Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Żoneczko - jak sytuacja u Ciebie na froncie?:) Brzoskwinko - a jak ta próba porodu będzie wyglądać? I o jakimś baloniku napisałaś - co to takiego?:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoswkinka14
żoneczko z tego wszystkiego nie dopytałam jak to bedzie wyglądac :) dzis wieczorem założa mi balonik na szyjke macicy i to ma pomóc jej się skracac i rozwierac przez noc:) a jutro ma byc próba porodu,czyli pewnie jak ten balonik coś da to przebiją mi wody płodowe i ewentualnie dowalą oksytocyny :) ze skurczami mam tak ze jeden aparat jakies rejestruje a drugi nie :) ale za bardzo tez ich nie czuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam paragon z apteki w której byłam ale to jest chore kontrolować kobiety w ciąży właściwie już pod koniec. Na macierzyńskim tez. Kontrolują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ale miałam ciężką noc. Od północy do 2 miałam takie dziwne boleści kręgosłupa, brzuch twardy, młody wiercil sie tak ze czułam go na kości lonowej i pachwinach. Aż sie zdziwiłam ze mozna tak nisko czuć ruchy. to to takie mocne gdzie ostatnio raczej byly juz delikatniejsze. Dzis leci mi gesty zolty śluz, i Caly czas cmi brzuch jak na okres. A po nocy to nie mogłam wstać, tak mnie krocze bolało. Oj te bóle wcześniejsze to nic. Leżę i mam zakaz od meza rodzenia do 12 bo go nie ma w okolicy. Jest w drugiej części krk. A poce sie jak swinka. Caly czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) xx Wiolcia na zatoki może ewentualnie inhalacje z rumianku?? xx Darka współczuję Ci tych wyjazdów męża :( Jeśli chodzi o dziewczynę która za mnie sprząta....hmmm, dziś jest sama pierwszy dzień beze mnie. Trzymaj kciuki żeby wszystko dobrze poszło :) Problemem dla ludzi u których sprząta może być to że nie gada w ogóle po angielsku :( Ja mam nadzieję że jednak będzie ok. Jest trochę zagubiona i wystraszona :( Jednak mam nadzieję że poradzi sobie i że będzie wszystko ok bo jednak nie chciałabym stracić klientów :( Zobaczymy :) xx Jovanka spóźniłam się troszkę ale życzę Wam wszystkiego co najlepsze :) Duużżooo szczęścia i miłości :) xx Matko co tu się dzieje? Kłótnia za kłótnią :( xx Jovanko ja w sumie ok. Wczoraj miałam podobne bóle ale dałam radę :) Bolały mnie noki brzucha, dokładnie tak jakbym miała kolkę z obu stron na raz :) Ale dziś jest spoko. Małego do szkoły odstawiłam, zjadłam, teraz kończę pisać i idę robić porządki. Zaczynam od pokoju mojego dziecka :) xx Dobra no więc idę :) Miłego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żoneczka myślę że to już to :) Mnie też na początku bolał brzuch jak na @ a później się zaczęło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoswkinka14
żoneczka a czy ten śluz jest taki jak galareta troche ?:) mi od wczoraj taki leci i to sporo go :) tylko u mnie nic poza tym się nie rusza :) ale miej się na baczności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam paragon z apteki w której byłam ale to jest chore kontrolować kobiety w ciąży właściwie już pod koniec. Na macierzyńskim tez. Kontrolują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alaa, a jakbyś miała zwyczajnie paragon ze sklepu, a nie z apteki to już by był problem z ZUS? Przecież jak masz na L4, że możesz chodzić to chyba wolno gdzie wyjść, a nie siedzieć jak więzień w domu? Wiolcia, ja jak byłam w ciąży robiłam sobie na zatoki inhalacje z soli emskiej i rumianku, pomagały nawet, może spróbuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoswkinka14
Mackowa Oliwka jest prześliczna :*** Angelus Twoja Zuza też :) juz taka duża :*** Daria Twoj Alanek to tez ciacho :** ja wam wysłałam fote z 40 tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byliśmy pani doktor obejrzała uszy i klaskala ale zuza nic i uwaga badanie słuchu mamy 4.03:( śmiać sie czy płakać. Jovanka jasiu lepiej i na szczęście nie przeszło ani na franka.ani na zuze. Goscdarka ja @ dostałam 4 miesiące e po.porodzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pita piczko nie smutaj, chodź ze mną na wino do mej Haupy mieszkam we wsi wysokie powiat hrubieszowski kupe ci lot w jedna strone, obszczotkuje c***ite do bialej żyły maz jej niepozna. Kup jakieś sneksy bo zemglodny po drodze, i niesuchaj tych co ci tu bluzgaja napisz co u cb slychac ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinko no brzusio już nisko :) Angelus a prywatnie?? Nie ma czegoś szybciej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany Angelus, dopiero w marcu? Tyle czekania, to jakas masakra, nie ma możliwości iśc gdzies prywatnie żeby szybciej sie udało? Kurcze, na pewno strasznie się martwisz tym wszystkim, a tu jeszcze tyle czekać, ale nie trać nadziei że okaże się że jeszcze wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanamama
