Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość zdesperowanamama
iza może podziel wiadomość ją też tak miałam, nawet z krótkimi postami :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nessaja jak znasz płeć to pewnie chłopiec:-) Tak jak u mnie!!!! Syn:-D :-D :-D :-D jestem dumna:-D Tylko zdjęć nie mam, bo spał zwinięty w kulkę słodziak mój:-) Agniesia88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik85 ja tez przeżyłam HSG boli jak cholera ale jak wiesz jaki jest cel to bol nieważny:) Nessaja dziewczynka?? Mackowa Madziunia duza dziewczynka:) a wizyty pewnie juz bedziesz miała coraz czesciej po mało czasu zostało:) Ja tez po wizycie no i panikowałam o E. Coli ktora wcale nie taka groźna jak ja malują - dostałam antybiotyk - ma wybić paskude w 5 dni :) gorzej z moja wątroba, bilirubina wysoka. Pobrali mi krew zeby powtorzyc badania i jeszcze kilka innych zrobic i jeżeli z wątroba bedzie gorzej to cc bedzie szybciej. Najważniejsze ze Oliś zdrów:) Mam smaka na ciasteczka korzenne których nie mam, ktos ma??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierdolę... Od pół godziny siedziałam i pisałam Wam post... Laptop na kolanach, myszka obok, na kanapie. Mąż wrócił spod prysznica, położył się, mówi "weź myszkę, bo chce nogi położyć", więc złapałam ją i niechcący nacisnęłam jakiś boczny przycisk i chuj jasny strzelił mój post!!! Nie no, potnę się chyba:/:/:/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alunia wszystkiego co najlepsze :**** Smutno mi, bardzo.. ale nie bede sie rozczulac.. Nie dawno do pracy mpjej zawital Michal Lewandowski ;d az go do srodka wpuscialam aby zdj cyknąć :D (ten z serialu Majki,Julki itp) Dobrej nocki :* Paola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, spokój przede wszystkim...:/ JESZCZE RAZ! Ale nie byłabym sobą, gdybym nie poszukała pozytywnej strony tej mega wkurzającej sytuacji. Hm... Mam! Jest to niepowtarzalna okazja, żeby udoskonalić swoją poprzednią wypowiedź:). O, już mi lepiej;). No to zaczęłam od tego, że moje dziecko kończy jutro 5 miesięcy i dziś po raz pierwszy powiedziało "ta". Wiem, wiem - przypadek;). Ale dumny ojciec ("Jaki przypadek? Oszalałaś? Jak to powiedział to patrzył wyraźnie na mnie i w oczach miał taką...świadomość...! Po prostu zazdrościsz.") cały dzień łaził po domu z nosem zadartym i patrzył na mnie z politowaniem;). :):):):):):):):) IZA - przeczytałam jak powiedzieliście Kubie o maleństwie i się popłakałam:*. Magiczna chwila, zazdroszczę;). Potem jeszcze kilka razy wracałam do Twojej opowieści, bo jest taka piękna:).:* Jeśli chodzi o dostęp do Internetu podczas Twojego pobytu w Polsce - jak tylko będziesz miała możliwość skrobnij nam choć parę słów. Zwłaszcza o tym jak zareagowała mama na wiadomość, że znów zostanie babcią! Już nie mogę się doczekać!!!:) A powiedz - nawiązuje Kuba teraz do tematu dzidzi? Pyta się o coś?:) I jak występ?:) Maćkowa - jak czytałam o Twoim biednym szczeniaczku to aż mnie w serduchu zakłuło...:(Biedny, nie mógł sam oddychać...:( To straszne jak człowiek patrzy na męczarnie swojego pupila - w ogóle każdego zwierzęcia, ale pupila zwłaszcza, bo to przecież członek rodziny... Dzielna jesteś, że poćwiartowałaś tego pełzającego mordercę. No i super, że udało się uratować malucha:* Kaasik89 - no i jak? Byłaś u maleństwa?:) zdesperowanamama - tak się teraz zastanawiam czy te opinie, które przytoczyłaś nie pisał sobie sam producent? No bo z reguły ludzie sobie chwalą pewne produkty na różnych forach, no ale te podziękowania są dla mnie jakieś takie podejrzane... Nie wiem, może wymyślam:* Tak sobie po prostu pomyślałam. olala - wiesz co? Słusznie, masz absolutną rację, że pobudzasz Lenkę do działania i wcale Ci się nie dziwię, że się zamartwiasz. Durna jestem, że Cię sprowadzam na ziemię w tym akurat