Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Oj przepraszam tam napisane, że siostra go widziała ostatni raz przy wyjściu ze szpitala a później po tygodniu przyjechała i zauważyła że jest bardziej żółty niz był.a ja go widywałam codziennie i szczerze nie zauważyłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaniemama
Maćkowa- uśmiech to pewnie najpiękniejsze co może dać taki mały bąbelek :) tak bym chciała widzieć już moją malutką. A słuchaj, miałam Cię zapytać. Jak to tak wyszło że jednak Oliwia a nie Magdalena? & Margaret- no dosłownie, jakby nie było to już lada moment, Ala już pewnie urodziła i teraz kolej na mnie :P ale spokojnie, myślę że jeszcze z 3-4 tygodnie wytrzymam w dwupaku :D próbowałaś migdały na mdłości? Ja podjadałam i mi pomagały :) & Wiolcia- to pozbywaj się infekcji i rozkręcaj przygotowania weselne :) super, że serduszko Maluszka bije jak dzwon. Zawsze to kamień z serca, jak usłyszy się prawidłowe tętno-przynajmniej ja tak mam. Wtedy sobie myślę, że Jance musi być dobrze w brzuchu :) & Desire- to świetna wiadomość! Kochana, smutki i obawy schowaj głęboko gdzieś. Czasu już nie cofniesz, teraz musisz być pełna optymizmu na to Maleństwo. Dominik nie pozwoli, by temu Maleństwu stała się krzywda, tylko musisz w to uwierzyć. U mnie rok temu było podobnie- do grudnia wielka radość z każdego usg, a później co 1-2 tyg wizyta tylko po to, by sprawdzić czy Tymek żyje :( w tej ciąży na początku też nie było łatwo, właściwie czekałam do połowy ciąży na wykluczenie ewentualnej powtórki wad i dopiero wtedy odetchnęłam. Wierzę, że i Ty wkrótce odetchniesz. Może niedługo badania prenatalne trochę Cię uspokoją i dadzą więcej radości. MUSI BYĆ DOBRZE! :* & Nessaja- no dokładnie, już końcówka :) przepraszam, faktycznie pamiętam, że pytałaś o obwód, ale to był czas kiedy miałam możliwość tylko podczytywać Was a nie miałam jak przysiąść i odpisać na spokojnie i dlatego wyleciało mi z głowy. Na wysokości pępka 107 cm (mam 176 wzrostu). Nie wiem ile Janka ważyła w 32 tygodniu, bo nie miałam wtedy wizyty, ale pewnie zbliżała się do 2,5 :P a jak Twój brzuchol? & Ala pewnie już urodziła :) & My dziś wyruszamy na łowy wózka, może tym razem się uda:P Dobrego dnia wszystkim! ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Co tu tak cicho? W końcu dotarłam do fotek! Wiolcia- łał, będziesz piękną panna młoda! Mamaniemama, jak Ty ślicznie wyglądasz, bije od Ciebie taki spokój, takie szczęście! Zdesperowana, nie no, przystojniak pierwsza klasa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WioIcia1611
Malaiza ale z ciebie maluda, ale wybaczam ci.... Xx Nessaja i Mackowa jak tam wasze konto na fb? Zaprosicie nas w koncu, milo by bylo hmm. Co tam slychac u stymulowanej i jovanki ciekawa jestem? Xx Mam nadzieje ze na moim weselu wszystkie sie pojawicie wysle wam zaproszenia niedlugo i ze oczywiscie koperty beda mocno wypchane, wydawalo mi sie ze czulam ruchy mojej dzidzi jupiii!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margaret, no cisza jak makiem zasiał :) a ja wysłałam Wam w końcu maila :) a jutro , nie zgadniecie gdzie ja mam jechać na wycieczkę :) do browarów w Żywcu, noooo hehe popiję jak pieron... ale soczku tym razem już ;) zapisani byliśmy z mężem no i jadę, ale aż sie boję jak to zniosę bo ostatnio strasznie źle na mnie działają wszelkie zapachy, nawet perfum nie mogę używać bo tak mnie mdli :) a tam wszędzie przecież śmierdzące piwoooo ;) mam nadzieję że przeżyję jakoś :) Dziękuję za Wasze słowa wsparcia kochane, dziś u mnie juz trochę lepiej niż wczoraj po wizycie, bo wczoraj zamiast się cieszyć to płakałam po powrocie jak sobie przypomniałam ten obraz z usg, wszystko się przypomniało jak to było niedawno tak samo, tylko wtedy patrzyłam na usg i miałam uśmiech na twarzy, a teraz było tylko przerażenie. Wysłałam Wam maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Wieczór Dziewczynki:) Jestem,jestem. Wczoraj miałam ciężki dzień w pracy i generalnie wszystko mnie wkurzało,aż siebie nie poznawałam,bo byłam naprawdę wredna. Hormony mi wczoraj poprostu nieźle buzowały a dziś cały dzień nie przytomna chodziłam. & Mamaniemama pięknie wyglądasz w ciąży :)Bije od Ciebie szczęście i spokój. & MargaretLucas wczoraj mnie wkurzał cały świat,więc