Hej dopiero zajrzalam na forum i zobaczyłam że co do mojej wypowiedzi raposta zdenerwowala się, przepraszam jeżeli cię urazilam, ale nie miałam nic złego na myśli chodziło mi tylko i to że też już bym chciała ponarzekać na ciazowe dolegliwości niestety jeszcze mi to nie dane. jednym słowem chciała bym być już w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panna Rapasta się obrazila i juz tu nienapisze ale zapewne podczytuje ukradkiem z wypiekami na twarzy, i nie ma jej co przepraszać bo nie ma za co, to raczej jej powinno być gupio ze się tak uniosła i pewnie dlatego teraz milczy biedna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolcia1611
Jovanka Co za wspaniala rocznice mialas!!! :) czyli jednak malzenstwo i dzieci nie przeszkadzaja w podtrzymywaniu milosnego zaru :) wspaniale ze tak Ci sie uklada, mam nadzieje ze u mnie tez tak bedzie w malzenstwie :) Hehe nooo nieraz lezy jak drzewo bo ogolnie nie jest zbyt wylewny i chyba sam nie jest swiadomy jak bardzo mnie kocha :D ale ja to wiem :D najlepsze bylo jak mowil swojej mamie ze jestem w ciazy i sie poplakal :) :) a tak ukrywal sie pod swoim pancerzem twardziela :D Ale milo ze pamietasz ze jutro mam wizyte :) tylko ze to z takim lekarzem pierwszego kontaktu a usg pewnie dopiero za 3 tyg... Xx Dzieki za rady co do zatok!! Dzis zrobilam inhalacje i kupilam spray do nosa z sola morska i pomoglo :) zrobilam sobie tez herbatke ze swiezym imbirem bo ponoc imbir pomaga na mdlosci ;) dzis rano mnie tak meczyly ze nie poszlam do pracy... ale jutro ide na rozmowe o prace do marketu ze zdrowa zywnoscia :) i zobaczymy moze dostane ta prace i nie bede musiala juz sprzatac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pita, jasne, że inne się żalą na swoje dolegliwości itd, po to między innymi powstało to forum. Ale opowiadają także o pozytywnych stronach swojego życia. I cieszą się z najmniejszych sukcesów, aż się miło czyta. A Ty? Dziewczyny Cię wspierały, doradzały a Ty jak taka mała dziewczynka, uparłas się, że wszystko jest czarne i koniec. Jakby całe zło tego świata dotknęło tylko Ciebie. Otwórz oczy, sięgnij poza czubek własnego nosa i spójrz jakie tragedie dotykają innych. Mam wrażenie, że jesteś taką typową jęczy dusza, która jęczy bo...lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opowiedzcie mi dziewczynki juz po porodzie jakie emocje wami rządzą, co czujecie jak patrzycie na dzieciatka, czy zmieniło sie nastawienie do innych osób np M, teściów , rodziców. ? Ja to u was w glowie wygląda ? Tego sie spodzoewalyscie czy myslalyscie np że bedziegorzej z ogarnieciem wszystkiego. ? Ola, karcia , kasie, stymulowana, mackowa darka, .. i starsze stazowo mamusie tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara__
Jovanka Tez podobał mi się Wasz uroczy wspólny wieczór. Jak dobrze się tak wyrwać, co...? Ja od jutra znów będę brać clo, to juz 5 cykl. Od 1dc biorę juz estrofen, na koniec doloze luteine i znów czekanie...... Nie odniose się do wymiany zdań czyt. kłótni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovanko piękna rocznicę mieliście. :-) mmm super uwielbiam takie randki, wyslij nam jakies swoje aktualne zdj. Jak bardzo zeszczuplalas. Będziesz moja motywacja:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe kolezanki:) xxx kasik89 pisalas ze fifi nie najada sie twoim mlekiem. ja mialam i mam tak samo. czasami wieczorne karmienie wygląda tak: mleko ściągniete ok 120. ale i tak mu malo:( robie mu butelke 90ml-malo za poł godziny znowu wola jesc... Pawelek tez ma problemy z kupkami. polożna powiedziela zeby klasc go na brzuszku. mozesz tez mu zginac nózki mojemu nie raz pomaga. poweidziala ze w ostatecznosci moge