przypadku. Sama przecież jeszcze nie tak dawno robiłam to samo.:* Alaa - najlepszego!!!:) Spełnienia w roli mamy, zdrowia, małych i wielkich radości oraz najpiękniejszych chwil w życiu - dotyku lepkich rączek na Twojej szyi, mlecznego oddechu niemowlaczka i uśmiechu, w którym zakochasz się bez pamięci:* :) Żoneczko - moja też jest dobrą kobietą, szanuje moje zdanie, moje wybory... Ale! No właśnie - swoje zdanie na różne tematy przemyca mi w postaci jakichś wymyślonych opowieści, na przykład: "Ostatnio rozmawiałam z koleżanką, też jest babcią. I jej córka daje swojej małej słoiczki. Czujesz? Słoiczki! Siedzi w domu, ugotować może, ale słoiczki daje." albo:" Tak słuchałam radia ostatnio i mówili, że jak dziecko płacze tak jak Kacperek czasem to na pewno jest głodne i trzeba mu dać dodatkową butelkę nawet jeśli jadł godzinę wcześniej." Z tym że ja się staram zawsze grzecznie, ale stanowczo dać jej do zrozumienia co na dany temat myślę, ale żeby jej urazić (bo ona naprawdę jest dobrym człowiekim) to wiesz co wymyśliłam? Z kolei ja jej opowiadam wymyślone rozmowy z moją mamą, babcią, koleżanką, na przykład:"Moja mam powiedziała mi ostatnio, żeby nie wychodzić z dzieckiem na dwór jak są 3 stopnie. Ale miała minę jak przytoczyłam jej słowa pediatry o hartowaniu dziecka!" albo "Moja babcia mówi, żeby dosładzać wodę glukozę i podawać małemu zamiast karmienia nocnego, żeby go w ten sposób odzwyczaić od jedzenia w nocy. No ale przecież już w szpitalach nie podają noworodkom glukozy, bo się od tego odchodzi, wiedziała mama?" No i działa moja strategia świetnie. Wymyślam sobie te historyjki na potrzeby sytuacji - jak gadamy o małym to wiem mniej więcej co ona powie na dany temat i staram się ją uprzedzać swoimi opowieściami:). Spróbuj może takiego rozwiązania?:* Bo wiesz - jak teraz jej pozwolisz się wtrącać (milcząc wyrażasz na to przyzwolenie jak by nie było) to po urodzeniu się dziecka będziesz miała przekichane, przemyśl to, naprawdę:* kasik_85 - trzymam kciuki za środę!:) _nessaja_ - piękne zdjęcie:) Maćkowa - cieszę się, że u Madziuli wszystko w porzo;) A z tą umową to cholewcia jasna niefajnie:( No bo czy ja to dobrze rozumiem? Że urodzisz, powiedzmy, tego 20-go stycznia, umowa skońcy skończy się 31-go, potem ZUS płaci Ci przez rok macierzyński wedle wybranej opcji (100% pół roku + 60% pół roku albo 80% cały rok), macierzyński Ci się kończy i idziesz do pracy pogadać czy Cię na nowo przyjmą, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesia - gratuluję synka!!!:):):) Tak przeczuwałaś? Bo nie pamiętam. Stymulowana - a widzisz?:* Wybierzesz antybiotyk, pozbędziesz się bakterii i wszystko będzie gicior;) Super:* Paola - czemu Ci smutno?:* :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_nessaja_ - cholera jasna... Jak ja mam zasnąć jak nie wiem czy chłopiec, czy dziołszka, co? Będziesz miała na sumieniu moje podkrążone oczy jutro!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alaa, Jovanka, Stymulowana zgadza sie :) dziewczynka jak nic, lezala afą wprost do nas :) Szczerze to troszke jestem zawiedziona, troche sie rozczarowalam ze jednak nie synek ale co absolutnie nie znaczy ze sie nie ciesze bo ciesze bardzo ale mimo wszystko nastawilam sie na synka, tez tak wszyscy od poczatku mowili ale tez z drugiej strony mimo ze sie nastawilam na synka to jakos cos mi podpowiadalo ze to bedzie dziewczynka :P Ale co tam, drugie moze wtedy szybciej bedzie bo maz chce syneczka bardzo wiec moze padnie szybciej decyzja :D Szyjka czysta, zamknieta, wszystko ok. Mala zdrowiutka :) troche sie posmialismy z ginem :P maz wchodzi, lekarz pyta czy ma jakies zyczenie co do plci, maz mowi ze chcialby synka a lekarz sie zasmial i mowi ze wkoncu jakis konkretny chlop ktory mowi ofem a nie ze oby tylko zdrowe ale coz, rozczarowal go