Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość gość
Boże ale napisałam. Sorki ten glupkowaty słownik w tel. Byłam dzis u gina i jest pecherzyk ale bez zarodka :( Rapasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agniesia88 Rapasta czy ja Tobie przypadkiem nie mówiłam, żebyś się nie przejmowała jeśli niewiele zobaczysz? Może jest jeszcze za wcześnie? Może powinnaś trochę odczekaći później pójść? A może Twój gin jest ślepy i nie zauważył:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MargaretLucas
-Stymulowana, GRATULACJE! Jesteś dzielna kobieta, a teraz będziesz super mamą :-D Ucaluj maleństwo, dla Ciebie też :-* -Jovanka, Brzoskwinka, Usia- trzymam kciuki, żeby wszystko było ok i mocno wierzę, że będzie! Wracajcie szybko do nas! Buziaki dla Was i dla Kacperka! :-* -Iza, fajnie, że już jesteś cała i zdrowa. Opowiadaj o reakcji rodziny bo nie mogę się doczekać :-P -Czytam Was ale głowa mi pęka. Biorę leki ale jakoś czuje się nadal kiepsko. W dodatku przychodnie zamknięte, kpiny normalnie. Tyle człowiek płaci tych składek i nie może nawet liczyć na pomoc. Ale najważniejsze, że synek już ok. -Maćkowa, a mi się oczy spociły ze śmiechu jak czytałam o Twoim mężu. Mam w rodzinie jednego Maćka, i to najbliższej. Uwielbiam go! No i jak tak czytam, to Twój mąż jest wypisz wymaluj jak on ;-) I tak sobie pomyślałam, że będziecie bardzo fajnymi rodzicami ;-) -Reszcie przesyłam buziaki! Ewelka, Desire, Kasia- trzymam mocno kciuki za pozytywne testy! Dziewczyny czynią nas ciociami to musimy się im odwdzięczyć, no nie? :-D Wiolcia za Twoje usg również i małą Kropeczkę, będzie dobrze, to forum jest magiczne ;-) Uciekam wypocić tą cholerę pod kołdrą. Niech znika po dni płodne się zbliżają :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane caly czas powoli Was nadrabiam. Nie pisze w sumie nic bo co ja mam wstecz pisać. Czytam wszystko po kolei żeby być na bieżąco z po rodami i poznać nowe koleżanki ale jak cos zainteresuje to odpisuje tak jak teraz ;) Wybaczam Wam moje drogie ze zapomnialyscie o mojej wizycie u gina w pl ;) Sama zresztą nie raz zapominam o wizycie ktorejs z Was wiec nawet ani ciutke zła nie byłam :) Dziękuje za gratulacje :) Maz zadowolony :) Cieszylby się pewnie tak samo z corci ale w domu nie wytrzymał i rzekł do mnie "chłopaki gora" :P Kuba tez bardzo zadowolony ze braciszek i juz się doczekać nie może kiedy mały będzie juz z nami na świecie :) Wstępnie synus będzie miał na imię Alex (Alexander), zobaczymy czy tak zostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Stymulowana gratuluję!!! :) :* 🌻 Rapasta a co gin powiedział? Nie zamartwiaj się za wczasu :) to jeszcze młoda ciąża więc wszystko jest możliwe. Kiedy znowu masz iść na usg? :) 🌻 Wiolcia noo zuch dziewczyna :) to trzymam kciuki za środowe usg :) koniecznie pisz co i jak :) 🌻 Karciaa a ja jakoś się trzymam ;) jak przez całą ciążę ciągle coś się działo tak teraz spokój (tfu tfu) no pomijając wysokie ciśnienie i popuchnięte kończyny ;) dziś mała szaleje... ugniata mi wątrobe jakby kapuste w beczce deptała ;) 🌻 MargaretLucas coś w tym jest, ja mam przyjaciela Maćka, no super facet. I zawsze powtarzałam że jak już zdecyduję się wyjść za mąż no mój wybranek będzie miał na imię właśnie Maciej. No i trafiło się jak ślepej kurze ziarnko ;) (ale jestem nieprzytomna... pierwsza wersja jaką napisałam to "kurzej ślepie ziarnko" a później sklepiłam że coś jest nie tak) ;) a co do tego jakimi rodzicami będziemy to sie okaże za pare lat czy nam dziecko na degenerata nie wyrośnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