mu kropelki podawac przez tydzien. dawalam mu i bylo ok. ale to raczej od mleka mm tak ma bo wczoraj nie dawalam mu i dzis nie mial problemu zeby zrobic. xxxx zoneczko nie mozna keczupu, majonezu, musztardy, smazonych mies, tłustych wedlin, mleka tlustego i smietany, kielbas, kabanosow. przynajmniej tak wynika z rozpiski od poloznej xxx brzoskwinko mi tez taki sluz galaretowaty wychodzil. najpierw byl bezbarwny potem zmienial kolor. najpierw na bialy,potem zolty i na koniec brazowy.. myslalam ze juz po wszystkim a tu jeszcze trzeba czekac:( xxxx angelus az tyle czekania?? nie no to juz przesada!!!! xxxx stymulowana ja tez jakis czas temu mialam problem z karmieniem. maly potrafil wsiec kilka godzin bo bylo malo mleka. i tak prawie tydzien raz mi sie zdarzylo ze jadl co 3 godz.!! teraz znowu go karmie co chwile bo mu malo.:( xxxx chyba ktoras z was ostatnio pisala ze nie ma skurczy ale rozwarcie sie robi. albo mi sie pomylilo. ale dziewczyna co byla na sali ze mna termin miala na 5.12. do szpitala przyszla 9.12 wieczorem. skurczy nie miala. w czasie badania okazalo sie ze ma rozwarcie na 6cm a ona skurczy nie ma!! jutro ide do lekarza z malym znowu:( ciagle ten nosek. teraz powinnam isc na szczepienie z nim ale uznalam ze najpierw sprawdze co jest nie tak z tym noskiem i niech lekarka podejmie decyzje czy mozna go szczepic czy nie. wogole to polozna miala przyjsc zeby mi powiedziec o tch szczepieniach. czekam od czwartku a jej nie bylo. u mnie jutro mija 7 tyg od porodu a juz czuje si tak jak by miala @ sie zjawic. ciagle mam wrazenie ze ze mnie leci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak bardzo dobry pomysł zonaczka jovanko prosimy o zdjęcie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia to ja pisałam o moim rozwarciu 3 cm miałam w srode, jutro ide do gin zobaczymy co ona powie. A jak sie skończyło u tamten dzirwczyny? Szybko urodziła? Czy to normalne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara__
Zoneczka Pisała kiedyś taka dziewczyna o nicku Nemezis, swoja droga ciekawa jestem co u niej, ona miała tatuaże. Ja to ta, co tak długo się stara -chyba rekord na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah Sara wybacz pomyliłam sobie was. Bardzo mi cię szkoda, moja koleżanka 2 lata sie starała i nic. I okazało sie ze ma torbiela na macicy, i on jej przeszkadzał bo byl w takim miejscu. Usunęli i za pol roku miała juz ciążowe mdlosci. A teraz od wakacji sie stara, i nadal nic, bo chciała byc wtedy co ja. Była na badaniu i wyszły liczne polipy które tez chyba przeszkadzały. Ale ukrecili je i nadal nic. Napewno jej smutno. I przykro ale non stop dzwoni co u mnie. Kiedy i kiedy koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovanko to była randka!! O rety ja tez chce na randkę!!! A potem do lozka ohhh jeszcze 3 tygodnie połogu i siup:) Zoneczko u mnie było dziwnie bo pierwsze chwile z małym radość, on on i tylko on i moj maz i nikt inny dla mnie nie istniał. Mimo ze 2 h po cc w szpitalu była juz moja mam, brat, teściowa, teść w ogole nie zwracałam na nich uwagi był tylko Oli i Darek:) po 2 dniach baby blues plakalam nie wiedząc czemu. Po powiecie do domu nie wiedziałam co robic, nie umiałam karmic, ani cyckiem bo mleka nie było ani butelka, co kiedy i o ktorej robic? Co ile dac jesc kiedy wykapać kiedy spac? Dalej płakałam uważałam ze jestem zła mama ze sie nie nadaje ze po co mi to było?? Tak! Tak myslalam!staralam sie tyle czasu w koncu moj cud przyszedł na swiat a ja myśle i po co skoro nie dam rady? Czułam ze nie potrafie dac mu tyle milosci ile powinnam. Mimo ze miałam czas dla niego bo maz w domu robił Wszytsko od prania po gotowanie, zmianę pampersow i gotowanie. Ja nie robiłam nic bo raz ze bolała rana po cc dwa ze czułam sie BEZNADZIEJNA. I przeszło nie wiem jak to sie stało tzn wiem wsparcie męża!!!teraz kocham ich najmocniej a Oli to moj cały swiat. Nocne wstawanie to nic bo wiem ze dla niego. 3 h na cycku to 3 h w czasie których wpatruje sie w moje dziecie jak w obrazek i wiem ze zrobie dla tego bobaska Wszytsko ze kocham go całym sercem i ze nie jestem idealna mama ale staram sie i wiem ze on to czuje ze czuje moja milosc i oddaje mi to uczucie <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×