Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość gość
Downie pomódl się za swoją głupotę! !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pudło kochanie :*** Bledna diagnoza 😭Dozobaczenia Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki :) Pamiętacie mnie jeszcze ? Jestem i czytam , ale coś od wczoraj kiepsko się czuję , więc nie pisałam :( Jeśli chodzi o walentynki to my jakoś nie przykładamy to tego święta wielkiej uwagi, bo trzeba się kochać cały rok :P No ale dostałam od swojego M fajną różyczkę :D Byliśmy na zakupach i mieliśmy iść na spacer , ale się M źle poczuł :( No ale przed chwilą zjedliśy walentykowy obiadek : łosoś , warzywka z patelni i sos tzatziki:D Pychotka . Oczywiście to M gotował :) & Eweelka i Marta trzymam mocno kciuki za Was!Oby się wszystko udało :) & Nessja współczuje Ci kłótni , być może dzięki nim Twój P. zrozumie jak bardzo Ci zależy , by wszystko było na czas i żebyś mogła się na spokojnie przygotować do przyjścia na świat kruszynki :) & Iza ależ się cieszę,że wizyta u ginekologa przyniosła tyle dobrych nowin :), bo pewnie się sie bardzo stresowałaś :( No ale wszystko jest oky, więc leż , odpoczywaj i ciesz się ciążą:) & Jovanko fajnie,że jesteś :) Ostatnio znikłaś w otchałaniach sprzątania łazienki i brakowało nam Ciebie :( No ale wróciłaś i z przyjemnością czytam Twoje opisy :) Kawa na noc? Ja w ogóle rzadko piję kawę, bo po niej mi zwyczajnie czasem jest niedobrze. Jak w pracy weźmie mnie śpiączka i ziwewanie to strzelam sobie kawkę taką słabiutką , rozpuszczalną z dużą ilością mleka i żyję :) & Żoneczko strasznie mi przykro,że tak Kamilek cierpi :( Biedulek :( A Ty razem z nim, bo nie wiadomo jak pomóc maleństwu:( I nawet tak nie myśl,że nie potrafisz dbać o swoje dziecko, bo świetnie sobie dajesz radę !!! & Azile88 gratuluje II kreseczek 🌼 & Zdesperowanamama szkoda,że ta wredna małpa się pojawiła :( No ale głowa do góry :) Kolejna szansa przed Tobą :) & Szczerze mówiąc ten gość to naprawdę musi być osobą chorą psychicznie oraz bezczelną na maksa:( I bardzo mu współczuje , bo nikt normalny nie pisze taki głupot i nie wtrąca się w nie swoje sprawy. Trzeba ignorować te wpisy, bo będzie się jeszcze bardziej nakręcać i psuć atmosferę tutaj u nas. I tyle w tym temacie . & Jutro jedziemy z M do mamy:) Zaprosiła na ciasto :D Oby pogoda dopisała , bo spacerek jest planach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć , przepraszam że tu pisze ale nie moge znaleźć watku. A że jesteście doświadczone bardzo bym chciała usłyszeć wasza opinię. Ostatnią miesiaczkę miałam 17.01 w 20dniu cyklu kochałam się bez zabespieczenia z mężęm , stsounek przerywany ale trwało to krótko jakieś 30sekund po czym z prezerwatywa. Tego dnia miałam sluz biały, gęsty o kwaśnym posmaku. Cykle mam zazwyczaj 28-29dniowe. Dziś jest 29dc a @ nie ma. Mam okropną suchość w pochwie, zero jakiegokolwiek śluzu. Po zbadaniu szyjki stwierdzam że jest ona twarda dość nisko. Czy mogłam zajść w ciążę ? Proszę o poradę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azile88
