Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Co do forum to właśnie zdążyłam zauważyć, bo kilka razy napisałam i nie było mojej wiadomości, a teraz są trzy te same nagle :) Ja kupiłam ostatnio sobie Inofolik, z nadzieją że pomoże w szybszym zajściu w ciążę ( w coś trzeba wierzyć :), polecił mi lekarz, ale czy coś to da to się okaże, może zażywala to któraś z Was? Najgorsze jest to że latka lecą tak szybko i coraz bardziej się tym dołuje, jak narazie 3cs, eeh... Trzymam kciuki za Ciebie i Twoje maleństwo, no i za wszystkie Ciężaróweczki oczywiście :) O ile tabelka aktualna, to widzę że nie jestem chociaż sama wśród staraczek :) ale faktycznie lista krótka się zrobiła, ale to dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara__
U was tez taki leniwy dziś dzien? Byłam w kościele tylko, ugotowalam rosół i oglądaj skoki narciarskie. Zdesperowana Jak ja Cie rozumiem, mój był przeziebiony w poprzednim cyklu i nic nie dzialalismy. Niech się chłop kuruje i dochodzi do zdrowia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maćkowa, był mega zachwycony. Słychać było tylko 'o ja! Mamo, tato zobacz! Jeju!' i tak cały czas. A jeszcze mąż z moim tatą zrobili mu pokaz za oknem to już w ogóle sama radość ;-) No ciekawe, kiedy Twoje maleństwo postanowi przyjść na świat. Nie mogę się już doczekać, kiedy napiszesz- dziewczyny, zaczęło się :-D -Karcia, kurcze, jaka nowina! Super! GRATULACJE :-* -Ola, ja podpisuje się pod wpisami dziewczyn, jesteś SUPER MAMĄ! I nie daj sobie wmówić, że jest inaczej. Dużo kobiet na początku nie wie co i jak i czuje się z tym źle. A to wszystko przez taki głupi stereotyp, że kobieta jak urodzi to dzięki instynktowi wszystko wie i potrafi. A to guzik prawda. Ja na początku nie wiedziałam jak małego ubrać, przewinąć. Pampersa zakładałam z pół godziny, wykorzystując pół paczki chusteczek. A położne cyk cyk i już. Sama zobaczysz, że w swoim domu będzie zupełnie inaczej. A żółtaczką się nie martw, mój synek też ją miał i to taką mocną, przez to musieliśmy zostać dłużej w szpitalu, i waga też mu spadła po porodzie. A później wszystko było ok. Główka do góry! -Desire, bardzo, bardzo mi przykro. Mam za sobą dwie straty, ale były to początki ciąży, ból w sercu był duży ale u Ciebie był jeszcze większy. Wierzę z całego serca, że teraz Ci się uda :-* I pisz o czym tylko chcesz, tu dziewczyny mają niesamowitą moc w poprawieniu nastroju. A jak trzeba, to i do pionu postawią ;-) Ja też się staram, z tym że mam już prawie 3 letniego synka. Także razem zawsze razniej ;-) -Jovanko, zdrówka przesyłam :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Maćkowa, od tej @ idziemy dalej do przodu, tzn jutro dzwonić mam do Kliniki i umówić sie jeszcze na ostatni zabieg który musze przjesć jakim jest HISTEROKOPIA, powinnam ją mieć do tygodnia i potem mi lekarz powie od kiedy starujemy z programem in vitro, tzn czy zaraz po tym zabiegu czy moze od następnej @ , sama do końca nie wiem, ale dłuży mi sie to wszystko wiec tak odliczam, wiecznie na coś czekam a do celu tak daleko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co cię zlapalo jovanko, przeziębienie ? Twój Kacper jest taki słodki, widać ze szczęśliwy. Hihi a jakie jajeczka dorodne. Ja sie boje ty jajec u mojego. Bo Nie wiem jak o nie dbać. Jak myć siusiaka. Mam ściągać czy nie. Wystarczy tak opłukać i juz ? Nie mam pojecia jak mam te maleńkie klejnoty myć zeby krzywdy nie zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
