Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Hej kochane!! U mnie choroby ciąg dalszy, za nic nie chce mi przejść :( nessaja Emilka bardzo ładne imię :) No właśnie dziewczyny jakie są wasze propozycje na imiona? Zarówno dla chłopca jak i dziewczynki? Tak myślę cały czas nad imieniem i nie mogę się zdecydować na żadne. Wiem że mam jeszcze trochę czasu :) Dla dziewczynki mam już wybrane :) ale cały czas myślę że bedzie chłopak :) Mam jakieś takie przeczucie, no i prawie żadnych pomysłów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Beatka witaj :) Alaa hiham sie pod nosem bo idzie do Ciebie ta @ idzie i dojsc nie moze. I mam nadzieje ze nie dojdzie :) Ewelka u mnie staran jako takich brak, wlasciwie to na @ czekam niecierpliwie ;) Ziolka wczoraj wymieszalam, po kuchni fruwaly jak szalone :-) czekam kiedy bede mogla zaczac je pic.a u Ciebie jak? :) Paulis rety kochana mleko, miodek i czosnek nie dzialaja? Zadne domowe sposoby nie poprawiaja samopoczucia? Jakie imie dla dziewczynki wybralas? Mi sie podoba Maja i Basia. A dla chlopca Szymon albo Franciszek. Bejbe, Angelus, Giubelli, Eska, Majowa jak u Was? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nijak:) tzn. odliczam do najbliższego okresu ktory wg mnie chyba jakos 12.01 ma byc:) poza tym kuruuje sie non stop przeziebiona z katarem, wiec pije gripexy :) teraz moge ile wlezie brac czegokolwiek:) za 4 dni ide do mojej ginek zobacze co mi mówie i kiedy moge startować:):) wiec czekam na tą wizyte z niecierpliwością:) Alaaa tak czeka ze sie pewnie niedoczeka:) a no zobaczysz:D:D: ja CI to mówię:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to uaktualniamy:) majowa ................27...............1cs........................ .. usmiech.gif Fiona................... 25...............3cs........................... usmiech.gif rozusPL................21...............4cs.............. . ........... usmiech.gif taka oto ja.............24...............2cs......................... . usmiech.gif Giubelli.................27...............9cs............ .1 dz......... usmiech.gif nessaja_...............21...............2cs............ 1 dz......... usmiech.gif PauliśC.................22..............15cs........... 1 dz......... usmiech.gif motynka................24..............2cs............... .............. usmiech.gif ŻoneczkaKrk.........25...............3cs............... ........... usmiech.gif JovankaJo.............29...............3cs.............1 dz........ usmiech.gif bejbe27.................27...............18cs........... ............... usmiech.gif Angelusdominus ...23 ..............3cs............4 dz......... usmiech.gif smerfetka9............19...............1cs.............. . ......... ..@16.10 Kajakaja12345.......25...............26cs..........1 dz .........@26.10 Goofcia.................22...............4cs........... .1 dz..........@24.12 paulinka121989......24..............6cs............ 1 dz .........@30.11 Maleńka Q............26...............15cs............2 dz..........@05.12 kotek1985.............28...............2cs............... . . ..........@? karolaa24..............25...............36cs............. .. . .........@21.12 eska 22.................22...............13cs...........1 dz..........@25.12 Alaaa66.................27................8cs............ 1dz...........@27.12. MaćkowaŻona........27..............12 cs..........1 dz..........@10.01.2014 Agniesia 88............25...............2cs............1dz....... ..@ 10.01.2014 .Eweelka................31................6cs........... 2 dz..........@12.01.2014 Stymulowana........27...............15cs...........1 dz...........@ 17.01 marta86100...........27...............72cs........... . ...............@23.01 izulinka7................23...............10cs......... .1 dz...........