Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

No, niestety przyszedł. Jadę chyba dziś do lekarza, powiem co i jak, wezmę od niego skierowanie na badania, żeby wszystko porobić i żeby mnie prowadził przez cały cykl. Jak ja żałuję, że nie pojechałam w tym wcześniejszym cyklu 😠 Nie no, dziś nie ma sensu. Po okresie przecież pojadę, żeby zaglądnął w otchłanie i wtedy ewentualnie mi powiedział co i jak mam zrobić. Muszę badania zrobić, w zimie byłam u innego lekarza i mówił że wszystko gra, więc podejrzewam że to hormony, prolaktyna.... do pracy robiłam badanie krwi, tarczycę, było wszystko w porządku więc to powinno być ok. Znalazłam, że zazwyczaj robi się: tsh ft3 ft4 morfologia i mocz ogólne glukoza przeciwciała różyczki toksoplazmoza cytomegalia żółtaczka grupa krwi ciśnienie krwi usg ginekologiczne cytologia Może ma któraś jeszcze jakieś pomysły ? Wypytam lekarza o wszystkie te badania, czy są konieczne czy nie. Ja pieprzę, tak się zdeterminowałam teraz, że bardziej jestem wkurzona niż najarana na tą ciążę. Dobrze, że ten remont teraz mamy to przynajmniej on mi głowę zaprząta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska22
No pewnie badania nie zaszkodza, tylko powiedz ze wiecej starasz sie niz pol roku bo dla nich rok to minimum. Ja chyba teraz tez powiem swojej zebysmy porobily badania, i tak mam nadzieje ze teraz cytologia i z tym zapaleniem wszystko ok i niech szuka jakis rozwiazan zebym jak najszybciej zostala mama. Ale Giubelli dziewczyny zaciazyly w lipcu to my moze w sierpniu, bo by za duzo bylo jak na jeden miesiac:) Jestem z Toba głowa do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chuda16
Czesc niestety przyszla @ i po dzidzi. Będziemy próbować w tym miesiącu moze sie uda.:-) a u was jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotkaaaaa
okresu nadal nie ma, a robilam test, kicha.. negatywny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska22
A na kiedy mialas dostac dokladnie? Wiesz jak sie zabezpieczaliscie to takie znikome szanse niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska22
Witam Was dziewczyny, cos malo sie odzywamy do siebie, na poczatek aktualizuja tabelke bo juz wiem na pewno ze ostatnio byl to okres majowa ................27...............1cs...................... usmiech.gif Fiona................... 25............ .3cs........................ usmiech.gif rozusPL................21..............4cs............... . . ..... usmiech.gif taka oto ja............24.............2cs........................ usmiech.gif PauliśC................22.............11cs.............. ....... ?? czekamy na odzew usmiech.gif eska 22................22............9cs.....................@17.08.2013 Giubelli.................27..............6cs............. . .....@ 29.08 Wczoraj znow zaczelam robic testy owu i co jest juz druga kreska, widoczna ale jeszcze jasna, wiec pewnie w najblizszych dniach bedzie owu, wczoraj oczywiscie dzialalismy z mezem:) fajnie jest zobaczyc te dwie kreski, chociaz na tescie owu heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski, nie odzywalam sie, bo ostatnio zmeczenie mnie dopadlo:( ale dzis juz lepiej. Wlasnie wstalam i ide odebrac wynik tej bety sprzed tygodnia, bo znam wynik, ale nie mam go na papierze. A o 15:15 mam dzisiaj wizyte :) boje sie i ciesze. Mam nadzieje, ze juz cos zobacze. Jutro poczatek 8 tygodnia:) pozdrawiam wszystkie i zycze owocnych staran. Napewno sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ho ! Eska, też się śmiałam, że chociaż mamy radość z dwóch kresek na testach owu :) No ja strasznie cierpię z powodu @, super było jak brałam tabletki - zero odczucia że mam w ogóle okres! No to może lepiej że to był @ bo przynajmniej wiesz na czym stoisz, ale do lekarza i tak marsz :) 🌼 Fionka, no to super że dziś idziesz na wizytę, zdaj relację :) 🌼 Kurde, spałam dziś 3 godz, ledwo siedzę na fotelu, ale kawa rządzi ! No i poranna kafeteria trzyma mnie przy żywych ;) Jutro mam wesele w rodzinie więc porządzimy, choć z moim @ będzie to mało komfortowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa _
