Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Dziewczyny mam pytanie... Do jakiego lekarza wysłać męża żeby sprawdził czy u niego wszystko działa jak należy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) * Gościu ktory pisałeś do nas o 11.04. Jeśli chodzi o bóle podbrzusza to ciezko stwierdzić co mogły oznaczać :( Mnie podbrzusze boli tylko w dzien @. W miedzy czasie w całym cyklu bola mnie lub ciągną jajniki. Musisz obserwować swoje ciało i dokładnie w każdym cyklu sprawdzać kiedy boli Cie podbrzusze (którego dnia cyklu), czy miewasz bóle jajników itd. Jeśli chodzi o plemniki to nie wiem czy aż 4 dni wytrzymają. Zależy to od wielu czynników, np.czy śluz jest odpowiedni do tego aby długo mogły pożyć :) Czy armia Twojego meza (chłopak) jest silna czy słaba itd. Jeśli słaba to moga zginąć nawet po paru godzinach :( Naprawde ciezko of potwierdzic na Twoje pytania!!!! Ale trzymam kciuki zeby "chłopaki" wytrzymali i zeby pojawiła sie fasoleczka :) * Brzoskwinka wiedziałam ze nie jestes samolubna i podzielisz sie dzis słońcem :) Po południu troszke u mnie wyjrzalo :) Ale deszczu to ja Ci nie wysyłałam bo u mnie nie padało wiec nie miałam jak Ci go przesłać :) * Goofcia fajnie ze sie odezwalas :) No pogoda i u mnie nie ciekawa była :( Co prawda koło południa słoneczko wyjrzalo ale szybko sie schowalo i tak pare razy ale szału nie było :( Ciesze sie ze juz tylko delikatne, brązowe plamienia masz :) I trzymam kciuki zeby zniknęły i juz wiecej sie nie pojawiały :) * ZoneczkaKrK super ze prawie juz nie ma krwawienia i ze wszystko w srodeczku jest okay :) Zaciskam mozna kciuki zeby Twoje przypuszczenia sie sprawdziły :) :) * Dziewczyny ja tez nie cierpię dentysty :( Do mnie tez nikt nie podchodzi bez znieczulenia :) Ja tez głupie plombowanie musze mieć ze znieczuleniem :) :) Inaczej nie wytrzymam i zwieje :) :) *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaasik89 super ze sie do nas przylaczylas :) :) Witamy w gronie staraczek :) :) * Stymulowana :* Ja mysle ze musisz zrobic bete! Mam nadzieje ze jest poprostu jeszcze za wcześnie na test po inseminacji. Poczekaj do 25 tak jak Ci lekarz mówił i odrazu idź na bete. Nie rob testów domowych. Ja nadal trzymam kciuki za fasolkę :) Trzymaj sie kochana :) * Anieczka my mamy ginekologa a mężczyźni urologa :) Chyba ze chcecie mu zbadać tylko nasienie to urolog Wam nie potrzebny :) :) * Matko moje dzieciątko wlasnie płacze ze go ucho boli :( Znowu zapalenie ucha?? :( Nieeeeeeeeeeeee! Tylko nie to :( Idę spac bo juz sobie wyobrażam co bedzie w nocy :( :( Dobrej nocki laseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobrek KOchane Staraczki i CIężaróweczki w ten piękny słoneczny wiosenny dzionek:) Jestem juz w pracy, pogoda za oknem piękna, jakby prawdziwa wiosna, czuć w powietrzu:) Oby juz tak zostało:) jak Wy sie macie? 🌻 iza85 jak przeżyłas noc? jak dzieciątko i jego ucha? płakało w nocy, bolało? 🌻 Stymulowana @ brak to i nadzieja jest, zamiast wierzyc testom zrobiłas BETE i juz:) 🌻 Kaasik89 witaj w gronie osob o tych samych doświadczeniach, też jestem po grudniowym poronieniu i tez narazie nam nie wychodzi:( 🌻 izulinka7 i Goofcia jak sie czuejcie najnowsze ciężaróweczki:) ehhh jak Wam zazdroszcze Kochane:) oczywiscie w poztywnym znaczeniu❤️ 🌻 bejbe jak sie czujesz? 🌻 nessaja co tam u Ciebie? 🌻 Paola1801 jak dzisiaj samopoczucie? 🌻 Maćkowa juz poważnie sie o Ciebie martwie , czy coś sie stało u Ciebie? odezwij sie Kochana !!! 🌻Życze Wszystkim przyjemnego Wiosennego Dzionka:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana taki test może kłamać,pisałam już że mi testy wychodziły negatywne,a poleciałam na bete była 998,13 :) skoro nie ma @ więc napewno cos się tam dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane;) piękna pogoda dzisiaj a ja ie czuje do d**y ostatnio pisałam wam że mnie tqk brzuch i nerki bolą no i wczoraj to samo tylko już z bólu wyłam_( pojechałam do szpitala okazało się że to były skurcze i mam rozwarcie na 1 cm;( dali mi tam jakieś leki skurcze ustały ale bałam boję się strasznie;( jestem w domu ale najlepiej to leżeć a jak coś się będzie działo to do szpitala i mnie kładą;( ech. A wy jak kobietki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