Dzięki za gratulacje m :) No to odebrlalam wyniki. Tsh 1 czyli w normie, super, tabletki mi unormowaly :) Test rano pokazał druga kreskę, chociaz slaba, a bhcg wyszło dziś 65,4... :D Jak w poniedziałek zrobię bete i wzrośnie to od razu idę do lekarza bo kazał mi przyjść zaraz jak się dowiem że jestem w ciąży, a akurat wieczorem przyjmuje. Trzymajcie kciuki żeby rosła.. Zaczęłam też dziś duphaston brać, bo kazał jak mi test pozytywny wyjdzie od razu brać, w związku ze miesiąc temu poronilam... Myślicie że jak poproszę to da mi L4? Prowadzę firmę z kolega i jest trochę stresująco.. I chciałabym więcej czasu spędzać z synkiem jednak.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na 50twarzy greya w ogóle to był cudny dzień :) a w kinie przestraszyłam się nie na żarty. Tak mnie zaczął boleć brzuch tak nisko nisko jeszcze mnie tak nigdy nie bolało dziwny był ten ból co jakiś czas. Ale poszłam do WC wysikalam się. I tak jakby przeszło wiec może przez pełny pęcherz i aktywne ruchy tak to czułam. Zoneczko póki co nic się nie dzieje. Jeszcze 3tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Nie polecialam. Tez wylaczylam neta w tel i zaczal wypisywac do mojej mamy A czy przylece. Wieczorem z nim gadalam i mowi ze czemu nie przylecialam a ja ze moze przylecialam a moze nie przylecialam.. Jak juz mama napisala ze przylapie go to powiedzialam ze nie przylecialam a on przyznal sie dopiero jak zapytalam bo wkrecal mi ze ktos mnie sprawdzil i ze w domu jestem. Wiedzac ze nie przylecialam juz mogl sobie plany robic swoje. Do mojej mamy A pisal ze jakas Agatka przychodzi... No i mama pojechala. Typ nie chcial wpuscic to za wlosy wyszarpala.. Na koncu sa dwa pokoje. Z jednego on wychodzi a w drugim byla po ciemku typiara. Typa nie bylo z pokoju ale wszyscy twierdza ze wyszedl. (sciema niezla ) i co typiara sama by siedziala, do tego policjant na emeryturze by mial w pokoju jakas gow*iare? No i wyszlo na to ze moja mama jest nie normalna. Chca cos zglosic do tego.. Mama mnie kocha i chciala mi udowodnic to zebym nie byla dalej zapatrzona w niego. W koncu ost gadalismy jak ludzie i tak chcialam sie rozstac. W ogole szef zadzwonil wczoraj ten z nocek no i dzis mam nocke i jutro i jadac na nocke pisal ze kocha itp i ze idzie spac. po 1,5h jak mama byla to co nie spal? brak slow... chcialam rozstac sie jak ludzie ale nie chce juz go widziec na oczy;( Paola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry paola ale czytać się już tego nie chce. Miał być ślub suknia kupiona i tak nagle wszystko szlak trafił? Sorry teksty typu typ typiara itp Boże ile wy macie lat? Kobieto masz zamiar to skończyć to skończ jak dorosła osoba a jeszcze matkę w to mieszasz? Dziecinada jednym słowem! Z reszta co ty robisz na tym forum? Starasz się o dziecko wirtualnie? Wydoroslej najpierw a potem się zacznij bawić w dzieci. Zalatujesz smerfetka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odetnij mu kutona Paola, bedzie wierny jam pies :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, dziewczynki:* Trochę się martwię, bo mały miał dziś w nocy temperaturę:( M. przeziębiony, mnie lekko też coś bierze (ale oczywiście faszeruję się wszystkim, co możliwe, żeby tylko nic się z tego nie rozwinęło, zresztą M. też), więc i mały w końcu coś tam załapał. Jezu, równo miesiąc temu wyszliśmy ze szpitala, aż mnie dreszcze przechodzą na samą myśl o powtórce z rozrywki... A jeszcze moja siostra przylatuje za tydzień w poniedziałek, więc MUSIMY być zdrowi. Z Kacprem do lekarza nie poszłam, bo: 1. jest niedziela, 2. jak bym teraz poszła i powiedziała, że miał temperaturę to kazałaby mi go obserwować i podawać ibuprofen (przeciwzapalny), żeby zahamować ewentualną infekcję - innych