Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Jovanka Wspaniale opisalas Wasza milosc;) ale ja tez teraz takie zwykle rzeczy zaczynam doceniac... choc moj H mnie nie rozpieszcza i na moje zachcianki ma zawsze jakas odpowiedz blyskotliwa to za nic bym go nie zamienila na jakiegos noszacego mnie na rekach slodziaka :p to przy nim stalam sie kobieta i to on mnie nauczyl ze w zyciu sa obowiazki i wyrzeczenia i nie ma rozowo... on mnie nauczyl wystrzegac sie zlych ludzi i nie ufac komu popadnie... dzieki niemu wiem ze milosc to nie kwiatki i motylki ale tez przykladowa kupa dziecka w pampersie :D choc to jeszcze przed nami :D nooo juz 11 tydzien, jutro wizyta u poloznej a 25 lutego usg :) mysle ze maluszek ma sie dobrze bo nagle mam mega apetyt i zjadlabym wszystko :D Xx Witam nowa kolezanke i dobrze ze tu zajrzalas bo ja jak zaczelam tu pisac to od razu zaszlam w ciaze :D Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alaa ja tez :P Ty bez grzechu masz do nadrobienia stracone kg wiec sie nie musisz ogranczac ale ja co wejde na wage to w zastraszajacym tempie zaczynaja sie pojawiac coraz to wyzsze cyfry :P & Agniesia takie remont to ja rozumiem :D jestes po prostu majster :D sprawujesz dozor a ludzi od roboty masz i robia :D :P :P & Desire niestety czasem takie niesprawiedliwosci ludzi spotykaja, nie wiem dlaczego doswiadczaja takich prob w zyciu, moze ma to jakis cel, sens ale jak odkryc jaki? mam nadzieje ze u kolezanki jednak po laparoskopii uda sie udroznic jajowody. A Ty kiedy masz miec @? & Kasia12 no to super, gratuluje wiec slubu :) i oszczednosc tez bedzie bo za jednym razem beda goscie :P :P Hhehe faceciii :P dac im palec to chca od razu cala reke :D juz sobie to wyobraazam jak bedzie siedzial i patrzal na Ciebie litosciwie zebys troszke psiknela mleczkiem :P :P & Paola jak sie czujesz? nadal Ci pisze i mysli ze Ty nic nie wiesz? & Mamaniemama to zalicz wszystko jak najlepiej i gdybys przypadkiem nie miala czasu do nas zajrzec zycze Wam milego wypoczynku :) & Azile ja proponje sie tak nie nakrecac :) jeszcze zbyt wczesniej na test, ja bym poczekala jeszcze ;) & Edzia86 witaj, a to Wasze pierwsze dziecko? kiedy @ ma byc? & Iza85 no jutro zapytam jak tylko bedzie okazja. Ale u mnie to raczej nie ma nic wspolnego ani z jednym ani z drugim jak u Ciebie :P Zobaczymy co jutro polozna powie ;) Masz racje, jutro dorzucam 5 kilo paczkow, Jovanko, pasi teraz? :) zrobie do tego kawe cieplutka, pachnaca a paczusie z nadzieniem rozanym jak lubisz :P :) deal? & Wiolcia, Margaret i Alaa jutro maja wizyty, czy ktoras jeszcze? :) & Halo halo Jovanko musisz niezle pucowac skoro Cie nie widac tutaj :) & Mackowa jak u Ciebie? minely te bole Oliwce? & Eweelka hop hop :) jak tam stymulacja? kiedy masz teraz wizyte w klinice i kied mialo byc te pobranie transferu? & Ewelina26 a Ty jak sie czujesz? & Wzywam po raz drugi Kasik85! & Olala i jak z Lenka? kosultowaliscie sie z lekarzami? & Rapasta, a Ty nas jeszcze czytasz czy ominelam gdzies Twoj wpis? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza85 okres powinnam dostać 18-go lutego i na 100% czuję,że tak będzie..a jestem tego pewna bo czuję się tak jak co miesiàc przed okresem.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nessaja tak to będzie moje pierwsze dziecko i bardzo bardzoo go pragnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azile88
Edzia widzisz, ja z moim maluchem zaciazylam szybko, lekarz mnie zawsze ostrzegał, że jestwm wiatropylna ;) A po porodzie aktywowala mi się tarczyca -mam Hashimoto, jajeczek mało i będzie coraz mniej :) Ogólnie to nie wtajemniczylam Was że synka mam z byłym mężem, a teraz jak tak strasznie kocham mojego T i nie mogę mu dać malucha :( Jest najwspanialszy, jak mówiłam że mi przykro że nie mogę zajsc, to on stwierdził "no ej, przecież jak nie zajdziesz to jedno już mamy. Taki mój kochany, mimo że to nie jego to kocha jak swoje i nazywa go Naszym maluchem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azile88 wiatropylna hehe myślałam,że to takie określenie pospolite a Ty mówisz,że lekarz Ci tak mówił..hehe na jakiej zasadzie to stwierdził?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolcia1611
