Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Dzięki dziewuszki, mam całe 175cm wzrostu:) Jasiowi nic nie brakuje, aż za dużo mu urosło :D hihi Mackowa nikt mi nie mowil ze ciaza mi sluzy, bo ja tak w pelnym make upie wygladam:D a na codzien to ja wygladam jak ofiara losu buahahahaha ciekawe co słychać u naszych rodzących:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane a była gdzieś wysyłana lista co spakować do szpitala?? Usia ja mam 178 i 90 kg lecę cie oglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usia!! Babko masz śliczny brzuszek ja jestem w 31 i nie mam takiego pięknego zaokraglenia ale to raczej przez mój tłuszczyk który miałam przed ty musiałaś mieć płaski brzusio :) Super wyglądasz kochana!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maćkowa - plany sylwestrowe u nas w tym roku kiepskawe... Wiesz, nikt nie chce przyjść na imprezę do domu, w którym jest niemowlę - bo to ani za głośno nie może być, ani muzy na cały regulator się nie puści... Ja też już nie poimprezuję tak jak kiedyś, bo pić nie chcę (jedno piwko może sobie strzelę, ale to wszystko), nie powydurniam się na pełnym luzie, no bo dziecko za ścianą... Cóż, prawdopodobnie czeka nas Sylwester we dwójkę, nad czym mój mąż -fan szalonych Sylwestrów właśnie - bardzo ubolewa:(. Mnie tam wystarczy, że będę z nim, ale on codziennie jęczy, że w tym roku będzie smutno. Trochę mi przykro, że tak to odbiera, a trochę go rozumiem, bo ja też jestem (byłam?;) ) meeeeega imprezowiczką, tylko że ja nie odbieram tego w kategorii braku czegoś, tylko zmiany. I tyle. Ale mimo, że M. tak cierpi;) to oboje nie wyobrażamy sobie zostawić małego na całą noc pod opieką teściów, noł łej! Siedzielibyśmy na imprezie i non stop rozmyślali o Niuńku, a co to za zabawa? No i tak to u nas. A u Was jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam sobie fotę. I omg kiedy mi ten brzunio tak urusl. Jednak już jest zaokrąglony haha ale ja głupoty pisze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usia - serio? Tyle masz wzrostu? No to Ci się to wszystko pięknie rozkłada! Albo zdjęcia retuszowałaś - istnieją tylko te dwie możliwości:P. Alaa - listę mogę Ci przesłać jak Ci się nie chce szukać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoswkinka14
Stymulowana no widzisz jak Olisiowi tam dobrze u Ciebie :):* niech jeszcze podrośnie ciutkę :):* Usia może nie ma takiej konieczności żeby co wizyte usg robic :) ja chodze na nfz co prawda,miałam już wiecej niż 3 usg,ale co miesiac tez nie mam bo lekarka nie widzi takiej potrzeby :) teraz juz chyba do konca nie bede miała,ale musze ją pomęczyc bo chce się dowiedziec ile ma dziewczynka może wazyc i mierzyc :):*i mój męzus tez owłosiony jak dziki goryl a dziewczynka jest :) Mackowa oj te święta :) poszły w d**e :) Ala czekamy na fotkę :) Usia to jestes tylko 5 cm wyzsza ode mnie :) ja przed ciażą też ważyłam tyle co ty ,ale tak extra nie wyglądałam :) Jovanka Ty diabełku Ty :D :*** ale bedziecie mieli fajnego Sylwestra :) Tylko Wy i Kacperek :) swoją droga ciekawe czy Kacperkowi spodobaja się fajerwerki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zrobiłam co następuje: zeżarłam właśnie miskę jarzynowej z kluseczkami i kremówką (a że było mi jej mało, to dolewałam sobie jeszcze kremówki prosto do miski) i do tego 2 bułki posmarowane masłem. Grubo posmarowane. I teraz najgorsze: zmierzam po dokładkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovanko focie na mailu. Ło mamo dałaś czadu ja wcinam sałatkę kebab gyros. A listę bardzo ładnie proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziewczyny ważyłam przed ciążą 77 kg przy wzroście 162 cm i też nie wyglądałam tak z***biaszczo jak Usia teraz. No tak, tylko my i Kacperek, ale widzisz...mój mąż nie sika z radości z tego powodu:(. A co do fajerwerków to właśnie się ich obawiam, bo pewnie mały się obudzi i będzie wystraszony:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alaa - no wymiatasz! Ok, przekonałaś mnie, nie idę po ŻADNĄ dokładkę. Jezu, laska - jak Ty to robisz??? Dobra, mam doła teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alaa - zaraz Ci prześlę listy na prywatnego maila, ale wcale mi się już nie chce tego robić, bo tego się nie robi koleżance z forum, żeby w ciąży wyglądać lepiej niż prawie pół roku po porodzie! O!