niestety bo byly wargi sromowe :P troche sie jeszcze potem rozgadali, posmiali o modelach, o corkach az wkoncu lekarz nas jak serdecznie pozegnal ze az sie zdziwilam :P No i kwestia imienia - duuuzo prosciej bedzie bo do chlopczyka bylo ciezko sie dogadac, tutaj moja propozycja to Milenka ale maz cos troche nosem kreci ale zobaczymy :) poki co mam mieszane uczucia. Momentami ciesze sie jak glupia a momentami troche zal mnie ogarnia ale juz ja kocham i oczami wyobrazni kupuje te slodkie sukieneczki i robie wloski :) Maz w aucie sie zasmial i mowi ze chyba sobie drinka zrobi, teraz wyszlo ze na jutro urlop bierze ale ostatecznie stwierdzil "to dobrze, przynajmniej bedzie ladne po mnie" hahaha wariat & Agniesia czulam ze bedzie synek u was :) gratuluje :) :D jakies propozycje imienia juz sa? :) & Izaa no super reakcja Kuby! :) tez juz szczesliwsi ze juz wie i mozecie sie we trojke cieszyc co? :) & Zoneczko, jeszcze troche i bedziecie na swoim :) & Kasik85 no naprawde super ze tak szybciutko te hsg, trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynka, tak czuję. Ja tu nie śpię, mąż się buldoczy, że ta godzina, a ja oczywiście kafeteria, ale co Cię to obchodzi? To nie Ty się nie wyśpisz i będziesz przeżywać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu, doczekałam się!!! :):):) Tak właśnie przeczuwałam:). Gratuluję i zazdroszczę robienia włosków kiedyś;). :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
chwila ciszy wiec moge w koncu cos wam skrobnac... alan po wypiciu mleczka wlasnie kolysany do snu na mych kolanac &. ala wszystkiego najlepszego :-*. & kasik85 swietnie ze tak szybko udalo sie z tym badaniem no wiec wcsrode myslami jestem razem z toba :-) & iza jejku jak kuba cudnie zareagowal , wspanialego masz synka :-* & mackowa fajniusio ze z mala kobietka wszystko dobrze... a co do umowy o prace to mam tak samo. zostalam zwolniona z dniem porodu, rok macierzynskiego i zas mam przyjsc sie zapytac czy moze jest wolne miejsce i czy przyjma ponownie, jesli nie to witaj urzedzie pracy: status bezrobotna :-P & nessaja gratuluje corci :-* jeszcze troszke i w 100% sie przyzwyczaisz ze w brzusiu jednak zamieszkuje kobitka ;-) & jovanka wiem powtarzam sie no ale ciul.... kocham twoje wpisy :-* :-* & a no i bylam dzis z malym na bioderkach i wszystko dobrze ale wrrr wizyta doslownie z 3 min i 50zl poszlooo BUZIOLE DLA KAZDEJ <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
a no zapombialam wam napisac o mym nerwie... uff gleboki oddech ... po zlozeniu wszelkich dokumentow w ops werdykt taki: -becikowe 1000 przyznane - drugi tysiac rozpatrzenie w toku - swiadczenie rodzinne nie przyznane - zasilek na dziecko 5letnie w wieku szkolnym nie przyznany - i uwaga fundusz alimentacyjny w kwocie 450zl odebrany z powodu przekroczenia zarobkow o 11zl z groszem!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darka z tymi alimentami to są jakieś kpiny polska rzeczywistość :/ Nessajka Na początku jak mówiłaś ciekawe co to stwierdziłam chłopak ale wczoraj już silne przeczucia ze dziewczynka o i się sprawdziło :=) musisz się oswoić z ta myślą na spokojnie. Powiem wam ze lenistwo do mnie wróciło. Spać i jeszcze raz spać non stop mi się chce. Kurde ciągnie mi się czas. Moglybysmy tak przewinac go na luty chociażby :) ale wiem ze świeta Sylwek i zleci. No nic zbieram się do pracy a w czwartek idę na chorobowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darka a jak to jest teraz z becikowym ile nie może przekroczyć? I ten. Drugi 1000?