Edzia wiem co czujesz, ja też nie mam jeszcze dzieci, to będzie moje pierwsze ;) napewno się uda! Xx Azilu Ale super ze masz takiego partnera!! W końcu Wam się uda! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny poprostu za chwilę wyjdę z siebie :D na wrzesniowkach jest jakaś kretynka która jak tylko ktoś coś napisze to odpisuje chamsko i poniżej jakiegokolwiek poziomu.. :o dziś jedna dziewczyna straciła ciążę a ta się nad nią pastwi... Skąd się biorą tacy podli ludzie??? Tak bardzo chciałabym udzielać się również w tamtym temacie ale chyba się nie da bo ta blerwa psuje atmosferę że się niedobrze robi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolcia 1611 właśnie wiem to jest najgorsze,że ktoś ma problem który można nazwać jego własnym dramatem a ktoś zachowuje się tak jak by mu przyjemność wielkà sprawiało,że dokuczy innemu..Chamstwo niestety jest pospolite...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane:) Jestem dzisiaj po wizycie, dzisiaj kończe stymulacje ostatnim zastrzykiem i w piatek jade na PUNKCJE JAJNIKÓW czyli pobiora mi dojrzałe zarodki, mąż odda swoje bestie i bedą je łączyć:) Jeśli wszystko bedzie ok to do 5 dni dostanie tel kiedy mam przyjechać na transfer czyli umieszczenie w mojej macicy zapłodnionego zarodka, jesli oczywiscie wszystko bedzie dobrze jak trza. Tyle co u mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisze ale zwala wine na mnie ze czepialam sie tyle lat i i co nie tylko. Ma racje ale to mozna zakonczyc a nie zdradzac... Chce pogadac o nas. Ale nas nie ma i chyb nie rozumie. Jakby co to ja jestem nienormalna. Dowiedzialam sie od swiadka ze jakas go po lonydnie oprowadzala. A mnie przez 2tyg nigdzie nie zabral! No coz musze sie pozbierac i zyc dalej i znalezsc jakas prace. I zaczac jesc.. A ze wiem to nie wie. Mysli ze na podstawie bilingu czy czegos wymyslilam. Nie wiem co mysli. Mam to gdzies. Paola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężaroweczki ja Was bardzo przepraszam ale zrobiłam wlasnie cała wielka miskę faworków :) Posypałam cukrem pudrem i odejść od tej miski nie moge :) Matko jakie to pyszne. Miałam jeszcze paczki robic ale stwierdziłam ze kupie jutro i tyle :) IZA85 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelkaa kochana trzymam mocno mocno kciuki!!! Oby wszystko poszło zgodnie z planem. Nessaja bardzo chciałabym nadrobić i zjeść jakaś treść stała i tak po prostu pogryzc no ale niestety nie da się :( zupki papki itp. Ale też dobre. Jutro wizyta doczekać się nie mogę. I ciekawość ile patrys waży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweelka super wiesci :) trzymam kciuki aby wszystko szlo zgodnie z planem i nic sie nie posypalo, zeby bestie meza byly jak najbardziej odpowiednie i aby sie udalo :) & Paola kochana nie rozmawiaj z nim bo niepotrzebnie sie denerwujesz. Tak jak mowisz, zacznij jesc!, znajdz prace i pochlon mysli w tym a nie o nim i przeszlosci. Szkoda czasu na takiego drania & Alaa jutro mam nadzieje uda Ci sie zjesc paczka, oby byl najlepsiejszy na swiecie :P pisz po wizycie od razu, a na ktora masz? :) nie pamietam czy juz przypadkiem nie pytalam o to :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoneczko opis porodu super. Wzruszylam sie jak juz opisywalas jak Kamilek byl na swiecie. Cudowne uczucia. Ale padlam jak przeczytalam "nie teraz dopiero zasnalem" :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoneczko kurde jak przeczytałam na dole ps do mnie to aż mi się dziwnie zrobiło. Opis piękny i zazdroszczę Ci ze masz za sobą to. Czyli lewatywy ci nie zrobili? Mackowa coś się ociaga z opisem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko dziewczyny pojawily sie problemy zeby na luzie jak zawsze ogolic fumfurelle. Jakos wiecej wysilku