten pas mnie scisnal troche pobolewal mnie brzuch ale teraz juz sie to nie powinno powtarzac. Moja Mili dzis torturuje matke bolem glowy i jakims dziwnym zmeczeniem. Kazala matce isc spac kolo 13 i nie przemawialy do niej argumenty ze mama musi zrobic obiad tacie ktory wrocil bardzo zmeczony i glodny po pracy. Zjedlismy obiad i bunt minal, ot taki charakterek, matka sie miala polozyc jak corcia chciala a nie jak mama sobie obiad zrobi :P ale chyba przemowil do niej obiad bo zastukala dwa razy po obiedzie ze smakowalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się na chwilę! -Jovanko, ale żeś mi z rana humor poprawiła swoimi ostatnimi postami, śmiałam się jak głupia do monitora :-P Co do mechaników, to jestem im wdzięczna ale taki relaksik się zapowiadał. Muszę pomyśleć jakby tu Cię świątecznym nastrojem zarazić.. ;-) -Mamaniemama, czytałam jak Jovanka, w pełnym napięciu. I jaka ogromna ulga, że wszystko ok! A tą babę to bym normalnie w tyłek kopnęła! -Zdesperowana, no co Ty?! Ale tak serio @ przlazła? -Ewelka, Wiolcia- ja też starająca! Co do testów to nie pomogę bo nie używałam. -U mnie dzisiaj 34 dc i brak @. Ale czuję całą sobą, że idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara- no myślałam, że zejdę ze strachu, żalu i niedowierzania, że znów zaczyna się podobny scenariusz... ale teraz Janeczka tak wyraźni daje o sobie znać, że nawet dłoń mojego K podskakuje na brzuchu jak trafi na kopniaka, no i to mi daje nadzieję, że tym razem będzie dobrze :) &&&&& Wiolcia- witaj, ja nie podpowiem Ci nic w temacie testów owulacyjnych, bo byłam tylko użytkowniczką stosów testów ciążowych. Może inne dziewczyny dadzą Ci znać więcej, ja monitorowałam tylko temperaturę. W każdym razie trzymam kciuki :) &&&&&& Ala- będziesz ryzykować z tym fizjoterapeutą? co wyczytałaś w internecie? może wybierz się na basen? podobno wpływa dobrze na kręgosłup i może by chociaż trochę ten ból odpuścił &&&&&& brzoskwinka- z tym podnoszeniem rąk to niby tak się mówi, ale coś w tym jest. Myślę, że już raczej w zdecydowanej końcówce, ale na własnym przykładzie- jak z ostrym bólem pleców pojechałam na porodówkę, jeszcze będąc w ciąży z Tymkiem, okazało się, że niby rodzę, ale po tym jak sie położyłam na fotel, podpięli mi ktg i inne cuda, to cała akcja się zatrzymała, skurcze zaniknęły. Wtedy mój K poszedł po coś do jedzenia i póki godzinę nie wracał, ja postanowiłam zadziałać. Odpięli mi wszystkie sprzęty, a ja przez godzinę chodziłam po sali, to kucałam, to stawałam na palcach i wyciągałam ręce- jakbym chciała okna myć- w ciągu godziny skurcze wróciły i jak już rozkręciły się na dobre, to raz dwa urodziłam Tymka, także uważaj z tymi swoimi ćwiczeniami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanamama
spr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
jovanka teraz 7 maly ma szczepienia wiec wtedy niech lekarka zerknie lecz dzis bylam u naszej angelus i patrzyla na to cudo co wyskoczylo alanowi i twierdzi ze wszystko jest ok :-) wiec jestem spokojniejsza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkońcu no :) zdesperowana wiec trzymam kciuki :) aby ten 2015 zaczął się tak wspaniałym prezentem:) Nessaja no celibat celibat :( chociaż ostatnio i tak mam średnią ochotę na przytulanki,spac mi sie chce bardzo wcześnie i marze zeby głowe do poduszki przyłozyc tylko :) u mnie już 36 tydzien :) uważaj kochana z ta jazdą samochodem tylko :) ostrożnie :*i z tymi pasami tez się strachu najadłas bidolku.dobrze ze kupiłas ten adapter.ja to sobie zawsze ta cześc pasa co przchodziła przez brzuch podkładałam pod tyłek,a teraz już od jakiegos czasu jeżdze bez pasa :) czujesz juz ruchy powoli ?:) super !!! cudowne uczucie com ?:) czemu to się Usia nie pokazuje juz i nie odzywa do nas ?:/ Margaret oby nie przyszła :) mamaniemama bede uważac****ilnie się obserwowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×