Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Stymulowana ja myślę że to fasolinka się rozpycha :) Alaaa no musisz się z lekarzem umówić,ja chodzę tak od 10 dc co dwa ,trzy dni na usg i podgląda czy pęcherzyki rosną itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana to znak że coś się dzieje ;-) może właśnie fasoleczka robi sobie miejscówkę ;-) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemano Dziewuszki :) U mnie (i pewnie u Izy też :P) pogoda paskuda :P 🌼 U mnie dzisiaj 6 tydzień i 5 dzień :D Jeżeli chodzi o samopoczucie to fajowo jest ale od wczoraj mnie znowu mdli...cały czas mam takie brązowe upławy ale tak znikome że na papierze to czasami nawet nie widać...także jestem narazie spokojna :) 🌼 Stymulowana - nawet nie wiesz jak wszystkie tu trzymamy za Ciebie kciuki!! Juz sie nie moge doczekać aż bete zrobisz :P 🌼 Jeżeli chodzi u mnie o imiona to Filip odpada bo na nazwisko ja mam Filipek...nie wyobrażam sobie Filip Filipek hahahahahaahahahahaha :) chociaż imię bardzo ładne. Ja mam fazę teraz na Stasia :D wiem że staromodne ale jakoś mi się podoba. A! I jeszcze Oskar i Kacper i Adrian hehe. Jeżeli chodzi o dziewczynki to pojęcia zielonego nie mam! 🌼 Dzis kolejny dzień leniuchowania :P z natury jestem osobą żywą i taki raptus także siedzenie na d***e strasznie mnie męczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motynka
Elo, elo! :) Dziewczyny, u Was też taka pogoda pod psem? Od rana non stop mży i siąpi... Aż się nie chce nosa wyściubić na zewnątrz. . Jovanka, ja tam wolałam Roguckiego bez wąsów. Ogólnie nie przepadam za wąsami. Zawsze wydaje mi się, że zbierają się na nich resztki jedzenia i jak patrze na faceta z wąsami, to zaraz wyobrażam sobie, że gdy je jajecznice to jaja mu zostają wkoło ust. Nie wiem skąd mi się to wzięło, ale zawsze myślę o jajecznicy jak widzę wąsy. :D . Myślałam, że będzie więcej marcowych dwukresek, a tu niemal do każdej małpisko przylazło. :( . Stymulowana, daj nam znać jak coś będzie wiadomo, bo ciekawość nas tu pożre. ;) Wszystkie mocno ściskamy kciukasy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motynka
A, właśnie! Jeszcze o imionach miałam napisać. Mnie bardzo podoba się imię Miłosz i prawdopodobnie takie imię będzie nosił nasz Syn. Jest to jedno z niewielu imion, które ma typowo słowiańskie pochodzenie. Kacper kojarzy mi się z małym chłopczykiem rozrabiaką. Może dlatego, że gdy mój Brat był mały kazał tak do siebie mówić, mimo tego, że ma na imię Przemek. :) Podoba mi się też Cyprian. W maju (czyli jeszcze kiedy nawet nie myślałam o staraniach) śniło mi się, że latem w piątek urodziłam pięknego synka o imieniu Cyprian właśnie. :) Staś też ślicznie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny stasiu no zdrobniale ładne imię no ale weźcie stachu stanisław. mó tata tak ma na imię ... nie mó typ o nie... adrian hmmmm mój mąż hehe:-) filip mi się podoba ale mąż nie trawi bo się śmieje filipie filipie podrap mnie po c***e:-). jak dla mnie dominik albo kamil jego typ to daniel darek zobaczymy jeszcze. jestem już po usg maleństwo obecnie waży 2950gram :-). termin według usg 31 według @ 25:-). jeśli nie urodzę do 31 mam się zgłosić do szpitala i będzie cc jak narazie malutki odwrócony już jak do porodu więc kochane proszę trzymać kciuki aby wszystko było za cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala zrób tak jak brzoskwinka radzi, umów sie do lekarza (takiego ktory ma usg dopochowowe), on i tak musi poznać cały Twoj cykl wiec telefon w dłoń i dzwon:) Goofcia to Cie zaskoczę....znam kogoś kto nazywa sie Filip Filipek no i faktycznie troszkę dziwnie to brzmi;) Motynka...jaja wkoło ust....padam hahaha Nie dziękuje za Wasze kciukasy:) trzymajcie dalej:) Maćkowa gdzie Ty? U mnie leje i leje jest 7 stopni a na jutro zapowiadają 20 ciekawe czy cos z tego bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
Motynka do mnie jeszcze @ nie przylazło hehe:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka oto ja - jak sie usmialam z tego filipa hahahhahahhaa dooobreee ;) :D Stymulowana - no to ladnie...filip filipek heheh :) to tak jak Kajetan Kajetanowicz albo Piotr Piotrowski :P Ja siedze i zamulam d**e :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻoneczkaKrk
hej hej. :) zimno w krk!! nos zatkany, kicham, kaszle, wrrr... chciałam się pochwalić, że już prawie nie krwawie, a wczoraj byłam u mojej gin na kontroli. Więc: czyściutko, szyjka zamknięta, podniesiona, jajniki też ok. Mówi że za 2 tyg około powinnam dostać pierwszy okres. a potem jeszcze tylko 2 okresy i do dzieła!! :):) jestem taka przeszczęśliwa jak myślę o tym.. mam jakieś głupie przeczucie że uda się za pierwszym razem... :):) jejku tak mnie roznosi jak myślę o dzieciątku moim drugim :):) *** marta pogodziłaś się już z facetem? *** nessaja_ a Ty kiedy myślisz startować? chyba że już zastartowałaś a chcesz nam niespodzianke zrobić z dwiema kreseczzkami:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻoneczkaKrk
*** taka oto ja - Kamil to"pomocnik kapłana", Filip to"miłośnik koni", Dominik to"należący do Pana", natomiast Dariusz to"podtrzymujący dobro" ..... ja nie wierzyłam w znaczenie imion ale ja miałam mieć albo kamilka albo dominiczka, niestety dzieciątko poszło do Boga. więc jestem za filipkiem lub darusiem:):):) oczywiście nie musisz brać pod uwagę poważnie mojego postu:) tak tylko pobawiłam się znaczeniami. wiem że mateuszek to "dar Boży"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dzisiaj u dentysty ledwo przezyłam jeszcze czeka mnie wizyta 8/04 i mam nadzieje ze to wszystko :( Ogoólnie dzisiaj kiepsko sie czuje po pracy, jakos mi nie dobrze, feee oby to nei wirus jelitowy który wokoł mnie panuje:( masakra;( Maćkowa a CIebie gdzie wcieło:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka jak to ledwo przezylas? Co Ci robił?? Ja mam kurcze jakieś zapalenie w korzeniu i trzeba to robic pod mikroskopem, ale najpierw Rtg a póki co to nie moge i Obym dalej nie mogła. Zaczynam zastanawiać sie czy nie zrobic testu. Rzuciłam okiem w moj kalendarz i raz zdążył mi sie taki długi cykl, 36 dni u to dokładnie rok temu, ale wtedy nie miałam szans na ciaze. W ogóle to w nocy tak mnie bolały (.)(.) ze nie mogłam spac a w dzien juz prawie wcale, chyba zwariuje od tego Wszytskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana to TY testu jeszcze nie robiłas??? na co Kochana czekasz? rób raz dwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żoneczka trzymam kciuki żeby Twoje przeczucie okazało się słuszne :) aby się udało w pierwszym cyklu :) bedzie dobrze:) ewelka ja też nie lubię dentysty :) jak mam iść to umieram ze strachu ;) najgorsze było dla mnie kanałowe ;/ masakra ;/ Stymulowana czuje u Ciebie fasolinkę :) może idz na bete :) dokładniejsza :) oczywiście nie namawiam bo ty cierpliwa bardzo jesteś :) ja bym tak długo nie wytrzymała :) leki na podtrzymanie bierzesz tak ?;) więc nic dzidzi nie grozi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ;) w końcu dobrnełam do końca, bo czytam was od 1str. i czuje jakbym Was znała od lat ;) Mam nadzieje, że przygarniecie mnie do swojego grona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Stymulowana! przekaz nam radosna nowine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaasik89 dołączaj i pisz dużo napisz coś o sobie. Mamy podobne nicki :D 🌼 Stymulowana, ale trzymasz nas w niepewności ;) 🌼 Ja tam lubię dentystę a mam słabe zęby i często go odwiedzam. Miałam kanałowe i inne różne przejścia. mam jeszcze ze dwie wizyty, ale tylko wymiana plomb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Czyli moge isc do mojej gin poprostu nie musze od razu kliniki bezpłodności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana ja tez uwaznie czekam na twoj test :-) mam stresa jakbym to ja czekala w niepewności :-) mam przeczucie ze jest u ciebie fasolka :-) czekamy razem z tobą :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba bedzie kamil stymulowana no weź się kobieto zlituj nad nami bo ja to z natury ciekawska bardzo jestem no i muszę wiedzieć po prostu co do dentysty ja tez mam słabe zęby masakra teraz do końca ciąży dam se spokój ale potem mnie nie ominie ja to nawet do przeglądu nie podchodzę bez znieczulenia the wand.... mnie się nie da dotknąć bez.kanałowe mialam i to nie raz a dentystka już nie pyta nawet czy znieczulenie ona wie a nawet jak mi plomby zakładała bo ząb po kanałaowym się zepsuł to chociaż nerwy już usunięte to ona wiedziala ze ja sobie nie dam nic robić bez znieczulenia. wiecie tak bardzo się ciesze ze już tak krótko mam do porodu. upatrzyłam sobie piękny materiał na pościel dla dzidzi mama miała mi uszyć no ui dzisiaj wyciągneła pościel z łóżeczka którą mam już przygotowane wazie co i chciała zmierzy ć ile mam tego materiału przywieźć. mały jak zobaczył że ona tą kołderkę wyciąga zaczął się drzeć dzidzi dzidzi no i z rączkami na moją mamę baba nie dzidzi dzidzi no byście ze śmiechu się pokładały i nic nie dało że tłumaczyła mu że zaraz to odłoży rozpłakał sie mój łobuziak.:-). oj kocham to moje maleństwo :-). a wogóle to miał dzisiaj nyka i nie chciał w dzień spać płacze krzyczy no mówie zwariuje nagle zrobiła się cisza w niani myślę sobie ide zobaczyć bo to podejrzane ja wchodze a mały pół butli mleka wylał ja wchodze a on butla do góry nogami i mama patrz patrz i sobie trzęsie żeby kapało o zgrozo mam jutro tyle prania przez to że szok i jeszcze ściana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczynam właśnie 3cs po poronieniu, które miałam w listopadzie. W I ciąże zaszłam od razu po odstawieniu tabletek anty a teraz nam nie wychodzi ;/ Stymulowana mam nadzieje, że ten test kłamie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Tez mam nadzieje ze kłamie trzymam za to kciuki a ja walcze z wredna @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×