musiałabyś z tym kijem wszystkim tyłki poobijać:P ale dziękuję za pomoc i wsparcie :) & Desire rozumiem z jakimi uczuciami musisz się zmagać,straciłaś maluszka i się boisz.Myślę,że jest to normalne ale musisz wierzyć,że tym razem wszystko skończy się szczęśliwie.Myślę,że po badaniach prenatalnych uspokoisz się i zaczniesz się cieszyć rosnącą fasolką. & Nessja fajnie,że jesteś:)Mam nadzieję,że remont idzie po Twojej myśli :) I nie zamierzam się tą osobą przejmować. Trzeci raz do tej samej wody nie zamierzam wchodzić.Teraz denifitywnie straciłam do niej zaufanie i stała się dla mnie obcym człowiekiem.Nie bedzie mi jej z pewnością brakować. & Mamaniemama jak tam poszukiwanie wózka?Udało się? & A czemu tu taka cisza? & Wiolcia czy ktoś pod Ciebie się podszywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie ze ktos sie podszywa... milo ze nie dalyscie sie w to wrobic... ze tak powiem IGNORUJE :))) Jutro jak bede miala chwile to napisze do Was cos wiecej ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i przypominam o umowie: nie reagujemy na prowokacje.. postaram sie zawsze pisac zalogowana i bedziecie wiedzialy, ze niebieski nick jest moj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam go! Mój ci on :) 3750 g szczęścia! Skończyło się cc. Więcej napisze jak trochę się zregenrruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo Alaa, w końcu, super!!!!!! Gratulacje kochana!!!! Ale się cieszę, że wszystko dobrze, jak znajdziesz coś czasu napisz do nas więcej :) buziaki dla Ciebie i maluszka :) Dziewczyny, logujcie się może zawsze żeby potem było wiadomo że to nie jakiś intruz, a tak swoją drogą co za szpieg z niego, ależ trzeba mieć nudne życie żeby tak czaić po forach kto, co i gdzie :) masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alaa gratulacje! !! Wspaniale! Bylas taka dzielna cala ciaze i w koncu jest :) Maluszek :) ale sie ciesze ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wow ala gratuluje.. fajnie ze juz jestescie razem. caluski dla malego. kasiaa12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desire ale z Ciebie sliczna blondyneczka :) nie wiem czemu ale wyobrazalam sobie Ciebie wczesniej w ciemnych wlosach :p P.s. ja tez Wam zostawilam cos na mailu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanamama
ALAA gratuluje:):):):) super!!:):) WIOLA jak na 15 tydzień to spory brzuszek masz:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam test dziewczynki ..... negatywny :( Cykl mi się pewnie rozjechał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alu moje gratulacje :) Fajnie,że masz synka przy sobie :D. Dużo zdrówka dla Was. Jak dojdziesz do siebie to napisz nam jak było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaniemama
hej! :* Zdesperowana, mam pytanie do Ciebie. Napisałaś, że dopiero później dowiedziałaś się, że Twój mały był owinięty pępowiną, tak? Czy wcześniej na żadnym usg nikogo to nie zaniepokoiło? Kurde, bo ja trochę się martwię o moją malutką. Na ostatnim usg oczywiście wszystko wzorowo, ale po moim wcześniejszym doświadczeniu pytam lekarza wprost dosłownie o wszystko, a lekarz zna sprawę i wie, że teraz dmucham na zimne. No i zapytałam go jak sytuacja z pępowiną, czy mała jest bezpieczna. A on delikatnie się zaśmiał i powiedział "nic Pani nie powiem na temat pępowiny, bo zaraz zacznie mi Pani niepotrzebnie się stresować". Nalegałam, więc powiedział, że mała jest owinięta pępowiną, ale żebym absolutnie się tym nie przejmowała bo tak naprawdę to niemożliwe, żeby dziecko wiercące się w brzuchu nie owinęło się pępowiną. Mówił, żeby kontrolować ruchy i póki wszystko w normie to znaczy, że jest ok, bo przecież i tak nie ma sposobu żeby odwinąć pępowinę. No i zastanawiam się jak to będzie przy porodzie. Mam nadzieję, że nie będę miała takiego stresu jak Ty :( Nic dziwnego, że nic nie zauważyłaś. Przecież cały czas wpatrywałaś się w małego, a dopiero ktoś to po pewnej przerwie go zobaczył, był w stanie zauważyć różnicę. Dobrze, że wszystko się unormowało :) & Margaret- dzięki :* mówisz spokój bije? Nie mam wyjścia. Muszę być cierpliwa, spokojna i szczęśliwa. Mam nadzieję, że to się przenosi na małą :P Ale uroczy Twój maluch! trochę u mnie się zdjęcie rozciągnęło, ale nie odebrało to ani