objawów nie zauważyłam, nie ma kataru ani kaszlu (no, może ze 2 razy wczoraj tak mokro kaszlnął), 3. jak pójdę teraz do przychodni na chorą stronę to mały na bank złapie jakiegoś wirusa od dzieci w poczekalni. Więc czekam, obserwuję i strasznie się martwię. Podaję 4 razy na dobę ten ibuprofen, zobaczymy. Azile88 - mój mąż jest właśnie z tych "obrażalskich";) O jak ja tego u niego nie znoszę!:P No obrazi się jak baba i koniec! Foch. I nie pogadasz...;) Gratuluję wyników badań iiiiiiiii drugiej kreseczki:) ❤️ Wiesz, to zależy od lekarza czy Ci da to L-4. No jak nie zapytasz to się nie dowiesz;) Eweelka - AŻ 5 komóreczek się zapłodniło, AŻ 5!:* I trochę wiary w zarodeczki - utrzymają się!:) We wtorek koniecznie daj znać co z tą środą:* Żoneczko - lekki kryzys u Ciebie obserwuję:* No ale uznaję, że po słowach "ja chyba nie potrafię dbać o swoje dziecko" konieczny jest mały opieprzyk - trudno, bierz na klatę! Posłuchaj, absolutnie nie obwiniaj siebie za to, że nie wiesz czemu płacze. Niestety, ale do dziecka w szpitalu nie dołączają instrukcji obsługi. Kamilek jest odrębną jednostką, która ma swoje lubię-nie lubię, pewne rzeczy mu nie pasują, pewnych się być może boi, pewnych wręcz nie znosi. I nie umie o tym powiedzieć - więc płacze. Mama jest od tego, żeby działać jak Enigma i łamać wszelkie szyfry, ale mama też człowiek i uczy się wszystkiego codziennie razem z dzieckiem. Generalnie pierwsze chwile macierzyństwa sprowadzają się do...wróżbiarstwa. Czytasz o co cho - w minach dziecka, w układzie jego rączek, w oczkach, w tonie głosu. Proste to nie jest, ale znasz kogoś, kto jakiegoś języka nauczył się w 2-3 tygodnie? Na wszystko potrzeba czasu, obserwacji i ćwiczeń, ćwiczeń, ćwiczeń. A Ty sobie nie podnoś poprzeczki, wymagając od siebie niemożliwego, tylko ciesz się z każdego maleńkiego sukcesu i tylko to kolekcjonuj w głowie, nie skupiaj się na "porażkach". Dziecko to jest tak fantastyczna sprawa, że co człek spieprzy jednego dnia, to drugiego naprawi;) Głowa do góry! Obracać, przecierać i wycierać, jak to ujęłaś, go musisz, bo pewne rzeczy muszą być przy dziecku wykonane bez względu na to czy mu się to podoba, czy nie. Dasz radę:* malaiza - a co to za pytanie czy my Cię jeszcze pamiętamy???:):):) Wariatka:P Mmmmm, zjadłabym taki obiadek jak Wasz wczorajszy:) gość - hm... możliwość zajścia w ciążę istnieje zawsze, również w opisanej przez Ciebie sytuacji. Zrób betę - myślę, że będzie wiarygodniejsza niż test w tym wypadku. Alaa - aaaa, no taaaak! A ja się głupio pytałam na co poszłaś:P Hm... Bóle, mówisz? Bądź czujna!:) Paola - zakończ to wszystko najszybciej jak to możliwe i z hukiem zamknij te drzwi za sobą. I nie marnuj najpiękniejszych lat swojego życia, wiem co mówię:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
In vitro?A kysz szatanie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jovanka trzymam kciuki żeby małemu szybko przeszło!!! Czasem maluchy mają dwudniowe gorączki. Jutro z lekarzem się dowiem i l4 co i jak. Ewelkaa 5 to już sporo, trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam jovanko ze żartujesz :P wczoraj nie grali nic innego haha. Dziś te bóle tez się pojawiły no ale obserwuje. Teraz zbieram się na zakupy z mamcia będę robić krem z kalafiora i zapiekanke makaronowa :) ah jak ja lubię kuchnie Lidla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azile88 - dzięki, oby nie