Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość mamaniemama
oooo dziewczyny świetny pomysł :) ja również chcę dołączyć! Desire- masz mój e-mail więc jak znajdziesz chwilkę to również czekam :) & Zdesperowana- idzie wiosna, w sam raz czas na pozytywniejsze podejście. Koniec z jesiennymi i zimowymi depresjami. Wiesz, że musisz zrobić badania to nie czekaj :) każdy cykl może okazać się tym cudownym! masz KOP W TYŁEK i umawiaj się do lekarza :) & Wiolcia, no jasne, że jestem :) miałam chwilową przerwę, ale obiecałam powrót także póki jeszcze nie zaczęła się poporodowa rewolucja to jestem z Wami :D haha, babcia kupiła kocyk w serduszka? Dobra kobitka. A słuchaj, może jeszcze powiesz, że w pepco? bo jeśli tak nie wykluczone, że mam taki sam :) & Malaiza- :) dzięki, czuję się po prostu świetnie. Na dniach zaczynam 9 miesiąc- kiedy to minęło?! Przecież dopiero co dołączyłam do forum i robiłam testy ciążowe, na których był cień cienia :P teraz czuję się nawet lepiej niż jakiś miesiąc temu. Widać oczywiście, że jestem w ciąży bo brzuch mam już konkretny, ale w ogóle nie czuję tego ciężaru. Śmigam jak zawsze, schody to dla mnie żadna przeszkoda, a o ciąży przypominam sobie głównie wtedy, gdy muszę zawiązać sznurówki :P W związku z tym przerzucam się na wsuwane trampki. Malaiza, koleżanka zerwała znajomość przez fb a Ty się tym przejmujesz? Przecież to tylko świadczy o tym jaka z niej "koleżanka". Nie przejmuj się tym, lepiej skup się na tym, żeby okres na który czekasz nie przyszedł tylko przyniósł 2 kreski :) & ooo jest i Margaret! no to można powiedzieć, że 1/3 ciąży już za Tobą :) będzie już tylko lepiej! Zaglądaj do nas częściej! Ja też z niecierpliwością czekam na swój poród, a później będę czekać na Wasze! U mnie wiosennie, ale teraz czas takiej zdradliwej pogody. Przez okno wygląda pięknie, na termometrze 10-15 stopni, a jak się wyjdzie to hula zimny wiatr. Ale twardo codziennie spaceruję, żeby nie przyrosnąć do fotela :P & Desire- spokojnie, nikt normalny nie będzie traktował zastrzyków jako coś przyjemnego. Traktuj to choćby jako świństwo, ale które ma doprowadzić do czegoś przyjemnego i pozytywnego :) zastrzyki jak zastrzyki, najważniejsze, żebyś w głowie sobie ustawiła to wszystko jako pozytywne. Wtedy każdy zastrzyk będzie jak bułka z masłem :) CZEKAMY NA TWOJĄ JUTRZEJSZĄ WIZYTĘ! & kasiaa12- to fajnie, że jakiś wstępny plan jest. Ale skoro to przyszły rok to zdecydowanie jeszcze za wcześnie na zaproszenia. Na pewno jeszcze kilka razy wpadniesz na jakiś genialny pomysł i myślę, że jakoś pod koniec tego roku to w sam raz czas na ogarnięcie zaproszeń i skumulowanie najlepszych pomysłów i projektów :) & Staraczka- trzymam mocno kciuki. Będę myśleć o Tobie 30 marca i będę pamiętać na pewno, bo to....moje urodziny :) Więc zapamiętam to jako Twoją serduszkową wizytę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamaniemama no pamietam jak pisalas o dwóch kreskach a tu juz koniec:) ale fajnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też pomyślałam wczoraj o mailu, a Wy już działacie, super :-D pati7@opoczta.pl Będę się odzywać częściej, teraz zbieram tyłek z kanapy i idę się szykować, bo słońce święci, szkoda w domu siedzieć. Miłego dnia! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studentka Dietetyk
Witam, jestem studentką Dietetyki i pisząc pracę magisterską, zbieram ankiety od mam dzieci w wieku około 1,5-2 lata. Ankieta jest anonimowa a jej wypełnienie potrwa kilka minut. Zebrane dane bardzo mi pomogą w napisaniu pracy. Bardo proszę o wypełnienie :) http://www.ankietka.pl/ankieta/178356/wplywu-zywienia-i-stylu-zycia-kobiety-w-ciazy-na-maseurodzeniowa-i-zdrowie-dziecka.