@25.01 Nokollla...........23...............1cs........... . ...........................@31.12 beatka26 .............26................. 4cs.............1dz......... @26.01.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nasze dziewczynki kochane dostały @czy moze 2 kreski i nic nie piszą? halooo Goofcia.................22...............4cs........... .1 dz..........@24.12 paulinka121989......24..............6cs............ 1 dz .........@30.11 Maleńka Q............26...............15cs............2 dz..........@05.12 karolaa24..............25...............36cs............. .. . .........@21.12 eska 22.................22...............13cs...........1 dz..........@25.12 NIc nie piszą a trzeby by to coś UAKTUALNIĆ może:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Mackowa wiem wiem ale ja to czuje po kościach hehe oczywiście cieszył abym się jak nienormalna.... Mój też się że mnie śmieje bo ja czuję się jakby lada moment miała być piersi bolą mnie nie do opisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Eweelka co do Ali to ja tez tak mysle :-) czeka i czeka, czuje ze @ lada moment, ten moment trwa juz kolejny dzien i jeszcze potrwa kilka miesiecy, trzymam za to kciuki :-) A co do Ciebie to mam nadzieje ze lekarz da Wam zielone swiatlo i bedziecie mogli zaczac starania :) Dziewczynki a o pasku św. Dominika slyszalyscie? Ma moze ktoras z Was? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaćkowaŻona nie słyszałam o tym pasku ale o ile doczytałam to jakiś pasek płodności:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Mackowa fajnie by było ale dziś też jedną kreska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Alaa ale i @ brak :-) brzuch boli? Temperature mierzylas? :) jakiekolwiek objawy @? My Ci z Ewelka dzieciatko prognozujemy :-) Eweelciu sw. Dominik to patron kobiet spodziewajacych sie dziecka i malzenstw starajacych sie o potomstwo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dziewczyny koniec. Koniec ze zwiazkiem, przeprowadzka, tym bardziej z dzieckiem. Tak wgl to wesolych swiat bo wczesniej nie mialam czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
A co do paska: Pasek św. Dominika nie jest talizmanem i nie jest przedmiotem magicznym! Jest tylko wezwaniem małżonków do usilnej i ufnej modlitwy o upragnione potomstwo za wstawiennictwem tego świętego. Sam pasek, kawek bawełnianej tasiemki z nadrukiem krótkiej modlitwy do św. Dominika, oraz pełen zestaw modlitw w tej intencji można otrzymać od mniszek dominikańskich z Gródka w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nokollla
Też nie słyszałam o tym pasku. Co do imion to podoba mi się Mikołaj (niestety zajęte przez małego kuzyna ) i Julia dla dziewczynki albo Maja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Smerfetka kochana co sie stalo? Sciskam Cie mocno :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet ktory podobno mnie kocha....byl u mnie od srody wieczorem.Mowilam mu wczesniej ze 4 stycznia mam egzaminy i najlepiej by bylo zostac u mnie do sylwestra.To dzisiaj o 13 wyjechal ode mnie do domu bo umowil sie na domowke. Jakby nie mogl wziac glupiego dnia wolnego. Jeszcze mu powiedzialam zeby zostal godzine.A on powiedzial zebym podala mu chociaz jeden sensowny powod zeby zostal. Zamurowalo mnie.To chyba ja powinnam byc tym powodem. 