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alaa becikowe należy się gdy dochód na każdego członka rodziny nie przekroczy 1922 zł/os drugie becikowe jest przyznawane gdy dochód na osobę nie przekroczy 539 zł na osobę w rodzinie lub 623 zł, oba becikowe sa po 1000 zł. &&& Darka z tymi alimentami to kpiny, ale ustawodawca ustalił tą barjere i wystarczy że kilka groszy przekroczy dochód i nie przyznają alimentów lub innych zasiłków, kiedyś słyszałam badajze w tv mówili o starszym małżeństwie co dochód przekroczył 2 gr, i na pomoc od mopsu nie mogą liczyć, a i tak większość ich renty szła na leki dla męża tej kobiety, szkoda że mops nie odlicza w tych wyliczaniach dokładnie opłat, rat kredytowych itd, abonamenty za internet i telefon, bo wtedy o wiele więcej osób by korzystało z mops.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:) ❤️ Maćkowa bedzie dobrze zobaczysz, pewnie przyjmą Cie do pracy z powrotem bez problemu:) ❤️ Kasik 85 przezyjesz bedzie dobrze, trzymam kciuki Kochana, daj znac jak bedziesz po :) ❤️ u mnie takei przygotowania do Swiąt ze wcale ich nie ma:) cały tydzien zapierdziel w pracy i pęd do domu, jedynie choinka stoi:) Na wigilie idziemy do teścioów wiec praktycznie nic nie robie:):P:) A zdróweczko coraz lepiej, jest poprawa:) ❤️ a jak dzisiaj samopoczucie Nessaja, Iza82, Agniesia88? sa tu jeszcze jakies staraczki tak wogole ?:) ❤️ Pita82 gdzie sie zapodziałas???? halo? Miłego dzionka Kochaniutkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nessaja a to niespodzianka:-) powiem Ci, że moja mama wczoraj oglądała sukieneczki różowe i jak jej powiedziałam, że chłopak, to stwierdziła, że "trudno, następnym razem może się uda" :-D a ja od początku chciałam, żeby to był syn i takie też miałam przeczucia. Ale starałam się o tym nie rozmyślać, żeby się nie rozczarować:-) a wczoraj jak już doktorka szukała jakichś "znaków" płci to było mi wszystko jedno, byle tylko cokolwiek powiedziała, bo chciałam już wiedzieć:-) co do imion to kompletnie nie wiemy jakie wybrać, z dziewczynką byłoby nam łatwiej. Ale póki co naszym faworytem jest Karolek:-) A Milenka mi się bardzo podoba:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
IZA85 z telefonu :) Dziewczyny mój Kuba jest niesamowity :) zadał pytanie czy dzidzia pozniej jak bedzie starsza to czy bedzie rozmawiała po polsku :) :) Słodziak mój :) A dodał ze jak dzidzia bedzie płakała to on wie co trzeba zrobić :) Trzeba dzidzi włączyć bajki :) Xx Kasik89 nie dość ze reszta rodziny to i nasi przyjaciele (chrzestni Kuby) :) Ostatnio pisali nam smsa jak działania nam idą i czy sa jakies efekty :) Musiałam jakoś wybrnąć z tej sytuacji a jak bedziemy w Polsce to pokażemy im rezultaty :) Xx Zdesperowanamama ja nigdy nie stosowałam żadnych ziół i niestety Ci nie pomogę. Wiec ze któraś z dziewczyn stosowała zioła ojca sroki. Mysle ze jedynie opinie na necie Ci pozostaną, No i próbować co ewentualnie u Was by zadziałało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iza85 No i tyle wiadomości udało mi sie k***a zachować z wczoraj :( Nie pisze niestety każdej od początku znowu bo by mnie chyba cos strzeliło!!!! Xx Nessaji gratuluje córeczki :) Wczoraj pisałam ze obstawiam chłopca a tu dziołcha :) Xx Agniesia u Ciebie obstawiałam chłopca i udało sie :) :) Gratuluje :) Xx No to teraz czas na nas :) Mam nadzieje ze 23 grudnia dzidzia nam pokaże co tak skrywa :) Xx Jovanka często Kuba wspomina o dzidzi :) Np takie pytania jak wyżej Wam pisałam. Teraz sie mnie zapytał co dzidzia chce mu teraz z brzucha powiedzieć? :) Ze mam sie jej spytać :) heheh Xx Nessaja No juz teraz nie ukrywamy przed Kubę i nie zwracamy uwagi zeby czegoś o dzidzi przy nim nie palnąć. A i Kuba zadowolony wiec jest git :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
ala wlasnie sama nie mam pojecia jak to jest z tymi dochodami znam tylko jakie na fundusz i rodzinne lecz wlasnie zdesperowanamama odebrala mi wszelkie nadzieje na otrzymanie tego drugiego tysiaca :-( bede plakuchnac :'-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara__