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiaa Co za slodziutki Maluszek!!! :) :) super :) Xx Wyslalam Wam moja sukienke! :) no i mnie przy okazji :p Xx Mamaniemama Bardzo mozliwe, ze w pepco, ona tam czesto bywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tylko dziewczyny z tym mailem to musimy ustalic ze nie podajemy nikomu kto np pierwszy raz tu napisal niewiadomo skad.. bo jak wiemy rozni ludzie tu wchodza :) ale jak ktos da sie juz poznac itd to czemu nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem tego samego zdania co Wiola- niech mail należy tylko do nas. Za dużo wchodzi tu hien forumowych. Po co nam ktoś taki. Wysłałam Wam maila z małą propozycją zapoznawczą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do przesłanych zdjęć też się zgadzam. Kasia, Twój Skarb normalnie do schrupania!!!!!!!!!! A Ty Wiola, no normalnie gwiazda! Ślicznie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamaniemama, śliczny brzuszek:) proszę olsnij mnie który to juz miesiąc? i kiedy termin porodu?;) Dziewczyny a może tak nowa tabelka by się przydała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny! :) Fajny pomysl z tym mailem bo bedziemy mogly wysylac sobie zdjecia, porady, rozne pliki itd :) bedziemy podziwiac kolejne nowo narodzone Malenstwa :) Xx A jaka u Was pogoda? Londyn standardowo pochmurny ale robi sie cieplo :) ale ja sie stesknilam za Polska... mamy z narzeczonym taki domek w samym lesie, tam mieszkaja jego rodzice,mamy pol domu ladnie wwyszykowane i jest wspaniale tam czasem przyjechac i pospacerowac po lesie :) a wokol jest pelno jezior :) w moich stronach (okolice Warszawy) niestety nie ma takich atrakcji ale sa moi bliscy za ktorymi tez sie stesknilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu ale fajnusi ten Twój synuś, słodziak taki fajnusi do schrupania :) & Bardzo się cieszę dziewczynki,że coś ruszyło i jakoś się tu raźniej zrobiło:) Piszę tak z doskoku,bo w pracy jestem i na telefonie piszę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiola a jaką fryzurę do ślubu robisz sobie?;) myślałas już o tym? bo masz tak sliczne włosy że szkoda trochę je upinac:) Tak mi się kojarzysz z królewna śnieżka:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdesperowana Super urwisek :) chce upiac tylko troszke do gory zeby odslonic twarz ale reszte zostawiam rozpuszczona :) mam nadzieje ze jakos mnie wcisna w sukienke, 8 kwietnia mam przymiarke :) Xx Mamaniemama Sliczny brzuszek!! Tez bym juz taki chciala :) ktory to miesiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki:) xxx wiolcia suknia sliczna:) a jak fryzurke zrobisz to bedzie jeszcze lepiej. xxx zdesperowana nie wiem czy tylko u mnie tak jest ale nie wgrywa sie zdjecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku dziewczyny jak mi sie chce spać:( A taka piękna pogoda za oknem :) & Widzę,że się pięknie tu dzieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gadalyscie na tamte co zwialy a same zalozylyscie swoje forum i tylko wy sie udzielacie. nie przyjmujecie ludzi z zewnatrz. ach szkoda gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny tez uwazam ze nikomu nie dajemy dostepu. i nie podajemy go same bez wczesniejszego uzgodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki i jeszcze jedno nie dajmy się wciągać w dyskusje z gośćmi,nie reagujmy na ich zaczepki. Forum jest dostępne dla wszystkich,ale żeby dołączyć do naszego grona trzeba tu trochę popisać a przede wszystkim dać się nam poznać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu nie chodzilo o to forum tylko o cos innego.kazda moze tu dolaczyc****isac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćcelnystrzelec
Nie rozumie jak możecie nie zajść w ciąże, wasi faceci to jakieś pedały. Ja za każdym razem jak strzelam to moja żona jest w ciąży ( 4 ). Ona się śmieje że wystarczy że na nią popatrze i jest w ciąży. Jak któraś z was nie może zajść w ciąże zapraszam do mnie, gwarantuje sukces po 1szym strzale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
Nie urodziłam od wczoraj w szpitalu balonik mam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×