19 stycznia mialam do niego jechac i juz zostac a teraz.... Czekam az wroci do domu i o wszystkim mu powiem.Ze to koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaulisC nie chce Cie starszyc, sugerowac czy cos, ale ja jestem teraz poprostu przewrazliwiona, lecz sie czym mozesz albo idz do lekarza. Nie lekcewaz nawet glupiego kataru, mi w szpitalu dwoch ginekologow powiedzialo w tym moj, ze kazda nawet drobna infekcja moze byc zagrozeniem ale nie musi, ale lepiej dmuchac na zimne niz zalowac po szkodzie. U mnie zaczelo sie nie duzym katarem, pozniej troche gardlo az wkoncu powiekszone migdaly i wezly chlonne spowodowaly ze poszlam do lekarza ktory dal mi L4, czyli od 17 grudnia, leczylam sie naturalnie nadal, ale mialam przepisany antybiotyk ktory mialam zaczac brac jesli po dwoch dniach by sie nic nie poprawilo, a ze przestaly migdalki bolec nie bralam bo sie balam o dzidzie. I od 19 grudnia dzidzi serduszko juz nie bilo, lekarze twierdza ze tu prawdobodobnie byla wada tak jak wczesniej pisalam. Nie wiem czy to przeziebienie akurat mialo wplyw na to, ale sadze ze nie bylo to tak bez znaczenia. Wielkim minusem jest to ze nie ma duzego pola do popisu o leczenie lekami w ciazy, takze trzeba bardzo uwazac zeby sie nie przeziebic. Takze duzo wypoczywaj, lecz sie czym mozesz a jesli nic nie zacznie ustepowac naprawde idz do lekarza. Zobaczymy jakie wyniki wyjda z badania histopatologicznego, jesli wyjdzie ze przyczyna byla infekcja wirusowa albo tez na to wplynela to nie daruje sobie chyba tego antybiotyku ktory tak czy siak mam teraz przepisany po wyjsciu ze szpitala.. zastanawiam sie tylko po co mi go ginekolog przepisal w dniu wyjscia ze szpitala (jest on bezpieczny podobno dla kobiet w ciazy) czy to ma zwiazek z tym stanem zapalnym w moim bardzo obolalym podwoziu, czy raczej przepisane mam to na te przeziebienie ktore do tej pory mi nie przeszlo a moze te przeziebienie to byla reakcja organizmu na martwe dziecko w moim ciele? Bo wczesniej lekarz ogolny przepisal mi go na te powiekszone migdaly i wezly chlonne. Ale czytalam na roznych forach ze amotaks dziewczyny czasem dostawaly po takim zabiegu. Wiec juz sama nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiec czas wkoncu zmienic sie w tabelce co robie z bolem serca :( majowa ................27...............1cs........................ .. usmiech.gif Fiona................... 25...............3cs........................... usmiech.gif rozusPL................21...............4cs.............. . ........... usmiech.gif taka oto ja.............24...............2cs......................... . usmiech.gif Giubelli.................27...............9cs............ .1 dz......... usmiech.gif PauliśC.................22..............15cs........... 1 dz......... usmiech.gif motynka................24..............2cs............... .............. usmiech.gif ŻoneczkaKrk.........25...............3cs............... ........... usmiech.gif JovankaJo.............29...............3cs.............1 dz........ usmiech.gif bejbe27.................27...............18cs........... ............... usmiech.gif Angelusdominus ...23 ..............3cs............4 dz......... usmiech.gif smerfetka9............19...............1cs.............. . ......... ..@16.10 Kajakaja12345.......25...............26cs..........1 dz .........@26.10 Goofcia.................22...............4cs........... .1 dz..........@24.12 paulinka121989......24..............6cs............ 1 dz .........@30.11 Maleńka Q............26...............15cs............2 dz..........@05.12 kotek1985.............28...............2cs............... . . ..........@? karolaa24..............25...............36cs............. .. . .........@21.12 eska 22.................22...............13cs...........1 dz..........@25.12 Alaaa66.................27................8cs............ 1dz...........@27.12. MaćkowaŻona........27..............12 cs..........1 dz..........@10.01.2014 Agniesia 88............25...............2cs............1dz....... ..@ 10.01.2014 .Eweelka................31................6cs........... 2 dz..........@15.01.2014 Stymulowana........27...............15cs...........1 dz...........@ 17.01 marta86100...........27...............72cs........... . ...............