Ewelka ja jeszcze jestem - podczytuje ale nie mam czasu pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
IZA85 :) Tym razem dziele wiadomość :) Xx Jovanka występ był świetny :) Uwielbiam oglądać jak dzieciaki maja jakies przedstawienia :) Wszystko mamy nagrane :) Xx Darka cieszę sie ze masz choć 2 godzinki wytchnienia w nocy :) Co do alimentów to ja nie mam na to słów!! To sa przecież pieniądze na dziecko od pożal sie Panie Boże tatusia!! Jakim prawem to cos zwane mopsem zabiera te pieniądze matce. Przecież z czegoś to dziecko musi utrzymać. Biorą barany pod uwagę rozliczenie za zeszły rok, a jak (nie daj Boże) w tym roku oboje stracicie prace to za głupie 11zl dziecku suchy chleb bedziesz dawała do jedzenia! Banda konowałów i kombinatorów!!!! Nic wiecej! Xx Eweelka cieszę sie ze juz zdrowsi jesteście :) No i dobrze ze na święta do teściów idziesz. Nie musisz stać godzinami w kuchni :) A od teściowej zawsze jakies jedzonko przyniesiesz. Co nie co sama zrobisz i tyle :) No ja wlasnie zauważyłam ze co jakis czas dodajesz mi lat :) No ale wybaczam :) Sama nie raz byki robie w tym co pisze :) także rilax :) Xx No i strona jeszcze przeskakuje bo nic nie dochodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I teraz tak pewnie pół dnia bedzie ta strona przeskakiwała :( IZA85 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
IZA85 :) Agniesia ja w marcu jak byłam w ciazy to powiedziałam mamie odrazu :) Pozniej musiałam do niej zadzwonić i powiedzieć ze poroniłam a mama do mnie ze juz sukieneczki takie piękne oglądała :) hehehe. W poprzedniej ciazy mama mi mówiła ze bedzie dziewczynka a i ja miałam takie przeczucia. Teraz tez mi sie wydaje ze bedzie dziewczynka i siostra i znajomi tu w uk mi to cały czas mówią. Tak samo mój M mówi ze dziewczynka. Kuba oczywiście bardziej braciszka by chciał :) Ja jednak ostatnio tez obstawiam ze jednak chłopak.....No i tego nikt nie wie, oprócz tego na gorze :) I maleństwa w brzuchu :) Zobaczymy 23 grudnia czy sie pochwali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara__
Kasik_85 Koniecznie daj znać po HSG - czeka mnie to za 2-3 miesiące. Czekam na @ ale to jeszcze sporo czasu. Od nowego cyklu biorę się za clo + estrofem. Fajnie się Was czyta jak poznajecie płeć. zdesperowana - robiłaś test czy czekasz ? Kurczę, z tym moim kominkiem same opóźnienia. Już w poniedziałek miał przyjechać wkład a przyjedzie dziś pod wieczór, ciekawe czy się wyrobią do Wigilii. A gdzie jeszcze sprzątanie, choinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanamama
Jovanko, też coś zauważyłam z tymi opiniami że coś nie tak, faktycznie te opinię znalazłam na str producenta, ale później i na wizażu i innych str znalazłam również pozytywne opinię. narazie czekam na @ a potem zdecyduję się albo na ziolka albo na to, ale zioła ojca sroki bardziej mnie przekonują, dlatego Że jakąś kobieta opisywała że po tych tabletkach na usg wykazało jej pięć pecherzykow :) musiała odpuścić starania bo nie chciała 5-raczkow:) &&& Gość darka, może jednak ci przyznają te drogie becikowe, podałam dwie kwoty bo to zależy od mops jeszcze poszukalam w internecie i źródła mówią o tych dwóch kwotach, skoro od razu ci nie odmowili to moze u nich jest granica tej drugiej kwoty,i muszą to przeliczyć. Co do aalimentów to wypłaca Fa one sa z państwowych pieniędzy, oni wypłacają i tym samym ojcu dziecka rośnie dług który jest winny Funduszowi, a w tej chwili co miesiąc będzie rósł mu dług który będzie winny tobie, jak mu się polepszy sytuacja to komornik będzie ściągał mu z wypłaty, lub jakieś sprzęty mieszkanie. Tylko najgorsze że pierwszeństwo w spłacie długu ma FA najpierw oni muszą dostac pieniądze które wypłacili tobie później komornik ściąga od niego dla ciebie, taka polityka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×