MargaretLucas alez to musi byc mile uczucie jak sie oglada zachwyt swojego wlasnego dziecka :) czlowiek pewnie czuje jakas taka dume, szczęście?! Dobrze sie domyslam :) postaram sie bieżąco informowac o tym ze jade rodzić no chyba ze tak sie szybko akcja potoczy ze nie zdążę ;) &&&& Desire83 ja pilam zwykly kwas foliowy, z Infolic'kiem nie mialam do czynienia wiec nie pomoge. Ale skoro lekarz polecil to pij niech Ci na dobre wyjdzie :) zawsze tez mozesz sprobowac korzenia macy, nie wiem czy o nim slyszalas czy nie ale ludzie chwala, chociaz w smaku jest... no zalezy co kto lubi ;) ale dla mnie paskudny ;) &&&& Sara rety a myslalam ze to tylko ja mam taki leniwy dzien ;) nawet mi sie nie chce isc herbaty zrobic. A maz spal do 13... :) no bo kurcze kto bogatemu zabroni nie? ;) &&&& Eweelko kurcze oby juz w tym cyklu zaczeli lekarze dzialania zeby Ci skrocic ten czas oczekiwania na Twoj maly cud!! :) pisz nam jak tylko sie czegos nowego dowiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolcia1611
Olala gratulacje ! ;* I nie przejmuj sie gadaniem, nikt nie ma prawa Cie opieprzac i jestes wspaniala mama!! Kochane a ja mam problem... jak juz pisalam jestem w ciazy i wystapila mi pokrzywka na stopach... niestety stosowalam przez 5 dni Fenistil Gel w nocy nawet po 2-3 razy sie smarowalam tak swedzialo... nie wiedzialam wtedy o ciazy. A teraz czytam ze nie mozna stosowac fenistilu w I trymestrze :( :( martwie sie zeby to nie zaszkodzilo fasoleczce ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaniemama
Dziewczyny! OLA i KARCIAA gratulacje! jesteście dzielne. Życzę Wam dużo zdrowia i siły. Niech te Wasze Maleństwa przynoszą Wam same radości!!! Poza tym wszystkiego dobrego zarówno po Świętach jak i z okazji z przybycia Nowe Roku:* Nie było mnie trochę. Pomimo, że czytałam Was, to znów miotam się z myślami. Nie dość, że przed świętami miałam tyle pracy, że ledwo wyrabiałam, to w międzyczasie miałam badania, które znów zasiały ziarnko niepokoju. Znów kombinuję gdzie jeszcze się wybrać na badania i jak wyjść na prostą z myślami :( Janka rośnie pięknie, wymiary i wagę ma superanckie, ALE... na badaniu echa serca lekarz doszukał się jakiejś niedomykalności zastawki. I nie wiem czy mu wierzyć, czy znów niepokoi mnie po to, by ściągnąć mnie na kolejną wizytę. Nie wiem co mam robić, nie wiem na ile poważne może to być i czy to się rozwinie czy zaniknie. No przecież nie może być źle. Nie wiem, jakaś załamka. Doszłam do wniosku, że im więcej szczegółowych badań przechodzę tym więcej niepokojących rzeczy się dowiaduję. Tak mnie to martwi, że nie mam nawet natchnienia pisać nic więcej i zaburzać tutejszej świetnej i radosnej atmosfery :( buziaki wszystkim:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc moje drogie to nie byl wyrostek tylko zakażenie dróg moczowych i dlatego bylismy w szpitalu tydzień przed wigilią. w wigilie poprałam sobie ciuszki i wogóle no i w Boże narodzenie rano dostałam śluzu zabarwionego na różowo więc się położyłam chwike i mieliśmy jechać do szpitala ale odeszly mi nagle wody więc pojechaliśmy do szpitala jeszcze szybciej oczywiście zalana lzami i wogóle tam się okazało że coś wód jeszcze zostało i może podtrzymają więc leżałam i nie chodziłam wogóle dostalam magnez na podtrzymanie ale o 16 dostałam skurcze reguralnie co 5 minut i przewieźli mnie do większego miasta gdzie można rodzin wcześniaki. Tam od 22 rodziłam aż do 6.30 w Szczepana i tak przeszedł na śawiat Oli:) krocze miałam nacinane i boli troche jeszcze:/ tak po krotce bo poród Wam opiszę kiedyś na spokojnie... leżeliśmy w spitalu tydzień bo maly byl w inkubatorze i potem miał żóltaczkę ale wczoraj nas wypisali:) Olala Kochana śliczna Lenka:)) a co u Ciebie się dzialo bo wogóle nie jestem w temacie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Mamaniemama witaj, wróciłaś do nas wreszcie! :) co do tych wszystkich niepokojących informacji dotyczących Janeczki to kochana nie martw się na zapas! Stymulowana przecież też usłyszała od swojego lekarza że Olisia zastawka się nie domyka. Ale przecież jeszcze ma czas zeby się domknąć. Nie dostałaś skierowania do kardiologa żeby on rzucił fachowym okiem na to malusie serduszko? Coś mi się nie chce wierzyć żeby z Janeczką było