Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość agniesia88
A ja odpuściłam ten cykl. Wczoraj przypadała owulka, wieczorem mówię do męża, że jak wrócę spod prysznica to będziemy działać, a on biedny takie smutne oczy zrobił.... Był zmęczony po pracy i w dodatku źle się ostatnio czuł, jakieś problemy z pęcherzem ma. No więc stwierdziłam, że nic na siłę. Wróciłam z łazienki i pozwoliłam mu pójść spać:) No trudno... A owulki jakoś nie odczułam, albo jeszcze nie nastąpiła, bo zawsze coś czuję, a tym razem nic. Może jakimś cudem się nam udało, a jak się nie udało, to przynajmniej wiemy dlaczego:) A jak tam u was? Były świąteczne starania??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej hej Jadę w góry szukac sniegu, poszalec,pobawic sie i odetchnac trochę (oczywiscie mentalnie) od tych starań. Buziaki ❤️. Szczesliwego , owocnego, plodnego roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Agniesia jeszcze nic straconego, kuruj meza, daj mu sie wyspac i wtedy dzialajcie :) a moze akurat sie uda. Ta owulacja to podla gadzina, raz jest na czas a raz jej ni ma ;) u mnie tez niby juz 18 dzien cyklu temp wczoraj mi podskoczyla z 36,09 do 36,38. Dzis 36,45. Nie wiem czy to na owulacje czy po jaka cholere. Co prawda nie mierze jej regularnie bo nie mam takiej mozliwosci, ale mierze. Owu powinnam miec niby 16tego dnia cyklu wiec jakas swiateczna chinszczyzna mi wyszla. Testy owu tez fisiuja, raz dwie kreski wyrazne, raz nie. Ale kto by tam bral do glowy ;) ja dzis swoje ziolka bede mieszac :D Stymulowana sniegu na stokach do pasa Ci zycze. Wyszalej sie tam kochana, zaoomnij o stymulacjach, ciazy i calym swiecie. Tylko meza w zaspie nie zgob i na halny uwazaj. A nowego roku Ci zycze szczesliwego, coby sie udalo wkoncu dzieciatko splodzic i zdrowe urodzic :*:* pozdrow gory, heeej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Marta widze pozytywne nastawienie sie wlaczylo :) oby tak dalej, ja tez zadowolona nie wiem czego, chyba tak duza wiare w te ziolka pokladam. Juz @ sie doczekac nie moge ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczynki w ten sobotni Dzionek:) Dopiero ogarnęłam te po świąteczny bajzel, wysprzatałam chałupe na błysk i moge odetchnać, poza tym ze męczy mnie dalej nieziemski katar do kolan:( EHHHH Marta86100, agniesia88,Stymulowana i Mackowa, ALaaa- kochane , mam przeczucie ze rok 2014 będzie należał do nas:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Ewelka no do kogoś musi ;) tylko my zostałyśmy na polu walki ;) a tak serio trzymam kciuki żebyśmy do czerwca w naszej tabelce wszystkie miały zamiast daty nastepnej @ po prostu " :) " z Nessaja na czele!! :) A tak wogóle to uśmiałam sie troche bo tak se pomyślałam Przed świętami lata człowiek po tym domu, sprząta, czyscy, szoruje pucuje tylko po to zeby po świętach znowu latać, sprzątać, szorować i pucować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia88
Stymulowana - mój mąż by Ci strasznie zazdrościł, on kocha góry:) Co jakiś czas wspomina, jak ostatnio było fajnie i że kiedyś jeszcze tam pojedziemy, z naszymi dziećmi, a ja się wtedy śmieję, że to chyba będzie za 20 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja, tylko sie człowiek narobi a potem i tak bajzel:) no ale co zrobić:) Ehh jak ja juz chciałabym być....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia88
