Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Alaaa ja tez staram się już 13 cykl o 1 dziecko,ale nie poddaję się :) musimy byc zdeterminowane i walczyc :) zobaczysz jutro przyjdzie nowy dzień i poczujesz sie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo mi przykro że @ poprzychodziły, całym sercem was rozumiem ❤️ ale pamiętajcie, że trzeba wierzyć, ja swoja niespodziankę dostałam kiedy miałam chyba największego doła od kiedy zaczeliśmy sie starać, było mi bardzo źle, czułam się oszukana przez los chyba i w ogóle strasznie pokrzywdzona i właśnie wtedy @ nie przyszła a fasolinka sie pokazała - kiedy całkowicie się tego nie spodziewałam :) my kobiety jestesmy silne i czasem musimy poczekać dłużej na cud - dlaczego ?? - tego nie wiem, ale wiem teraz że wierzyć trzeba ! nawet jak się traci nadzieję ! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUŚKI 🌼 Majowa************** 27********18.01.2014*******Marcelinka Fiona************** 25 ***********07.03.2014******** Wiktoria CIĘŻARÓWKI Taka oto ja ************24*********2cs ********2dz*********tp 25.03.2014 Giubelli ****************27 ********9cs ****** 1dz ********tp 04.07.2014 motynka ***************24*********2cs ****************** tp 23.07.2014 JovankaJo **************29 ******* 3cs ******* 1dz ******* tp 23.07.2014 PauliśC*************** 22 ********15cs ********1 dz ******* tp 30.07.2014 Angelusdominus *******23 ********3cs ******* 4dz*********tp 08.08.2014 RozusPL **************21*********4cs ***************** usmiech.gif bejbe27 ****************27 ****** 18cs ****************** tp 16.08.2014 Goofcia____________22_______6 cs______1dz____ 06.11.2014 Izulinka7___________23_______13 cs_____1dz______16.11.2014 AKTUALNE STARACZKI - 2014 🌼 Stymulowana___________28______17 cs______1dz______@13.03.2014 MackowaZona__________27______14 cs______1dz______@14.03.2014 Alaaa66_______________28______10 cs______1dz______@15.03.2014 Pita82____________32________1s________1dz________@16. 03.2014 4 Karolcia15031____XX______1cs______1dz______@21. 03.2014 IZA85_________________28______6 cs_______2dz______@27.03.2014 paulinka121989_________25______9 cs_______1dz______@28.03.2014 nessaja________________21______3 cs_______________@02.04.2014 kasik85_______________28______14 cs______2dz______@03.04.2014 Paola1801_____________22______8 cs_______1dz______@09.04.2014 Eska22_____________22________16cs________1dz_______@12. 04.2014 ŻoneczkaKrk _________25___________ 0 cs _________________ 05.04.2014 marta86100____________28______74 cs______2dz______@14.04.2014 brzoskwinka14__________21________13cs_________1dz_______@ 13.04.2014 Eweelka_______________31______7 cs_______2dz______@17.04.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellooł dziewczynki :-) ale dzis kiepsko spałam.. :\ dlugo nie moglam zasnac i czesto sie budzilam jestem totalnie bez mocy. Stymulowana , Jovanka ide na wizyte 29 ;-) Smerfecia jestes z nami ? czytasz nas? co tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Brzoskwinka ja tak samo jak ty...ale wiary zaczyna powoli brakowac robiliscie juz jakies badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) * Jovanka juz niedługo bedziesz czuła :) Ja zawsze uwielbiałam siedzieć i patrzeć jak mały sie w brzuchu gimnastykowal i z brzucha robiły mi sie fale dunaju :) Cudny widok :) Czekam na Twoje relacje jak juz u Ciebie sie zacznie :) :) * Paola kurde Uwazaj tam na siebie. Drut nie wystarczy! Weź Ty kurna jakis młotek pod ladę se schowaj, obok jakiegos jakies kolka zeby wyrazie w łeb walnąć :) I nazbierać sobie jeszcze pare ciężkich rzeczy zeby mieć czym walczyć :) * Eweelka fo ten pory sie nie przejmowalam ale jak sobie pomyślałam ze ja w ciąży przytyje jeszcze to bede wygladała jak słoń :) A przy pierwszej ciąży tak wygladalam :( Dziewczyny doszłam do 95kg :( To była porażka :( I to straszna :( Zrzucilam 30 kg w rok czasu i byłam z siebie dumna ale popuscilam sobie pasa i zaś przytyłam :( Trza sie wziąć za swoją d**ę i przestać tyle zrzec :) :) * Alaa