coś nie tak! Mówię Ci, Tymek czuwa i nie pozwoli żeby Jego siostrzyczka chorowała!! A poza tym to my przecież jesteśmy tu żeby się wspierać więc jeśli coś Cię trapi to pisz! co to wogóle za głupie myślenie że zburzysz radosną atmosferę?! Pisz, pisz i jeszcze raz pisz! :* 🌻 Wiolcia kurcze mam nadzieję że jednak tez żel nie zaszkodzi a z tym swędzeniem to bym się skontaktowała z lekarzem na wszelki wypadek. Ajj no i gratuluję fasoleczki :) 🌻 Karciaaa to się biedna strachu troche najadłaś co? Ale dobrze że wszystko się szczęśliwie zakończyło :) a jak się czujesz w nowej roli? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamaniemama kurcze. Z tymi lekarzami to już tak jest nie wiadomo czy im wierzyć i na ile. Co powiedział dokładniej? Ewelkaa oby w tym mcu zaczęli już coś działać bo przygotowania do in vitro to pewnie. Bardzo długi proces?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy test wykryje ciaze 5 dni przed okresem? I jak na tescie mialyscie blada kreske to mialyscie objawy ciazy przed jego zrobieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka tak byli znajomi. Ona tez w ciazy w 31 tyg wiec my na spokojnie, lezaysmy sobie na rogowce, podjadalysmy, wypilysmy picollo :P a chlopy troche se postrzelali, hehe jak dzieci :P & Mackowa prenatalne miala u dobrego lekarza, do niego wlasnie lekarze ktorzy nie maja takich uprawnien i sprzetu wysylaja wlasnie do niego, diagnoze potwierdzilo trzech roznych lekarzy wiec musi byc to jakis cud ze jednak dzidzius jest zdrowy :) grunt ze teraz sie wszystko ulozylo :) & Karciaa co za niespodzianka! :) gratuluje :* dobrze ze z Oliwierkiem wszystko dobrze :) & Mamaniemama ci lekarze nie oszczedzaja wam stresu... jak juz jedna pytala dostalas skierowanie do kardiologa? & Alaa jak Twoje zebra? nadal tak bola? & Olala kurcze nie sluchaj tych bab, niech mowia sobie co chca a Ty im tez odpowiadaj az w piety pojdzie, nie daj sobie wmowic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nessaja jak leżę i pachne to nie bolą :) ale jak się. Położę na lewym boku to czuje mrowienie właśnie pod piersiami na środku. Także codziennie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu mnie 4 dni przed spodziewanym okresem juz wyszła blada kreska. Objawów nie miałam, chyba ze wymyślone. Choc musze przyznać ze temperaturę miałam podwyższoną. 37,0 gdzie moja normalna to 36,6. No i chwilami bolal mnie brzuch jak na okres. Raz bardziej raz mniej. Z tym ze ból brzucha moze byc i przed ewentualną ciaza i przed ewentualnym okresem. Mnie boli jeden Dzien przed okresem lub w dniu okresu. A tym razem bolal mnie juz tydzien przed okresem. Którego nie dostałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karcia jejku ja nadal nie moge uwierzyć :-) super niespodzianka. To czekamy na to aż wrócisz na spokojnie. Oooo Nessajka musze to napisać masz piękne oczka. No przepiękne. Oooo Mamaniemama rany boskie jak ty sie martwisz. Cóż ci lekarze wymyślają znowu. Było ok a teraz nagle cos? Jakos nie chce mi sie w to wierzyć. A nawet jesli to jest prawda to zastawki sie domykaja zwykle same. Najważniejsze to glowa do gory. Zresztą ty jesteś bardzo silna i nie dasz sie nerwom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nessajka a wlasnie miałam pytać na kiedy ta koleżanka ma termin porodu? Jejku ale szczęście. Naprawdę taki cud ja spotkał. Bardzo sie cieszę ze takie rzeczy sie zdazaja ze jednak okazuje sie ze jest ok. Bo to ile ona wyplakala to napewno jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agniesia88 Dziewczyny, ale czad! Nasz mały postanowił zrobić dla rodziców pokaz fikołków i różnych dziwnych wariacji:-) tak szalał, że cały brzuch chodził:-D niesamowite uczucie:-) :-) nie spodziewałam się takich efektów wizualnych. Uśmialiśmy się do łez. Teraz czekamy niecierpliwie na wizytę, żeby popatrzeć sobie na tego małego