musialam w to wlozyc :P & No Alaa nastepna Ty w kolejce :) masz juz wszystko gotowe tak apropo? & Zoneczko mam jeszcze do Ciebie pytanie. Bo kiedys wspominalas ze smarujesz sie oliwka az "swiecisz sie jak psu jajca" jak to kiedys okreslilas :P powiedz mi jakies rozstepy masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żoneczka suchotnico tutaj daj opis jak zes rodzilas!!!! a nie jakies tajemnice!!! co to do jasney cholery ma byc???? ide prutac tak sie zdenerwowalom 😭 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mam raczej gotowe. Tak mi się wydaje Ja póki co nie mam ani jednego rozstępu zobaczymy jak dalej będzie. Stosowałam bio Oil na przemian z palmers

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakim prawem ja sie pytam!!!! zhejtuje sie na wasz temat o 23:50 sloik w dlon i zegnaj, bedziecie blagac na kolanach 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alaa no to teraz tylko czekac :) ja tez uzywam bio oil i z tołpy krem dostalam pod choinke zatem zobaczymy :P &

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nessajka mam niestety, na pupie mi wyszły pomimo smarowania i w ostatnim tyg ciazy wyszły mi 3 kolo pępka. Ale bałam sie ze bedzie gorzej. Tak więc mnie smarowanie nic nie dało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki moje!:) Wreszcie mogę zasiąść do odpisywania rano, bo ostatnie kilka dni rano miałam korki od 8 do 11, no a potem już ciężko wstrzelić mi się w jakąś wolną chwilę, bo trzeba Kacperkowi obiadek przygotować, ogarniać domostwo, robić tysiące rzeczy... I realizować (konsekwentnie) moje zadanie wyszorowanie całego domu od stóp do głów;) Dziś kończę łazienkę!!! Zanim zacznę od odpisywania muszę Wam przekazać fantastyczną informację - moja koleżanka po 4 latach walki zaszła w ciążę (ma już 5-letniego synka), wczoraj była na prenatalnych i będzie... córeńka!!!:):):) Radości nie było końca, mnie też się wczoraj udzieliło, nie wiedziałam co ze sobą zrobić z tego wszystkiego:). I pocieszenie dla wszystkich dziołszek, które tracą już nadzieję (ZDESPEROWANA, KOCHANIE!): oni mieli stwierdzoną niepłodność wtórną, zespół PCO, hormony rozchwiane w cały kosmos i nadczynność tarczycy. A jednak! Udało się naturalnie, bez ŻADNYCH wspomagaczy, leków, czarów;), bez niczego - tak po prostu! A wiecie kiedy im się udało? Jak już totalnie odpuścili, bo ona akurat straciła pracę, a on dość poważnie zachorował (ale już wszystko ok). I bum!!!:):):) Dziewczyneczka będzie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, jestem dwa dni do tyłu... Jazda!:) Żoneczko - naprawdę nie wszystkie dzieci i nie po każdym jedzeniu muszą odbić, ważne jest, żeby dziecko po jedzeniu spionizować (czyli dać mu możliwość pozbycia się z żołądeczka zalegającego powietrza). Jeśli nosisz, klepiesz itp. 30 minut i nic to znaczy tylko tyle, że Kamilek podczas amciu nie nałykał się powietrza. Tyle:) Wystarczy kilka minut, 10 to jest taki max max. Zawsze mu daj szansę, ale nie stresuj się, jeśli sobie nie beknie. Najwyraźniej świetnie chwyta pierś/butelkę, idealnie układa wargi i nic poza jedzonkiem do żołądeczka nie trafia. Pogratulować!:) P.S. Delikatne klepanie nie jest najlepszą formą pomocy maluszkowi - musisz stymulować okolice żołądka. Delikatnie dociśnij jego brzuszek do swojego ramienia albo masuj całą dłonią kilka razy w górę (w dół nie) plecki od pupy do barków, a jak będziesz przejeżdżać na wysokości brzuszka (ale od strony plecków) to wtedy tak dociśnij (durne słowo, bo to nie ma nic wspólnego z uciskaniem dziecka;) ) jakbyś mokrą dłonią chciała zgarnąć paprochy z pluszowej kanapy. Coś takiego;) Azile88 - witaj w naszym gronie:) Głowa do góry - doczekasz się i Ty na swoje upragnione szczęście:) A z nami nudzić się nie będziesz, więc i czasu na zbędne rozmyślania będziesz miała mniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo często zdarza się że dziewczyny odpuszczaja i się udaje :) u nas tez tak było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×