@23.01 izulinka7................23...............10cs......... .1 dz...........@25.01 Nokollla...........23...............1cs........... . ...........................@31.12 beatka26 .............26................. 4cs.............1dz......... @27.12 nessaja............21.................3cs...................................@ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Smerfecia uu to faktycznie nie ciekawa sytuacja. Ja na Twoim miejscu tez bym sie z nim rozstala skoro nie chce spedzac czasu z Toba tylko woli towarzystwo swoich znajomych. Jak straci Cie to moze wkoncu doceni skarb ktory mial. Jestes silna, mloda kobieta i jeszcze znajdziesz faceta dla ktorego bedziesz najwazniejsza :* Paulis Nessaja ma racje, to przeziebienie juz sie jakis czas ciagnie wiec moze lec do lekarza moze cos podpowie, szczegolnie ze teraz wirusowka jakas panuje. Nessaja nie mozesz miec do siebie pretensji ze lekow nie bralas, chcialas jak najlepiej dla malenstwa. Nie wiadomo jaki wplyw mialby antybiotyk na Emilke. Widocznie tak juz musialo byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby mowil ze nie moze wziac wolnego bo ma duzo pracy..Ale.. :( Nic juz nie wiem :( 2 lata prawie razem jestesmy :( Nie wiem czy spotkam znow kogos takiego na swojej drodze komu bede mogla o wszystkim powiedziec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa wiem ze nie powinnam sie obwiniac, ale mimo wszystko nachodza mnie takie mysli a co by bylo gdybym wziela, czy by serduszko nadal bilo itd. Zawsze kobieta chce dobrze, nigdy nie wiadomo co zaszkodzi bardziej, czy brak lekow czy ich branie. Teraz wiem ze w nastepnej ciazy bede bardziej "panikowac" z kazdym katarem, czy bolem brzucha i od razu leciec czy dzwonic do lekarza i bedzie mial mnie juz dosc, ale bedzie musial sie przyzwyczaic ;) Smerfetka jesli nie udalo mu sie zalatwic wolnego to dlaczego idzie na domowke? kochana mi tu cos nie gra, czy nie podejrzewasz ze jest tam umowiony z kims szczegolnym? nie chce sugerowac ale przemysl sobie jego zachowanie i te wszystkie sytuacje ktore nam tu opisywalas bo nie wyglada to ciekawie. Moze jemu nie zalezy tak jak Tobie, czasem lepiej jest z czegos zrezygnowac niz sie meczyc kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Powiedzieć o wszystkim możesz nam ;) Zastanów się czy warto zostać z nim z sentymentu? Smerfetko z tego co pisałaś on taki niezdecydowany jest/był. Dziecko chciał ale nie chciał (przynajmniej ja tak zrozumiałam kiedyś jeden z Twoich wpisów). Ogranicza Cie, zabrania spotykać sie ze znajomymi... Który już raz przez niego cierpisz i żyjesz w takiej niepewności czy warto z nim zostać? Trzymam za Ciebie kciuki i wierze że podejmiesz słuszną decyzje! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Nessaja mam nadzieje że wyniki badania będą świadczyły o tym że Twoja choroba nie miała wpływu na to że serduszko Emilki przestało bić. Nie będziesz się przynajmniej tym aż tak zadręczać. A następnej ciąży życze Ci jak najszybciej i obyś nie miała powodów do panikowania. Czas zleci szybko i zanim się obejrzysz zaczniecie znowu starania :) ... Smerfetka o widzisz, nie tylko ja mam podejrzecia co do Twojego BF (byłego faceta?!). Wiesz jak to mówią, tego kwiata to pół świata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko ja też myśle podobnie, nie tak sie zachowuje facet któremu zależy na kobiecie, zamiast isc na domówke powienien ten czas spędzic z Tobą.... Oczywiscie zrobisz jak będziesz uważała ale czy taki facet jest odpowiedni na ojca dla Twójego dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nessesja wiem że nam, którzy nie przeszliśmy tego co ty łatwo jest się mądrzyć ale ABSOLUTNIE nie wolno ci teraz w jakikolwiek sposób obwiniać siebie czy mieć do siebie jakies pretensje. To jest chyba najgorsze co możesz teraz zrobić :( zafiksujesz się kochana, a