Od Jovanki naszej:Kacperek dzis lepiej. Biegunka ustala,maly zjadl ladnie prawie caly obiadek:-). Niestety szmery potwierdzily dwie lekarki,ale moga byc tylko wynikiem goraczki i choroby,tzw.przygodne. Mamy isc do kardiologa. Goraczek nie ma,czasem lekki stan podgoraczkowy. Mleczka juz zjada 80-90 ml i przytyl 3 dag;-). Nadal nieladnie kaszle i ma zolty katar. Do piatku nie wyjdziemy. Mackowa na degenerata.nie.ma.raczej szans;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja pozwolę sobie dopisać siebie na szarym końcu :) MAMUSIE serduszko.gif Majowa*************27*********18.01.2014********Marcelink a Fiona88************ 25*********07.03.2014******** Wiktoria Taka oto ja*********24*********24.03.2014********Dominik Giubelli ************27 *********25.06.2014********Antonina motynka ***********24*********12.07.2014******** Miłosz JovankaJo *********29 *********16.07.2014********Kacper Angelusdominus ***24 ********17.07.2014********Zuzia PauliśC************* 23 ********18.07.2014******** Mikołaj bejbe27 *******27 ******18cs*******1dz***** Izulinka7***********24*********12.11.2014********Zuzia goscdarka *********25*******14.11.2014********Alan kasiaa12*******23********** 9.12.2014********Paweł Dominik CIĘŻARÓWKI kwiatek.gif Kaasik89*******25**********4cs*******1dz********* tp 22.12.2014 Stymulowana**29*********18cs********1dz******** tp 12.01.2015 olala2013*******24**********5cs*********1dz*******tp 15.01.2015 brzoskwinka14**21********14cs********1dz******** tp 21.01.2015 MaćkowaŻona***28********16cs********1dz********tp 24.01.2015 Eska 22**********23********17cs********1dz********tp 27.01.2015 karciaaa*********24*********2cs********1dz********tp 28.01.2015 ŻoneczkaKrk*****26*********1cs********1dz****** *tp 04.02.2015 Alaaa66**********28********14cs********1dz******* tp 10.03.2015 Usia1993*********21** *******1cs********1dz*******tp 05.04.2015 mamaniemama*******23*******2cs******2dz*******tp 28.04.2015 Nessaja**********22**********5cs********1dz*******tp 26.05.2015 Agniesia88*******26**********9cs********1dz*******tp 31.05.2015 IZA85**********29**********4cs********2dz*******tp 31.05.2015 STARACZKI 2014/2015 serduszko.gif paulinka121989____25______14cs______1dz_____@ XX.XX.2014 Sara__ ___________33______41cs______ 2dz_____@24.12.2014 kasik_85__________29______21cs_______2dz____@11.12.2014 Nemezis626_______22_______29cs______1dz____@02.12.2014 Pita82____________32______3cs_______1dz_____ @26.12.2014 Paola1801________22_______12cs______1dz_____@ 27.01.2015 Eweelka__________32______7cs________ 2dz_____@31.01.2015 desire83_________ 31_______3cs_______ 2dz_____@ 14.01.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Angelus no to degeneratka ;) A co do Jovanki to normalnie czytasz mi w myślach chyba. Poszłam się myc i susząc włosy zastanawiałam się jak tam dziś Kacperek. Po zakończeniu szałeringu i doprowadzeniu się do ładu i jako takiego składu wchodze na forum i patrze a tu wieści od Jovanki i Kacperka. Dobrze że zaczyna już Maluch dochodzić do siebie. Oby te szmery faktycznie były przypadkowe. A Jovanka jak się czuje? No i jak Zuzia dzisiaj? Gorączka dalej męczy czy macie dziś jako taki spokój? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana gratulacje ❤️ dużo zdrówka i siły dla was, buziaki dla Oliwerka :) xx brzoskwinka to teraz Twoja kolej ?? xx kurcze tyle się tutaj dzieje teraz że nie da rady tego ogarnąć hehe a to dopiero początek roku :) my wyszłysmy już z połogu, po malutku wszystko sie normuje więc mam nadzieję że dam radę ogarnąć co się tu dzieje, noi czekamy z Zuzka na kolejne słodziaki :) xx Jovanka buziaki wielkie i cieplutkie dla was, nie ma chyba nic gorszego dla mamy niż chore dzieciatko, a jeszcze jak mama chora to masakra :) trzymajcie sie dzielnie :* xx witamy też w nowym roku wszystkie obecne staraczki, czekamy na kolejne emocje i wysyp testów z pięknymi kreseczkami :) Ewelka bardzo mocno trzymam kciuki za to by się udało, musi być dobrze i tak będzie, zobaczysz :) xx w środę Zuzka kończy 8 tygodni, nie mam pojęcia kiedy to zleciało, jeszcze czasami nie dowierzam że ona jest tak całkiem, tak naprawdę moja, że jest żywa i prawdziwa, czasem mam gorsze dni, chciałabym ja wyłączyć chodź na godzinę, może nie do końca ją ale emocje z nią związane, bo ja nawet nie umiem spać jak wiem że ona nie śpi :) dobrze że przesypia całe noce, bo było by ze mą źle. ostatnio zaczeła się do nas usmiechać, i ten usmiech to jest cos co sprawia że dosłownie świat się zatrzymuje :) ciągle próbuje złapać chodź jeden uśmiech na zdj ale ona tycie wstydliwa chyba :) jutro postaram się podesłać parę fotek aktualnych :) miłego wieczoru buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj dziewczyny... :( nadrabiam dalej forum i do tej pory tylko poprawiało mi humor i szczerzyłam ciągle zęby z radości, tak dziś... doszłam do kolejnej smutnej historii, która wyjątkowo mnie dotyka - straty dziecka przez kolejną z Was, przytoczonego "Listu Aniołka do mamy" nad którym wylałam już dawno tyle łez. Żoneczka, kochana współczuję straty, ale ogromnie się cieszę z kolejnego dzieciątka, które nosisz po sercem. I podziwiam Cię za Twoje słowa, że widocznie spotkało to Ciebie, bo jesteś na tyle silna żeby dać sobie z tym radę... ja nie potrafię tego zrozumieć. Przy każdych takich wpisach zaraz szybko przeskakuje do Waszej ostatniej tabelki, żeby sprawdzić i upewnić się czy udało Wam się już zajść w ciążę lub nawet już może urodzić. Tak bardzo się boję że po takich przejściach mnie się nie uda, nie potrafię o tym zapomnieć :( Jak patrzę na obecna tabelkę i porównuje z tamtą, pojawia się nadzieja, cieszę się, że tu dalej jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze 5 dziewczyn przedemna jeszcze i moja kolej. Ciekawe czy kolejność z tabletki zostanie zachowana :) ola wyszła przed szereg Brzoskwinko a y ciebie jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agniesia88 pisalas pisalas kochana,ale wiesz jak to człowiek sam sie nakręca. Fakt faktem mój gin ma stary sprzęt moze nie dostrzegł?! Sama juz nie wiem Mackowa co powiedział? Że jest pc i kazał przyjść za mc. Przecież ją do tego czasu zwariuje :( kazał brać witaminy dał listę badań jakie mam zrobić. Ale kazał zrobić te badania za 3 tyg.,żeby były świeże na wizytę za mc. I nie wiem co mam robić. Jak myślicie? Jakbym poszła do gina np w pt do takiego który ma nowoczesny sprzęt to mógłby coś zobaczyć? Pewnie pomyslicie,że jestem jakaś powalona,ale strasznie sie boję,bo raz miałam juz pusty pc,a dwa razy poronienie (10tc, 13tc) :( Derise83 kochana próbuje Cie zrozumieć,bo napewno nie wiem do końca co czujesz :( tak bardzo Ci współczuję,ale postaraj sie,choć wiem,że napewno Ci trudno,myśleć pozytywnie,że tym razem sie uda i że wszystko bedzie ok,bo przecież wkońcu musi Ci sie udać i wierzę oraz życzę Ci z całego serducha żeby tak było. Będę trzymać mocno kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczynki objasnicie mi moze trochę o co chodzi w tej tabelce?,bo chciałabym sie dopisać,o ile mogę,bo chciałabym zostać z Wami tutaj na dluuuuugo o ile mi pozwolicie :/ Rapasta Wyżej to też ją, przepraszam,zapomnialam sie podpisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jovanka opisze Ci przygodę ze szmerami na serduszku u mojej małej. Było to tak, w szpitalu nic nie wykryli (zresztą nie dziwię sie jak to taki szpital,ale o tym napisze Wam później). Wyszłam z mala że szpitala po tygodniu. 5 dni po tym mala dostała katarku i kaszelku. Poszłam do świetnej Pani doktor ( zresztą chodzę do niej do dzis) i ona strasznie wnikliwie słuchała serduszka mojej corci. Powiedziała,ze mala ma spore szmery na serduszku. Bardzo sie przestraszylam. Dostałam skierowanie do kardiologa dzieciecego,który po szeregu badań (trwało to ok tygodnia) oznajmil mi że mala ma takie szmery i to nic groźnego,mało tego,że bedzie miała je przy każdej chorobie typu przeziębienie,grypa,zap.krtani itp. Kazał przyjechać do niego na kolejne kompeksowe badania jak mala skończy 2 latka i że niby te szmery stanowczo będą lżejsze. No i powiedział prawdę. Lenka gdy skonczyla 2 latka miała minimalne szmery (widziałam dla porównania na takim specjalistycznym wykresie). Teraz czeka mnie wizyta jak mala skończy 4 latka. Teraz ma niby ich juz wogóle nie być. Życzę Tobie i Kacperkowi,aby w Waszym przypadku również te szmery okazały sie nie groźne i żeby niunius wkońcu wyzdowial :* Brzoskwinko kochana co u Ciebie? Przygotowujesz sie juz jakos psychicznie? Dużo zdrowka buziaczek :) Rapasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Rapasta nic dziwnego nie dostrzegam w Twoim aktualnym samopoczuciu. Tez bym sie stresowala na Twoim miejscu, to normalne. Ale ja uwazam ze to wina sprzetu i jeszcze moze troszke za wczesnie na usg wiec postaraj sie