dzien dobry kochane!!!:* ale sie za wami stesknilam! Jejku mam do przeczytania chyba ze 20 stron!! Masakra ale dalyscie czadu!;) moze dzis wieczorem nadrobie :p u mnie ok. Za tydzien @ mezus ostatnio stwierdzil ze lepiejby bylo nie przerywac staran:p a tak w ogole to pamietacie o mnie jeszcze???:) milego wiooosennego dzionka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweelka wiem bo jak czytalam m.in Twoje posty to płakałam do komputera bo moje paskudne wspomnienia wróciły. Ale było minęło, a teraz trzeba działać i się nie poddawać :) Tak wg to mój mąż do mnie ostatnio "co ty tam tak czytasz całymi dniami" (wciągnęłyscie mnie jak nie jedna książka) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motynka
Angelus, ale najadłaś się strachu... Najważniejsze, że wszystko dobrze. :) Odpoczywaj jak najwięcej. 🌼 . taka oto ja, Kamil to śliczne imię. Mój mąż takie nosi. :) No i każdy Kamil którego znam to fajny facet. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motynka
Kaasik89, witaj! 🌻 Czy 89 w Twoim nicku to rocznik urodzenia? Jeśli tak, to jesteśmy w tym samym wieku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek dziewuchy :) :) * Eweelka slonce przeżyłam :) :) Spodziewałam sie ze bedzie gorzej ale Dzieki Bogu było w miarę spokojnie :) 3 razy mi sie budził biedny :( Ale przed snem dałam mu syrop przeciwbólowy :( Przed wyjściem do szkoły tez dostał bo mówił ze go troszke boli :( Czape na uszy założył i poszedł :) Ale co tu sie dziwić jak wczoraj wiało a on z lunchu na dwór w samej bluzie poszedł bo nauczycielce nie chciało sie pojsc po jego bluzę z kapturem i ocieplacz :( Służba zdrowia tutaj jest do kitu i tak samo podejście nauczycieli do dzieci :( Barany i tyle :) Ale dziekuje kochana ze pytałas :) A tak wogole to super ze w tak z******tym humorku jestes :) Zarazasz tym normalnie :) :) :* * A tak wogole to wpadła tu dzis pewna ze z jedna stronę juz napisaliście a tu pare wpisów :) Śpicie jeszcze laseczki czy co? :) * Angelus kochanie oszczedzaj sie!!!! Juz 1 cm rozwarcia? Przecież Ty masz termin na sierpnia? Uwazaj na siebie i maleństwo :) Wiem ze nie uda Ci sie polezec pól dnia z dzieciakami ale postaraj sie wypoczywać jak najwiecej :) * Paulinka pewnie że o Tobie pamiętamy :) :) Cieszy nas bardzo ze sie odezwalam a teraz sie usprawiedliwiaj czemu Cie nie było :) :) * Kasik_85 jak ciśnienie u synka? Poprawiło sie? Moze tylko wczoraj tak było. Daj znac :) * Kaasik89 ja jaz chciałam sie do dziewczyn sie przyłączyć to tez byłam tak wyciągnięta w czytanie ze czasami mi autobusy do pracy uciekały :) Albo kawa druga czekając na mnie :) i jeszcze wiele innych wpadek było :) Ale warto było :) hehe. * Taka oto ja a moze Antos? :) Julian - Julek? Blazej? Wiktor? :) Jak mi sie cos jeszcze przypomni to napisze :) :) Ale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki w ten... paskudny poranek :( Miało być już dziś pięknie, słoneczko, 16 na plusie a tu chmury i wiatr :( Aż nosa się nie chcę wychylać. .. Stmulowana dziewczyny maja rację jeden test jeszcze wszystkiego nie przekreśla, warto mieć nadzieję :D Główka do góry!! .. Żoneczka ja też trzymam kciuki żeby twoje przeczucie się sprawdziło :) .. Jeśli chodzi o dentystę to ja też boję się jak ognia :P .. iza85 jak maleństwo? bóle przeszły? Zyczę dużo zdrówka! .. angelusdominus moja znajoma też niedawno dostała skurczy i miała rozwarcie, a ma miesiąc do terminu. Poleżała 3 dni w szpitalu dostała kroplówkę i jak narazie jest w domu i wszystko ok, więc głowa do góry i się nie martwić! Będzie dobrze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka oto ja ma jeszcze : Emil, Fabian, Hubert (Hubercik) :), Maksymilian (Maks), Szymon. No to chyba tyle :) Ale Ci w głowie namieszlam :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulis kochana przeżyliśmy :) Mysle ze juz go mniej boli. Modlę sie zeby to nie było zapalenie. Ja mam dzis słoneczko ale wiatr dmucha :(Jak zawieje to czasami z ziemi człowieka podrywa :) Moze sobie dzis polatam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka oto ja tez uwazam, ze Kamil to fajne imię dla fajnego chłopaka :) mój M tez jest zresztą Kamil ... Moim faworytem jednak jest Filip i Aleksander ( Olek, Olo ) Motynka wszystko się zgadza, jesteśmy z tego samego rocznika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa kurka a co z Tobą????? Laj Ty z nami nie piszesz??? Odezwij sie bo zaczynamy sie martwić :( Haloooooo!