Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Iza może i przsz pogode. Nie wiem skąd ten dół przyplatal sie i nie chce odejść. Czuje się średnio jestem już zmęczona chciałabym już urodzić;/ od kilku dni plamię na brązowo nie wiem czy źle czy dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelus kochana moze lec do lekarza. Jednak plamienia w tak wysokiej ciąży nie powinny występować :( Czy byłaś juz u lekarza?? Wiem ze łatwo sie mowi z dwójka dzieci w domu ale odpoczywaj jak najwiecej!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki. Stymulowana lec naprawde do doktorka, Jovanka bidulko nasza zdrowiej szybko i daj znac co u Kacperka. Angelus zakopujemy doleczki, dziewczyny moze test nie pokazywac kreski u mnie przeciez byl na jednym tylko jakis cien jakies lipne bylo (jejlu ja nie wierze jeszcze ze juz sie udalo) dziewczyny bylam wczoraj na becie i wynik 1209, czy nie za szybko mi rosnie? A żineczka jak u Ciebie zrobilas bete? Nie wiem jak teraz policzyc ktory to tydzien naprawde... Mnie bole brzucha i jajnikow ustapily ale ogolnie czuje w brzuchu sie taka wzdeta, czy to normalne tez tak macie? Piersi mnie bola sa ciezkie widac zylki, jest dzien ze jest ok a nieraz nie moge sie dotknac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
eska jak beta rośnie szybko to jest wszystko okey ;) nie może rosnąć za wolno. wzdęty brzuch tez miałam od terminu @ praktycznie cały czas ,dopiero teraz troche lepiej jest,a termin miałam na 10 maja. angelus odpoczywaj ile możesz :) może faktycznie idz do lekarza z tymi plamieniami,albo zadzwoń chociaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
Nie powtarzalam i nie mam zamiaru szkoda kasy na te testy jedna kreskę mogę sobie narysować i tez będzie :) czekam na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff troszkę przeszło, nawet z łóżka wstałam:) do lekarza nie mam co dzwonić bo jest na urlopie, a poza tym to na migrenę chyba nic nie działa, byłam już u wielu lekarzy - nic nie pomogło - sama przychodzi i sama musi odejść;/ Ala ja na Twoim miejscu też bym już nie robiła, no chyba, że za tydzień jak dalej @ nie będzie:) eska beta ładnie przyrasta niczym się nie przejmuj. podaj datę kiedy miałaś mieć @, a ciotka Stymulowana powie Ci który to tydzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana nie robie nie ma sensu ja czuję że będzie pomimo że spóźnia się 4dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana ciociu:) ja sama nie wiem kiedy powinnam miec okres bo wiecie jak mialam nieregularne cykle, zaczelam robic testy od 23 dc czyli od 12 maja to byla druga kreska nie tak mocna jak testowa ale byla w i tak do 25dc bylo a moze faktycznie wczesniej tak owulka byla. Bete mam 1209 i nie wiem jak sie patrzy na te normy, od piatku do poniedzialku czyli 72 h wzrosla mi o 400 % :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Dopiero się odzywam bo teściowa od rana mnie gania (góra-dół, góra-dół i tak w kółko) a teraz leże, bo mój brzuch nie wytrzymał wysiłku i dał o sobie znać :( Ewelka super, że beta spada :) może wcześniej zaczniecie starania :* Iza85 mam nadzieje,że Twoja słowa się sprawdzą i fasolka cały czas jest zdrowa i cały zcas będzie :) Moonlight nie ma @ więc jest jeszcze nadzieja na fasolinke :) trzymam kciuki kochana :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PauliśC
Hej!! Bardzo długo mnie nie było i bez bicia przyznaje się że teraz nie dam rady was nadrobić :/ U nas teraz dobrze, chociaż jakiś czas temu wylądowałam w szpitalu z zagrożeniem przedwczesnym porodem (29 tydzień) :/ . Szyjka mi się skróciła do 18 mm, oraz rozwarcie na 0,6 cm. Dostałam zastrzyki domięśniowe na rozwinięcie się płuc synka, luteine, nospę i nakaz leżenia :/ w szpitalu przeleżałam 5 dni, poprawiło się ale nie jest idealnie, więc w domu też leżenie i luteina. Przez te szpitalne jedzenie schudłam, wyniki krwi też nie za ciekawe więc przyjmuje żelazo. Osobiście myślę że urodzę przed terminem. także kończę kompletowanie wyprawki :) Przez ten czas jak mnie nie było nawet kafeteria się zmieniła Stymulowana gratulacje !!! Udało się! Wiedziałam że się uda!! Wszystkim nowym ciężarnym gratuluje i życzę dużo wytrwałości :P Za resztę dziewczyn trzymam kciuki :) i witam nowe koleżanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻoneczkaKrk
Hej. Ja nie byłam na becie bo bałam się że będzie za niska.. :) taka głupia jestem. ale powiem Wam że zadzwoniłam dziś do mojej lekarki żeby się umówić na przyszły tydzień na usg. no i niestety ma urlop.. i jeśli chcę to za 3 tyg albo dziś. no i zgodziłam się na dziś. wątpie że dziś coś usłyszę (serduszko) ale choć dowiem się czy w macicy i czy nie puste jajo płodowe. a betę zrobię jutro już napewno. wizytę mam o 17,30. więc pewnie wejdę około 20 napisać Wam co tam w moim brzuchu się dzieje. trzymajcie kciuki. ja już się stresuje. a co do moich objewów: -temp 37,1 -pierdzenie -spanie nic więcej kochane, mołego wieczorku:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
