Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość MaćkowaŻona
Stymulowana o to to. Ja też obstawiam że to od puchnięcia ten ból palców. Chociaż Jovanka jeszcze pisała że to zapalenie stawów może być (jeśli dobrze pamiętam). No ale już bliżej niż dalej. I mam przynajmniej wymówkę żeby obiadu nie robić ;P 🌻 Zdesperowanamama mam nadzieję że moje dziecię urodzi sie po nowym roku bo jakby się urodziło w grudniu to miałoby praktycznie rok rozwoju w plecy w stosunku do swoich rówieśników a przynajmniej do tych co się na początku 2014 roku rodziły :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdesperowanamama jeszcze wszystko jest przed Tobą :) :*:*:*:* x Oliś będzie "nocnym markiem" :) oby po porodze bardziej aktywny był w dzień i dał Ci przespać chociaż z pół nocki :) x Mackowa, Stymulowana mam taki sam plan jak Wy, ale ciekawe czy uda nam się go zrealizować :) jeszcze muszę zadzwonić do szefowej, bo umowa mi się kończy pod koniec grudnia. Nie wiem, mam się jej przypomnieć czy jak? Przedłuży mi do planowanej daty porodu czy już na cały miesiąc?Wiecie jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Olala hehe mam podobny problem jeśli chodzi o umowę. Tylko u mnie kończy się chyba 30 stycznia. I nie wiem czy mi ją przedłużą. Czy ktoś pamięta? Planuje w poniedziałek po wizycie jechac do firmy i pogadać z kimś, dowiedzieć się co i jak :) 🌻 Mam nadzieję że uda nam się wytrzymać do tego stycznia. Wam i sobie tego życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Wiecie co, miałyście rację... tylko się nakręcałam... Zrobiłam ten digital test i negatyw... i dowaliłam sobie sikańca o czuł. 10 i też negatyw. czekam więc spokojnie na @. Tylko czemu w piątek był taki fajny pozytyw?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
a co to by zmieniło? @ spóźnia się prawie tydzień więc gdyby to była ciąża, to test powinien wyjść w nocy o północy... trudno, czekam na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darka masz juz te kropelki? Słyszałam ze na prawde moga zdziałać cuda. Kolezanka daje je małemu jak jej wyje. Jak juz nie ma na niego siły. Nawet jak malutki nie ma kołki a np płacze i nie chce sie uspokoić to daje mu kropelkę na smoczek, do buźki usposobi dziecko staje sie aniołkiem! I ta melisę tez spróbuj - tak mi Ciebie szkoda:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Tylko niech ta @ przyjdzie szybko bo chcę zacząć nowy cykl... :/ do d**y to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem w szpitalu. na izbie bylo rozwarcie 6cm chyba... lekarz do mojego brata wypalil: panu juz dziekujemy. zrobil pan swoje.. myslal ze to tatus.hehe myslalam padne. skurcze co 5min. antybiotyk dostalam o godz 3. jak tak podsluchalam rozmowe to zeby zadzialal to 4 godz musi minac.czyli jeszcze maly musi poczekac. skurcze nie do zniesienia. szkoda ze mojego nie ma. jestem tu sama. reka boli od wenflonu. masakra. zgiac jej nie moge. kasiaa12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu jeszcze troszke i już nie będziesz tam sama:* maćkowa moje place oprócz serdelkowatości i boleści, tracą czucie... a raczej ja trace, czuję jakbym 3 palce miała na opuszkach cały czas zdrętwiałe ha nemezis kurka:( pozostało czekać i starać się nie mysleć! póki nie ma @ jest nadzieja, ale spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa ja będę musiała zadzwonić do szefowej, bo nawet jak pojade do Warszawy to Jej nie zastane.. W sumie szanse mam 50/50.. Przypomne się po wizycie 19 i się okaże co i jak. Że też kiedyś nie zapytałam się jak mi przedłuży umowe.. x Nemezis musisz uzbroić się w cierpliwość.. Jak @ nie przyjdzie w najbliższym czasie to może zgłoś się do jakiegoś lekarza, w miare możliwości jakie są w Norwegii.. x Dziewczyny planuje kupić grubszy kocyk tylko mam problem z rozmiarem.. Mam dwa cienkie 80x100, myślicie żeby kupić większy? http://allegro.pl/kocyk-minky-75x100cm-ocieplany-wzory-misiu-gratis-i4807462057.html Ten posiada wkład antyalergiczną włóknine o grubości 2 cm więc powinien być ciepły. Zastanawiam się też nad takim zwykłym: http://allegro.pl/gruby-miekki-koc-kocyk-niemowlecy-na-jesien-i-zime-i4794940516.html No i nie wiem. No i rozmiar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoswkinka14
Ja tylko na chwilkę :* u mnie ok ,nie rodze narazie :) :D wpadne jutro i nadrobie wszystko :** błagam nie piszcie az tyle:) Kasia 12 trzymaj sie,bądz dzielna :) już niedługo urodzi się Twoje maleństwo :* czekamy na wieści :*** całusy dla każdej z was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia wow już 6cm! Do męża się oddzwonilas? Szkoda ze musisz przechodzić to sama!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olala wysłałam:) powiem tak jak dla mnie jest to kocyko kołderka bo po stronie minky jest jak mięciutki kocyk a po str. bawełnianej jak kołderka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i na pewno "koc minky" (nawet ten z wypełnieniem w środku) nie jest tak samo gruby jak "gruby koc".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana śliczne zdjęcia :) też robiliście w zaciszu domowym :) super pamiątka bez wychodzenia z domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
weszlam tylko na chwilunie i wdze ze kasia rodzi wiec ja tylko do niej a was postaram sie nadrobic jutro :-* kochana badz dzielna mocno trzymam kciuki :-* :-* jeszcze troszke i przytulisz malenstwo no i slodko po raz pierwszy pociagnie sobie mleczko z piersi i tak bedziecie sue w siebie wtulac. pamietaj ja tez bylam zupelnie sama M byl w trasie i dalam rade wiec i ty dasz <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzaankka
Kasiu, jesteś dzielna dziewczyna - trzymaj się :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzaankka
Kasiu, jesteś dzielna dziewczyna - trzymaj się tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skurcze okropne ale jakos sie trzymam. po tym jak pisalam znowu mnie badali. rozwarcie na 7cm bylo.mowia juz nie dlugo. odezwe sie pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
@... Pobiorę przez miesiąc antykoncepcję i pózniej spróbuje Visanne przez 2 miesiące, może mnie odetka... Także starania wstrzymane. Mam dość... 30 cs...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×