nie ułatwi ci to następnej ciąży. Powiedz sobie jasno, że zrobiłaś co tylko mogłaś aby szczęśliwie tę ciążę donosić, gdybyś wiedziała więcej lub byś mogła zrobić więcej to bys tak zrobiła - to oczywiste. Nie myśl tak w ten sposób, naprawdę. Emilka śliczne imię :) ja marzę po cichu o synku Maciejku :) to wiemy już od lat, od kiedy dawno temu zaczeliśmy żartować że będziemy ze sobą długo i że będziemy mieć dzieci - Maciuś musi być i koniec :) a co do dziewczynki to mi strasznie się podoba Antosia :) ale pełne Antonia mojemu K. okropnie nie podoba się, więc chodzi mi po głowie Maja właśnie, ale też Gabrysia :) ale co do dziewczynki to wyjdzie jak już będzie potrzeba się z tym zmierzyć :) My dziś właśnie obchodzimy 6 rocznicę spotykania się, nie celebrujemy jakoś specjalnie dziś, bo w pracy byłam :) na sylwestra i nowy rok w góry jedziemy więc sobie odbijemy :) a dziś zakończyłam @ więc poszalejemy sobie ot tak na zaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nawet glupia bilet kupilam jakas godzine temu zeby moze jechac i spedzic tego sylwestra razem :( Ale nie wiem co robic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko, ja bym strzeliła focha i nie odezwala sie pierwsza ani nie pojechała, poczekałabym na jego ruch, jak będzie mu zależało to sie odezwie, zadzwoni, przyjedzie, zainteresuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed wyjazdem w domu chcial zebym sie przytulila, ale ja nie mialam ochoty :( Odprowadzilam go do samochodu, pozegnal sie z moim bratem, jego szwagrem a do mnie nawet nie podszedl :( Napisalam mu tylko potem zeby dal znac co jakis czas gdzie jest itp i zeby ostroznie jechal. Ok 2 godzin temu zadzwonil.Zapytal co robie, ze jest w lodzi i jedzie dalej.Na tym sie skonczylo :( Strzele focha i co..Za 3 tygodnie przeprowadzka miala byc... Nic juz nie wiem :( Nie wiem czy mu zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulinka dziekuje kochana. Pojawia sie we mnie coraz wiecej optymizmu i oby juz tak zostalo, staram sie myslec pozytywnie. Maz dzis musial jechac do pracy na zastepstwo bo nie bylo ludzi, a ja ANI razu nie zaplakalam mimo tego ze mam wlaczona eske i nie raz byla dobijajaca muzyka. Bylo mi smutno z poczatku jak pojechal ale teraz wrecz mam w miare dobry humor ze wzgledu na moje postanowienie. Otoz moje drogie postanowilam sobie ze wykorzystam ten czas maksymalnie na przygotowanie siebie pod kazdym wzgledem - pojde do dentysty wyleczyc wszystkie zeby mimo ze pewnie maz bedzie musial mnie tam sila zaciagnal i przywiazac zebym nie uciekla ;) porobie badania, pojde do dermatologa bo juz wybieram sie jakis spory kawal czasu ze wzgledu na mala "dziurke" na policzku i strasznie sucha skore pomimo nawilzania. Skonsultuje moj chyba robiacy sie zylak, z drugiej strony to jest straszne ze w tym wieku takie rzeczy wychodza.. Zaczne sie zdrowo odzywiac by na samym stracie mialo wszystko co najlepsze. I uwaga, moje najwieksze postanowienie - porobie WSZEDZIE porzadki, cale mieszkanie bedzie blyszczec :) Zaczelabym juz dzis sprzatac ten bajzel, bo przed swietami nie mialam sily nic zrobic, ba, po remoncie bylo jedynie posprzatane na szybko a nie tak jak bym tego chciala wiec mam pole do popisu, ale jeszcze musze poczekac bo dzis mocniej znowu krwawie i strasznie bolesne skurcze mam momentami, macica wkoncu otrzezwiala ze jest pusta i moze sie obkurczyc. Ile kobieta musi sie nacierpiec by wkoncu byc szczesliwa matka to jest niemozliwe. Chce wrocic jak najszybciej do normalnosci i zaczac sie starac. Czuje sie gotowa na starania i otwarta na nowa ciaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masakra to przeziębienie mnie wykończy. Tak mnie teraz boli ucha ze chyba umre do rana:(( POMOCYYYY jak dożyje rana to ide do lekarza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×