kochana nie smuc sie :( Wiem ze to trudne po raz kolejny sie zawieść ale nie poddawaj sie :) Jestesmy z Tobą i musi sie udać :) Ja o pierwsza dzidzie starałam sie ponad rok czasu :( Wiec tez długo czekalam :( Uda sie kochana :) * Kasik to teraz Uwazaj zebys dywanów nie wciągnęła jak bedziesz odkurzala :D * Brzoskwinka ukradlas moje slonce :( Oddawaj!!!!!!! Hihihi. A rano wstałam, odsłaniam żaluzje i sobie mysle "ciekawe ktora z dziewczyn zaiwanila moje slonce " :D No i teraz juz wiem :) * Wlasnie bejbe wspomniała o smeftetce :) Jak nas smerfecia czytasz to daj znac co u Ciebie? * Goofcia odezwij sie??? :) Jak Ty sie czujesz :) * Miłego dnia laseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja badania robiłam zanim zaczęłam się starać.właściwie my mieliśmy dziecko w planach troche później,chciałam się jeszcze uczyć.ale u mnie była tak syt że zaczęły wyłazić mi rozstepy,mimo tego że nie przytyłam,a ćwiczyłam cały czas więc poszłam do dermatologa,dermatolog kazał mi iść do gina bo podejrzewał zmiany hormonalne.Gin zlecił badania,popatrzyl na moje wykresy ( mierzyłam temperature itp i rysowałam sobie wykresy ) i powiedział że mam bezowulacyjne cykle i prawie wgl nie miałam progesteronu.moje cykle potrafiły mieć 3-4 miesiące.Gin mi powiedział że możemy unormowac troche hormony i da mi tabl. anty żeby to sie z powrotem nie rozregulowało albo mam się starac o dziecko bo potem za kilka lat może byc jeszcze trudniej.a że ja od zawsze marze o dziecko,i instynk macierzyński dawał się we znaki więc odrazu odłożyłam wszystko na bok i staram sie o dziecko :) To juz rok ;/ myslałam zawsze że to jest prostsze ;/ ale wierze że przyjdzie mój czas :) trzeba wierzyc dziewczyny :) Wiara czyni cuda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA kochana musisz troche pocierpieć :) teraz słoneczko jest mojeee :) :* a tak serio to wysłałaś chyba do mnie deszcz com ? bo właśnie się pochmurno zrobiło i zaczyna kropić ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie! Zaczne od tego,ze 3.03 mialam okres, a cykl trwa u mnie 31-32 dni. Wedlug kalkulatorow 20-21.03 powinnam miec jajeczkowanie. Przytulani byly w niedziele czyli 4 dni przed owulacja. W niedziele tez pierwszy dzien byl sluzu plodnego. Jak myslicie czy plemniki moga tyle poczekac? Niestety maz jest tylko na weekendy i blizej owulacji nie ma szansy. Wczoraj i przedwczoraj mialam bole podbrzusza - oznaczaja one owulacje czy to ze sie zbliza? Z gory dziekuje za odp. milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień doberek! Dziś się obudziłam w lepszym humorze :) Wszystkie bóle przeszły i do tego mam tyle energii że mogłabym góry przenosić! :) Więc czas na porządki :) Paola jak pracowałam to mój luby ze względu na to że nie zawsze mógł wychodzić po mnie jak wracałam z popołudniowej zmiany zaopatrzył mnie w gaz pieprzowy :) Na szczęście nie musiałam go użyć, ale uważam że powinien się znaleźć w wyposażeniu torebki każdej kobiety :) Jovanka ja pomalutku zaczynam czuć delikatne ruchy maleństwa, ale jak to moja gin stwierdziła jest prędko, ale za względu że jestem "drobniutka" mogłam już je czuć :P Jeśli chodzi o odchudzanie to w tym temacie wam nie pomogę, bo sama nigdy się nie odchudzałam. Jedna z moich znajomych, która ma lekką nadwagę korzysta z usług dietetyka i powiem wam że od nowego roku widać efekty, a przy tym ta dieta którą ma nie jest jakaś strasznie wymagająca :) Alaa główka do góry! Napewno się uda! Każda z nas miała chwilę załamania, zwątpienia, więc wiemy jak to jest! Kasik to teraz pewnie będziesz każde ze sprzętów testowała :P U mnie też pogoda nie zbyt ładna, jutro ma już być słonaczko, ale za bardzo w to nie wierzę :/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jen gość z 11:05 to ja :) Zalogowałam się, ale chyba mnie coś wylogowało :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PauliśC tez myslalam nad gazem pieprzowym i bede musiala tak zrobic. Nigdy nic nie wiadomo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie zagladam juz do Was tak czesto jak wczesniej.Wgl przestalam wchodzic na forum bo zle mi sie kojarzy. U mnie bez zmian.Siedze w domu i cierpliwie czekam na okres. Odpisuje tylko dlatego ze niektore dziewczyny mi tutaj pomogly, podniosly na duchu wtedy kiedy tego potrzebowalam. Reszcie tez dobrze zycze ale nie darze juz taka sympatia jak wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