nie denerwowac :) poczekaj jeszcze z tydzien i wtedy idz na usg do lekarza ktory ma dobre usg :) trzymam kciuki za dobre wiesci :) A co do tabelki to najpierw wpisujesz nick, pozniej swoj wiek, ktory cykl staran, ktore to bedzie dzieciatko a na koncu termin porodu albo niespodziewanej @. Dopisuj sie smialo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olala śliczna ta wasza Calineczka :) cudo normalnie a jak się prezentuje pod pościelą :) wszystko jest takie duże w koło ale teraz zacznie rosnąć jak tam lepiej w domu? Jak sobie radzisz? Teściowa przychodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala2013
Alaa nasza mała Kruszynka dała nam chrzest bojowy.. o 20 jak zaczęła płakać tak skończyła przed 24... jeść nie chciała, bolał ją brzuszek i musiałam nosić.. P pojechał szukac apteki dyżurującej do Mińska i ani jedna nie była czynna.. przejechał do miasta 25km od nas ale dostał tylko herbatke dla mnie.. Na razie mała śpi, ja robie ciasto bo przyjedzie moja mama i zapewne ktoś jeszcze. Choć tak naprawde wolałabym odpocząć. Jeszcze jestem obolała, ale wiem że to dopiero początki.. x Stymulowana gratuluje Kochana!!!:) ciesz się pierwszymi chwilami, rób zdjęcia bo z każdym dniem Oliś bedzie inny :) x Później spróbuje Was nadrobić, poznac nowe koleżanki, pooglądać zdjęcia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tesciowa.. zadziwila mnie jak do tej pory.. przyszla wczoraj raz jak przyjechalismy i wiecej jej nie widzialam.. Nie bede jej za wczesnie chwalic bo zaraz mi wpadnie i zacznie swoje rzady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOW no to dostaliscie po tylku ... Ty masz jeszcze wene robić ciasto?? Odpoczywaj kochana. A JAK karmienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara__
Rapasta A lekarze cos mówili jakie były przyczyny tych poronień ? Czy wielka niewiadoma? Desire Twój wpis był bardzo przejmujący. Widać to uczucie, martwienie się. Musi Ci się udać. Po prostu należy ci się.:-) Mnie dziwnie od wczoraj boli brzuch. Mam mocno stymulowany ten cykl wiec wiem ze na dniach owulacja, ale ten bol mi nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara__
Olala W całym Mińsku były nieczynne apteki? Koszmar! Nie dość ze przychodnie to jeszcze apteki, choć jedna by dali na dyżur,ehhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
olala kochana oby to nie byly poczatki kolek tak jak u alanka bo sie wykonczysz :-( jovanka wszystkiego najlepszego dla kacperka z okazji imieninek.... zdrowka i jeszcze raz zdrowka :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze wstrzymał sie jeszcze z tym wpisywaniem,bo szczerze,to jeszcze nie wiem do jakiej kategorii sie zapisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu czuje jakbym miała @dostac. To są te skurcze braxtona-hicksa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
jej dziewczyny to kafe jest tragiczne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stymulowana gratulacje:) xx ola fajnie ze jestes w domu. teraz na spokojnie zajmiesz się małą. nie dziwie ci sie ze wolałabys teraz odpoczywac. ja choc mały ma miesiąc tez ciagle odpoczywam po nie przespanych nocach i do tej pory nikt do małego nie przyjechał. chociaz siostra mojego chciała przyjechac zaraz po swietach ale do tej pory tego nie zrobiła naszczeście:):) xx dziewczyny czy to możliwe ze trace mleko?? w dzien to jakas masakra:( mały chce jesc co trzy godziny. nieraz co dwie albo nawet co godzine. a ja mleka praktycznie nie mam. rozumie ze jak je co godzine. ale jak po trzech albo czterech godzinach ja mleka nie mam:( przez to musze mu dawac butelke dwa razy:( pierwsza kolo 12-13 druga na noc bo wypija moje. w nocy mam juz swoje i mu daje. ale od rana znowu zaczyna mi brakowac:( ja juz nie wiem co sie dzieje:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem załamana. Mieliśmy w tym cyklu podchodzić do 3 IUI,ale nic z tego. Pojechałam wczoraj na wizytę i co się okazało, jest torbiel i musimy IUI przełożyć na kolejny cykl. Od jutra mam przyjmować Orgametril 2x1. Zawsze coś idzie nie tak jak chcemy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×