Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Kasia wspaniale!!! Gratuluje! Cudnie teraz mogę spać :) mąż już wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hurra!:-) doczekalam sie, aż mi łezka sie w oku kreci. Jejciu jejciu. Kasia gratuluję ci z całego serca. A jak twoje siły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovanka napisała - _nessaja_ - czytam tak Twój post i zatrzymałam się na pytaniu "Czy wy też macie taki apetyt na wieczór?" Hm... Wobec tego egzystencjalnego problemu byłam zmuszona odłożyć na bok jedną z 6 kromek z żółtym serem, które wpieprzam (ale odłożyłam ostrożnie, tak żeby ich nie ubrudzić szprotkami w pomidorach co to leżą obok i żeby mi się sernik nie przewrócił na całość). Poczekaj, przełknę. O. Teraz mogę odpisać. Tak, wiele z nas tak ma, nawet.... masz super poczucie humoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia12 cudowne wieści :) Gratuluje :) Super :) IZA85 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czuje sie dobrze. moj juz w polsce. jutrn bedzie u nas. jest cudny. odezwe sie jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
kasiu jejciu gratuluje :-* dzielna nasza <3 buziaczki od cioci i zolwik od alana dla kumpla ;-) wypoczywaj kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olala nie wiem jaki to rozmiar ale jest dość spory i gruby :)) Kurcze już w Polsce szkoda ze nie zdążył :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasieńko!!! Gratuluję! :*:*:* Wypoczywaj teraz, prześpij się:* Jesteś mamą!!!:) Ależ cudownie:). Teraz już mogę spokojnie się położyć:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się zaczęło przyduszanie ciężko mi wziąść oddech... Także będe na pół leżąco spać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alaa pamietam, ze tez cos kolo 28tc zaczely mi sie problemy z oddychaniem.. nawet nie wiem czy nie w tym samym czasie co Stymulowanej.. do tej pory spie na wpol lezaco bo jeszcze nie przeszlo. Pocieszajace jest to, ze czasami odpuszcza. No ale coz, uroki ciazy :) musimy wytrzymac, bo kto jak nie my? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Kasiu!!! Gratulacje!! :) wspaniałe wieści! :) A ja nienawidzę opóźnionej @. Im dłuższy cykl tym bardziej boli. Nie spałam prawie, juz myślałam ze sobie krzywdę zrobię z bólu... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovanko dziękuje :) my jesteśmy raczej z tych co to nie umia i nie lubią pozować do zdjęć ale cos tam wyszlo ;) ... Mamaniemama - Janeczka cudne imię i moja kochana babcia Jasia tak miała ;) ... Odswiezalam stronę do jakiejś 23 i żadnych wieści a dziś patrzę ze Kasia jednak dala rade napisać :) kasiu duży chłopak i pewnie kochany ... Odpoczywaj szybko i pisz jak to jest :) ... Ja dziś wizyta i ciekawe co doktorek powie ;) ... Nemezis wiemy co czujesz :* ... Ale wiesz co po cyklu gdzie spoznil mi się okres zaszlam w ciąże dlatego głowa gory i nie trac nadzieji :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olala to jest co chwile nowe dolegliwości. :( No ale dokładnie jak nie my to kto?? Wczoraj od mojego Ł usłyszałam ze chyba się osra przy porodzie po przeczytaniu mi ze poród można porównać do łamaniu kilku kości jednocześnie. Poprostu ręce opadają :p Bardzo milo:) mnie będzie boleć ale on się osra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, GRATULACJĘ! Duży, śliczny chłopczyk. Dużo zdrówka dla Was! Już wczoraj na telefonie przeczytałam, i dopiero spokojnie poszłam spać. Żoneczko, mi też łezka się zakręciła, a przecież zupełnie Was nie znam.. Także