jejku, jak mnie nosi czasem.... Tak bardzo chciałabym być w ciąży, że o niczym innym ostatnio nie myślę:) Zniosę dzielnie te wszystkie mdłości, wymioty i inne dolegliwości:D Planujemy mieć dwójkę dzieci, mamy prawie 26 lat a jeszcze nawet pierwszego nie stworzyliśmy:( Czasem się zastanawiam czy zdążymy??? Aj.. chyba muszę się za sprzątanie zabrać i nie myśleć za wiele:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Dzis wybralam sie do szpitala po zaswiadczenie o urodzeniu martwego dziecka - tak sie to nazywa. Z tym trzeba isc do usc po akt urodzenia z adnotacja o urodzeniu martwego dziecka - czyli taki akt zgonu. Zeby dostac ten akt w usc na zaswiadczeniu ze szpitala musi byc plec wpisana a ja nie podalam bo przeciez za wczesnie aby okreslic. A chce zeby mialo ten akt urodzenia, chociaz tyle sie dzidzi nalezy. Wiec wpisuja po moich odczuciach. Bez problemu pielegniarka dopisala ze wg moich odczuc byla to dziewczynka. Czesto jadlam platki z mlekiem albo chleb z nutella, praktycznie ciagle na slodko, od szynki mnie odrzucilo ze na sam widok, zapach, mysl mnie dzwigalo, a na kwasne nie mialam smaka bo mnie tez odrzucalo. A mowia ze slodkie to na dziewczynke. Wiem ze to tylko takie gadanie, ze to na dziewczynke to na chlopca. Ale czesto tez mialam przeczucia ze to bedzie wlasnie dziewczynka wiec pozostaje przy niej. Na tym zaswiadczeniu pisze ze urodzilam (dokladnie to slowo) 25 grudnia o godz 19.30 - czyli jak mnie brali na zabieg. Dzidzia miala 6 cm i 20 gram. Taka kruszynka.. Teraz jeszcze tylko do usc potrzebne jest imie. Cieszy mnie fakt ze sluch po mojej dziecince nie zaginie, nalezy jej sie to, nie byla zadnym plodem, zarodkiem ani fasolka, dla mnie byla moim dzieckiem od samego poczatku. Dlatego imie i akt z usc jest dla mnie bardzo wazny. Nie chce zapomniec bo byla czescia mnie, mam nadzieje ze teraz jest jej lepiej wsrod aniolkow w niebie. Moze chociaz przez taki gest jak wybor imienia i akt z usc poczuje tam w niebie jak bardzo jej pragnelam i kochalam. Potem czeka mnie jeszcze tylko z aktem z usc staranie sie o odszkodowanie w pracy z pobytu w szpitalu i zabiegu. Bo nalezy mi sie jeszcze skrocony urlop macierzynski - 8 tygodni, ale nie bede juz z tego korzystac bo macierzynski kojarzy mi sie z okresem radosci, oswojeniem sie bycia matka, poznawania swojego dziecka wiec wroce do pracy. Mam wolne do polowy stycznia wiec sadze ze do tego czasu juz jakos w miare stane na nogi. Jak narazie zastanawiamy sie nad imieniem dla naszej dwudziestogramowej kruszynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia88
W życiu bym nie pomyślała, że tak to wygląda. To wspaniałe, że te małe aniołki są tak traktowane :-) a myślałas wczesniej nad imieniem? Pewnie ze myslalas:-) ja jeszcze nie zaszlam w ciąże a już sobie w głowie wybrałam warianty imion:-) :-) :-) zdradzisz nam swoje propozycje? Pozdrawiam Cie serdecznie i życzę dużo dużo siły :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nessaja to na pewno dziewczynka. I mozesz byc pewna ze jest juz w gronie aniolkow. Zastanawialam sie wraz z mezem jak mozna nazwac taka nienarodzona, niewinna kruszynke. Masz juz jakies pomysly? Ja bym nazwala albo Magdalena albo Maria. Sciskam Cie z calego seca, jest mi strasznie smutno jak czytam Twoje wpisy i nie moge sobie nawet wyobrazic jak smutno musi byc Tobie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
A ten gosc to ja bylam oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesia ja tez nie sadzilam ze takie kilku-kilkunasto tygodniowe dzieciaczki maja prawo czuc sie poszanowane bedac juz z aniolkami. Cieszy mnie to ze jest takie prawo, nie musisz z tego korzystac ale ja chce bo wiem ze bede czula sie lepiej z tym. Nad imieniem nie myslelismy tak dokladnie, co jakis czas o tym rozmawialismy ale nigdy nie moglismy dojsc do porozumienia. Jedynie dla chlopczyka byly typy konkretne. Mackowa, ja mam na imie Magdalena, nie wiem czy dobrym pomyslem byloby ja nazwac tak samo. Nie wiem. Musze porozmawiac z mezem, zaraz do mnie przyjdzie bo siedzi i narazie jest zajety. Smutno jest mi ciagle, dzis rano specjalnie zrobilam sobie fajny makijaz ktory przy kazdym zalamaniu bedzie mi przypominal zeby nie plakac. Wiem, jestem walnieta. Ale jak placze robi mi sie dopiero zle, a