grama uroku :) & Desire- nono popijesz jak szalona! Fajna wycieczka. A skąd w ogóle ten pomysł? :) Udanego dnia no i oby zapach piwa nie doskwierał Ci zbytnio :) a z brzuszkiem Ci do twarzy. Jeszcze trochę i wyślesz nam aktualne-podobne! & Malaiza- coś Ty ostatnio nerwowa :P spokojnie, kilka głębokich oddechów i wszystkie przeciwności przestaną istnieć :) no ale hormony swoje robią. Dzięki za miłe słowo :) przesyłam Ci ten spokój, żebyś już nie traciła tyle nerwów, szczególnie na pracę. A poszukiwania wózka z jednej strony udane, a z drugiej nie. Dzięki Żoneczce nastawiłam się na Lupo Comfort z serii BabyDesign ale konkretny kolor, który sobie upatrzyliśmy już jest niedostępny, bo weszła nowa wersja 2015. Niby można przez internet, ale jakoś nie jestem przekonana. Dużo rzeczy kupuję przez internet, ale raczej drobiazgów. A nie daj Boże reklamacja czy coś to będę miała problem. Więc wolę zamówić w sklepie niedaleko i w razie czego mieć wszystko na miejscu. A że zwykłe Lupo 2015 nie różni się zbytnio od nowych Lupo Comfort 2015, a ma fajniejszy układ kolorów to podjęliśmy decyzję, że kupimy standardowe Lupo. Dziś jedziemy zamówić i pewnie jeszcze do końca marca odbierzemy :) & Ala- gratulacje :) widzisz, a tak się bałaś, że urodzisz sporo przed terminem, a tu taka niespodzianka & Wiolcia- no brzuszek odskoczył, jeszcze trochę i będziesz miała taki balon jak ja :D & Dobrego dnia wszystkim! :* Wiosna przyszła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malaiza Przytulam pocieszam! ;* Zdesperowana Wczoraj to bylam w szoku bo nagle tak mi wywalilo brzuch a ani nie bylam najedzona ani nie mialam zadnego wzdecia :p i caly dzien mnie pobolewal i tak ciagnal... ale juz np teraz wydaje sie troszke mniejszy.. nie wiem od czego to zalezy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małacizia ty nigdy niezajdziesz w ciążę jak będziesz się tak napinać, ciągle warczysz, weź se nerwosol albo alprox, masz nerwice lub coś w tym stylu. Sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciu wyzej: złap za słownik zamiast pisać debilne komentarze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty gość a gdzie ty polonisto widzisz błędy, matki polki w tym temacie to dopiero maja pisownie, ale ich się nieczepiasz, pewnie jesteś jedna z nich czyzbys zapomniała się zalogować mamusiu? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
błędy? ok :) "nieczepiasz" piszemy oddzielnie, "niezajdziesz" również piszemy oddzielnie, nie trzeba być polonistą żeby to wiedzieć kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwazaj zeby ci ten slownik z reki niewypadl :D Dni plodne odliczaj i wyglad sluziku sprawdzaj, a nie kto jakie bledy robi, taka dobra rada kochana ;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halooo dziewczyny jestescie tam? :) Ja bylam dzis na malych zakupach, w koncu kupilam sobie wiosenna kurtke i stanik juz taki do karmienia bo moje dotychczasowe juz sa za male :p ogladalismy wozki, w sklepie sa kosmiczne ceny ale w internecie mozna kupic po dobrej cenie takie wielofunkcyjne :) chcialabym taki z fotelikiem, gondola i spacerowka w jednym :) jakie macie doswiadczenie z wozkami i czy jakies rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musze niczego obliczać kochana :) serio zamiast się ciągle wystawiać swojemu weź do ręki słownik, dobrze ci to zrobi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny odezwijcie sie bo ciiiiiisza jak makiem zasial, no zadnych wpisow, kompletne zero, NIKT nic nie pisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolcia, piszą piszą.... goście, nadrabiaja za nas wszystkie :) Ja wróciłam wczoraj po tej wycieczce padnięta normalnie, ciągle miałam mdłości i jakoś mnie nie cieszyło tam nic, a wycieczka była zorganizowana ze szkoły, pozwiedzałam muzeum, potem była degustacja piwa, no a w moim przypadku soku :) i tyle się nacieszyłam żywieckimi browarami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desire No cos Ty ja nie widze zadnych gosci :p Kurcze jakbys nie byla w ciazy to pewnie wycieczka bylaby wieksza frajda ale czego sie nie zniesie dla Maluszka :) pamietam moje mdlosci... nie moglam patrzec na jedzenie... ale po I trymestrze jest juz ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×