Nessaja, Jovanka, ja tam żadna wspaniała, ale jak widać powyżej mięczak do kwadratu :P Ale na to nie ma rady bo mnie nawet reklamy wzruszają. Przeżyłam pierwszy poród na forum... łał.. ja chcę więcej! tzn każdy w swoim czasie :D -To która następna? Kasia89? - A co tego duszenia się w ciąży, to chyba częsta dolegliwość. U mnie też występowała, jak dobrze pamiętam to jest to spowodowane uciskiem maluszka na przeponę, albo też nawet samą macicą. A mówią, że ciąża to taki piękny stan. A tu mdłości, biegunki, bóle wszelkich kończyn i jeszcze podduszanie.. ;) -Uciekam do pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny ja jestem czytam Was a przynajmniej staram się bo brzuch dalej boli więc nawet czasem ie mam siły pisać do Was:/ Mackowa u mnie raz lepiej raz gorzej już myślałam że ból przeszedł a dziś od rana znowu fakt faktem delikatniej boli ale jednak:/ mam nadzieję że jednak ten z****** wyrostek wytrzyma:/ Kasiaa12 Tak się cieszę i gratulacje z całego serca:** Ale wymęczyć Cię wymęczyło trochę buziaki dla Was:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Kaasik, póki co mam 3 miesiące wyłączony organizm. Najpierw tab anty to lekko pójdzie ale potem znowu Visanne który powoduje taka sztuczna menopauzę na 2 miesiące... Po odstawieniu leków dajemy sobie pół roku ( w sumie 9 cykli od dzisiaj) i jesli sie nie uda, zgłosimy sie do kliniki w Oslo... To będzie ponad 3 lata starań... Długo... Za długo jak dla "zdrowej" pary a wg ginekologa wszystko wyglada ok. Jeden stwierdził ze mam raka ale to jakiś pajac bo nikt inny tej diagnozy nie potwierdził... poki co dzisiaj idziemy na randkę na sushi :) a brzuch mnie boli nieznośnie. Uwierzcie ze wole sie tatuować 12 godzin niż czuć ten ból brzucha... Aż mi na wymioty z tego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, to na szybkiego Wam opowiem o moim mężu i porodzie. Przyszedł do nas z rana na drugi dzień, ja obolała, ani siedzieć ani leżeć, krew się leje. A on krzeselo sobie podstawia koło mojego łóżka, siada z głośnym westchniem i mówi "Ale mnie plecy bolą po tym porodzie" . A my z położną tak zaczęłyśmy się śmiać, że ja myślałam, iż mi szwy pójdą :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam :* i jak tam kasia się czujesz?:*;) Pewnie szczęśliwa, będziecie mieli wyjątkowe święta :) A ją znikam do porządków przedświątecznych :) czytałam ze ktoś z was choinkę już ubrała ?:) moze w końcu będą to święta ze śniegiem;) A wczoraj czytałam wasze stare posty, fajnie poczytać było, kilka z was co nie było jeszcze w ciąży, goscdarka chwaliła się fasolka, a teraz fssolka już jest z nią ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia gratulacje!! Dałaś rade mamusiu:):) ❤️ Zoneczko ja tez nie wiedziałam jak sie do tych zdjec zabrac ale tak jak Olala mowi od czego jest internet:) no i tez odgapilam od Niej oczywiscie:) no i wystarczy aparat, maz i samowyzwalacz:) Olala 160x200 to juz za duzy bo to jak dla dorosłego człowieka:) Mackowa wlasnie Twoja Madzia jeszcze chudzinka wiec trzymaj ja tam mocno. Noga na noge i tak do terminu:) Chyba poranwstac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara__