Hejka ja wczoraj bylam na prenatalnym i wszystko jest ok. :-) Ryzyko wad genetycznych mam bardzo niskie a dzidzius ruszał się machal nam raczkami. Super przeżycie dzidzia ma 67mm ! I odpowiada swojemu wiekowi ciąży :-) no i lekarz nie chciał nam powiedzieć płci bo twierdzi że za wcześnie i wszystko moze jeszcze się ukazać ale zasugerował że na razie nic między nogami nie ma:-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska22
no takie cos to rozumiem:) no giubelli pewnie ze ide do lekarza niech mi jeszcze raz wszystko sprawdzi no i wynik z cytologi odebrac musze, wiecie teraz troche w lepszym nastroju jestem bo chociaz wiem ze owulacja jest, bo wczesniej przez te dlugie cykle raczej jej nie bylo to ja tu sie starac... Majowa cieszymy sie razem z Toba, fajnie masz naprawde gratuluje. Fiona zdaj nam relacje co i jak ale na pewno wszystko jest ok:) Cos tak oto ja sie nie odzywa do nas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ! TAKA OTO JA !! Co z Tobą ? Wszystko ok ? 🌼 Ale szał majowa ! Sprawdziłam na centymetrze ile to jest :) jakie słodkie bobsko :) kawał baby ! :) o ile nic nie wyrośnie ;) 🌼 Rozus PL, a u Ciebie jak ? Są już mdłości ? :) 🌼 eska, ja idę za jakieś 5 dni do lekarza, też się cieszę że owu jest, ale co z nim to dowiemy się u gina, choć wydaje mi się że to wszystko u mnie w głowie siedzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska22
Wlasnie o to chodzi, ja juz wiem ze teraz sie nie uda bo za bardzo czlowiek chce...wczoraj jak zobaczylam te dwie kreski na owu to juz mialam wszystko przed oczami ale za chwile sie zastanowilam bo to naprawde zwariowac mozna najlepiej jak bym jakies super zajecie na 2 tyg miala i nie myslala o tym wogole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotkaaaaa
witajcie dziewczyny, okres mialam dostac 28, mialam isc do lekarza w pierwszej polowie cyklu, zrobić usg. ale okresu nie ma, jedna rejestracje mam na 7 sierpnia a 2 na 14 nie wiem czy czekac z tym okresem do 14 czy pojsc do niego i powiedziec co i jak? jak sądzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotkaaaa ale masz zero objawów przedokresowych ? To już 6 dni po....Dziwne. Ja bym poczekała jeszcze i poszła na tą wizytę 7go. No chyba, że coś się będzie działo to jak masz możliwość to jedz od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, siedze juz jak na szpilkach...tak za godzine wychodze. Ale sie boje. Dam znac napewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotkaaaaa
Właśnie mam zero objawów miesiaczkowych, nic. zero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam. Jest to 6 tydzien, nie 8 jak zakladalam. Widac pecherzyk i cialko zolte, jeszzcze nie ma zarodka. troche sie obawiam. Ale ginekolog powiedziala, ze jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska22
czesc dziewczyny. Bylam w sobote u gin juz zapalenia nie mam calkowicie, tylko ta nadzerka niestety jest. Wogole smiac mi sie chcialo bo zawieruszyla sie gdzies moja cytologia i robila mi jeszcze raz. Robila mi usg jajnikow owulacja juz byla prawdopodobnie w sobote nie widzialam dwoch wyraznych kresek bo wlasnie w sobote nie mialam czasu zrobic testu a robilam wczoraj to juz byla blada bardzo. Ogolnie z jajnikami jest wszystko w porzadku bardzo sie z tego ciesze. Ale na pewno sie nie udalo teraz bo juz mnie piersi zaczynaja bolec czyli @ bedzie za dwa tyg w sobote lub w niedziele. A jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie, u mnie nadal okresu brak, w środę pójdę do lekarza, Niech mi powie gdzie moj okres. test był negatywny nie robie 2 bo się zabezpieczalismy, a gdyby doktor chcial dac cos na wywolanie to poproszę o cos co nie zaszkodzi ciąży, a jak tam u was? dla mnie tez jest kawka :*?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotkaaaaa
:) post u góry to mój oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej! Stokrotka, jest kawusia dla Ciebie oczywiście :) No to pytaj lekarza gdzie ten twój okres, może on go odnajdzie ;) Eska, no to dobrze, że chociaż zapalenia nie ma, a powiedz mi, przez nadżerkę mogą być problemy z zajściem ? Ja nie wiem w który dzień iść...gin przyjmuje codziennie, ale dziś dopiero 5 dzień cyklu, nie wiem czy jest już sens iść...może zrobiłby mi to monitorowanie, żeby wiedzieć co i jak tam się dzieje ? Nie wiem sama...jeszcze badania.... czuję że to będzie ciężki miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska22
Giubelli mi mowila gin ze nie ma wplywu nadzerka. Moze idz w srodku cyklu to wtedy cos oceni lekarz takie jest moje zdanie. Mi jak robila usg to powiedziala ze cialko zolte jest wiec jest dobrze, cykle sa owulacyjne trzeba sie poprostu starac, wszelkie infekcje wyleczone i mysle ze @ teraz sam sie ureguluje. Chodz co do ciazy sie nie napalam bo tak jak pisalam zaczynaja mnie bolec piersi wiec przyjdzie @. Ale jakos sie nie martwie bo teraz czuje jak by to byl moj pierwszy cykl staran, wtedy bylo te zapalenie wiec nie moglo sie udac...nie teraz to nastepnym razem, bedzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam tu na kafe, że najlepiej iść między 9-11 dniem cyklu, i starać się nie raz na 2-3 dni a nawet codziennie, bo nie rozwinięte jeszcze plemniki lub słabe nie wydostają się. Może to przez to, że ciągle mamy mnóstwo spraw na głowie i nie zawsze udało nam się wycelować, nie wiem już sama.... wszystko się okaże jak pójdę do gina. Za jakieś 2 dni pójdę. Kurcze, jestem po weselu i po prostu śpię na stojąco. Jeszcze taki upał...rodzina się zjechała a ja w pracy :/ Jutro biorę wolne, może trochę odpocznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotkaaaaa
:) my teraz ciagle kochamy się bez zabezpieczenia :) wiec zobaczymy jak to bedzie :P moze zaskoczylam po czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, przepraszam, że znowu wam się wcinam w wątek (wcięłam się kilka kartek wcześniej:) ), ale po przeczytaniu kilku wątków, w tym Waszego, chciałam o coś zapytać. Z tego co widziałam, macie po 20-kilka lat.. Powiedzcie mi proszę, skąd wiecie, że chcecie mieć dziecko? Kurcze, może trochę niezgrabnie to ujęłam, ale ja od jakiegoś czasu bezskutecznie próbuje u siebie znaleźć jakiś instynkt macierzyński.. mam 24 lata, i zupełnie tego nie czuję.. Czuję, że dziecko odebrałoby mi święty spokój i ciszę, które uwielbiam.. Może zabrzmiało to nieco egoistycznie, ale ja egoistką nie jestem, wręcz przeciwnie :) Czy zazdrościcie kobietom idącym po ulicy z brzuszkiem ? albo z dzieckiem? czujecie jakieś rozrzewnienie na widok niemowlęcia w wózku? Pytam serio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldonka881
witam czytam te wszystkie fora i mam coraz wieksze watpliwosci. 5.07 miałam ostatnią miesiączkę, prawdopodobnie w dni płodne dochodziło do zblizenia. pisze prawdopodobnie gdyż mam niezbyt regularne cykle (25,26,27,28 dni - różnie) 29.07.2013 zrobiłam test ciążowy - wyszedł negatywny 1.08.2013 zrobiłam kolejny 2 kreski z czego jedna słaba 2.08.2012 kolejny test też 2 kreski druga porównywalna do poprzedniej dziś zrobiłam kolejny test 2 ciemne kreski Bolą mnie piersi, troche również urosły i są takie twarde, nabrzmiałe. Mam również bóle brzucha co jakiś czas, kłucia ciągnięcia. Dzisiaj byłam na betaHcg wynik dopiero jutro i jutro tez mam wizyte u lekarza. Jak myślicie czy to ciąża i czy nie za wczesnie na wizyte u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×