skończyło się jak ostatnio:/ Alaa - Ty, no nie żartowałam!:P Ja widzisz taka jestem właśnie obeznana w nowościach kinowych;) Mmmmmmmmm... Krem z kalafiora? Uwielbiam kalafior! Robię często zupę kalafiorową, ale nigdy nie przyszło mi do głowy, żeby zrobić z niego krem. A z czym to podajesz? Groszek ptysiowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Dziewczynki :) Wpadłam tu na chwilkę , bo jest cudna pogoda i z M jedziemy się dotleniać :D a później wpadamy do mamy na ciasto :) Życzę udanego dnia :) Wieczorkiem poczytam i popiszę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam jovanko ze żartujesz :P wczoraj nie grali nic innego haha. Dziś te bóle tez się pojawiły no ale obserwuje. Teraz zbieram się na zakupy z mamcia będę robić krem z kalafiora i zapiekanke makaronowa :) ah jak ja lubię kuchnie Lidla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewelka napisz mi coś więcej plisss- martwię się bo mam tylko 2 pęcherzyki ; ( to chyba mało ; ( -marta86100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześ dziewczyny :) Jestem i żyję. Wczoraj wróciłam z warszawy. Byłam tam z CZWÓRKĄ dzieciaków i powiedziałam , że jeśli wpadnę jeszcze raz na taki głupi pomysł to żeby mnie mąż porządnie w głowę trzepną. Co dziennie była jakaś histeria, nawet nie jedna. Jakoś dałam radę, ale na razie mam dosyć obcych dzieci. :-P Poza tym u mnie nic się nie dzieję. Mam różne nastawienie raz jest dobrze i jestem pełna optymizmu a za chwilę mam wszystkiego dosyć. Czasem chciałabym sobie odpuścić i przestać myśleć i się zastanawiać, ale tak się chyba nie da. Poza tym szkoda mi tracić czasu i tak już dwa lata minęły. Myślimy żeby spróbować inseminacji. Przepraszam, że wam nie odpiszę, ale jestem do tyłu i nie wiem kiedy będę na bieżąco czytać i pisać z wami:( Wszystkie pozdrawiam i ściskam mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kacha niech cie trzepnie siekierą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki wyśle wam jakies zdj Kamilla zobaczycie jak on skubany sie zmienia z dnia na Dzien. Zastanawiam sie tylko kiedy zacznie coś widzieć, poznawać, usmiechac sie. Kiedy wasze pociechy zaczęły tak świadomie fikac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki jovanko rany Julek. A w sumie z drugiej strony nie chwaląc sie nawet mi idzie uspakajanie go. Zasypiam go i odkładam do łóżeczka za 5 razem dopiero pada. Śpiewam mu caly czas lulaj lulaj lala laa la laa la la... I krece biodrami ósemki. I jakos sie uspakaja. Nie lubi trzepania góra dol bo jak tak tesciowie robią to go tylko rozbudzaja. I zaczyna płakać. Lubi raczej ciszę, jak jest ciemniej, nie lubi goraca jak np mokre plecki, a mokry pampers mu raczej nie przeszkadza, bo śpi jak susel z takim. A jak go biorę za 2 godziny do jedzenia to ubranko i kocyk mokre. Zastanawiam sie czy nie są juz dla niego za małe te pampersy. Bo bardzo nie lubi jak sie je mu ubiera. Zgina nozki i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzis w nocy obsral pol pokoju, podcieralam mu pupke i jak wystrzelił ! Dobrze ze sie nie nachylalam jak zwykle nad o***tem bo bym po oczach dostała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wasze dzieci jak miały 2 tyg to potrafiły sobie leżeć na łóżku i nie płakać? czy jak sie je odstawialo na lozko to odrazu zaczynały plakusiac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry :*:*:*:* Stymulowana mój mąż