Kasia Gratuluję syneczka. Bardzo się cieszę, że jeszcze mogłaś do nas pisać w tak ważnej chwili. Czekamy na więcej info, jak Ci poszło.:) Nemezis A niech to.:( Jednak, wiem co przezywasz, nie raz i ja juz się tak bardzo nastawiłam. Trzymaj się i pamiętaj nie poddajemy się. MargaretL - powtórzę za dziewczynami, robisz coś wspaniałego. IZA, Jovanka :) Naczekałam się wczoraj w poczekalni ale warto było. Zrobiłam jak zawsze cyt. i usg. Wyszło, że mam na małe pęcherzyki ( ale jest ich dużo) Dostałam ponownie clo i do tego lek o którym nawet nie słyszałam. Estrofem - pomóżcie jeśli wiecie coś na jego temat, w necie bardzo skąpe info jest o nim. Mam go brać od 1 do 10 dc. Tak samo jak i clo. Potem luteina w drugiej połowie cyklu. Leki na 2 m-ce - jak nie podziałają to HSG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemezis moge tylko domyśleć się co czujesz.. Nie miałam problemu z @, kilka razy opóźniła mi się tydzień. Ale tak jak piszę nasza Kasik89 musisz mieć nadzieje, nie tracić jej. My jesteśmy z Tobą i wszystkie trzymamy kciuki :*:*:* x Kasik89 teraz Twoja kolej odwiedzenia porodówki :) pisz koniecznie co powie lekarz. A powiedz mi jak się czujesz? x Alaa chyba każdy facet obawia się widoku bólu itp :) mojemu mężowi kolega ostatnio tłumaczył żeby broń boże nie zaglądał w moje krocze. Ot takie męskie rozmowy :D szybciej wyszłam z pomieszczenia gdzie rozmawiali niż weszłam. x MargaretLucas teraz będziesz miała możliwość przeżywać co chwile nasze porody.. Zobacz tabelke ile będzie ich w styczniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoswkinka14
KASIA gratulacje :***** !!! znowu jesteśmy ciociami :):* ucałuj małego od nas forumowych ciotek :** i w wolnej chwili pisz nam jak było :*** laski teraz kolej Kasik89 :):* potem Stymulowana,Ola i wkońcu ja :**** chyba nikogo nie pominęłam :*** z jednej strony chciałabym juz rodzic niedługo :) ale z drugiej tak jak dziewczyny pisały lepiej urodzic już w styczniu nie w grudniu :) a tak wogóle dziewczyny i te co juz urodziły i te co beda rodzic wy bierzecie sobie to znieczulenie zewnątrz oponowe do porodu ?:) Stymulowana fajne zdjęcia :):* te ze stopami super :** Ola ja mam różne kocyki i małe i duże :) największy mam właśnie 100x140 :) ale on juz jest naprawde spory:) teraz ciocia ma mi uszyc ten minky to kazałam jej zrobic 100x80 :)przeszła biegunka ?:) zdesperowana mama no ja mam do Łukowa całkiem niedaleko :):* a Ty skąd jestes ?:) ja koło tego łukowa w lubelskim :):* niedaleko jeszcze Międzyrzec Podl. i Radzyn Podlaski :) kasik89 piękne zdjęcia:** te z kokarda na brzuchu mi sie najbardziej podobaja :* ejj :) Ty masz już choinkę ubrana ?:):** Nemezis szkoda ze jednak pojawiło sie krwawienie :( ale nie załamuj sie :) uda sie napewno nastepnym razem :* mamaniemama super że weekend się udał i że wypoczełas :**i gratuluje dziewczynki :*** piękne imię :* nessaja ja tez mam największy apetyt na wieczór :( niestety :( z rana moge nic nie jesć a wieczorem jak zaczne to moge nie odchodzic od lodówki,wtedy mnie na wszystko bierze ochota najwieksza :) ale staram się nie obżerac :) Ola ja tez mam do szpitala taki mały płyn do higieny intymnej kupiony z Joanny chyba i właśnie z kory dębu :) ja za każdym razem jak kupuje to próbuje innego :):* IZA oby te bąbelki to były znaki od bejbika :**jak sie czujesz ?:) Stymulowana super że kręgosłup juz Ci nie daje tak popalic :** kochana Twój poród tez się juz zbliża wielkimi krokami :*** Maćkowa jak tam nasza Madzia ?:) jak sie czujesz ?:) pakujesz juz trobe ?:) bo ja,wstyd się przyznac ale jeszcze się za to nie zabrałam :( chce najpierw wszystko kupic,a brakuje mi kilka drobiazgów jeszcze :* Daria co u Cb ?:) jak Alanek ? lepiej troszke ?:) daje się wyspac mamusi ?:) piszecie tak dziewczyny o tych mężach i chłopach że trzeba ich gonic do roboty :) i ja tak sobie mysle ze chyba swojego za bardzo rozpieszczam :) ale z drugiej strony co ja mam robic całymi dniami w domu,a ja mu jasno i wyraźnie