kaskadera:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram sie nie sluchac, ale cos zawsze zostaje.. rozwalilo mnie dzisiaj psychicznie.. przeplakalam pol dnia, maz staral sie cos zrobic ale przeciez On nie nakarmi malej :( kazali mi odciagac laktatorem, robie to ale przez 15 minut odciagania jednej piersi poleci kilka kropelek siary. Fakt faktem troche je stymuluje do dzialania i moze cos sie w koncu pojawi. Do tego mala spadla na wadze i wazy 2370, powiedzieli ze to w normie, ze noworodkom spada 10% masy ciala ale moja kruszynka i tak jest malenka.. :/ Chcialabym odpisac kazdej z Was, ale nie dam rady.. :( P przywiozl mi inny tel dzieki czemu moge chociaz wejsc na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik_85
Cześć dziewczyny. :) Na początek Szczęśliwego Nowego Roku. GRATULUJĘ KASIK I OLI :) Buziaczki dla was i trzymajcie się Witam nowe koleżanki. Jeszcze nie nadrobiłam was niestety 10 stron mi zostało. U mnie święta do D**Y :( w sobotę przed świętami dowiedziałam się, że moja siostra jest ciąży i to w bardzo nie miły sposób, a tak bardzo nie chciała, żebym dowiedziała się przed świętami, żeby nie było mi przykro (wszyscy już wiedzieli !!!)no to jej się świetnie udało. Pisałam wam kiedyś o niej trochę i gdyby naprawdę pragnęła dziecka , a nie chciała je mieć tylko po to żeby wykorzystywać ludzi i to biedne maleństwo do swoich celów ( o czym dowiedziałam się dzisiaj) to pewnie nawet bym się cieszyła. A tak to było naprawdę nie ciekawie. Stwierdziła, że jak będą mieć drugie dziecko ( czego oczywiście nie planowała( co wszyscy wiedzą, że jest kłamstwem bo od kąd my się staramy to już co najmniej 4 razy mówiła , że jest w ciąży i ,że się nie zabezpieczają ale nie chciała :/)to jej partner nie będzie zwracał uwagi na pierwszą córkę z poprzedniego małżeństwa i zajmie się tylko nią i ich dziećmi. A na pewno będzie syn więc w końcu uda jej się kolejna intryga, szkoda, że kosztem dzieci. To tak w skrócie. Do niedzieli mieliśmy gości, więc nie było łatwo. Lubię jak jest w domu dużo ludzi, ale jak mogę chociaż troszkę czasu odpocząć a tu nawet w nocy nie było jak bo spaliśmy w jednym pokoju z szwagierką i jej 2 letnim synkiem, który wstaje mniej więcej co 2 godziny jeść. Tak dobrze widzicie 2 LETNIM co 2 GODZINY i nie da jej się nic na ten temat powiedzieć. Niestety nie mamy więcej pokoji a u dziadków nie chciała spać. Więc nie zdążyłam jeszcze dojść do siebie a już Sylwester i powiem wam że był najgorszy z dotychczasowych na których byliśmy. Jedzenie kiepskie muzyka też. Miejsca do tańca było strasznie mało. A sporo zapłaciliśmy. Już wolelibyśmy siedzieć w domu kasa by została. A tak strasznie nie chciało nam się na niego iść i podobno wtedy imprezy są najlepsze, już się z tym nie zgodzę . Mam nadzieję, że ten rok będzie lepszy niż koniec i początek nowego. W ten weekend jedziemy do chrześniaka męża na 2 urodziny. Nie chce mi się mam już dosyć imprez.:( w środę 07.01 idę do lekarza i zobaczymy co dalej ze mną zrobić. Jakie badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ to był nudny dzień nie lubię 1.01... Przelezalam praktycznie cały dzień. Poogladalam YouTube bo e tv nic nie ma sensownego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karcia dopiero teraz doczytałam GRATULUJĘ :) Ale ostatnio się tu dzieję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karcia a czulas sie zle ? Bolal cię brzuch? Na np Dzien wczesniej. Dużo sprzatalas ? Stalas ? Mialas te skorcze przepowoadajace ? Twardnial ci brzuch ? Mialas jaki kolwiek ból brzucha? Bo mnie twardnieje brzuch tak co godzinę. Na minutę okolo ale nie boli to. A z 4 razy dziennie przy tym twardnieniu boli mnie jak na okres. I to coraz mocniej z dnia na Dzien. A wczoraj wieczorem puscilo mi sie z sutkow przezroczyste chyba to siara. Bo nie wygląda jak mleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×