tak jakos jestem w stanie funkcjonowac. Ciagle o tym mysle i zastanawiam sie co zaplanowac na te miesiace zeby przelecialy nam szybko. Maz mowi ze trzeba patrzec dalej w przyszlosc, ze musimy zyc dalej, jemu tez jest ciezko ale jemu wychodzi to lepiej niz mi. Maz nawet mowi ze pojedziemy sobie jeszcze w czerwcu na wakacje, nacieszymy sie soba, odpoczniemy, odreagujemy bo termin mialam na koniec czerwca. Ale jakos nie ciesze sie na te wakacje.. wiem ze on chce dobrze, ale ja nie potrzebuje teraz wakacji tylko dziecka. Wiec postanowilam, niby jakos za 3-4 tygodnie mam dostac @, to bedzie kolo 20 stycznia. Wiec w kwietniu jakos kolo 20 tez powinnam miec @, i po tym jesli lekarz nie bedzie mial nic przeciwko i zezwoli chce sie zaczac starac. Czyli dzidzia bedzie na styczen. Szkoda, bo podobal mi sie termin na czerwiec, cieplutko, a i ja kocham lato. Ehh, dziewczyny znajdzcie mi zajecie na te kilka misiecy, bo ja nie mam pomyslow co zrobic, czym sie zajac zeby wytrzymac az tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nessaja Kochana nie smuć sie już, zobaczysz ze wszystko sie ułoży, od kwietnia pewnie wystartujesz zobaczysz. Najgorsze jest to ze jak sie tak bardzo sie pragnie dzidzi to chyba nie da sie całkiem przestać o tym nie mysleć, wiem to po sobie. Staram sie zająć czymś, robić cos innego a kurka i tak wszystko sprowadza sie do jednej myśli. My kobietki juz chyba tak mamy, jak instynkt nas dopadnie to nie ma bata:( ehhh przynamniej mi sie tak wydaje;P Nessaja musimy poprostu chyba odliczać, moze przez ten czas podejmiemy jakis ciekawy temat na forum:):) nie wiem:P hmmm sama nie wiem, macie jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Nessaja więc masz bardzo ładne imie :) Masz racje, porozmawiaj z mężem, może w tej sytuacji dojdziecie do jakiegoś porozumienia. Co do zajęć to od stycznia mozesz zacząć ćwiczyć razem ze mną i chodakowską, Jeśli lubisz zacznij czytać, mi to świetnie zabija czas (moge C***odesłać kilka książek od których nie mogłam się oderwać). Zacznij robić na drutach, szydełkować... No i na chwile obecną nic mi wiecej nie przychodzi do mojej zmęczonej głowy. Jak coś wymyślę od razu dam znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nokollla
Trzymaj się :* a propo ćwiczeń to polecam callanetics: wzmacnia między innymi miednicę co pomaga przy porodzie.Kurde zostało 3 dni do @ a czuję się jak co miesiąc. Dobrze że to dopiero 1 miesiąc starań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co nas nie zabije to nas wzmocni :) Ja wam szczerze teraz napisze ze w sierpniu skonczylam roczna xhemioterapie.I wiem dzieki wiarze ze bedzie dobrze dla tego zdecydowalam sie na 2 dziecko wierze ze sie uda wiara w ziola uskrzydlila mnie na maxa u wiara w to ze po chemi bedzie lepiej .... mimo ze moj lekarz nie dal mu zadnej wiary ja wiem ze bedzie dobrze a 2 dziecko che miedzy innymi zeby moj syn nie zostal sam ba swiecie jak mnie zabraknie Kochane damy rade zibaczycie bedziemy szxzesliwe juz biedlugo :* Trzymac sie i nie zalamywac :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Marta zakończyłas chemioterapie z powodzeniem? Temat raka zamknięty? Ja @dalej nie mam ale napuchnieta już jestem ze hoho jutro jadę do Zakopanego na 4dni to trochę odpoczne pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam raka ja mam HCV dzieki lekarzom od 2000 roku i w stuczniu mialam stan krytyczny wiec dali roczna chemie :/ zdrowa juz nigdy nie bede dzieki lekarzom ... w wyniki mam w marcu ale jestem dobrej mysli jak nie to przeszczep o ile sie dawcca znajdzie i o ile sie przyjmie ... mysle pozytywnie wiec musi byc dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Marta przykro mi jakoś chemioterapia kojarzy mi się z jednym.... Pewnie grunt to pozytywne myślenie a będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Mój