powiedziałam kilka razy ze obowiązki domowe narazie tylko spoczywają na mnie ze jak pojde do pracy to wszystko robimy wspólnie i on wcale się nie broni przed tym,powiedział ze jak Wiki się urodzi to tez bedzie pomagał :) teraz to nawet nie ma kiedy za bardzo bo jak wraca wieczorem z pracy to jest padnięty,mówi ze po takim calym dniu roboty na mrozie czuje sie bardzo zmeczony nawet jak czasami nie ma jakiejs cięzkiej roboty;/ on jest mechanikiem cieżarowym,a jego szef ma nie duzo samochodów bo chyba tylko 8 czy 9 składów,ale nie ma żadnego garażu,funkcję garażu pełni taka stara duża stodoła,nie ma tam ogrzewania,dziury w ścianach i piździ a i tak wiekszośc rzeczy musi robic na dworzu,wiec warunki nie najlepsze, zima,czasami mróz ze aż piszczy a on musi na śniegu leżec żeby samochód naprawic :( Sara to kiedy ten kominek bedziesz miała ?:)mi się kominek tak jakoś z romantycznymi filmami kojarzy :) Jovanka jak tam Twój dzielny Kacperek ?:) nie pojawił się trzeci ząbek ?:) jak sobie radzi ?:) nie płacze ?:) właśnie dziewczyny odnośnie badań,piszecie ze trzeba miec orginał badac a jak u mnie wszystkie badania zostawia sobie przychodnia,tylko w karte ciąży wpisuje wyniki.jak to jest ? miałam coś jeszcze napisac ale zapomniałam już co;/ lecicie z tymi postami jak szalone normalnie :) nie było mnie tyle bo w piątek zaczeły się u nas rekolekcje i byłam w kościele,u spowiedzi,jak wróciłam to musiałam siostre zawiesć do łukowa zeby sie na dodatkową jazde zapisała przed egzaminem,swoją drogą tak mnie wkurzyła,bo w czwartek byliśmy z meżem na zakupach i mówiliśmy jej zeby z nami jechała i się zapisała,to nie,bo jej się nie chce bo to bo tamto i potem w piątek kazała się specjalnie wieść,i mówiłam jej ze jak wróce z kościoła to ma byc gotowa bo ja juz się nie bede rozsiadac w domu,ja wracam a ona jeszcze w pidżamie w łóżku,no myslałam ze mnie krew zaleje,ma szczeście ze po spowiedzi byłam :D no i potem pojechałam do drugiego miasta na zakupy i tak sie zeszło do wieczora prawie :) w sobote miałam dużo sprzatania i kościół i męzuś wrócił wczesniej wiec sobie troche razem posiedzieliśmy :) w niedziele jak to w niedziele,spanie długie potem zanim wstałam i nakarmiłam swoje zoo i poćwiczyłam i się umyłam to już zaraz i obiad miał byc,potem troche polezeliśmy z P,poszliśmy na krótki spacer i trzeba sie było do kościoła szykowac :) a po kościele to w tesco byliśmy to zanim wróciliśmy do domu,zjedliśmy kolacje poprzytulalismy sie i spac poszlismy :) w poniedziałek znowu byłam na zakupach ,no i u dentysty z tym rozwierconym zebem :) nie nawidze tam chodzic,myslałam ze mi zrobi tego zeba na jednej wizycie a tu się okazuje ze nie ma tak dobrze :) i w poniedziałek ide znowu ;/ we wtorek miałam już czas przyznam sie :):* ale wczoraj u nas nie było światła od 9 do 16 bo elektrycy cos tam robili i tak wyszło :) a dzis sie lenie narazie i chyba się wezme za porzadki :) Wiktoria mi dzis wypycha stopke w jednym miejscu:) fajne uczucie :* ogólnie czuje sie dobrze :) czasami mam gorsze chwile takiego zmeczenia,ze czuje się nie wyspana i wgl. i na plecach nie moge lezec bo odrazu automatycznie cięzko mi oddychac .poza tym ostatnio coś me libido spadło drastycznie ;/ nie mam wgl ochoty na cokolwiek,ale za to mój P ma podwójna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
broskwinko no ją właśnie mieszkam koło Radzynia :) do lukowa mam z 15 km, często bywam w łukowie, większe miasto więcej sklepów :) nie spodziewałam się że spotkam kogoś ze swoich okolic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×