na każdy płacz Lenki, co ja mówie płacz, na każdy dźwięk który wydobywa twierdzi że cce do piersi :) nawet jak jadła 5 minut wcześniej :) & Jovanka do kwietnia nie daleko więc możesz zacząć już teraz staranka o rodzeństwo dla Kacperka :) oj każda z nas będzie czekała na wieści :) O filmie nawet się nie zastanawiaj tylko nagrywaj swojego skarba i podziel się z nami :) & Marta tak się ciesze że wszystko idzie w dobrym kierunku! :* nadal trzymam mocno kciuki :* :) & Oooo mała mnie woła.. Więc wróce później :* jeszccze zdąrze się o coś zapytać. Mała ma półtora miesiąca, jak myślicie możemy jechać z Nią na zakupy typu tesco?? Nie cce już prosić teściowej o popilnowanie małej, tym bardziej że nie dawno miałyśmy ostrą kłótnie.. miłego dnia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-* -Ewelka, Marta, zaciskam kciuki! I wierzę mocno, że się uda! -Zdesperowana, przykro mi, wiem jak to boli, te rozczarowanie.. Ale jeszcze nic straconego, ja też już traciłam nadzieję, i kiedy najmniej się spodziewałam, niespodzianka. I takiej niespodzianki Tobie również życzę :-* - Jovanko, a może ząbki? Mój miał gorączkę przy każdym zębie, do tego czasem dochodził katar i kaszel. Podawaj syrop i wit c. A jak zauważysz, że się mocniej ślini i trze dziąsełka to możesz smarowac mu żelem. Albo może to być 3 dniowka. 3 dni gorączki, a później wysypka. - Ja nadal czuje się okropnie, no ale trzeba to przeżyć. Zakupiłam cudowne tabletki z imbirem i wit b6. Trochę łagodzi te mdłości. Do wieczora jestem nie do życia, dlatego siedzę cały czas w domu. Dzisiaj wygoniłam męża z małym do teściowej, wstyd trochę bo dawno już u niej nie byłam i wiem, że chciała, żebym też przyjechała. Ale normalnie nie mam siły na takie wizyty, zwlaszcza, że romansuje z kiblem min. co pół godziny. - Ala, a film fajny? Znajoma była i niezadowolona. A ja nie mogę się doczekać aż go obejrze. - Żoneczko, mój uwielbiał ręce, jak go odkładałam to demonstracyjnie płakał, jakby mu krzywda się działa. Ale też małego mogą męczyć kolki, u nas suszarka też zdała egzamin no i bujaczek, wiem że nie powinno się dziecka przyzwyczajać do bujania ale jak ręce już bolą, to się o tym zapomina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUŚKI ❤️ Majowa*************27*********18.01.2014********Marcelinka Fiona88************ 25*********07.03.2014******** Wiktoria Taka oto ja*********24*********24.03.2014********Dominik Giubelli ************27 *********25.06.2014********Antonina motynka ***********24*********12.07.2014******** Miłosz JovankaJo *********29 *********16.07.2014********Kacper Angelusdominus ***24 ********17.07.2014********Zuzia PauliśC************* 23 ********18.07.2014******** Mikołaj bejbe27 *******27 ******18cs*******1dz*****08/2014 Izulinka7***********24*********12.11.2014********Zuzia goscdarka *********25*******14.11.2014********Alan kasiaa12*******23********** 9.12.2014********Paweł Dominik karciaaa*******24**********26.12.2014******* Oliwier Kaasik89*******25**********29.12.2014*******Filip olala2013*******24*********30.12.2014*********Lena Stymulowana**29**********5.01.2015***********Oliwier MaćkowaŻona***28********15.01.2015**********Oliwia brzoskwinka14**21********14cs********1dz******** tp 21.01.2015 Eska 22**********23********17cs********1dz********tp 27.01.2015 ŻoneczkaKrk*****26*********1cs********1dz****** *tp 04.02.2015 CIĘŻARÓWKI ❤️ Alaaa66**********28********14cs********1dz******* tp 10.03.2015 Usia1993*********21** *******1cs********1dz*******tp 05.04.2015 mamaniemama*******23*******2cs******2dz*******tp 28.04.2015 Nessaja**********22**********5cs********1dz*******tp 26.05.2015 Agniesia88*******26**********9cs********1dz*******tp 31.05.2015 IZA85**********29**********4cs********2dz*******tp 31.05.2015 Wiolcia1611******* 22******1cs*********1dz*******tp. 07.09.2015 STARACZKI 2015 🌼 paulinka121989____25______14cs______1dz_____@ XX.XX.2015 Sara__ ___________33______42cs______2dz_____@24.02.2015 kasik_85__________29______25cs_______2dz____@16.03.201 5 Nemezis626_______22______29cs_______1dz____@XX.2015 Pita82____________32______3cs_______1dz_____ @XX.02.2015 MargaretLucas____24______8cs________2dz_____@19.01.2015 desire83_________ 31______5cs ______ 2dz______@01.03.2015 ewelina26 ________28______1cs_______1dz____ @ 05.02.2015 malaiza__________30______2cs_______1dz___ ___@21.02.2015 Eweelka_________ 32______12cs________2dz____ @01.03.2015 Paola1801________23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marta86100@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUŚKI ❤️ Majowa*************27*********18.01.2014********Marcelinka Fiona88************ 25*********07.03.2014******** Wiktoria Taka oto ja*********24*********24.03.2014********Dominik Giubelli ************27 *********25.06.2014********Antonina motynka ***********24*********12.07.2014******** Miłosz JovankaJo *********29 *********16.07.2014********Kacper Angelusdominus ***24 ********17.07.2014********Zuzia PauliśC************* 23 ********18.07.2014******** Mikołaj bejbe27 *******27 ******18cs*******1dz*****08/2014 Izulinka7***********24*********12.11.2014********Zuzia goscdarka *********25*******14.11.2014********Alan kasiaa12*******23********** 9.12.2014********Paweł Dominik karciaaa*******24**********26.12.2014******* Oliwier Kaasik89*******25**********29.12.2014*******Filip olala2013*******24*********30.12.2014*********Lena Stymulowana**29**********5.01.2015***********Oliwier MaćkowaŻona***28********15.01.2015**********Oliwia brzoskwinka14**21********14cs********1dz******** tp 21.01.2015 Eska 22**********23********17cs********1dz********tp 27.01.2015 ŻoneczkaKrk*****26*********1cs********1dz****** *tp 04.02.2015 CIĘŻARÓWKI ❤️ Alaaa66**********28********14cs********1dz******* tp 10.03.2015 Usia1993*********21** *******1cs********1dz*******tp 05.04.2015 mamaniemama*******23*******2cs******2dz*******tp 28.04.2015 Nessaja**********22**********5cs********1dz*******tp 26.05.2015 Agniesia88*******26**********9cs********1dz*******tp 31.05.2015 IZA85**********29**********4cs********2dz*******tp 31.05.2015 Wiolcia1611******* 22******1cs*********1dz*******tp. 07.09.2015 STARACZKI 2015 🌼 paulinka121989____25______14cs______1dz_____@ XX.XX.2015 Sara__ ___________33______42cs______2dz_____@24.02.2015 Nemezis626_______22______29cs_______1dz____@XX.2015 Pita82____________32______3cs_______1dz_____ @XX.02.2015 MargaretLucas____24______8cs________2dz_____@19.01.2015 ewelina26 ________28______1cs_______1dz____ @ 05.02.2015 malaiza__________30______2cs_______1dz___ ___@21.02.2015 desire83_________ 31______5cs ______ 2dz______@01.03.2015 Eweelka_________ 32______12cs________2dz____ @01.03.2015 kasik_85__________29______25cs_______2dz____@16.03.2015 Paola1801________23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×