To my bez zadnycj badan moj ma isc na badania nasienia widze ze sie zaczyna przejmować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PauliśC ja też czuję już od jakiegoś czasu swojego bąbelka ;-) na poczatku bardzo rzadko czułam w dole po bokach jak by bąbelki delikatne gazowane potem te bąbelki jak by w bańkę pękającą się zmienilo a teraz juz na wysokosci pępka czuję jak by pstryknięcia;-) 3-4 dni temu jak sie polozyłam juz mialam zasypiac poczulam dosc silne pstryknięcie i tak jak by się obruciło w srodku az wzdrygnęłam;-) albo jak sie kichnie to też zaczyna się wiercić :) wogole juz w ciagu dnia coraz czesciej czuje jak coś tam kombinuje maluszek ;-) piękne uczucie❤️ delikatnie odpukuje bąbelkowi wtedy smyram go lub cos mu tam gadam hihi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfecia nie gniefaj siem:* nikt tu na pewno nie chcial źle tak mi sie wydaje...fajnie ze jestes i pisz czesciej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki bejbe ale nie skorzystam.Jesli sie okaze ze to ciaza, bede miec inne obowiazki i priorytety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ale sie u was dzieje ja tylko na chwile bo właśnie d**ę na usg zbieram jej nie mogę się doczekać całą noc mi się śniło i do tego że gin mówi że dziewczynka a przeciez ma byc chłopiec...........zobaczymy za niecałą godzinę:-). a wogóle to właśnie mnie olśniło że zostało mi 6 dni do terminu:-) z @ mam termin na 25 marca z usg na 30 marca. ale ja biore ten wczesniejszy pod uwage bo wiem kiedy sie staralam:-). no a tak wogóle co do imion ja jeszcze nie wybrałam a przecież już mi długo nie zostało chcialabym coś prostego ale co??? Dawida już mam teraz myślę nad filipem(m się nie zbyt podoba) darek, dominik kamil.???. doradźcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetka fajnie ze sie odezwalas :) Ale czemu jeszcze testu nie zrobiłaś? Chcesz żebym z ciekawości pomerla :) :D Rob tescik i pisz nam wynik :) Chociaz ja juz wiem ze sa 2 kreski, ale tak dla zwykłej formalności zrób ten test :) Plisssss :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka oto ja Filip!! :D Dominik też bardzo mi się podoba ;-) hm to jak mnie się nie dawno snilo ze moja mam idzie z dziewczynka w wozeczku to bedzie chyba chlopak :D hihi jejciu juz niedlugo utulisz swojego babelka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi to marzy sie coreczka chociaz dla chlopaka mam wybrane imie bo dla dziewczynki to kilka jest :D to juz nie wazne co by bylo. Aby zdrowe. :) Najpierw to ja musze zafasolkowac. Ciekawe co mi testy owu by pokazaly. Bo wg kalendarza powinnam niedlugo miec dni plodne a ja czuje ze chyba juz sie zaczynaja. Nie wiem.. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Brzoskwinka14 bylas w ciazy 2razy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alaaa tak.zaciążyłam dwa razy ale poroniłam. Tak o to ja -Filip :) ! jest piękne :) chociaż Dominik tez bardzo ładne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł :) Kamil ! To imie batdzo mi sie podoba, ja mam juz kamila w rodzinie wiec dla mojej dzidzi odpada, ale imie w deche:) filipkow jest masa niestety, bo imie ladne:) U mnie leje wieje, ciemno buuuuu, na 15 ide do dentysty. Cos mi w brzuchu cmi, takie dziwne uczucie:/ Kurcze ja nie potrafie tak pieknie kazdej odpisac:/ serio notatki by sie przydalo robic podczas czytania heh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
To ja w ogole nie zaszlam:( 26 ma badania 5dni na wyniki....stymulowana chce isc na monitoring owulacji od czrgo mam zaczac kiedy gdzie? podpowiedz cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×