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy tak piszecie o tych wagach. ja jak bylam wazona na ostatniej wizycie mialam 70.1 pierwsza wizyta 55.9... ostatnio z ciekawosci weszlam na wage patrze a tam 60kg...wzrost moj to 170...kasiaa12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovanko nie opowiadaj głupot :* dziękuję Ci bardzo lista druknieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrzę tak teraz na tę naszą tabelkę i po raz kolejny powiem - szkoda, że pierwsze mamy już nas opuściły:(. Majowa, Fiona, Takaotoja - :( Łer ar juuuuuuuuu? Motynka - Ciebie też mi brakuje:( Giubelli - Ty też już o nas zapomniałaś na dobre?:( Łaaaaj? goscdarka - jak sytuejszyn? Śpisz cokolwiek?:* Kasiaa12 - mam do Ciebie pytanie: daliście małemu dwa imiona czy jeszcze się nie zdecydowaliście?:) Eska - co u Ciebie? Ty też już praktycznie na wylocie:) Karciaaa - odezwałabyś się, kobito, bo my tu w głowę zachodzimy co u Ciebie!:* mamaniemama - a Ty jak tam? Jak się czujesz? Jak Janeczka?:) IZA - dorwij Ty się do neta, bo ja już nie mogę z ciekawości jak tam reakcja Twojej mamy, jak Wam minęły Święta, jak się czujesz, czyta wypoczywasz tak jak o tym marzyłaś... No tysiąc pytań po prostu!:) paulinka121989 - a co u Ciebie? Jak teraz wygląda sytuacja? Podjęłaś (podjęliście) jakąkolwiek decyzję w sprawie Waszej przyszłości?:* Sara__ - ja wiem, że pewnie nas czytasz, ale nie piszesz. Ale skrobnij coś częściej:* Kasik_85 - a Ty kochana? :* Nemezis626 - opuściłaś już nas tak całkiem całkiem?:( Pita - co się dzieje? Co z mamą? Wyszła ze szpitala?:* Eweelka - ❤️ Paola - jak się trzymasz?:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiaa12 - to ładnie lecisz w dół! No pięknie!:) Alaa - a Ty się opanuj z tym wyglądem jak niejedna celebrytka, to i ja będę zdrowsza. Nie za ma co;) Dziewczynki, Angelus mi napisała, że na mailu mamy zdjęcie od Darii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria - toż to wykapany Kacper!!!:):):) Serio, taki podobny do mojego malucha na początku:) No i chyba nie muszę Ci mówić, że jest przeprzystojny i nieziemsko piękny?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanuta123
Hey dziewczyny, mam taka sprawę. ostatnią @ miałam 22.11. owulacje wg testow owu i obserwacji sluzu gdzies ok 23-25 dc. w sobotę robilam test-pozytywny, wczoraj tez i dzis tez pozytywny. dzis wieczorem bylam u gina i powiedzial, ze niestety ani na zwyklym usg ani na dopochwowym nie widac nawet pecherzyka :( a mialam nadzieje,ze chcociaz pc bedzie widoczny :( boję si,że moze byc to ciaza pozamaciczna...... dostałam skierowanie na beta hcg. jutro rano ide ja wykonac. myslicie,że moze jeszcze nie byc nic widac????? bardzo sie martwie :( proszę o interpretacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxipoxi
hey dziewczyny. mam problem. 3 testy pozytywne, a na usg nic nie widac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny mam problem. 3 testy pozytywne a na usg nic nie widac :( pomoze ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy ktoras pomoże?przepraszam ale zarejestrowana bylam wczesniej jako hanuta123 bo moj rapasta myslalam ze nie dziala, bardzo prosze was o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×