Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

🌻Pita82 ojejku jak to sie stało? a @ u Ciebei dalej brak? To pewnie ciąża:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
Eweelka nie wiem co było tego przyczyną. A @ dalej u mnie brak, ale sądzę, że to ze stresów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pita jak sie teraz czujesz? testujesz? Alaa a jak u Ciebie? nadal brak @? bedziesz testowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pita dzieki ze pytasz;) co u Ciebie ??? Nie dobrze jak zemdlalas:(( jadlas cos kochana zanim to sie stalo? Wiec bralam tabletki przeciwzapalne ale ost nie bralam i dalej bolala glowa. Szczeka strzyka ale nie przeskakuje. Ostatnio masowalam to az zakwasy mam na szyji szczece i policzkach. Pierwszy dzien nie boli nicm przestalam myslec o wszystkim. Wyluzowalam sie na maksa hehe. Staramy sie juz a do dni plodnych jeszcze troche. I juz wyrzucilam z glowy mysli ze staramy sie o dziecko i staram sie aby to byla tylko przyjemnosc. Chce aby udalo sie a takie podejscie to duzy plus. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
W ogóle teraz ostatnio nie najlepiej się czuję, ciągle kręci mi się w głowie. * nesseja nie testuję jeszcze,nie będę się niepotrzebnie nakręcać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
Paola też tak uważam żeby podejść w te dni płodne na luzie i też nie zamierzam teraz myśleć o dziecku, bo jak tydzień temu wyszedł mi test negatywny to złapałam takiego, że powiedziałam sobie koniec z tym nakręcaniem się na ciążę. Cieszę się że Ci się polepszyło i Cię nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
*brzoskwinka14 - :-) chciałabym, ale nie będę się nakręcać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pita tydzien temu to duzo czasu temu. Juz wynik powinien byc wiarygodny wiec testuj kochana. Moja kolezanka przed @ trzy dni i beta negatywna a 3,4dni po @ test sikany pozytywny. Nie czekaj i testuj!;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Tak nesaaja @dalej brak ale nie wiem czy jest sens testować lada moment pewnie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Ok juz sluz czerwonawy wiec czekam az sie rozbuja :( wiedziałam ze tak będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczeta, kobiety, baby......u mnie dalej cisza, (.)(.) Bola raz bardziej raz mniej, ale tak dziwnie bo bola po bokach i troche na dole:/ wczoraj na tancach myslalam ze umre przez nie:p mam Wrazenie jakby wazyly po 100 kg i byly wypelnione betonem - ale to pewnie wszytsko wina lekow. Bejbe z Gliwic jestem kochana, a i wlasnie kiedy bedziemy wiedziec ktoz tam w Twoim brzuszku siedzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pita beta już powinna byc pozytywna :) u mnie już 10 dni po owulacji zaczynała przyrastać i była 26,a testy ciągle negatywne były :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
brzoskwinko owszem zgodzę się z Tobą, że gdybym była w ciąży to beta będzie podwyższona, ale ja nadal przystaje przy swoim, że to nie ciąża. Martwią mnie te zawroty i nawet nie wiecie jaki mi był cholerny wstyd kiedy zemdlałam przy pacjencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pita kurna Ty pracujesz w służbie zdrowia wiec lec do szpitalnego laboratorium i Ci kobietki szybko bete zrobią i bedziesz wiedziała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak, ale oszczedzalam sie, zadyszki nie mialam, tylko spokojne hasanie:) dzisiaj 2 tygodnie po iui, za tydzien mam isc na bete, jednak czas leci A gdzie mackowa? Nadal humor wisielczy:/ halo haloooo Zimno mi:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA ma racje :) Pita no co Ci szkodzi :) jak zrobisz bete i sie okaże że to nie ciąża to bedziemy się dalej martwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Stymulowana powiem ci ze cierpliwa jestes ja bym jiz dawno test robiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też bym tak długo nie wytrzymała :) ja to bym chciała się jak najwcześniej dowiedzieć,żeby odrazu lecieć do lekarza po leki podtrzymujące :) jakoś mi się w tym moim móżdżku tak zakodowało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurka przewalone dopiero dzisiaj 1 dzien @ mam a gdzie tu do dni płodnych jakies 1,5 tyg kurka ile to czekannia zaś, łojejej masakra:( 🌻 Mackowa co tam u Ciebie? @ dalej męczy? 🌻 Pita82 musisz sie przebedać nei tylko po kątem BETA hcg ale normalną morfologie robiłas ostatnio? 🌻 Stymulowana czy Ty już potwierdziłas Nam te 2 kreseczki:-)? robiłas BETE? na co czekasz? jz juz bym tyle nie wytrzymała:) [kwiat[ Alaaa kochana jak tam sytuacja u Ciebie wyglądaa? 🌻 nessaja a jak tam u Ciebie? kiedy Wy starujecie w koncu ustalone z mężusiem:)? ❤️ 🌻 bejbe w koncu to Imie juz wybrane czy jeszcze nie:)>? Jak tu sie nie poddawać jak juz od sierpnia zero dobrych wiesci u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwko biorę leki na podrzanie juz od 2 dnia po iui:) Ewelka nie poddawaj sie. Misi sie przecież udać...może powinniście zaczac jakieś leczenie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana leczenie? po pół roku starań ? wczesniej -tzn 4-lata temu urodziłam 1 córeczkę, a 2 mieechy termu poroniłam 2 ciaże wiec rozpoczac teraz leczenie na niepłodnosc? Nie wiem nie wiem wydaje mi sie ze chyba jeszcze nie czas na to- póki co daje sobie czas do lata jak sie nie uda to wtedy moze zaczne szukac pomocy u specjalistów..... ale tak czy siak załamać sie idze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biorę luteine po owulacji do @,więc to chyba też podtrzymujące sa z tego co wiem :) Ewelka a może idz na monitoring,zobaczyć czy wszystko ok z owulacją,możesz też porozmawiać z lekarzem zeby ci dał po owulacji luteine,ona wspomaga zagnieżdzanie się zarodka i chyba podtrzymuje też ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Dziewczyny nie rozkrecila sie..ale to jeszcze....ide na zumbe po zumbie pewnie chlupnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×