tata miał też wirusowe zapalenie wątroby... Ale że aż chemioterapia? Jego też zarazili przy pobieraniu krwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiec maz zaproponowal i niech juz tak zostanie. Bedzie Emilka. To i tak jest tylko dla nas, nie bedziemy o tym nikomu mowic ani sie chwalic bo wiele osob tego nie zrozumie, a mi poprostu jest lzej na duszy i latwiej przez to przejsc jesli ja ja nazwe. Maz wybral to imie bo tak miala na imie jego babcia, mama jego taty. Zmarla jak jego tata mial bodajze 8 lat, wiec jest to zarowno dla tescia jak i dla mojego meza szczegolne. Wiec babcia Emilia bedzie sie opiekowaniec w niebie moim malym Aniolkiem. Az wam powiem ze nawet mi sie troche humor poprawil jak wkoncu ustalilismy imie. Pojawil sie nawet usmiech na twarzy, wiec uwazam to za maly sukces. To jasne ze dalej mi smutno z zaistnialej sytuacji ale juz nie moge doczekac sie kolejnych dwoch kreseczek i tego szczescia, tych mdlosci i zmeczenia, tego wyczekiwania i nowego malutkiego zycia na monitorze jak sobie lezy wygodnie w moim brzuszku. Ach, sie rozmarzylam.. wiec niech ten cholerny @ przychodzi bo czekam na niego z nie cierpliwoscia, przyjdzie 3-4 razy i beda znowu leciec iskry w lozku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Nessaja Emilia bardzo sympatyczne imie :-) a do tego kwietnia, maja zeby sobie czas umilic moze jakiegos zwierzaka spraw? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
Czy moge sie do was dolaczyc strama sie o maluszka juz 4 cykle 2 dni temu dostalam okres kolejne rozczarowanie teraz zaczne 5 cykl stran biore clothybegyt)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Beatka 26 pewnie ze możesz- napisz coś o sobie i wklej sie do naszej tabeleczki staraczek:) Nessaja- pieknie imie EMILKA- zawsze mi sie podobało:) Bedzie dobrze juz zobaczysz:) Alaaa66 skoro dalej nie ma @ to szansa wzrasta:) Marta86100 bedzie dobrze- bierzemy sie do roboty:) MackowaZona co tam u Ciebie?:) starania trwaja pełną parą:)? gdzie nasza bejbe27 jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
majowa ................27...............1cs........................ .. usmiech.gif Fiona................... 25...............3cs........................... usmiech.gif rozusPL................21...............4cs.............. . ........... usmiech.gif taka oto ja.............24...............2cs......................... . usmiech.gif Giubelli.................27...............9cs............ .1 dz......... usmiech.gif nessaja_...............21...............2cs............ 1 dz......... usmiech.gif PauliśC.................22..............15cs........... 1 dz......... usmiech.gif motynka................24..............2cs............... .............. usmiech.gif ŻoneczkaKrk.........25...............3cs............... ........... usmiech.gif JovankaJo.............29...............3cs.............1 dz........ usmiech.gif bejbe27.................27...............18cs........... ............... usmiech.gif Angelusdominus ...23 ..............3cs............4 dz......... usmiech.gif smerfetka9............19...............1cs.............. . ......... ..@16.10 Kajakaja12345.......25...............26cs..........1 dz .........@26.10 Goofcia.................22...............4cs........... .1 dz..........@24.12 paulinka121989......24..............6cs............ 1 dz .........@30.11 Maleńka Q............26...............15cs............2 dz..........@05.12 kotek1985.............28...............2cs............... . . ..........@? karolaa24..............25...............36cs............. .. . .........@21.12 eska 22.................22...............13cs...........1 dz..........@25.12 Alaaa66.................27................8cs............ 1dz...........@27.12. MaćkowaŻona........27..............12 cs..........1 dz..........