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ... Widze ze zadna o mnie nie pamieta ;( nie było mnie troszke u was bo niestety miałam jelitowke i nie bylam w stanie reki podniesc ale juz przeszło :) ufffff musze was nadrobic wiec dzis w pracy nie bede sie nudziła pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinka pewnie ze pamietamy!;* Eweelka dzieki ale beznadziejnie. Moja mama poklocila sie ze swoim i odejsc chce z mieszkaniani bedzie szukac pokoju. Masakra nie moge sobie poradzid. Jestem bezradna. O forum nawet zapomnialam.. Dzieki ze jestescie. Ogolnie czuje sie nie potrzebna. Czesto ze swoim sie kluce ale to zachowuje tylko dla siebie zawsze. Milego dnia.. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta kochana nie martw sie :) Ja pewnego razu tez zniknęłam z forum na chyba 2 dni i tez nikt o mnie nie wspomniał :( :( Ale ze jestem z tych upierdliwych to sie sama odezwalam i siła rzeczy wprosilam sie znowu na forum :) :) Sorki kochana ale jest tu tyle dziewczyn ze jak któraś nie pisze to naprawdę sie zapomina :( Niestety :( Ale super ze juz wrocilas i upominają sie o zwracanie uwagi na siebie :D Dobrze ze juz sie wyleczylas :( Biedna :( * Paola Ty jestes nam potrzebna :) :) Głowa do gory slonce :) Po burzy zawsze wychodzi slonce :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski no i w końcu u mnie słońce wyjrzało już nie mogłam się doczekać mały wstanie to od razu lecimy na plac zabaw musze jakoś się odstresować bo już mnie szał w tym domu chwyta. zapaści idzie dostać ja się nie nadaję do mieszkania na gromadzie a rodzonego brata to jak bym czymś ciężkim w łeb jebła to v=by się nogami nakrył fantasta pierdzielony.... no ok już dość marudzenia stymulowana leć na tą bete bo mnie skręca z ciekawości normalnie. przecież test też może kłamać a zapomoiałaś już jak to fiona rozkładała te badziewia na częśc****erwsze bo gdyby nie jej ciekawość to by nawet nie wiedziała że jest w ciąży no toć póki @ brak to my mocno 3mamy za ciebie kciuki:-). a wogóle to ja widze ze mamuśki nam pouciekały z forum. jeszcze troszkie i czas na mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie taka paskudna pogoda że nosa się za drzwi nie chce wystawiać :) Tak o to ja zazdroszcze słoneczka :) tez bym wyszła sobie ,ale w taka pogodę to nie bardzo :) IZA masz 100% rację z tym że jest nas tu bardzo dużo i nie sposób wszystkich spamiętać :) Paola trzymaj się tam jakoś :* 🌼 jak dzisiaj ćwiczyłam dołożyłam sobie serię na brzuch i moje jajniki i macica zaprotestowały stanowczo :) zaczęło mnie tam w środku ciągnąć,rwać kłuc itp :) chyba brzuszki beda musiały poczekać na okres po ciąży :) jak się tej ciązy wgl doczekam :) miłego dnia dziewuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Przepraszam bardzo - ja o Tobie marta pamiętałam! Foch! ;) Z przytupem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli Liwia99 to Smerfetka, to jest w ciąży.Bo widziałam jak się na forum chwaliła.Tutaj pewnie tego nie powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro to ta sama osoba to moze i nam napisze. Ale wspolczuje jej. Bo ch...owo rozstac sie z kims po takich przebojach i byc w ciazy. Masakra. O by nie byla tak bedzie dla niej lepiej. :-) Dzieki dziewczyny:* wierze ze bedzie dobrze.. przez takie rzeczy czasem wszystko traci sens:/:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ona pierwsza i nie ostatnia.Aż mnie zżera ciekawość czy faktycznie to ona i czy jest w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liwia nie pisała o żadnej ciąży.piszę też na tym drugim wątku czekające na pozytywny test ciązowy,liwia tez tam jest i nic takiego nie pisała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja widziałam, że kilka dni temu pisała o ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovanka nadrabiam zaleglosci i musze zwrucic honor i blagac o wybaczenie z powodu oskarzen :) Zeczywiscie pamietalas :* My sie pogodzilismy ale wyjdzie w praniu co dalej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×