żonęczka :-* :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoneczka trzymam kciuki aby wszystko było ok!:* ...dzięki Olala:* .....PaulisC lez i się nie ruszaj :P odpoczywaj aby Niunia zdrowo rosla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoneczka napisz od razu jak wrócisz :-* Dziewczyny jak jest z tym spaniem w ciąży?? Czy spanie na plecach naprawde szkodzi? Jeśli tak to kiedy? Na początku ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh PaulisC cieszę się, że się odezwałaś:) kucze to musiałaś się najeść strachu co? dobrze, że już jest ok i leż jak najwięcej i pisz z nami:):* Żoneczko czekamy na wieści:) olala ja nie wiem jak to jest ze spaniem, ale zaraz się dowiem i dam znać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olala można spać na plecach:) dopiero jak dziecko jest już duże powinno spać się na lewym boku:) info od lekarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Kochana dziekuje, dziekuje, dziekuje :-) :-* usłyszałam gdzieś, że od początku nie można i się mecze na boku.. dzięki Tobie bede się w końcu wysypiała.. :-) Ciekawe jak tam moonlight po wizycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana dzięki ci dobra kobietom za ta wiadomość bo juz chyba wszystko odgniotlam z lewej strony ;) maz nawet kanapę przeniósł na druga stronę żebym wygodniej miała TV oglądać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻoneczkaKrk
Więc: tak jak myślałam nie usłyszałam dziś serduszka. za wcześnie. ale wiem że jest w jamie macicy, i ciałko żółte się robi więc na dzień dzisiejszy jest ok. zastanawia mnie tylko dlaczego ja tam na tym usg widziałam 2 kropeczki spore i jedna mniejsza. zapytałam go czemu jest tyle kropeczek to powiedział że jeszcze kosmówka się nie zakleiła jak trzeba.. myślę sobie czy aby na pewno wszystko jest ok z tą kosmówką. :(:(:(( wy też tak miałyście? następna wizyta za 2 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam na necie informacji o tej kosmówce i nie mogę znaleść czy ona się dopiero ma dokleić, czy jak ... boję się że coś jest nie tak... :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam jak tam moonlight po wizycie a myslałam o żoneczce :-) Kochana gdyby było coś nie tak lekarz napewno by Ci o tym powiedział :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
kochana żoneczko nie bede sie wypinac ze wiem jak to powinno byc bo nie wiem :-) bynajmniej mi na żadnej wizycie nic o tym nie wspominal a dopiero w 13 tyg ze kosmowka czy cos tam sie ładnie zakłeilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
kochana żoneczko nie bede sie wypinac ze wiem jak to powinno byc bo nie wiem :-) bynajmniej mi na żadnej wizycie nic o tym nie wspominal a dopiero w 13 tyg ze kosmowka czy cos tam sie ładnie zakłeilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻoneczkaKrk
Czy któraś z was wie coś anten temat kosmowki ... Ehhh ja to chyba w grobie wyląduje. Jak tu sie nie stresowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
nie widze mojego postu a pisałam żoneczko do ciebie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
Jestem taka wredna dla mojego lubego.... Ale naprawdę ciśnienie mi podnosi co chwila a wie ze mam złe dni piersi mnie bolą że to jakieś nieporozumien-ie brzuch czasami.... Coś się kotluje i nie może wyjść chyba :( musze chyba wrócić do ćwiczeń, bo się zapuszczan pomału.. Ehhhh jakiś dolek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahah Zoneczka jak pisalas objawy padlam ze smiechu :d pierdzenie :D smiesznie to zabrzmialo :P Kochana nie stresuj sie, niepotrzebnie sie denerwujesz. Lekarz ma obowiazek informowac gdy dzieje sie cos zlego a tego nie zrobil wiec jest wszystko wporzadku :) PaulisC juz myslalam ze nie zajrzysz do nas :* dobrze ze juz wraca wszystko do normy, trzymam kciuki za to zebys donosila do konca 40 tygodnia przed wczesniejszym porodem :*i pisz nam na biezaco jak sie czujesz, masz duzy brzuch? mozemy prosic o fotke? :) Stymulowana najwazniejsze ze juz przeszlo :* dzielna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej lalki moje :) xxxx Eska beta bardzo ładnie rośnie :) Super :) Cieszę się bardzo i jeszcze raz Ci gratuluję :) xxxxx Olala będę trzymała kciuki aby moje słowa się spełniły :) xxxx PauliśC kochana a my się zastanawiałyśmy czemu Ty do nas nie piszesz, a u Ciebie się takie rzeczy działy :( Dobrze że lekarze opanowali sytuację :) Odpoczywaj kochana jak najwięcej :) Moja znajoma plamiła w 29 tygodniu. Pojechała do szpitala, też dali jej zastrzyk na płucka dla małego. Leżała tydzień w szpitalu i wszystko było ok. Musiała się oszczędzać i miała zakaz uprawiania seksiku :) I urodziła o czasie także u Ciebie kochana też wszystko będzie okay :) Trzymam kciuki :) xxxxx Żoneczka kochana nie wkręcaj sobie :) Na pewno wszystko jest okay :) To naprawdę początkowe tygodnie więc możliwe że nie wszystko do końca jest już dokładnie ukształtowane :) A te 3 kropeczki to może trojaczki :) Uśmiech kochana zakładaj na twarz i czekamy do następnej wizyty :) xxxx Dziewczyny z tego co mi kiedyś mój lekarz powiedział to od początku ciąży nie powinno się spać na plecach. Wiadomo że we śnie i tak się przewracamy na plecy ale starać się kłaść na boki, najlepiej na lewym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×