@10.01.2014 Agniesia 88............25...............2cs............1dz....... ..@ 10.01.2014 .Eweelka................31................6cs........... 2 dz..........@15.01.2014 Stymulowana........27...............15cs...........1 dz...........@ 17.01 marta86100...........27...............72cs........... . ...............@23.01 izulinka7................23...............10cs......... .1 dz...........@25.01 Nokollla...........23...............1cs........... . ...............@31.12 beatka26 26 4cs @27.12.2013 Dołaczyłam do tabelki a wiec jestem dokladnie pol roku po slubie dzis nasza rocznica:) staram sie zmezem od 4 cykli (odstawilam tabletki na poczatku wrzesnia) ale dopiero teraz przy 4 cyklu powrocila owulka no ale neistety nie udalo sie okres dostalam 3 dni temu a test rowniez byl negatywny. Ogolnie narazie wszystko jest ok jakies 2 tygodnie temu bylam na wizycie u mojej ginki , mialam robiony w 22 dc progesteron ktory jest juz wysoki tak jak nalerzy licze po cichutku ze styczen bedzie tym szczesliwym miesiacem zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zatem kiedy spodziewasz sie kolejnej @ do której tu odliczamy:)? majowa ................27...............1cs........................ .. usmiech.gif Fiona................... 25...............3cs........................... usmiech.gif rozusPL................21...............4cs.............. . ........... usmiech.gif taka oto ja.............24...............2cs......................... . usmiech.gif Giubelli.................27...............9cs............ .1 dz......... usmiech.gif nessaja_...............21...............2cs............ 1 dz......... usmiech.gif PauliśC.................22..............15cs........... 1 dz......... usmiech.gif motynka................24..............2cs............... .............. usmiech.gif ŻoneczkaKrk.........25...............3cs............... ........... usmiech.gif JovankaJo.............29...............3cs.............1 dz........ usmiech.gif bejbe27.................27...............18cs........... ............... usmiech.gif Angelusdominus ...23 ..............3cs............4 dz......... usmiech.gif smerfetka9............19...............1cs.............. . ......... ..@16.10 Kajakaja12345.......25...............26cs..........1 dz .........@26.10 Goofcia.................22...............4cs........... .1 dz..........@24.12 paulinka121989......24..............6cs............ 1 dz .........@30.11 Maleńka Q............26...............15cs............2 dz..........@05.12 kotek1985.............28...............2cs............... . . ..........@? karolaa24..............25...............36cs............. .. . .........@21.12 eska 22.................22...............13cs...........1 dz..........@25.12 Alaaa66.................27................8cs............ 1dz...........@27.12. MaćkowaŻona........27..............12 cs..........1 dz..........@10.01.2014 Agniesia 88............25...............2cs............1dz....... ..@ 10.01.2014 .Eweelka................31................6cs........... 2 dz..........@15.01.2014 Stymulowana........27...............15cs...........1 dz...........@ 17.01 marta86100...........27...............72cs........... . ...............@23.01 izulinka7................23...............10cs......... .1 dz...........@25.01 Nokollla...........23...............1cs........... . ...........................@31.12 beatka26 .............26................. 4cs.............1dz......... @27.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Dziewczyny @dalej nie ma ale negatyw wyszedł i ja czuję że przyjdzie lada moment :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
wychodzi ze kolejny okres 26 stycznia ( oby tym razem nie nadszedl):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×